• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
21. lis 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Aha ono to nejde otevrit tajk ja jeste juknu :wink:
21. lis 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak tady a klikni si na pribalovy letak a ono se Ti to rozbali :slight_smile:
21. lis 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Jdete dneska s dětmi ven, když je tak špatný stav ovzduší? Krásně svítí sluníčko, ale bojíme se a raději jsme uspali Barušku v kočárku na chodbě. Snad to bude odpoledne lepší.
21. lis 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak vidíš, já tohle ještě nepotřebovala, tak nevím
21. lis 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
střevní virozu měl Ondra minulý týden. Naštěstí jen slabý průběh - jen měl řídkou stoličku, neměl k tomu teploty ani nezvracel. takže jsme to zvládli dietou, rýžovou kaší s banánem, mrkví a dávala jsem probiotika - Biopron Junior.
smecta je od miminek, já jí používám už dýl pro sebe i v těhotenství. Jinak je pro děti i Hylak, ale ten bych dala až po poradě s dr.
21. lis 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak Hylak neznam ale Smecta je dobra :wink:
21. lis 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak Marti-jj my jsme venku byli ale uz nemam miminka a hlavne teda nejsem z MB tak si myslim ze to takovej brutus u nas nebude :slight_smile: :wink:
21. lis 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, tak Eli sla ven na 1/2 hodinky s babickou. Je ale fakt, ze nam bude uz skoro rok, tak nevim, zda by to pro Barunku nebylo tezsi.
21. lis 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, díky. Už tu inverze pěkně padá, jsem ráda, že jsme nakonec zůstali doma.
Aničko, děkuju za ty stránky, budu se tam dívat. :slight_smile:
21. lis 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti :grinning: -neni zac je to zajimavy-ale asi se podle toho jen ridit nebudu teda :grinning: :grinning:
21. lis 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já to taky asi přehánět nebudu :slight_smile: Ale manžel mluvil s nějakým kamarádem, který prý v noci hrozně špatně spal, tak si otevřel okno a zase ho prý rychle zavřel :unamused: Tak na tom asi teď něco bude.
Doufám, že se to zlepší, protože na chodbě nám naše divoška spala asi 25 minut. :grinning:
21. lis 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ono asi hodne zalezi na citlivosti jedince, jak tohle jeho organismus snasi. Mno a preci jen ty, jako maminka vis nejlepe, jestli je to Barunce prijemne a nebo ne. Eli se tedy vratila s moc dobrou naladou - bylo videt, ze ji chvilka na vzduchu pomohla.
21. lis 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti a Ty jsi z MB?Ono to asi taky hodne tam souvisi se skodovkou si myslim :confounded: :confounded: :frowning2:
Evi-jj a to mas asi taky pravdu :wink:
21. lis 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, my jsme přímo z MB.
21. lis 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
ivnerzi neřeším vyrostla jsem v OV a nejsem tím nijak postižená, si myslím (a ovzduší tam bylo horší než v MB, když fungovalo vše). pokud by vaším dětem vadila inverze, poznáte to na tom, že začnou kašlat atd. co vím u ostravských dětí. např. tomáš musel do 2let bydlet mimo OV. pak se to zlepšilo a mohli se vrátit. my byli s dominem 1,5hod venku.

a asi jsem i slepá, protože jsem ji nikdy nepoznala, že padá a už vůbec jsem to nikdy nepoznala otevřením okna - a to jsme v noci měli :o))) tak to jsme třeba tou OV postižení, že nepoznáme takové změny :o)))
21. lis 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak takhle už vyrostl Martínek od Mishalli. snad mě nezbije, že jsem to tady dala. akorát se mi nepodařilo vyfotit pěkně i jí :slight_smile: stávkovala :angry: http://luciejadr.rajce.idnes.cz/Dominuv_10mesic/#P1050632.jpg :angry:
21. lis 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lucko-hezky fotecky :wink: A Domca bodycko od nas na sobe :dizzy_face: :dizzy_face: To uz nosi takhle veliky jo?Ondra to mel jeste nedavno na sobe :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
21. lis 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak bracha pred hodinkou pristal v Praze :sunglasses: Jako bomba na to, ze vyrazel v 9:00 na letiste na let v 11:00 a odletali az v nekdy po 16:00 - fakt super zpusob, jak travit volny den :unamused:

Luci, fotecky pekne. Domca ma moc hezke modre oci :wink: - to bude "kockolap" :grinning:
21. lis 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky děkujeme za pochvalu. nechtěla jsem se chlubit jen mě napadla ukázat vám Martínka :sweat_smile: jinak Aní bodý nosíme. je naše oblíbené, mooc. akorát ty rifle už ne.. jsou nám krátke :sweat_smile: a chlupatku taky ve velkém. už jsem si koupila podobnou, ale větší on Nextu. ale ted se to určo zastaví ten růst a Ondu nedoženeme.

Evi tka to je super, že je OK. akorát teda že ti to nezvedal, když ještě neletěl.. a jak jste to vyřešili s tou chřipkou atd???
21. lis 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte!
Tak jsme domáááááááááááááá! Už od včerejška, ale to jsem nebyla u PC. Akorát, že dnes pro změnu od rána bojujeme s horečkou. Asi reakce na nové dávkování prášků, chjo chjo chjo ....
Ale každopádně EEG epilepsii nepotvrdilo. V lednu jdeme na kontrolní graf. Tak snad... Bože!

Musil - mně na žáhu tedy skvěle Rennie zabíralo, ale můj gyndař mi doporučil i tohle:
http://www.lekarna.cz/acix-20-zvykaci-tablety/
píšou, že pro těhu ne, ale můj gyndař fakt není blázen, tak to kdyžtak prubni :wink: Já je taky párkrát zkusila, ale nezabrali mně :sweat_smile: :grinning:
21. lis 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-Sil drzim mooooooc palecky.Tak co to sakra je? :frowning2: :angry: :angry: :angry:

Lucko-coze?Rifliky Vam nejsou? :confused: :confused: :confused: :confused: Vzdyt Ondra je mohl nosit jeste ted :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Body je super-jsem Ti rikala ze je slusive :slight_smile: :wink: Tak to me mrzi s katatama a chlupatkou.Tak jestli chces tak to privez a ja Ti dam zpatky penizky :confounded: :confused: :sweat_smile: :sweat_smile:
Evi tak super s brachou a i s chripkou :wink: :wink:
Jinak jsi to asi prevedla na nas pze Stepanek ma srajdu,takze Smecta to jisti :slight_smile: :wink:
22. lis 2009 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre dopoledne :slight_smile:

Ze by fungovala nakaza po MK? :grinning: Ne ne, jen to ted docela radi (myslim stevni chripajznu), ale neboj Ani, Smecta to fakt jisti - Eli uz je hej :grinning:

Luci, bracha vypnul na letisti mobila a zapnul ho az po 11:00, kdyz uz vedel o odlozeni letu, takze po 11:00 uz jsem vedela, ze prileti pozdeji a na netu uz i psali, ze terminal je v provozu. Mno a kvuli te svinske chripce je domluveny (pres Zdencinu kamaradku - nejaka imunolozka), ze se dnes dopo zastavi v Praze ve Vojenske nemocnici, udelaji mu zkusebni odber a uspisi vysledky. Citi se dobre, tohle je jen bezpecnostni opatreni.
A k fotkam - resp. k "chlubeni" - jsi me docela pobavila. Me by tedy nenapadlo, ze by tohle mohlo byt chlubeni.....preci MK je server o miminkach a maminkach, takze je uplne normalni zverejnovat fotky prdusku, psat o jejich pokrocich, trapenich a tak, ne? Teda jestli ne, tak me vyvedte z omylu.
22. lis 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:slight_smile: Tak nam odjela navsteva a bylo dobre :wink:
Ted si uzivame rodinnou chvilku :wink:
Steap srajdil asi jen 2x pres den a Ondra 3x ale tak nejak normos ne srajdu.Tak snad dobry :slight_smile:
22. lis 2009 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
Evčo tak super to brácha zařídil s tím vyšetřením. budeš mít jistotku. přeci jen Elinka je moooc malinká a nějakej zapomenutej bacil by ji mohl ublížit. a kdy teda máte ty vánoce? já jen, kdy se bude Eli moci pochlubit co dostala :o))) (a já budu mít třeba tip jakej tisícatej dárek koupit :grinning: )

Aní at je vám líp. ale jak to čtu tak je to jednodenní. tak snad i u Mishul to tak rychle Kubíka přešlo.
22. lis 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani, tak to je parada, tak to to kluci ustali moc dobre :wink:

Luci, pristi nedeli. Melo to byt v sobotu, ale to mame plavco (prehozene kvuli strejdovi), takze se to posunulo :grinning:
22. lis 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja taky poprad rikam ze uz nic nekoupime a porad prikupuju :slight_smile: :wink: :confused: To se zase pod stromkem nehneme :unamused:
22. lis 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak uvidim jestli teda pujde Stepa do skolkly zitra.Podle toho jaka bude noc :wink: :confused:
22. lis 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lucko-mozna s Vami pojedu v patek jezdit-myslim spinning :wink: :slight_smile: Doufam ze jdes taky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. lis 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek