Mladá Boleslav II

Tak je tady nove tema pro Boleslavandy a okoli 🙂 😉 🙂
nandaautor
21. lis 2009
Aha ono to nejde otevrit tajk ja jeste juknu 😉
nandaautor
21. lis 2009
Tak tady a klikni si na pribalovy letak a ono se Ti to rozbali 🙂
martinahejlova
21. lis 2009
Ahoj holky!
Jdete dneska s dětmi ven, když je tak špatný stav ovzduší? Krásně svítí sluníčko, ale bojíme se a raději jsme uspali Barušku v kočárku na chodbě. Snad to bude odpoledne lepší.
mishulle
21. lis 2009
aha, tak vidíš, já tohle ještě nepotřebovala, tak nevím
evinka
21. lis 2009
ahoj,
střevní virozu měl Ondra minulý týden. Naštěstí jen slabý průběh - jen měl řídkou stoličku, neměl k tomu teploty ani nezvracel. takže jsme to zvládli dietou, rýžovou kaší s banánem, mrkví a dávala jsem probiotika - Biopron Junior.
smecta je od miminek, já jí používám už dýl pro sebe i v těhotenství. Jinak je pro děti i Hylak, ale ten bych dala až po poradě s dr.
nandaautor
21. lis 2009
Tak Hylak neznam ale Smecta je dobra 😉
nandaautor
21. lis 2009
Jinak Marti-jj my jsme venku byli ale uz nemam miminka a hlavne teda nejsem z MB tak si myslim ze to takovej brutus u nas nebude 🙂 😉
treperenda
21. lis 2009
Marti, tak Eli sla ven na 1/2 hodinky s babickou. Je ale fakt, ze nam bude uz skoro rok, tak nevim, zda by to pro Barunku nebylo tezsi.
martinahejlova
21. lis 2009
Holky, díky. Už tu inverze pěkně padá, jsem ráda, že jsme nakonec zůstali doma.
Aničko, děkuju za ty stránky, budu se tam dívat. 🙂
nandaautor
21. lis 2009
Marti 😃 -neni zac je to zajimavy-ale asi se podle toho jen ridit nebudu teda 😃 😃
martinahejlova
21. lis 2009
No já to taky asi přehánět nebudu 🙂 Ale manžel mluvil s nějakým kamarádem, který prý v noci hrozně špatně spal, tak si otevřel okno a zase ho prý rychle zavřel :-| Tak na tom asi teď něco bude.
Doufám, že se to zlepší, protože na chodbě nám naše divoška spala asi 25 minut. 😃
treperenda
21. lis 2009
Ono asi hodne zalezi na citlivosti jedince, jak tohle jeho organismus snasi. Mno a preci jen ty, jako maminka vis nejlepe, jestli je to Barunce prijemne a nebo ne. Eli se tedy vratila s moc dobrou naladou - bylo videt, ze ji chvilka na vzduchu pomohla.
nandaautor
21. lis 2009
Marti a Ty jsi z MB?Ono to asi taky hodne tam souvisi se skodovkou si myslim :-S :-S 😞
Evi-jj a to mas asi taky pravdu 😉
martinahejlova
21. lis 2009
Jojo, my jsme přímo z MB.
luciejadr
21. lis 2009
ahoj holky,
ivnerzi neřeším vyrostla jsem v OV a nejsem tím nijak postižená, si myslím (a ovzduší tam bylo horší než v MB, když fungovalo vše). pokud by vaším dětem vadila inverze, poznáte to na tom, že začnou kašlat atd. co vím u ostravských dětí. např. tomáš musel do 2let bydlet mimo OV. pak se to zlepšilo a mohli se vrátit. my byli s dominem 1,5hod venku.

a asi jsem i slepá, protože jsem ji nikdy nepoznala, že padá a už vůbec jsem to nikdy nepoznala otevřením okna - a to jsme v noci měli :o))) tak to jsme třeba tou OV postižení, že nepoznáme takové změny :o)))
luciejadr
21. lis 2009
tak takhle už vyrostl Martínek od Mishalli. snad mě nezbije, že jsem to tady dala. akorát se mi nepodařilo vyfotit pěkně i jí 🙂 stávkovala ]-( http://luciejadr.rajce.idnes.cz/Dominuv_10mesic... ]-(
nandaautor
21. lis 2009
Lucko-hezky fotecky 😉 A Domca bodycko od nas na sobe x-) x-) To uz nosi takhle veliky jo?Ondra to mel jeste nedavno na sobe 😃 :-p 😃 :-p 😃
treperenda
21. lis 2009
Tak bracha pred hodinkou pristal v Praze 😎 Jako bomba na to, ze vyrazel v 9:00 na letiste na let v 11:00 a odletali az v nekdy po 16:00 - fakt super zpusob, jak travit volny den :-|

Luci, fotecky pekne. Domca ma moc hezke modre oci 😉 - to bude "kockolap" 😃
luciejadr
21. lis 2009
holky děkujeme za pochvalu. nechtěla jsem se chlubit jen mě napadla ukázat vám Martínka :-N jinak Aní bodý nosíme. je naše oblíbené, mooc. akorát ty rifle už ne.. jsou nám krátke :-N a chlupatku taky ve velkém. už jsem si koupila podobnou, ale větší on Nextu. ale ted se to určo zastaví ten růst a Ondu nedoženeme.

Evi tka to je super, že je OK. akorát teda že ti to nezvedal, když ještě neletěl.. a jak jste to vyřešili s tou chřipkou atd???
silente
21. lis 2009
Ahojte!
Tak jsme domáááááááááááááá! Už od včerejška, ale to jsem nebyla u PC. Akorát, že dnes pro změnu od rána bojujeme s horečkou. Asi reakce na nové dávkování prášků, chjo chjo chjo ....
Ale každopádně EEG epilepsii nepotvrdilo. V lednu jdeme na kontrolní graf. Tak snad... Bože!

Musil - mně na žáhu tedy skvěle Rennie zabíralo, ale můj gyndař mi doporučil i tohle:
http://www.lekarna.cz/acix-20-zvykaci-tablety/
píšou, že pro těhu ne, ale můj gyndař fakt není blázen, tak to kdyžtak prubni 😉 Já je taky párkrát zkusila, ale nezabrali mně :-N 😃
nandaautor
22. lis 2009
Ahoj holky-Sil drzim mooooooc palecky.Tak co to sakra je? 😞 ]-( ]-( ]-(

Lucko-coze?Rifliky Vam nejsou? =-) =-) =-) =-) Vzdyt Ondra je mohl nosit jeste ted =-) 😃 😃 😃 😃 Body je super-jsem Ti rikala ze je slusive 🙂 😉 Tak to me mrzi s katatama a chlupatkou.Tak jestli chces tak to privez a ja Ti dam zpatky penizky :-S =-) :-N :-N
Evi tak super s brachou a i s chripkou 😉 😉
Jinak jsi to asi prevedla na nas pze Stepanek ma srajdu,takze Smecta to jisti 🙂 😉
treperenda
22. lis 2009
Bre dopoledne 🙂

Ze by fungovala nakaza po MK? 😃 Ne ne, jen to ted docela radi (myslim stevni chripajznu), ale neboj Ani, Smecta to fakt jisti - Eli uz je hej 😃

Luci, bracha vypnul na letisti mobila a zapnul ho az po 11:00, kdyz uz vedel o odlozeni letu, takze po 11:00 uz jsem vedela, ze prileti pozdeji a na netu uz i psali, ze terminal je v provozu. Mno a kvuli te svinske chripce je domluveny (pres Zdencinu kamaradku - nejaka imunolozka), ze se dnes dopo zastavi v Praze ve Vojenske nemocnici, udelaji mu zkusebni odber a uspisi vysledky. Citi se dobre, tohle je jen bezpecnostni opatreni.
A k fotkam - resp. k "chlubeni" - jsi me docela pobavila. Me by tedy nenapadlo, ze by tohle mohlo byt chlubeni.....preci MK je server o miminkach a maminkach, takze je uplne normalni zverejnovat fotky prdusku, psat o jejich pokrocich, trapenich a tak, ne? Teda jestli ne, tak me vyvedte z omylu.
nandaautor
22. lis 2009
🙂 Tak nam odjela navsteva a bylo dobre 😉
Ted si uzivame rodinnou chvilku 😉
Steap srajdil asi jen 2x pres den a Ondra 3x ale tak nejak normos ne srajdu.Tak snad dobry 🙂
luciejadr
22. lis 2009
Ahojky
Evčo tak super to brácha zařídil s tím vyšetřením. budeš mít jistotku. přeci jen Elinka je moooc malinká a nějakej zapomenutej bacil by ji mohl ublížit. a kdy teda máte ty vánoce? já jen, kdy se bude Eli moci pochlubit co dostala :o))) (a já budu mít třeba tip jakej tisícatej dárek koupit 😃 )

Aní at je vám líp. ale jak to čtu tak je to jednodenní. tak snad i u Mishul to tak rychle Kubíka přešlo.
treperenda
22. lis 2009
Ani, tak to je parada, tak to to kluci ustali moc dobre 😉

Luci, pristi nedeli. Melo to byt v sobotu, ale to mame plavco (prehozene kvuli strejdovi), takze se to posunulo 😃
nandaautor
22. lis 2009
Ja taky poprad rikam ze uz nic nekoupime a porad prikupuju 🙂 😉 =-) To se zase pod stromkem nehneme :-|
nandaautor
22. lis 2009
Jinak uvidim jestli teda pujde Stepa do skolkly zitra.Podle toho jaka bude noc 😉 =-)
nandaautor
22. lis 2009
Lucko-mozna s Vami pojedu v patek jezdit-myslim spinning 😉 🙂 Doufam ze jdes taky 😃 :-p