• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
u jaké jsi pojišťovny Lucko? tak přejděte k ZPŠ, ta je celkem solidní...

dneska asi padnu za vlast, jsem nějaká znavená....

tak pěkný večer a dobrou noc :slight_smile:
25. lis 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bleeeeeee-ja zase zabijacku nerada ale musim no :confused: :rolling_eyes:
PALACINKY-250g hl.mouky
0,5 l mleka
3 vejce
2 lzice oleje
60g cukru
spetka soli
a je to opravdu vyyyyyborne holky jemnoucke-a to uz jsem nejaka testa udelala-priste delam z dvojite davky :wink: :wink: :wink:
Taky se budu muset stavit na pojistovne pro darecky :wink:
Mish-jj mam sestrenky v Hradku.Tata odtamtud pochazel a chvilku jsem tam bydlela.Ale jako miminko tak si nepamatuju.Jsem rodacka z Liberce :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. lis 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Claudí jsme u ministerstva vnitra. škodováckou nemůžeme. neplatí plně na Moravě a fakt nevozím 10tisíce u sebe, abych si mohla na místě platit ošetření.. sice ho pak proplatí, ale... je lepší mít celorepublikovou.

Aní dííík :dizzy_face: :dizzy_face: už se na ně těším. a dala bych si teda jelito nebo jitrnici anebo prejt.mnam mnam manm
25. lis 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanda:dobrůtky ze zabijačky bych sidala.jelítka,jetrnice :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

claudie:určitě dorazím, i kdybych si měla sehnat chůvu.

Do ZPŠ pro dárečky nejdu, jsme totiž u vojenské zdravotní pojišťovny,zatím slušně propláví aktivity a tak.
25. lis 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAk my měli v 7. tř. vaření a pěstitelky, v 8. šití a dílny a v 9. kterou zrovna obnovily pro ty, kteří se nedostali na SŠ (což jsem byla taky - z 8. mě nevzali - to se bralo podle průměru a v 9. jsem se na tu samou školu doatala přijímačkama a byla jsem v první půlce) tak jsme měli rodinku - sexuální výchova, péče o dítě, ruční práce atd.
Tak já byla u OZP a když jsem se přestěhovala do MB, tak dr. kterou mi manžel sehnal, nebrala s OZP, tak jsem přešla ke škodovácký.
25. lis 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Huf, tak vyzehleno a jde se do hajan. Jako me dneska pekne naprdnuli, koukam na ten Dum snu a oni si klido nechaji vyrazeni na priste....mno jo, jakobych to uz neznala, ale nastavali me :frowning2: :slight_smile:

Ani, tak palacinky delam jine, ale asi hnedle zkusim tyhle. Ja do nich nedavam olejik a tak asi proto budou tyhle takove vlacnejsi a lepsejsi. Mnam, mnam....bych si dala normalne hned :grinning:

Tak az budete nektera mit darecek od ZPS, tak poreferujte, jak to vypada v realu. Jinak ja jsem u ZPS v podstate u jejiho vzniku. Nasi tak nejak moc neresili uznatelnost po CR a je pravda, ze jsem (tuk, tuk) mela jen jednou problemek, kdyz jsem studovala v Jihlave, ale nastesti to nebylo nic vazneho, co by nepockalo sem do MB. Spis to byl pro me sok, ze me vubec neco takoveho do te doby nenapadlo. Zatim jsem spokojena a co bude dal se uvidi.

He he a na co jsem to jeste chtela reagovat? Joooo, uz vim, takze si pisu do diare: zehleni: obe Lucky, tak OK, ale fakt se pak nedivte, az vas jednou povolam :grinning: :grinning:

Jo a jeste k zabijacce: tak ja jsem opravdovou zabijajdu zazila prvne pred 3 roky a jako zazitek docela dobry (nevidela jsem primo porazku), ale jsem rada, ze se me to netyka kazdorocne. Nadmira mastnoty me nejak protaci zaludek a veci ze zabijacky nevyhledavam (dokonce mam jednu nepeknou vzpominku, jak me tata ucil jist prdelacku v den, kdy chodili certi....asi vite, jak to probihalo a od te doby ....ne ne, dekuji, nemusim)

A ted uz vazne do hajan a pu pu pu. Dobrou
25. lis 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Souhlasím s Trep. taky mě namíchli s tím domem snů, ale upřímně večer jsem kámošce říkala, že něco vymyslí. A doufám, že nevypadnou mladoši. fakt se tam ten Ondra vyšvihnul v chlapa - dospěl chlapec .o) no nic, kdo to nesleduje asi bude hledět, tak už mlčím :grinning: :grinning: a to jsem v počátku tvredila, že je to kravina a dům je škaredý a nebdu se dívat. a ted to po přešlapech vždy přepnu :o)))

Sím já i pašíka držela než ho střelil. Já ji prožívala od počátku až do konce a v pubertě jsem z toho nic nechtěla jíst :o) ale pomoc mě bavila. jen mě nesměli nutit mýt nádobí. blééé. to radši míchat krev :grinning:
25. lis 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :wink:
Tak dum snu me taky nastval teda :confounded: Ja ho nikdy nesledovala ale asi posledni 3-3 dily jo a teda chci aby vypadli sedy-jsou mi taaaaak nesympaticky a arogantni :angry: :angry: :angry: Vubec jsem nepochopila modry proc chteli vyhodit Ondru-nastesti uz nemuzoz-za to bych je teda vyrazila taky a nechala to mladym.Pac ty si tam ted opracdu uzivaji :confounded: :angry: :frowning2:
26. lis 2009 v 06:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj mamči,
díky za info o domě snů,taky po Přešlapech sleduji,ale včera mě po přešlapech volal náš marůdek,tak jsem vše vypnula a hupky šupky do postele. skončil unás v posteli.Po chvíli vyšachoval MM do obžváku na gauč.Jinak Dáda už zase straší od5h.Teplotu stále má.
26. lis 2009 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko :slight_smile:

Jeeee, jsem ani nevedela, ze najdu takovych "spriznenych dusicek" ohledne Domu snu (ja jsem na tyhle reality show nejaka ujeta - teda Vyvoleni me nebrali) :grinning: Mno, ja bych to asi prala nejvic modrym a uplne nejmene sedivym. Ta Dana se ted fakt chova jako pipka, ze uz ji to tam vlastne patri. Proc modraci chteli odstrelit vinove nevim, ale napada me snad jen to, ze taktizovali a hrali tak trosku na to, ze kdyz zustanou dva pary, tak dojde ke zmene vyrazovani a ze trebas budou rozhodovat divaci a to by pak meli barak jistej, ale tohle rozhodovani jiz vyrazenych je vsechny asi hoooooodne prekvapilo.
A ted dum tedy neni zrovna salek me kavy, ale kdybych ho mela, tak v nem chvilku pobudu (zaprdim bazen a sol.jeskyni) a pak bych ho prodala a nechala si postavit svuj sen :grinning: :grinning:
26. lis 2009 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, chtela jsem poprosit ty z vas, ktere basti doma jogurty Hollandia a nijak nenakladate s vicky, zda by jste byly tak hodne a mohly mi je schovavat. Mooooc kuju
26. lis 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky tak my jsem doma od dr. a Stepa je v poradku uz zdravi.Ryma pry na ustupu tak mam radost :wink: :wink: :wink: :wink: Uz jsme i bez teplot :wink:
Takze kdo by jste chtel dorazit tak klido pido muzete-uz pry muze i z fleku do skolky :grinning: :grinning: :grinning:
26. lis 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a ja jsem chterla poprosit kdo kupujete Sunar jestli by jste mi mohli vystrihavat kody.U nas se davaji v lekarne razitka a pak mame Sunar zdarma-dekujuuuuuuuuuuu :grinning: :grinning: :grinning:
26. lis 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi-dekuji za IP-jak bude trocha klidu tak prectu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. lis 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
nandi, ok, budu vystřihovat
trep: tak ty nejíme, bohužel
26. lis 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanda •to je fajn,že Štěpánek je už zdráv!
tato akce ohledně Sunaru je i tu v MB v lékárně DR.Max.

Treperenda:mě se minule líbilo,jak modří letěli s kartáčkem na zuby a ručníkem na Kanáry.

Jsme po chutném obědě, Dáda spí a já jsem si tu k Vám sedla se šálkem dobré kávy.Pak poklidím ten binčus po Dadíkovi,a´t může odpoledne začít na novo.
Jinak kolem16h mě má přijít navštívit kolegyně zpráce.Je to fajn ženská, je jí50 a od července je babičkou.Včera jsem si jí objednala. :grinning:
26. lis 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo? tady taky? a kolik těch kódů jako má bejt?
26. lis 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To je teda vyborny tak ja si napisu o kody a tady uz to frci taky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. lis 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem prolezla sběr a mám 3 + 1 na rozdělanym balení
26. lis 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás to s těma kódama bude pomalejší, kupujem to dvojbalení a chvíli trvá, než ho vypije
26. lis 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nandi, tak to jo s tim Hrádkem, já jsem rodačka z Jablonce, ale to jen proto, že v Liberci byla porodnice zavřená, jinak jsem do 19 žila v LB
26. lis 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak o ZPŠ jsem po přestěhování taky uvažovala, spíš mě do toho hodně doktorů tlačilo - já mám ZP MV ČR a prcek taky a nechám to tak, budu hledat smluvní doktory, při představě, že bychom byli s Kubou u našich v Lb, měli sme ZPŠ, Kubovi se tam něco stalo a nás odmítli ošetřit, to radši nechám tak jak to je
P.S. končim s monologem
26. lis 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
mishulle •nemusíš končit,jsem tu taky!!!! :wink:
26. lis 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani, tak rada bych Sunar darovala, ale mi ho nepijeme. Nicmene mam nejake slevove kupony do DM na Sunar, tak kdybys je chtela.

Mish, co Kuba?

Klouz, jo jo....Kanary byly super, akorat to meli moc kratke.....by tam na regeneraci potrebovali byt tak min mesic :grinning: Me by spis vadila ta dlouha cesta (resp. let) za morem na tak kraticko, ale zase jako bych samo takovou nabidku neodmitla :grinning:

Jsme byly u sousedky a ma laringitigu (ty jo, toho ted je nejak hodne :frowning2: Nastesti je to lehci forma. A i kdyz mela mala teploty, tak jim Dr. doporucila prochazky venku.
26. lis 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuba je od pondělí bez horeček, ale zase se mu spustila rýma a smrkat nechce, a odsávat už vůbec ne, děkuju za optání
26. lis 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
treperenda •vidíš a nám ohledně průdušek řekl i bez teplot nechodit ven!co lékař,to názor.Ke komu chodí sousedka s malou?
26. lis 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kurnik, manžel včera odnes ještě jednu krabici sběru
26. lis 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě dnes poštou dorazil kakaový 600g za160Kč i s poštovným. :grinning:
26. lis 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, teď čtu, že se má stříhat celá ta spodní strana s kódem, já vystřihla jen ty kódy :confounded:
26. lis 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
navíc pokud to dobře čtu, dostanu razítko jen když koupim mlíko u nich
26. lis 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek