• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
čau baby, tedy, tady je veselo! :grinning:

Trep - koukám, že budete mít o zábavu postaráno.... snad to Elí nechytí :frowning2:

Sil - Aní je šikulka, jak to v nemocnici zvládá, koukala jsem na foto, jen doufám, že už budete mít chviku klid!

Luci - tady je ještě lidí z MB :stuck_out_tongue_closed_eyes: a je mi líto, že ta OV nevyšla, je to na pytel. hodíme ti nějak v týdnu ten košík!

Klouz - užijte si víkendík v JC.

Míshu - ať je brzo líp, Kubík to u babi určitě zvládne :wink:

Daní - po dlouhé době zdravím a raději dopředu (kdo ví, kdy se sem zase dostanu) posílám velkou pusu a přání té tvé kočence!

ostatní zdravím, opatrujte se! hlavně zdravíčko!!!! a už jdu zase makačit, tak pá
20. lis 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak si odvezli Kubu a mě už se stejská, ale on byl v pohodě, řádil s tetou, on to zvládne, ale já asi ne, ale nebylo zbytí
20. lis 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mish mě když odvádí DOmina aspon na odpoledne tak jásám :o))

Kači promin. .. já jsem tušila, že plácnu nějakou kravinu. ale pořád je více aut. takže odsaješ mlíčko??? :grinning: :grinning:
20. lis 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci: my sme k sobě nějak moc přirostlý, neni to dobře, já vim, ale sme spolu furt
20. lis 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mishu - koukej ať jsi v posteli, čaj s citronkem a hezky se poť! a neboj, tohle je jen o poprvé, taky jsem měla problémy to zvládnout a ten hukot, když jsem měla být v porodnici, to jsem byla vlastně poprvé přes noc bez Emy :sweat_smile: takže hezky trénuj :wink:

Luci - kdepak, o mě tu nejde.... přece vám nemůžu jít kazit náladu na předvánoční večírek, já starý protivný morous :grinning: :grinning: :grinning: (o mlíčko ani tak nejde, ale Honza by se tu z toho asi sám zbláznil.....)
20. lis 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
starý? tě plesknu a počkej Dana ti to vyčiní :o))) a zkus se Honzi zeptat, jestli se zlbázní nebo ne??? třeba by to zvládnul a ty to nevíš. třeba tě rád pošle s námi :dizzy_face:
20. lis 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, no když musíš uspávat Emuli a do toho máš řvoucí Majdu, tak to dost dobře nejde... mám trochu zkušenosti, když jsem tu párkrát na to byla sama.... navíc Mídě neumí pít z lahvičky, dudlík odmítá a dáví se s ním, tak mám obavy, že by to s tou savičkou z flašky bylo podobný... navíc ji na to ani nechci učit, ať se hezky snaží z prsa :wink: a Míďa občas usne dobře, ale dost často mi hodně dlouho visí u prsa a nebo řve, protože je unavená, do toho zvládnou Emu nahnat do postele a uspat je trochu nemožná věc. jooo, kdyby byla jen jedna....
20. lis 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kacul, jasne, mas za velky domaci ukol zjistit, zda by Honza zvladnul ty vase dve princezny a kdyz jo, tak jedes s nama. Pokud vim, tak k dispozici by byla na 100% dve auta (nase a Lucky), takze o misto v aute vubec nejde.

Doufame, ze to Eli nechytne, ale snad ne (zatim neblindi, spise dnes nekakala vubec, ale vcera to zvladla vicekrat,t akze to jsem zatim klidna). Zatim pije aspon cajik a tak par lzicek trebas jogurtu jsem do ni dostala, tak uvidime....

Mishul: sice jste asi s Kubikem moc propojeni, ale tohle vam obema jen prospeje. A nerekla bych, ze by byl tak vyhradni mamanek, kdyz u nas vydrzel.
20. lis 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
trep: u vás to bylo na chvíli, tohle je na celej víkend, ale prej to zvládá super, tak dobrý
20. lis 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo, jenze me pomerne dlouhou dobu nevidel a babicku vidi urco mnohem casteji. Jsem ani netusila, ze mate babicku tady v MB. Furt ziju jen v tom, ze mate celou rodinu z Liberecka (to jsem peknej mimon, vid? :grinning: )
20. lis 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne ne, já jsem z Liberce, a tam má rodinu, Manža má rodinu v Boleslavi a bráchu s rodinou v Luštěnicích
20. lis 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdar babušky jagušky....

tak doufám, že se tu počítá na véču i s mou maličkostí, páč JÁ /já, já, já, jenom já.... :grinning: / jsem to navrhla jako prvníííííí, heč peč :grinning: :grinning: S Klokočkou souhlasím klíďo píďo, bowling oželím, bych vás stejně rozdrtila a vy by jste plakali jako želvičky :grinning: Čtvrtky má Pepino nohejbal, ale já mu to hned zítra nahlásím, že holt 10.12. se bude muset omluvit a hlídat svého syna, tak to problém nebude...

moc jste tu toho nažvandaly a prdlačku si z toho pamatuju...tak snad jen:

Luci - s OV to je rozumné nejezdit, chápu, že tě to moc mrzí, ale taky bych neriskovala...až se to přežene, tak budeš mít ještě tisícdvěstětřicetpět možností :slight_smile: Jo a losování dárků, tak to je výborný nápad...Už teď se těším, samozřejmě ne na vás, ale na ty dárky.... :grinning: :grinning: A už přemýšlím, co přivezu já jako dárek...Musím něco vymyslet... :wink:

trep - stačí vám doma to jedno wécéčko, nebo máte v pronájmu i sousedovic toaletu? :grinning: Jsem zas vtipná, ale nic k závidění to nejni...ať srajděra brzy odpochoduje moooooc daleko, tak možná Sibiř by pro ni byla vhodná a může sebou vzít i tu prasečí chřipajznu...

klouz - užij si JC a v pořádku se nám vrať :slight_smile:

aní - ty tu Klóču teda zajistíš? jsi hodná zařizovačka, dostaneš bonusový dárek ne za 50 ale za 51Kč :grinning:

Marti - to je jasný, že dva dny po sobě by jsi asi nemohla....ona se další příležitost určitě naskytne, jak se sejít s námi....Doufám, že kojit nebudeme ještě 20 let :grinning:

Daní - to doufám, že se objevíš....už jsem tě dlouho neviděla.. :slight_smile:

tak jsem se zase vyžvanila a teď jdu něco pojíst, jsme s mladým pepinem sami, tatík už se někde večírkuje v té Lípě...Než jel, tak se sprchoval a pak si bral takové pěkné spodní prádlo....tak mu říkám, vezmi si nějaké s dírou, kdyby jsi mi chtěl být nevěrný, tak si to ta dotyčná rychle rozmyslí... :grinning: :grinning: :grinning:
20. lis 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé, tuhle stránku jsem nepřečetla...

tak ještě zdravím Kačenku, tak uvidíš, třeba by to manžel jeden večer zvládnul....my ty chlapi občas taky podceňujeme :wink: No, ale pokud to nevyjde teď, tak jindy určitě...My tam potřebujeme nějakého "já starý protivný morous" :grinning: :grinning: :grinning:

mishul - a když máš školu, tak jsi taky od Kubíka pryč, ne? sice ne přes noc, ale taky třeba celý den...Neboj, to ustojíš matko :slight_smile: Já bych Pepču někomu klidně svěřila i na noc, alespoň bych se pořádně vyspala....ale asi si budu muset ještě nějaký ten měsíc počkat než to půjde...
20. lis 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale jo to jsem, ale bývá většinou aspoň s tátou
20. lis 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Verko-Ty jsi stejne pakarna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Katko-jj zkus to ale ja tomu asi taky rozumim.Pamatuju se jak jsem si to hasila na prvni veceri s holkama kydz se narodil Ondrulka-a to jen do Hradiste do podzamecky a Zdenda mi volal,nastesti zu nakonec -uz v mobilu jsem Ondru slysela jak rval :grinning: :grinning: :grinning:
20. lis 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
TAK HOLKY OBJEDNANO :grinning: :grinning: :grinning: 10.12.VE CTVRTEK NA +- 18HOD PRO 10 LIDI :grinning: :grinning: :grinning:
20. lis 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja jsem taky teda doma rada kdyz kluci odjedou na noc na Petkovy :wink: :slight_smile: :slight_smile: Vsechno si doma udelam a pak mamkliiiiiiiidek :grinning: :grinning:
20. lis 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A u nas uz se spinkaaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning:
20. lis 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nandi, supeeeeeer, si pisu velikym pismem do kalendare a uz ted se tesim :wink: Uz mi zacina byt lip a honi me mlsna na rohlik se syrem, tak nevim, nevim......ale asi si ho dam, pac nic horsiho, nez se u me dlouho neohreje, se stat nemuze, ne?
Veru, ty jsi cislo....mno jasne, ze mame v zaloze jeste sousedni byt, ale zatim se stihame delit o WC a Eli nam velkoryse pujcila nocnik :grinning: :grinning: :grinning:
20. lis 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hi hi a mam darek, pac zadna z vas nemuze vedet, kdy to muze prijit a pak a pak a pak.......co takhle NOCNIK? :grinning: Ale ne pro vase mrnousky, abych pak nemusela celit obvineni, jako Mishul, jen a jen pro vas MAMINKY :slight_smile: mno a kdyz budou tatinkove hodni, tak i pro ne. Jeeee a ted nechci slyset o tom, jak holciny z baraku maji hezky dve WC pod jednou strechou, apc to je nefer :grinning:
20. lis 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
aní - tak super, běžím to zapsat taky do kalendáře červenou fixou a dám to někam na hodně viditelné místo, aby se tatík pak nemohl vymlouvat, že zapomněl a chtěl se z hlídání vykroutit :wink:

evi - nočník....ha, ha, ha .... :grinning: :grinning: praktická věcička :grinning: :grinning: tak já dodám toaletní papír, a že jste to vy tak minimálně třívrstvý :grinning:
20. lis 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu číhat na Sněženky....prima film :slight_smile:
20. lis 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už mám taky dárek vymyšlenej, kdo bude chtít Kubíka? ba nee, toho bych nedala šmudlu šikovnýho, dneska neš šel spát po o mi tu zazpíval halí belí, já na něj čuměla...
20. lis 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
trep: jinak tě potěšim, taky jsem 2x volala skrz mísu s babuškou :wink:
20. lis 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veruš ty nikdy nezklameš :o))) a dík že nejsem jediná kdo se těší na noc bez dítěte. už jsem myslela, že jsem hyena :confounded:

Trep nočník.. to tak pro panenky. nebo použitý. jinak nevěřím, že najdeš do 50Kč. jinou hodnotu jsme tady ještě nenapsaly :o))))

holky já poprév odjela rovnou na muzikál do prahy .o) a vedle paní se dívala, že jsem měla mobil blízko.. a měla kecy. tak jsme ji utlumily, že jsem čerstvě po 6nedělí a poprvé sami.. tak se omluvila :o)))
20. lis 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mish doufám, že ten týden je tatka doma ... nebo si zajistíš hlídání!!! jinak jako.... :grinning: :grinning: kluci jdou zase k sousedovi, tak ty musíš s námi :wink:
20. lis 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
10.12., to ti povim, když mi řekneš jakej je to týden
20. lis 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
to by měl bejt doma, tak když mi do toho nevleze škola, tak dorazim
20. lis 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
škola je taky výmlluva :o)))
20. lis 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky na vánoce mi můžou dorazit, teda po vánocích, banánové křupinky. kdybyste některá chtěla, můžu vzít navíc :wink:
20. lis 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek