• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
tak vás po ránu asi pobavím...momentálně jsem vytočená na maximum,a le díky vína se mi chce smááát. jakého mám doma.... tralalalal. víte jak jsem se chlubila, že jsem v pohodě, že vánoční večírek má tatínek o den dřív? tak ted jsem si chytila jeho diář do ruky a co myslíte.. má ho 10.. prý by se podíval o víkendu do diáře a řekl mi to (což kecá, protože tam včera večer psal že má něco na středu a musel si toho všimnout). dělal že on nic a že on za to nemůže a že zapoměl. tak jsme mu řekla, at zavolá on naší společné známe- mé kolegyni-protože vím, že ona to zvládne vykoupat, dát mlíčko a uložit a taky vím že má čas.. protože už tak měla hlídat od 18hod než přijde domů, at mohu odjet.. a on prý radši nejde na večírek :o)) a ted uvažuji.. mučit ho a at si to zařídí sám nebo být blbá a říct to Vandě a ona pohlídá.. a když si to neřekne tak at sedí doma??? haha jak na něho..

tak teď mi řekl, že jsem hnusná, že ho tady pomlouvám a že mám napsat, že jsem na něho škaredá, ale kdo by nebyl, co??? :grinning: :grinning: :grinning:
26. lis 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciejadr • :grinning: :grinning: :grinning:
26. lis 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci-netrestej ho :slight_smile: :slight_smile: :fearful:
Ja bych to taky Zdendovi neudelala a zavolala Vande-chudak :wink: :wink: :wink:
Ja jdu za chvilku pect a chystat na zabijeni-Stepanek zustava doma a bude s Jolcou pect pernicky. :wink: :wink:
27. lis 2009 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak Ahoooooj holky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Lucko-ja uz mam poslane upravene PF-ky :wink: dnes jsem poslala penizky a pani mi to posle ve formatku :wink: :wink:
Jen nevim jak to vytisknu pac mi blbne tistarna-tak jestli jsem si to nenechala delat zbytecne :frowning2: :confounded: :confounded:
Jo a lyze uz mame :grinning: :grinning: :grinning: Tak Luci nemusime nicit Tve fajnove :wink: Jeste sehnat stylove obleceni-kdyby jste nektera neco mela sem s tim holky-takovehle poklady se schovavaji :slight_smile: :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
27. lis 2009 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko :slight_smile:
Koukam, ze u Lucky bylo veselo :slight_smile: A jak hned vytusil, ze ho "drbes"...tsss, na to maji nejaky sesty smysl, ne? Ja nevim, ale asi bych ho v tom nechala, tedy pokud jsi mu o tom datu rikala a on Ti ho v pohode odkyval (to, ze se nepodival do diare je jeho minus, ale mozna ze ho to pro priste pouci) :slight_smile:
Po dlouhe dobe u nas dnes byla zuzova noc (ani jeden dudak a vstavacka az v 7:00) - joooo, takhle bych to bralo, to by bylo prima :grinning:
Ja jsem vcera u Ordinace zdobila pernicky a jako zarekla jsem se, ze uz na Ordinaci koukat nebudu, tak jsem zvedava, zda mi to vydrzi :wink:
27. lis 2009 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno všem. Doufám, že se všechny máte moc dobře a užijete si krásně dnešní slunný den :dizzy_face:

A musíme se Vám pochlubit, hele:
http://www.facebook.com/photo.php?pid=542024&l=66792e3a9d&id=1652253096
:grinning: :grinning: :grinning:
27. lis 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
SIL-JEEEE KRASNY GRATULACEEEE :wink: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: Krasny kukadylka milacek :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. lis 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím Vás všechny při pátku! :wink:

silente:gratulace,u žsi jdeš kupvat novéšaty za první zoubek? :slight_smile:

nanda:kde jsi sehnala staré Ski?

Ráno jsem tu už psala příspěvek,ale nějak jsem ho neodeslala a byl fuč, kdo ví, kde je.
Teď si užívám poobědní kávu,tak jsem zase u Vás.

claudie:ze srdce jsem se zasmála, ohledně dárku pro Tvého velkého Pepu.Tady se člověk nenudí.

my jsme zaky měli fajn ráno.Budíček byl v7h a do 7:30 jsme ještě hajánkovali v pelíšku.
Dáda v noci vůbec nekašlal,ale přes den,je jak starej tuberák. Teď po obědě má 37.7.

Včera jsem sprdla Luboše,protože ještě nebyl schopen přivézt od rodičů ořechy a já bych už dnes večer chtěla péct,abych přišla na jiné myšlenky za ten den.
ZKOPÍROVALA JSEM JEDEN FAJN RECEPT!
NA BLAHO V HUBĚ:

Krém : salko (uvařit den předem 2 hodiny v plechovce - průběžně obracet)
1 máslo

Těsto: 25 dkg mletých ořechů
20 dkg cukru moučka
5 dkg hladké mouky
1 vejce + 1 žloutek

Těsto zpracovat - vyválet - vykrajovat rohlíčky a pozvolna péct :O))

A na konec, když dáš krém na rohlíčky, tak namáčet v okoládě :O)) mňam :O))
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

LAJDÁK JEDEN TEN MM
27. lis 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJKY
Trep co se ti tam nelíbilo? jde to z kopce, ale co jinéh dělat, ne? třeba VKV nahradí něčím jiným u čeho budu relaxovat :o)

SIL gratulujeme. jen nevím zda jsem to tady psala, že Domčovi rostou dle nálady už má dvojky, levou čtyřku a ted konečně pravou jedničku :o))) at žijou knížky a popisky jak to roste a kde koukat :grinning:
27. lis 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciejadr •TAKY GRATULACE a už máš nové šaty? :grinning:
27. lis 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Silente, velika gratulace k prvnim zoubkum. Ten druhy zavidel prvnimu a tak se pochlapil a vylezl hned druhy den :grinning:

Luci, tak uplne me dorazil zaver (Vladimir s reditelkou....), ja vim, o cem maji porad tocit, ale vcera jsem se fakt zarekla, ze DOST, ze ten casek radeji budu venovat knizkam :wink:
27. lis 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak ja zase nekoukam na VKV-ty me teda nebavej.Ale Ordinacku asi buud sledovat dale :slight_smile: :wink: To se neda nic delat-tak je to Mura pelesiva no :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ja mam upeceno a za chvilku valim pro Zdendu a jedeme smer MB a pak Petkovy :slight_smile: :wink: :wink:
27. lis 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
K tématu Růžovky Vám nic neřeknu,protože sleduji VKV. :grinning:
27. lis 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak ja se loucim,vyrazim pro Zdendu a pak jdem-ahooj v nedeli :wink: :slight_smile:
27. lis 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Trep :o) hele tohle vždycky říká tomáš, prostě musí každý s každým. mě spíš vadí Veverka. hraje si na věřící a milou a cudnou a jak ji odjede chlap, tak si najde jiného. mrcha s milým obličejem :grinning: já se chtěla přestat dívat jak jim vzali Mázlovcům to miminko..ale fakt teda nevím u čeho bych měla nohy na stole :o)
27. lis 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak se veřejně přiznám, porpvé v životě jsem dělala palačinky a... povedly se.. všechny se dají zatočit a sníst. Já se vždy bála toho otáčení. Aní dík za recept. sežrala jsem 4.. a zbytek nechám do večera, kdyby byla chut a jinak jdou na mrazák. už dkysi se mi to osvědčilo, když jsme měla chut je mít na oběd, byli k dispozici. jupííí.

Luci já znám nebe v hubě jako buchtu. tomudle říkáme na Moravě jinka. ale toto dělávala maminka a mnamka. já se do toho nikdy nepustila :o))) neměla jsem odvahu. ale letos budu, protože mamka nepeče.
27. lis 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
pro jistotu - říkáme JINAK ne jako že se to jmenuje JINKA. vy byste mě zase chytly za slovo :grinning: :grinning:
27. lis 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večer!
Koukám,že při pátku se tu asi všichni věnují tatínkům,nebo ukládájí svá zlatíčka ke spánku.Já už mám uloženo! :slight_smile:
27. lis 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji Vám všem, krásné sobotní ráno! :wink:
Noc byla příšerná.
Dáda se budil a brečel,no,děs! :frowning2: :frowning2: :frowning2:
ale za to spal do 7:30.
28. lis 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím při sobotě!!! :slight_smile:
jsem opět ve škole, tak jen jdu v ryhlosti říct ahoj a večer domu dočtu vy drbalky :grinning:
28. lis 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
názdráek
tak my dnes vyrazili na nákup. no teda kupovat si boty. a nic prdlačka.. jsem smutná. táák jsem se těšila, ale na druhou stranu, tatínek přiznal, že na jeho vánoční večírek mají donést dárek do 31Kč..haha. no ale úspěšně jsem nakoupila jeho i můj dárek a to za přesné hodnoty. jen paní se na mě dívala blbě, když jsem počítala věci dohromady, kolik to dá. jsem ji to radši vysvětlila, at nevypadá jak chudák :grinning: spíš jsem si připadala jako kdysi, jako dítě, které má našetřeno pár korunek a chce udělat radost všem na nvánoce. fakt.
28. lis 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciejadr • s nákupem dárků pro Tebe a Tomáše jsem se vážně pobavila. :grinning:
28. lis 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci: to má bejt na toho 12.? je mi podávána jen polovina info, tak se ptám
28. lis 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klouz to jsem ráda :dizzy_face: konečně tady nebaví jen Claudíí..hurááá :grinning: :grinning:

Nene, Mish. to má z práce. na toho 12. nic kromě zápasu a sezení a pití nic neříkal. a to ted měli schůzi vedení :slight_smile: takže tam nic nenos. a doufám, že jste si zařídili hlídání a jdeš taky, protože já hlídání mááám :o) a teda chtěla bych i hrát hokejbal, ale to ještě nevíme, zda hlídání bude i přes den.
28. lis 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
zatim sme o tom s tchýňkou nemluvili, ale Jenda chce abych šla taky, já bych šla i na zápas, ale Jenda je suchar a nechce se mu - bojí se, že by ho vlastní žena obehrála
28. lis 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: Mish..to u nás taky nechce. se diví že chci. ale spíš se bojí, že někoho zraním :grinning: :grinning:
28. lis 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a co, doma mu ublížit nemůžeš, tady to nebude tak okatý :grinning: :grinning: :grinning:
28. lis 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
on se bojí o ostatní, ne o sebe :grinning: by mu chyběli hráči :o)
28. lis 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj!
nikde nikdo,asi všichni zdobí bytečky na 1.adventní večer! :grinning:
29. lis 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
My zdravíme na 1.advent.
29. lis 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek