• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
autor
Mish-ja taky striham jenom kody teda :wink: :wink:
Evi--klido i ty slevovy kupony.Kdyby se mi to vyplatilo kdyz do MB pojedu :wink: :wink: :wink:
S teplotou to je divny ale jak pise Klouz-co dr.to nazor :confused: :confused: :sweat_smile: :sweat_smile:
26. lis 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mish-v Liberci mam taky docela par znamich a pribuzne :wink: :slight_smile:
26. lis 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky a mam obrovskou prosbu-nemate nektera doma stare lyze?Ale uplne stare historicke treba z praveku?Proste na vyhozeni?U nas se jede 12.12. beh na lyzich po silnici at je snih a nebo ne.Tak bychom chteli jet ale nemame sky :confounded: :confounded: :confused:
26. lis 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
nandi: tak to bude asi ok
a v který části máš příbuzný? my bydleli nejdřív kousek od bazénu a teď bydlí naši u kapličky U Obrázku v Ruprechticích
26. lis 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, tak starý lyže nemám a běžky už vůbec nee, na těch jsem stála jednou a furt jsem padala :grinning:
26. lis 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanda •Sky jsem neměla,nemám a asi ani mít nebudu. :slight_smile:
26. lis 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
nandi: to mi asi nedaj razítka zpětně za ty kódy, co?
26. lis 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
hihi ahoj,
tak jsem si při obědě početla. Dům snů mě pobavil-že teda nejsem jediná. Jako ty Kanáry jsem ale neviděla. nebylo to ještě když běželi přešlapy??? :grinning: ale v ukázce to bylo :o)) jo ale ta voda a spaní ve staně po té vší dřině - to jako ani náhodou :o)

Trep holandii papáme a taky sbíráme :sweat_smile: ale asi toho moc mít nebudeme, protože to jí jen Domi, my jíme Yogobellu a od nich už mám gril :o)))

Aní staré lyže mám, ale teda nejsou pravěké. jsou 9let. ještě před těhu byli v Alpách :d a pak jsem si koupila nové a ty ještě nestačila použít.. tak já zjistím, co snimi zamýšlí manža a dám vědět, ale nebyly by vtipné - fakt jsou jako nové.
26. lis 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani, myslim, ze stare lyze ma mamka ve Brezne na pude, tak to v nedeli omrknu a dam Ti vedet. Jestli dobre chapu, tak hledas takove nejake stare - vhodne na zniceni, ze?
26. lis 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jeee-Luci tak kydby jsi je mela na vyhozeni tak dej vedet-budu rada-Nemusi byt vtipne to udelaji hadry co na sebe navliknem a tak kdyby jste meli nejake opravdu stare handry po babickach tak taky beu-cim horsi tim lepsi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Mish-ono se to nedava na kody-musim k tomu mit takovou katricku a tam se razitkuje ale spetne asi ne.Me to davaji vzyd v den nakupu
26. lis 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, já taky sháním lyže, ale takový ty úplně stará dřevěný, na lyžníky. Kdyby někdo měl ...
26. lis 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý podvečer!
Holky,
já se doma nenudím,svou nešikovností si jen přidělávám práci.Právě se mi povedlo rozbít úplně nové balení Mucosolvanu JUnior.Ach jo!!!!
26. lis 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Klouz-sikulka :wink: To je hned vid? :slight_smile: :wink:
26. lis 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda

tak dům snů nesleduji, holandii nekupuju, sunar taky nekupuju a staré lyžky jsem vloni věnovala švagřici, páč mám nové.....tak co sem vlastně lezu, že jo??? :grinning: :grinning: :grinning:

ale za to jsme byli dnes na kyčlích, jadýrka už máme, tak už tam nemusíme a ještě ke všemu jsme tam byli kupodivu první a to se mi s¨nad ještě nestalo, abychom my někde u doktora byli první :grinning: :grinning: A tchýňka mezi tím zaběhla na ZPŠ a vyzvedla nám dárek, je to docela pěkné...Deka je taková menší, my máme takovou nějakou jako bílé kafe, je srolovaná a přes ní je plyšový pejsek spojený na sucháč packama...Takže šupky dupky na pojišťovnu :wink:

zítra mám školu, tak honem doháním resty a tisknu materiály až jsem zavařila tiskárnu a nechce pracovat, čuba jedna :angry: :unamused:

jo a včera samozřejmě, když měl Pepa tu dovolenou, tak mi přivezi pro něj ten dárek /pinponkový stůl/, tak jsem to s pánem od DHL skládala na obecním úřadě a teď musím vymyslet jak tu těžkou mrchu dostanu domů...oni to prostě nemohli přivézt v úterý nebo dneska, prostě se museli trefit zrovna do jeho jediného dne dovči :angry:
26. lis 2009 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, tak s tim stolem to je dobry:grinning: Ale jsi sikulka, ze jsi mela v zaloze ten Obecni urad a ted uz Ti nezbyva nic jineho, nez vyhlasit brigadu soc. vlasti a sezvat par svalnatych sousedu (kdyz na ne trosku pekne mrknes, tak Ti lehnou k noham a uvidim, jak pomazou :grinning: A velika gratulace ke kyclim, to si ted Pepi oddechne, ze bude mit hnedle volnejsi nozky :wink:

Ani, uz mam nachystane testo na palacinky a hned, jak ulozim malou, tak jdu na ne (cely den me honi mlsna a kdyz Eli spinkala a chtela jsem je delat, tak jsem zjistila smutne skore vajicek - v lednici se krcilo posledni, takze jsem mela smolicka). Tos, vecer, nevecer....napoucnu se palacinkama. Mno a protoze jsme doma zase bez tatky, tak pripadne mlsne jazycky zvu :grinning:
26. lis 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Trep mysíš že Pepi nosil plínu navíc? podle toho kterou chytli doktorku.. protože my jsme nikdy nenosili a to nám jadýrka taky chyběli.. a až ta poslední nám řekla, že nic navíc nosit nemusíme :o))

Jé nepotřebuješ dnes žehlit? to jsem asi propásla :o))) sakra. mnam palačinky. závidím. já asi zítra na oběd ...hihi. bude mi vozit kámoška, co si hraje teda trénuje na babčiku a místo uklízení si dám do nosu
26. lis 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jinak teda se stolem Verka opět perlila :o))) já se smála nahlas :o))
26. lis 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Verrkooooo-ty pakarnooo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Opravdu s Tebou se clovek zasmeje-uz Te vidim jak kluses na OU a pana se zasilkou tahnes za sebou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. lis 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi - nedráždi mě s těma palačinkama....já se na ně taky dneska chystala, ale nějak jsem to nestihla a red už se mi teda nechce... Na sousedy budu mrkat o sto péro, tak doufám, že budou padat k nohám a přestěhujou ten stůl :grinning: :grinning:
a plínku navíc jsme opravdu nosit nemuseli, jen při první poradně říkal at dávám navíc jednu látkovku, tak jsem dávala a pak na prvních kyčlích říkali, že nemusím...

luci, to jsem ráda, že jsem tě pobavila... :grinning: já mám pořád takový zábavný život :grinning: S tou pojišťovnou, to mě právě taky napadlo, že v OV by mohl být problém....Jedna kamarádka se ZPŠ kdesi na Moravě měla taky problém, koukali na ní jako tydýti co že to je za pojišťovnu...takže ve vašem případě je opravdu lepší mít nějakou co zanjí všude a mají s nimi smlouvy.... Ona ta deka je hezká, ale obejdete se bez ní a Domi má určitě doma nějakou ještě lepšejší a s krtečkem, co trefila jsem se? :grinning:
26. lis 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
aní - to byla opravdu akce zet a taky jsem se smála a pak funěla jak stádo hrochů než jsme to tam nastěhovali. Pán byl taky vtipný, říká: to jste si sebou měla vzít nějakého chlapa...a já, že právě pro chlapa to je překvapení a koho seženeš v deset dopoledne doma, že? jen nemohoucí důchodci a ty by mi opravdu asi nepomohli :grinning:
co Štěpánek, je mu lépe?
26. lis 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a Luci, včera jsem zahlédla něco v tel. novinách, že se bude lépe jezdit do OV...otevřeli snad nějaký nový kus dálnice nebo co...tak to se vám to bude frčet, co? :slight_smile:
26. lis 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
mnam, mnam, tak Ani pisu velikou jednicku za dodany receptik a hned zitra ho zapisuji do sve sbirky osvedcenych receptu :slight_smile:
Luci, mas recht, vyzehleno uz mam, ale zase se mi dalsi pracka susi na balkone. Stejne vas nechapu (obe Lucky), ze vas bavi zehlit..... :slight_smile:
Aha, tak to jsem to zvojtila ja s tema jadyrkama. Mno nic, kazdopadne Pepcovi ta gratulace zustava :grinning:
26. lis 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi - na to žehlení to bude určitě nějaká diagnóza z Kosmonos, musíme se zeptat Musilky až přijde... :grinning: :grinning: Ták, palačinkos byly gut?? To jsem ráda, tak asi v sobotu je vytvořím....budeme mít odpo návštěvu, tak ke kávičce budou dobrý... a Pepino samo za gratulaci děkuje a posílá pusu, teda posílá ji Eli, páč povídal, že ta je mu věkově blíž :grinning:
26. lis 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudie •AHA,DO kOSMONOS by se Vám chtělo nás nahnat?
26. lis 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouz - :grinning: :grinning:
26. lis 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Verko-jj a jak jsi vysvetlila Pepinovi ze jdes pryc? :confused: :sweat_smile:
Jeeeeee,jas jsem mela dneska zehlit a zapomela jsem na to :confused: Tak asi zitzra dop.jinak to nevidim :frowning2: :frowning2:
Evi tak to jsem rada ze chutnaly me teda taky moc je to super testo :slight_smile: :wink:
26. lis 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Verko-jj Stepa uz je OK.davam mu jeste cibuli s medem na kaslik ale uz je v poradku :slight_smile:
26. lis 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
aní - nežehli, pošli to Lucce nebo Lucce :grinning:
jak se tváří Štěpa na cibuli s medem? ale hlavně, že je OK :slight_smile:
no, on ten DHL ráno volal,že dopo dorazí, tak jsem šla do obýváku a říkám mu, že se sejdeme u OÚ, že to doml nechci páč je to překvapení a no co myslíš? jasně, že pepa rozhovor slyšel, ale nevěděl o co jde...tak pak vyzvídal, tak jsem mu musela přiznat, že se jedná o dárek pro něj..ale myslím, že vůbec netuší co by to mohlo být...
26. lis 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Verko-tak alespon ze netusi-me by to teda taky nenapadlo :grinning: :grinning: :grinning:
Asi poslu-pac se mi fakt zehlit nechce :frowning2: :unamused: :confounded:
Jinak klukum stavicka z cubule+med chutna :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. lis 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ukažte mi nějakou domácí práci, u které se dobře dívá na telku nebo baví třeba přes skype?? žádná. fakt. u vaření sice mám TV puštěnou, ale když pustím odsávač tak houby slyším a když něco dělám jako těsto tak tak samo. proto miluji žehlení. něco dělám a ještě si užívám :o))) jo a když dělám koupelnu a WC tak TV vůbec nevidím :o)))

Klouz vezmeme sebou vína do KOsmonos :o) ted tady jedno pijeme.. bylo drahé jak.. a je pěkně ... takže asi půjde do WC :sweat_smile: jsem Tomovi říkala, at mi udělá střik at tu hnus chut přepiju vodou a díval se na mě divně :o))

jo a Deku s krtečkem nemáme.. jen osušku.. hm hm.. se nad sebou zamyslím. a fusak do autosedačky, ale ten už nám asi nebude :o))

jinak ta cesta do OV spíš bude bezpečnější, pokud tam nebudou nehody. protože to jezdíme bokem od Olomouce a dá se tam jet až 180.. teda kdo to umí a i já to tam tak dokážu :sweat_smile: . jen nesmí vyběhnout lesní zvěř. no ale budu klidnější, když pojedme po rovné dálnici. ale četly jste to, 4hod otevřená, 2nehody, jedna kuriozní a druhá... smrtelná :o(. ale počkej až mi tady za 5let napíšeš, že se mi bude jezdit ještě lépe - až postaví z hradce do olomouce. ty bláho, to pak šlápnu na plyn, dám tam cihlu - no dobře, tomáš má tempomat :o)) - ale třeba pojedu Bertou :o))) a budu tam
26. lis 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek