• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
Misch - asi bude nějaká změna počasí, má se prý ochladit.... nobo u tebe je to hormonální?
5. bře 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak Ondrasek ma porad kasel-ale rekla bvych ze jue to malicko lepsi-odasavam jak o zivot oba dva kluky tak snad bude klid :slight_smile: :wink:
5. bře 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Halí spala do 8.50.paráda.
No ale teď už je po snídani a zase řádí.
5. bře 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, je tam teda krásně co? :slight_smile: Ochladit? To vůbec nechci slyšet! Už bude jaro prostě! :angry: :grinning: :sunglasses:
Jé Daní nám taky začíná den Maminko de siiii ?:slight_smile:
5. bře 2009 v 09:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to u nás začíná den "mamiko távát...." :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsou to sluníčka, Halí teď sleduje pohádky, po obědě vyrazímeven. Snad se ten vír trošku uklidní. Teď čekám auto s paletama, včera jsmejedno rozřezali a navečír volali, žednes přivezou další, už mi z toho asi hrábne, pořád řezat, topit, a pořád dokola.
5. bře 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
U nas teda taky fici festove-ted jsem povesila ven pradlo tak alespon uschne. :slight_smile: :wink:
My musime byt teda doma-dost me to mrzi,jsme hodne venkovni ale to se neda nic delat :confounded: :cry: :frowning2: :frowning2:
5. bře 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní - taky jsme zavřený.... byla jsem jen na bakloně kvůli tříděnýmu odpadua zase tu hačám a strojím dítě, které se mi zesvléklo....
5. bře 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
možná to může být teď i těma hormonama..uvidíme, ale začalo to bolet pekelně :frowning2:
5. bře 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Misch - snad to brzo přejde a prášek zabere! tohle je děsnej opruz.....
5. bře 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
prášek nezabírá...po obědě půjdeme na procházku a třeba mi pomůže čerstvý vzdoušek
5. bře 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
maminky....vy tu žádná nejste :frowning2:
5. bře 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to mě mrzí.... snad ten čertvej vzduch zabere
5. bře 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no uvidíme...dala sem si kafe a je trošku líp
5. bře 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak alespoň to.... já tu vytírám, přišel taťka z práce, je mu zle, tak si bere už volno a teď dělají s Emulí hají, tak alespoň něco trochu udělám :grinning:
5. bře 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem chtěla vytírat a uklízet ale jsem jak přejetá parním válcem...tak to asi už nechám na zítra
5. bře 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Misch - no, já pořádně neuklízela od neděle, jak mě nachladla... takže klííííd, u tebe to určitě jeden den taky vydrží!
5. bře 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bré ránko všem dneska mám volno tak se ještě pelešim v posteli ale v poledne musim vyskočit a jít vytřít chodbu páč je poťapaná od pesanů :rolling_eyes:
5. bře 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musil - ahojky, jen se peleš :wink: nu, já mám velký úklid dole ve vchodě, tak se o víkendu mám na co těšit....

jdu pro obídek, tak zatím papa
5. bře 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ahoj,
tak jsme předběžně přijatí do školky v katusících, pokud tedy nepříjde enormě moc dětí předškolních, ale snad ne říkala paní ředitelka - o tolika dětech se neví.
Jinak je tam taky cvičení - každé úterý - to kdybych věděla dřív!!! Takže budem chodit.
Jsem moc ráda, už to prostě nebudu řešit.... jo a to hlavní, Míňa začne chodit už od září!!!!!!! :sweat_smile: Sice na ten půlden aby mi nesebrali rodičák, ale pak až začnu brát peníze na mimčo (jestli se teda zadaří), tak na celý den, to je mazec, co??? Takže už za půl roku nastupuje, to je hrůza!!!!
5. bře 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si taky neumím představit, že bych měla dát Neli za rok třeba do školky, i když mezi dětmi zapomíná, že má maminku, bude to děsný než si zvyknu :sweat_smile:
5. bře 2009 v 11:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky ja sjem si to taky neumela predstavit a i jsem ten prvni den obrecela.Je fakt ze jsem byla i v sestinedeli ale ja bych ravala stejne :slight_smile: :wink:
Na rozdil od Stepanka ten byl uplne v pohode.asi po 4 dnech zacal delat sceny a trvalo to 4dny-a pak uz super.No ale je teda hodne nemocny takte je dost doma ach jooooo :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Ondrasek usnul tak jsem si s jim lehla a trosku si zchrupla-to uzse mi dlouho nestalo-preci jenom uz 3noci moc nespime :frowning2: Aaaaaaaaaa uz je vzhuru :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
No toho se taky bojím, že bude pořád něco a ve školce chytne nějaké bacily. Aspoň se to říká. Ale proto se taky snažím být s ní už teď hodně mezi dětmi, aby se jí otrkala imunita :slight_smile: Říkala mi to i paní ředitelka MŠ z Hradiště, že mateřská centra jsou i na tohle super, že se dětem posílí imunita a pak když nastoupí do školky, tak to není takový mazec... tak uvidíme no.
Fouká teda pěkně... to je děs :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Neli je v postýlce už 40min, uvařila jsem mezitím oběd a myslela si, že už dávno spí a nespí! Ale byla tam potichoučku. Ale vypadá, že už zabere :slight_smile:
5. bře 2009 ve 12:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
U nas uz se nespinka ale je v pohode a hodnej.Byla jsem sundat pradlo a povesit a krasne to uschlo :wink:
Ja jsem se stepou taky chodila mezi deti a do Klubicka a stejne marodime,kazde dite je jine.Moji kluci hold chytnou vsechno-a Ondrasek bobecek si to vubec uziva.Chuderka moje kudrnata :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. bře 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmm, tak jsem na to teda zvědavá. Jsou to prdelky no :slight_smile:
5. bře 2009 ve 12:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No uvidis sama-mezi tema detma se to suri rychlosti blesku :confused: :rolling_eyes:
5. bře 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak si říkám co ta naše Věruška, jak dopadla v Pze???

jinak já volala na ty výsledky na prvotrim. screening a hurá jsou negativní! tak snad už na mě u dr. nebude čekat nějaké nepříjemné překvapení :grinning:
5. bře 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
gratuluju k výsledkům :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Misch- moc díky, no, jsem fakt ráda....
5. bře 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
to věřím, už můžeš být v klídku když je vše v pořádku :slight_smile: !!!!!
5. bře 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek