• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
ahojky, tak Kubík pujde na víkend k babí aby byl od zdroje nákazy, jinak se teď ve spaní po...., ale nechám ho spát, páč pak bych ho už neuspala
20. lis 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, chcete něco někdo v Tescu?Piště SMS.
20. lis 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mishul tak to máš super. i ty si odpočineš. a která babi??? :o))

jinak teda nevím kde dobře vaří :o))) uvažuji a nemám asi tip :o)) spíš uvažuji, kde by se dobře sedělo at jsme bokem.. aspon trochu. ... stále nic..tip dám později .o)))
20. lis 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok, tak se tedy vzdam bowlingu....ono dobre papu mas sve kouzlo :grinning: A tedy hlasim se na toho 10.12. - mno a kdyz nebude bowlas, tak to asi spachame nekde v MB, ne? Leda by nektera vedela o uplne fantasticke kuchyni a to jsem ochotna jet kamkoliv (tedy ted zrovna predstava jidla je takova vselijaka, ale 10.12. je jeste daleko :grinning:
Tedy jako, myslela jsem blindeni, to druhy by bylo husty, to neeeee :slight_smile: Ale uz zacina to byt lepsi, tak premyslim, co krome bananu, such.housky a cern. caje se doporucuje? Dejte nejake osobni tipy.
Luci, coooo, Ostrava se nekona? Chjo, tak to trebas jeste zvladnete v jinem "nahradnim" predvanocnim terminu.
20. lis 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Misa mi tu napovida Kosmos (dobre jidelko), jinak ja jsem hodne ujeta na pizzu, takze pizzosce se take nebranim.
20. lis 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
treperenda •neznám,kde to je?Napověz mi, prosím?
20. lis 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sím já pizzerie globus - nebo jak se jmenuje na starém městě. mají tam supr výběr všeho. i sladké jídlo

pak Pictures, ale pizzerie u rosmanna a na výstavišti altán není taky špatný.
20. lis 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a já vymyslela, že každá koupíme či uděláme dáreček do ...50Kč a budeme si je tam losovat.. at je fakt sranda.. prostě vánoční MK sraz :o)) co vy na to???
20. lis 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciejadr •souhlasím!
20. lis 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Babí z Václavkovy
20. lis 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co El Nino na Radouči ??
20. lis 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebo Giovanny pizza u Fora
20. lis 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
mishulle •brzy se uzdrav! a přes víkend bez Kuby odpočívej!
20. lis 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Giovanny u Fora neni spatna, ale nejak mi tam nesedi obsluha:frowning2: Pizzerku u Rossmanna take moc neprferuji a jinak je mi to jedno. Prosim, neberte to jako kritiku vami navrzenych mist - jen jsem vyjadrila svuj nazor, ale v podstate je mi to uplne jedno, pac tam pujdu za vama a ostatni je mi sumak.
Luci Pictures - myslis ten KOsmos ? (v te zastavbe domecku smerem do Kosmonos?)
El nino, altanek na Vystavku - neznam, nikdy jsem tam nebyla.
20. lis 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, ted mi tu "fnuka" manza, ze opet prijde o Alice Coopra - mel dneska jet do Plzne na koncertik a misto toho jezdi na WC :frowning2: Mno a to uz mel i listek za 750,- :frowning2: Sakra, kdyz se to chruje, tak chruje. Ho utesuju, ze za rok bude hrat zase a on pry, ze to se nevi, ze u neho muze byt kazdy koncert poslednim. Mno jo no, loni o nej prisel, pac jsme meli termin s Eli a letos to prosrajdi :grinning:
20. lis 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elnino nééé tak jsou pálivá jídla :o))

Giovany máme stejný názpr já i trep i Klouz. normálně jsou neochotní a takhle 8mamin na propustce by nezvládli.

Trep Pizzerie u Rosmanna je Pictures. a to co je v kosmonosích je hospoda nebo gril .. do griluu nenen. protože tam fakt jen grilují a hospoda má super jen meníčka jinak neneneen - jsme tam častí hosté
20. lis 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi takže ty zvracíš a on kadí??? no dobrý :o)) jste dvojice.

Mish tak až je potkám venku tak se nebudu divit :o) nebudeš ho mít daleko

Nevíte jak silent? jsou doma??
20. lis 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci: taky ho budu mít poprvý pryč na tak dlouho a ještě poprvý na noc bez mámy, tak ať je poblíž, kdyby to nezvládal
20. lis 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mish tak to já chci trénovat dřív :slight_smile: já se na noc bez něho mooc těším :sweat_smile: teda spíš na ráno, až otevřu oči tak v 7hod :sweat_smile: :sweat_smile:
20. lis 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci: to Kuba spí dobře a zatim nebyla potřeba na noc jinde
20. lis 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky a co zkusit Klokocku-ja ji ma teda osvedcenou a chutna mi tam moc :wink: Ale neni to v MB teda no :confounded: :confounded:
S darkem souhlasim :wink:
20. lis 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný víkend!
Odjíždíme!!!!
20. lis 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Klouz-i Vam krasny vikend :grinning: :wink:
20. lis 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nandi, Klokocka je take ma srdecni zalezitost a ted, kdyz jsme tam v zari byli po par letech, tak jsme opet odjizdeli max. spokojeni.
Luci, myslela jsem v Kosmonosich hospudku, gril ne (jednak jen griluji a pak jsou silene drahy).
S darkem taktez souhlasim, ale nevim presne,jak to Lucka myslela s tim losovanim :slight_smile:

Klouz: krasny vikend.

Jinak ja blindim, tatka blindi a srajdi a Eli odmita papat (i vybrane lahudky) - tak to je pro nas velmi nezvykla situace
20. lis 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
vysvětlím dárek - stanovíme limit.. jako cenově. každý ten dárek zabalí.. pak při příchodu hodíte do sáčku - tak at nevidíme, kdo co donesl. já je pak vyndám, dám na ně čísla. ty samé čísla dám do losovacího vánočního pytlíku :grinning: a pak si každý losne a dostane balíček s tím číslem.. no a bude doufat, že si nevylosuje svuj balíček :o)))

Hele Klokočka taky souhlas. pořád to všichni chváli a já to chci poznat a z MB pojede prostě jedno auto. Mishul, Mishali, Trep, Já a Klouz. je ještě někdo přímo z MB??? jestli ne, tak bude stačit jedno auto :dizzy_face: :dizzy_face:
20. lis 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak super-ja mam cislo atk to muzu objednat :wink: :wink:
Jen urcete pocet-jo a je tam u toho taky diskoska uze by jsme si skocily :sweat_smile: :grinning: :grinning:
20. lis 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím!
Trep, ať je vaše rodinka brzy v pořádku.
Moc ráda bych vás poznala, ale zatím si takhle večer netroufám. Chci se pokusit na chvíli dorazit na vánoční večírek z práce a ten je 11. prosince, to bych asi dva dny po sobě nedala.
My většinou večer často kojíme.
20. lis 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní ve čtvrtek asi nebude :o)) škoda.

Marti to je škoda. ale jako můžeš se satvit i jen tak k nám :wink: bydlíme kousek od sebe. já tě viděla před týdnem z auta. akorát jsem řídila, tak jsem netroubila ani nevolala.

Jiank jako se mi vrátil táta ze služebky a tak mu říkám jen taaak. hele a vánoční večírek máš kdy? a on 9.12: tak jsem mu řekla, že má štěstí. jinak by hlídaly kámošky. takže ostatní už ted si doma dejte do kalendáře že je to náš den :dizzy_face: teda večer.

Aní volej a myslím, že určitě 6už se ozvalo.. tak dej stůl pro 10 a jestli jde někde bokem.. tak tím líp.
20. lis 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
a teda když bude mooc dobře, tak v 18hod můžu vyjíždět. když špatně a to je tradičně tak v 18:30.. tak jen at víte :sweat_smile:
20. lis 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale vlastně když budeme chtít dřív, tak si zařídím hlídání :grinning:
20. lis 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek