• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
ahoj,
gratulujeme Ený k 1/2 roku. to je výročí .o)

jinak u nás podobně jako u Trep. v 5:30 se budil ale bylo vidět že to není ono, tak jsem udělala mlíčko, on u něho usnul a v 7:30 jsem vstávali. to taky není špatné :o) a v noci se teda budí jen jendou - když ho nic netrápí - a to kolem 4hod a to jde k mamince do postele :o) at mám klid.

Claudí mě napadá.. mám ještě tu tašku těch věcí. chceš je stále??? :o)) já jen ,že jednou si nepřijela a pak jsem ti ji u Mishali zapoměla dát.. :slight_smile:
24. lis 2009 ve 13:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Claudí jinak máš šikovnou kamarádku že ti to udělala - vánoční pf. mě se s tím hrát nechce a jedna paní to na MMB udělá za 75Kč a pak si to doma tiskneš, tak jdu do toho :o) je fakt, že ani čas na to nemám. v neděli sjem dělala jen blbou pozvánku na hokejbal večírek a stačilo :grinning:

ted ještě vyfotit domču ve vánočním body a tak .o)))
24. lis 2009 ve 13:38  • Odpověz  • To se mi líbí
sielente:jéé,to to letí, Ený je už 1/2roku!Gratulujeme. :slight_smile:

luciejadr •Luci,písni mi prosím odkaz na tu paní na MMB.Díky moc!!!
24. lis 2009 ve 13:58  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Luci-i me to pisni prosim :wink:
24. lis 2009 ve 14:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, po dlouhé době vás zdravím. Halí má dnes narozeniny, tak jsem šoupla pár foteček.
Ještě napíšu, jen po těch oknech a návštěvách nějak nestíhám ani zapnout PC
24. lis 2009 ve 14:44  • Odpověz  • To se mi líbí
siwama :Halí,vše nej......,k Tvýmnarozeninám!To už je tedy velká tří letá slečna,co!Dortík je nádherný!
24. lis 2009 ve 14:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Lucinko, díky a taky byl ňamky
24. lis 2009 ve 14:50  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Holky ted psala holcina u nas na Prosinci ze u nich ve skolce uz je praseci chripka-je to sice az v Olomouci ale stejne :confused: :confused:
klouz a jak je Davcovi dobry?
24. lis 2009 ve 14:51  • Odpověz  • To se mi líbí
daní -krásnýýýý dorty, fakt.... Doufám, že jste je nejedli, páč to by byl hřích a že je máte někde ve vitríně vystavené jen ke koukání :grinning: :grinning: Samozřejmě tříleté slečně Halince posíláme moc pozdravů a velikou gratulaci :dizzy_face:

luci - no jo, já jsem už zapomněla, že jsem od tebe něco chtěla...jsem sklerotická matka :grinning: :grinning: No, já nevím jak se sejdeme....Možná, že to ve čt zvládnu k Aní, tak že by jsi to vzala tam, teda js)estli tam jedeš....Ale taky nevím jak já to stihnu máme kyčlíky a ještě k ségře půjdu...No není to jednoduché s tím časem nás matek co jsme na MD, že? :grinning: :grinning: Ale pokud máš na to odbyt u někoho jiného, tak neváhej a kvůli mě to nesysli.... :wink:

sil - jo, jo, imunity není nikdy dost, tak střádejte, střádejte :slight_smile:
24. lis 2009 ve 14:52  • Odpověz  • To se mi líbí
nanda • je veselý a hravý,ale kašle,né tak hrozně moc,ale ano!
Právě si hraju s myšlenkou,co zítra on a plavání. :frowning2: :unamused: :unamused:

To je síly s tou prasečí chřipkou! :frowning2:
24. lis 2009 ve 14:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Věruško, no už jsou sežraný :grinning: . Já ačkoliv sladký nejím, tak jsem si poslední kousek teď dala ke kafíčku.
No a ten menčí sblajzly dětičky ve školce. :slight_smile:
24. lis 2009 ve 14:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Holky-nelamejte to pres kolenoaz budete moc tak budete moct :wink: :wink: Ja Vas rada uvidim i pozdeji :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Hlavne at jsou kluci v poradku :wink:
24. lis 2009 ve 14:59  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Klouz-IP :wink: :slight_smile:
24. lis 2009 v 15:00  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Danca-IP :wink:
24. lis 2009 v 15:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Stepa ma horecku a ted odjel Ondrasek do patku k babicce aby to taky nechytil.|Mam uz hroznej strach s tema usima :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: :fearful:
24. lis 2009 v 15:29  • Odpověz  • To se mi líbí
nanda •chuděrka Štěpa!
Dádovi jsem plavčo na zítra raději zrušila.já si říkám, že takhle přijde jen o jednu hodinu,pak by se to mohlo třeba i rozjet a nebyl by třeba i 3x.
24. lis 2009 v 16:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Je je, to jsou novinky, tak to vezmu postupne od tech lepsich zprav:

Silent, tak super, ze uz jste doma.
Klouz, to jsi asi udela dobre.
Nandi, coze? Stepka je nemocny, tak to je na prdlacku, tak se drzte. Praseci (jak ja rikam svinska chripka), mno jo....je jen otazkou casu, nez dorazi i k nam:frowning2: Bracha mel tedy testy v poradku, tak jsem klidnejsi, ale i tak....to muzeme chytnout i pri ble prochazce venku. Bych nejradeji tohle chripkove obdobi vymazala.
Dani, gratulujeme Halince k 3. narozkam - uz je to velka slecna a moooooc pekna (ta bude klukum srdce lamat)
24. lis 2009 v 17:03  • Odpověz  • To se mi líbí
treperenda •díky za pochvalu.
Heč, holky, já už mám taky doma dáreček na Klokočku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Můžete hádat :grinning:
24. lis 2009 v 17:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Daní přejeme HAli vše nej. vidíte, všimnu si Ený a Halinky ne.. jsem ale trdlo. a mě rozesmálo to množství br.salátu na chlebíčky :o)))

Aní i Klouz mají ten odkaz ve skype a icq :o)

holky já se nějak té prasečí až tak moc nebojím. se mi to vymstí co? kdybych se bála tak musím zrušit vše, kulíška, yamahu i plavčo, protžoe všude tam je s dětmi. a to jsme neudělaly ani jedna z nás.. tak se taky tak strašně nebojíte :sweat_smile: já se více bojím obyč chřipky :o))) snad si to Domi vybral do konce roku.

Dádovi posíláme pusinku.

dárečky - neprovokujte. já jsem chtěla koupit něco včera a říkala si že mm čas:o))

tak Aní mě provokuje. ted jsem poslala odkaz a ona už si ty PF objednala. to je rychlost.
24. lis 2009 v 18:29  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Luci-na nic necekam a jednam :grinning: :grinning: :grinning: Az se pani ozve tak ji poslu fotecku a teda penize a uz to pofrci :grinning: :grinning: :grinning:
Tak ja zase tak velkej strach nemam ale jistota je jistota a kor s tim jeho marodenim :slight_smile: :wink:
24. lis 2009 v 18:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, taky nepanikařím, po rozhovoru s děts.dr. jsem v klidu.
Jinak Halí moc děkuje za gratulace a vše oslavila na 1****.
Ječn já jsm po tom malování a výměně oken nějak KO :frowning2: . Včera jsem se snažila alespoň pár hodin proflákat, ale nedařilo se :unamused:
24. lis 2009 v 18:46  • Odpověz  • To se mi líbí
My do koletivu také chodíme,ale když Dáda kašle,tak jsme dnes mezi děti raději nešli,taky nemám ráda,když se v kolektivu vyskytne nějaké cizí kašlají dítko.Jak se říká:Co nemáš rád,nečiň druhým! :slight_smile:
24. lis 2009 v 19:00  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Lucko-jj jasny.Je dobre ze jsi to plavani odrekla :wink: Treba by se to Dadovi jen zhorsilo :wink: :confounded: :confounded:
Ondrasek si u babicky vede dobre a my se Stepou kuryrujem-tak snad bude vse ok :wink:
24. lis 2009 v 19:34  • Odpověz  • To se mi líbí
lucko - kulíšek, plavčo...tomu rozumím co to je, ale nevím co je yamaha??? to chodíte s Domim někam na motorky bo co? :wink: :grinning:

daní - ty už totiž asi neumíš odpočívat, co? jak jsi byla pořád v jednom kole, tak se budeš muset zase pomalu naučit relaxovat, ale neboj, to se dá naučit hodně rychle... :grinning: :grinning:

klouz - taky už máš dáreček? už teď jsem zvědavá co si kdo vylosuje....doufám, že nepojedeme domů každá s tím svým, to by byl gól :grinning: :grinning:

díťátko nám v sedm usnulo, tak jsem zajásala, že bude klidný večer....no ale jsem to zakřikla, už je v lehátku a prská sliny :grinning: , asi chce koukat na růžovku nebo co :grinning: :grinning:
24. lis 2009 v 19:50  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky....

tak jdem popřát Halince vše nej nej nej, jsem na ní myslela, ale dřív jsem to dnes nestihla, mám poslední dobou nějak náročné děti :grinning: ale alespoň už jsem mohla zkouknout fotečky a super, že si svoje třetí narozky kočka užila!

Sil - držím palce, ať ta imunita sílí a sílí a prďolce do dalšího půlročku jen zdravíčko!

Klouz - tak Dáda už taky není 100% :unamused: snad se kašle brzo zbaví!

Aní - ať Ondrášek vydrží a Štěpulka je brzo fit!

k prasárně (chřipce) se raději nebudu vyjadřovat - chřipka jako chřipka, vždy to stojí za prd :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak se zase loučím.....
24. lis 2009 v 19:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Věruš - tebe jsem jmenovitě zapomněla pozdravit a Pepína, co rád růžovku :grinning: :grinning: :grinning: a s tou yamahou si mě pobavila - tady s vizí těch motorek, ti drze prozradím, že yamaha je hudební školička :wink: detaily nechám na Lucce, my o tom loni jen uvažovaly a letos to prostě nejde zvládat :sweat_smile:
24. lis 2009 v 19:55  • Odpověz  • To se mi líbí
no už jsem se teda _Kačko asi chtěla urazit, že se mnou nemluvíš :grinning: :grinning: ale vše je napraveno.... :wink: Takže děkujeme za pozdravení. Růžovka se ale nekoná, páč na jedničce je nějaký dokument z války a to tatíka moc zajímá :grinning: no neva, mě ta růžovka už tolik nebere, ale pepi je z toho nešťasten :frowning2: :cry: :grinning:
a díky za vysvětlení pojmu yamaha, tak Domi bude jednou plavec a ještě k tomu hudebně vzdělaný :grinning:
24. lis 2009 ve 20:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Claudí: http://www.yamahaskola.cz/cs/programy/predskolni-hudebni-programy/robatka a je to moc doporučeno. my tam šli, at máme další kroužek, ale ted jsem o tom četla více a teda jsem zvědavá, jestli to na Domiho bude fungovat :o))

Vy jste pěkně hnusní - Pepínovic.. teda promin,ale chudák Pepi :unamused: . kouká na takové děsy o válce místo na růžovku

Kači a kde je info o našich princeznách??? jsem asi slepá ty jsi to určo napsala a já přehlídla :angry: :angry:
24. lis 2009 ve 20:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Věruško - tak Pepča je dokumentárně vzděláván už od kolébky, jo? :grinning:

Luci - počkej až bude z Domči Dvořák II. :wink: princezny jsou v pohodě, jen mají uřvanější obdobíčko :sunglasses:

Trep - ještě jsem chtěla, že je super, že brácha je ok!
24. lis 2009 ve 20:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,
Halince všechno nej k narozeninám.
Prasečí chřipky se taky bojím, ale chytit jí můžeme kdekoliv. A taťka nám jí může přinést z práce. Četla jsem teď o těch vakcínách a teda vůbec si nejsem jistá, jestli se muž má nechat očkovat.

Šťépovi přeji, ať se brzo uzdraví a Ondráškovi, ať to nechytne.
24. lis 2009 ve 21:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek