• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
autor
No u nas byla v nedeli sestrenka z Hradku nad Nisou a povidala ze uz ji tam tu chro,chro chripku maji taky :confused: :rolling_eyes: a to uz je od nas fakt kousek :frowning2: :frowning2: Nejsem zadnej plasan ale asi to fakt pro oslabenejsi lidi neni zadna sranda :frowning2: :frowning2: :confused: Viz.nasi kluci ze :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: :confused:
Jinak Stepa ma horecku,dala jsem mu meducku a sel spinkat-to bude asi noc :unamused:
Evi dekujem :wink:
24. lis 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
evinka • Luboš má taky v peáci možnost se nechat očkovat proti prasečí chřipce,posílají ho na to,ale bojí se toho očkování,říká, že času na útěk před injekcí bude dost!

Kacula75:Dáda zatím jen kašle.A to jsem původně plánovala zítra po plavču se u Vás stavit a konečně navštívit tříletou Emičku.
24. lis 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dneska rikali v TV ze se lidi bat nemusi ze pry se u nas ockuje uolne jinou vakcinou-ale v ankete lidi rikali ze by se nenechali teda ockovat :unamused: :confused:
Ja bych se asi mozna nechala kdyby mi to nekdo nabidl :confused: :rolling_eyes:
24. lis 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a deti az od 10 let drive to neudelji :confused: :rolling_eyes:
24. lis 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,tetky koníkovky! :slight_smile:
Vstávačka u nás v5:30! :unamused:
25. lis 2009 v 06:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kacula75:přejeme Ti vše nej...........k Tvému svátku.
25. lis 2009 v 06:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano :slight_smile:
Kaci, vse nej nej nej a at Ti delaji holciny jen a jen radost :wink:
U nas dnes vstavacka pomerne brzo, ale to kvuli babicce, kterou jsem si objednala na odber krve (kvuli preventivni prohlidce). Huf, tak uz jsem o zkumavku lehci, ale hlavne jsem rada, ze jsem nemusela do nemocnice.
Jinak holky,kdo mate prdolky u ZPS, tak uz zacali davat darecky pro deti (zatim nevim, co to je).
Ja sama za sebe se svin.chripky nebojim, pac nepatrim do skupiny oslabenych jedincu, ale vubec nevim, jak by se s tim poprala prdolka, takze proto sel braska radeji na kontrolni odber. Mno a s tim, ze porad chodime do kolektivu deti ma Lucka pravdu, ale zase na druhou stranu clovek asi tak trosku pocita s tim, ze tam jsou maminky take opatrne a snazi se sva ditka chranit, ale jak rikam, kdyz to budeme met mit, tak to holt bude. A nejhorsi na tom je, ze nas opravdu jednou zahubi nejaka nemoc, ale bohuzel to bude nemoc, kterou jsme si sami vytvorili. Nevim, zda to vite, ale vakcinu proti praseci chripce si nechala jedna farm. spolecnost zaregistrovat jeste drive, nez vubec praseci chripka byla.....takze.....vse je jen nechutny kseft.
25. lis 2009 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoíj holky, krásné ránko.
Kačenko, vše nejlepší k svátku, hodně zdravíčka a pevné nervy.
25. lis 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-Katko vse,nej,nej,nej k svatecku :wink: Moje vysnene jmeno asi ho budu taky slavit :wink: :wink: :wink:
Evi-jj kdyz to clovek mam mit tak to stejne chytne to je fakt a teda to je pekna svinarna s tou vakcinou :angry: :angry: :angry: Tak lidi tu umiraji a oni si delaji takovehle ksefty :angry: :angry: :angry:
U nas noc dobra-davala jsem Stepovi meducku pac porad horeckuje.Po pul osme jsem volala babicce na Petkovy co Ondra pry jsem je vzbudila :confused: :sweat_smile: Tak doma strasi od 6hod a tam si krasne chrupe :grinning: :grinning: :grinning:
25. lis 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký den, holky :slight_smile:
Kačí, všechno nejlepší k svátku.
A dodatečně také všechno krásné k 3. narozeninám Halince.

O dárcích ze ZPŠ mi psala jedna kámoška a a děti do 3 let by měly dostat fleecovou deku s plyšákem a starší hliníkovou láhev na pití. My se tam asi budeme stavovat tenhle týden, jdeme pro příspěvek za Prevenar, tak už se těším na Barunčin první dáreček :grinning: Teď nás bude vlastně hodně, co dostanou pro dětičky první dárek :slight_smile:
25. lis 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, tak decku a plysaka, rikas? Hmmm, tak to uz se tesim :slight_smile: Decka se hodi vzdycky. A neuvazuji nahodou o zavedeni darecku pro maminky na MD? Co holky, takovy zajezd na Bahamy? :grinning:
25. lis 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
Kačce vše nej k svátku.
My na ZPŠ taky, nechat si proplatit tu tisícovku za nadstandardní péči o kojence, nebo jak se to jmenuje. Tak vyzvedneme i dáreček.
25. lis 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laka nas slunicko za oknem, tak se jdeme obleknout a razime ven :slight_smile:
25. lis 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
sakra, Eli byla rychlejsi, takze tady je druha cast..... razime ven pro slunicko, ktere nacpeme do pytliku a posleme vsem marudkum, at jsou brzo OK.
25. lis 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak ted mi psala svagrova ze pry je prasecacka chripajzna uz v MB :frowning2: :confused:
Ja jsem teda mela navstevu a Stepa usnul-je mrzutej :frowning2: :confounded:
25. lis 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, moc děkuji za přání.....

holky, dnes jsem se dozvěděla toto, tu maminku znám je okrajově z jednoho diskuzního fora ale je to strašný, bych tu z toho pořád jen brečela..... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=118926&vOffset=0&vGroupOffset=0&vGotoLast=1#end

omlouvám se za takovou hnusnou zprávu po ránu, je mi z toho dost divně :cry:
25. lis 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacula75 • prošla jsem tebou vložený odkaz a její blog.Hrozná rána od života. Ještě,že mám na stole u PC papírové kapesníky.
Káťo,neomlouvej se, tohle je nejhorší,co se v životě může stát a o proti tomu naopak člověk z blbosti doma řeší a hádá se pak kvůli doslova "zbytečnostem" a nepodstatným věcem.
25. lis 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanda:kde je prosím Tě v MB ta chřipka?

Trep + Elí: díky za poslání sluníčka z pytlíku.Potřebujeme ho! :wink:
Ráno jsme vyrazili k doktorovi,byla jsem už rozhodnutá od večera,že tam raději skočím,ať doktor Dádu poslechne a budu mít a přesně vědět,co mu je a není.
Doktor pravil,že Dáda "vrže", přesněji,že mu to sedí na průduškách a jinak má Dáda i přes braní čípků teplotu přes38. I bez teplot nemáme do konce týdne vycházet ven.
Vyfasovali jsme sirup na průdušky.
25. lis 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a jinak holky,asi nám sem chodí někdo šmíroval z GŘC,protože manželákovi včera přišla pozvánka v práci na gremiální poradu a hádej na kdy???No, přeci 10.12.2009 od17h.Fakt ,jak naschvál
Tak jsem nadávala,že chci jít jednou někam bez Dády a takhle to dopadne, hmm,prý to neovlivní.HMMM.Ale klidně prý povolá tchýni,no,prostě si seženu hlídání.
Dnes jsem volala s makou mojí,hned jsem si jí postěžovala a říkala mi, ŽE NĚCO VYMYSLÍME,PROSTĚ TA MĚ CHÁPE. :grinning:
25. lis 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lucko-smiraci jedni zatraceny...............
Tak alespon ze mamka to chape :grinning: :grinning: :grinning:
Katko-jejda nic hezkeho.To je zivot-nekdy opravdu strasnej osud maj ty lidi napsany :frowning2: :frowning2: :frowning2: Nejhorsi je opravdu clovek nemuze vedet co ho ceka a ceho se v zivote docka-z minuty na minutu se Ti zmeni zivot :unamused: :frowning2: :fearful:
25. lis 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, Diny je mi moc líto. Vídám jí na jedněch stránkách.

Byli jsme na půlroční prohlídce a Ondra má 71 cm a 9045 g.
25. lis 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klouz - díky na email a Dádovi přejeme ať je brzo fit! je to strašný, ty nemoce zatracený :rolling_eyes: jsem dneska koupila pro Emu echinaceový kapičky a hlíváčky bonbony - ty mi tedy úspěšně hodila na hlavu :unamused:

Aní - no, nejhorší je, když je takhle člověk stíhán ránou za ranou a někteří lidé si ten život vážně vyžíraj :frowning2: sama si nedokážu představit, jak bych to unesla, kdybych zůstala takhle ne dvě zdravé děti sama, Diny má čtyři a holčička diagnozu, se kterou se dlouho nežije :cry:

Eví - gratuluji k mírám, Ondrášek je kus chlapa.... Emule byla taková na roce :grinning:
25. lis 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky :slight_smile:

příběh Diny je moc smutný :pensive: :cry: :cry: je mi to líto.... :pensive: :pensive:

evi - pěkné míry, jste kluci jako buci :wink:

klouz - no to ani náhodou,že by jsi se nedostavila.... tchýňka nebo mamina snad u dády zaskočí, ne?

kačko - všechno nejlepší k tvým jmeninám, hlavně hodně zdraví, lásky a rodinné pohody :wink:

aní - ještě máš Ondráška na Petkovách? taky posílám pozdrav nemocnému Štěpovi, ať se z toho brzy oklepe brouček malý :wink:

tak to bych se zítra mohla stavit na ZPŠ, aby jsem vyzvedla Pepimu dáreček....no když už budu v MB, tak je jedinečná příležitost :slight_smile:
25. lis 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cmauky, cauky maminy :slight_smile:

Tak MM je na zkousce, braska odesel, ja pofackovala byt a ted tu na me mrka......mno hadejte kdo? Kos plny pradla na zehleni :frowning2: :frowning2: :frowning2: Kdo tady rikal, ze ho to bavi? A co ta dotycna rada basti....bych uzavrela obchod, ze si nekterou z vas pozvu na zehleni a za tu pracicku pripravim nejakou super bastu, co vy na to?:grinning:

Evi, konecne poradnej chlapak na dohled :slight_smile: Eli je take kus zenske, takze bude potrebovat se mit o "koho oprit" :wink: Jinak samo gratulka k uspesne kontrole.
25. lis 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jj,taky bych potrebovala zehlit ale asi to necham az na zotrek-se mi dnes nechce.
Udelala jsem k veceri palacinky a jsem tak nacpana-ufffff :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: mam super testo a je moooooc dobre-nam,nam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Verko-jj je na Petkovech a bude tam az do patku ale to zu tam budeme s nim pac v sobotu zabijime tak tam budeme vsichni.stepa teda ne pac zustane u Jolany a budou pect pernicky :wink:
25. lis 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani, tak sup s testickem do IP, at se take mohu olizovat (hele, zrovna dnes me honila mlsna :grinning:) Ja delam takove klasicke (snad recept jeste ze ZS, kdy jsme mely takove hodiny rodinne vychovy nebo jak se to jmenovalo. Kluci pracovali v dilnach a holky varily, pletly, opecovavaly panenky a trenovaly tak na miminka...znate to?)

Jo jo, uz jdu vazne zehlit....se mi tak nechce, tak si hledam stale jine ukoly (jako trebas ze se mi prave pece v troube buchta a tak....neee, jdu :frowning2:
25. lis 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nandi, ty máš sestřenku v Hrádku? Já mám odtamtud kamarádky
25. lis 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi - rodinnou výchovu jsme taky měli :grinning: A já si pořád říkám, že jsem tak vzorná matka a žena a ono je to tou školou vlastně :grinning: :grinning: S tím žehlením není to Klouz náhodou?

aní - tak prosím taky recepta na super palačinky, dííík. Jo tak v sobotu bude pašíkovražda? Tak ať se vám to vydaří :wink:
25. lis 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek... Trep mě baví.. ale podmínka je nejen abšta ale i hraní s Dominem :grinning: :grinning:

Aní palačinky.. mnááám.. mnááám.. juuuu. hm tak já mám okurkový salát :sweat_smile: ale dám si i chipsy.

a jinak jsem zapoměla co jste psaly. jen že dáreček nedostaneme, protože naše pojištovna nedává nic a skoro nic neproplácí.. chjo..
25. lis 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
já chci taky recept. dělám přesně jak Trep - my sice už neměli rodinnou výchovu - sakra, jakto že ty? u nás se to zrušilo..kecám, zrušilo se vaření, ale RV zůstala a byla to patlanice..

a zabíjačku bych si taky nechala líbit.. mnam mnam
25. lis 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek