• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
ááá, bacha, Luci nás chce místo dárku odbýt křupinkama :grinning: :grinning: :grinning:
20. lis 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady se křupkuje koukám já bych chtěla něco po čem mi neshoří žáha :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Já jsem vdovička dneska manžu jsem vezla do MB na kalbičku tak dufám že přijde v přijatelným stavu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. lis 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musil: Renie nebo jak se to píše
20. lis 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
mish nepomáhá vůbec to je tak na pět minut úleva a zas je to zpátky. A nic jinýho prej nemůžu hledali jsme s paní v lékárně a krom toho Rennie pro těhule nic neni :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2:
20. lis 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musil: tak to mě mrzí, mě Rennie zabíralo
20. lis 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
mish mě taky dřív jo no ale jsem trubka dělám si to sama vím že to mám hlavně po džusech a nalejvám se tu jablíčkovým Happy day :grinning:
20. lis 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musil: te%d jsem našla na netu, že i ten Gaviscon sirup se může v těhotenství a při kojení
http://www.drmax-lekarna.cz/gaviscon-liquid-peppermint-suspenze-300ml.html
20. lis 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidiš a mě ta trubka v lékárně tvrdila že to nemůžu :angry: už jsem to mohla mít doma a vyzkoušet to. No tak zítra no až pojedu do Bolky tak se stavim v lékošce.
20. lis 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nevim, já jen říkám, co jsem vyčetla
20. lis 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
a v který lékárně si byla, mě takhle dělá seky jedna lékárnice v KAufu
20. lis 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale píšou to na všech stránkách gavisconu
20. lis 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
mish já byla ve sparu :unamused: a zítra zkusím asi hypernovu potřebuju tam jít koupit mámě dárek k vánocům a sobě nějaký obyč trička jednobarevný ale uvidim jak a v kolik se nám tatík probere zítra :grinning:
20. lis 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jo, tak dobře pochoď, já jdu vzít prášek a lehnout k televizi, je mi tu smutno
20. lis 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
mish mě je právě též nějak smutno nejsem zvyklá tady usínat sama teda teĎ jsem asi smrtelně urazila psa páč je tu na mě nalepenej jak na moucholapce :grinning:
20. lis 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
musil - tak mě taky rennie pomáhalo na žáhu, takže nic jiného na to neznám...snad ti pomůže tedy ten gaciscon, páč pálení žáhy je fuj fuj...někdy mě to v noci i vzbudilo....ale pocumlala jsem rennie a byl klid...Jo a taky doporučují podložit si více hlavu...tak si pelíšek pořádně vystel
a hafanovi se koukej omluvit, páč by tě mohl kousnout do ucha za ty řeči :grinning:
20. lis 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nevím co je pálit žáha. jestli mě někdy pálila tka jsem to nepoznala a tvrdím, že je mi něco jiného.. asi tak jako když jsem tvrdila, že mě po cibuli a česneku bolí žaludek. no tak mi bylo vysvětleno, že ten nebolí, že to bolí žlučník..haha.

Musil já mám kamarádku lékarnici, co dělá na volném prodeji. tak se ji pak zeptám. teda hned, alkorát je na nemocenské, tak když to nebude vědět z halvy.. jestli je i něco dalšího, kdyby jsi byla zase ta, co na ní Glavi nefunguje :wink:

Mishul křupky přijdou až po vánocích - takže nic a hlavně byste to poznali, že je to ode mě.. a to by se nemělo poznat :o) - asi jako já po prvním firemním vánočním večírku jsem jela domů s kolegama v autě a ten jeden mi říká, co sis vytáhla a já keramický hrníček, no nic moc originálního, lapač prachu... a další kolega říká - ten je ode mě.. takže už vím, že mám držet hubu :grinning: , ale jako celý večer jsem uvažovala, co vymyslím za dáreček :o)

takže platí ta 50Kč??? :wink: :wink: stejně je to sranda. známe se díky dětí a půjdeme bez, teda kromě Musil :grinning: :grinning: jsem zvědavá na téma hovorů :o)))

no nic dobrou.. a Mishul uvidíš že budeš spát jak zabitá. zato mě se Domi budí na dudlík, asi zuby a to bude noooc.
20. lis 2009 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko:slight_smile:
Teda, tady se ponocovalo - to u nas uz byla po 21:00 pulnoc. Tatka sel do izolace a Eli se rozvalovala se mnou ve velke posteli.
Luci, za tu srandu bych do vas investovala i o krapet vic (myslim, ze ten nocnik stal tenkrat 65,- ,ne?) :grinning: Ale jak jsi psala, to uz by kazdy vedel, odkud vitr vane, takze zatlacte slzu a na nocnik zapomente.
Mno u nas uz je veselo - ja mam chute, zaludek v pohode. Tatkovi uz je skoro take dobre a Eli mela rano srajdu na nocniku, takze aspon vime, ze docasne nechutenstvi bylo diky strevni viroze, kterou jsme si uzili kompletne vsichni tri. Nastesti Eli neblindila. Ted uz tu pobiha vesele a vsude smejdi, takze evidentne uz i ji je mnohem lepe.
Mishul, mno tak v Kaufu jsem uz take parkrat uvazovala o tom, zda tam za pultem jsou opravdu lekarnice......totalne neinformovane :frowning2: Takze te lekarne tam se radeji vyhybam.
21. lis 2009 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: ahoj holky-noc docela dobra :slight_smile:
Tak jsem koukla na nase ovzdusi a v MB 5 No ale tam to dela i skodovka,nastesti bydlime 15km od MB tak u nas na dedine to snad bude OK
:grinning: Snezenky dobry ale na me uz mockrat za sebou-kokla jsem na kriminalistiku,dokoukala jsem snezenky a mazala do pelisku
Kluci ted koukaji na Pany kluky,ja poklidim,udelam gulas co jsem vytahla z mrazaku+kolinka.Ty budou teda cerstvi :grinning: Odpol.jedem na navstevu a zitra prijede pro zmeni k nam :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Evi super ze uz je lepe :slight_smile:
Taky mame s lekarnou v Kaufu spatnou zkusenost :frowning2:
Ja jsem darek jeste nevymyslela-teda ani jsem nepremyslela se priznam-ale myslim si ze uz mam vymysleno.Ted me to napadlo :grinning: :grinning:
21. lis 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo ja jsem Vam zapomela poslat stav ovzdusi-docela zajimave tak za moment :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. lis 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
http://www.chmi.cz/uoco/isko/isko2/exceed/class/actual_hour_data_CZ.html
Jinak ja taky nevim co je to paleni zahy,dokonce snad ani nevim kde je :confused: :sweat_smile: :sweat_smile:
21. lis 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak volala babí, že měl Kuba v noci horečky a zvracel, tak se na něj pujdu během dne na chvíli podívat a asi ho vezmem domů, babí de v pondělí do práce, tak aby nemusela ponocovat, mě už je dobře, jen chrmlám, teď tu du trochu poklidit, co jsem nestihla, když mi bylo zle, papa
21. lis 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, nevite nejakou obdobu Endiaronu (desinfekce strev), ale pro miminka?
21. lis 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
mishul, ty brdo, takze Kubik uz je take nemocny? Pry radi strevni chripajzna :frowning2:
mno a aby toho nebylo malo, tak bracha dnes leti z Londyna a je narazila na tenhle clanek http://www.novinky.cz/ekonomika/184919-na-prazskem-ruzynskem-letisti-horelo-letadla-jsou-odklanena.html a nemuzu se mu dovolat :- (
21. lis 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
trep: to nic nemusí znamenat, pokud sedí v letadle, musí mít vypnutý mobil, určitě se ti brzy ozve
jj, Kuba už taky
21. lis 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ohledně endiaronu - odpo zavolám do práce, maj tam takovou chytrou knížku, co všechno má stejný účinky jako endiaron, ale obávám se, že všechno bude až od tří let
21. lis 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
nasla jsem na netu nejaky Enterol, tak podebatim v lekarne.
21. lis 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo, to ja vim, ze je braska v pohode, ja jen, ze se to vsechno kolem nejak "sere" :grinning: Mno a mozna si tedy udelam vylet do K.Varu.
21. lis 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi-na 100% vim ze Smecta-jsou to pytlicky s praskem a ten se sype detem do piti.Takhle malym pulka a zarucene to pomuze :wink: Kluci to meli od mala taky :slight_smile: :wink:
21. lis 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. lis 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi a tady to mas krasne rozepsany :wink:
http://www.uelisky.cz/letaky/P%20(419)_2.txt
21. lis 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek