• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
autor
ahoj holky-zdravi po vikendu doma :wink:
Tak my ted delame s klukama Vanocni vyzdobu.Motaji se tady-pak kdyztak nafotim :wink: :wink: :wink:
Jinak jsem prijela v patek na Petkovy a Ondra horecku-tak jsem ho moc neuchranila :confounded: :confounded: :confounded: ale snad uz to bude OK :wink:
29. lis 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanda:to mi povídej,Dáda byl taky dnes velký asistent při dělán vánoční výzdoby. :slight_smile:
29. lis 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj bambulky :slight_smile:

lucko - jste se tedy v obchodě rozšoupli, co? celých 81,- :grinning: :grinning: :grinning: Ještě, že jsi to prodavačce vysvětlila, by fakt myslela, že jsi nějaká socka nebo hrozně moc lakomá :grinning: :grinning:

koukám, že jste dělaly výzdobu...tak aby jste si nemyslely, tak my taky....i okna jsem musela přelíznout, ale nebojte, jen zevnitř... :grinning: :grinning: zvenčí jsou v plánu na příští pětiletku :grinning:
29. lis 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky :slight_smile:
Noc u nas nic moc-Stepu bolel zub tak jsem rano razili k zubarce.Nenechal si pichnout injekci tak mu tahala normalne-rval jak tur.A jak videl ty krve tak jeste vic :frowning2: :confused: :sweat_smile:
Ale uz je dobrej,dala jsem mu ibalgin v sirupu a nanuka tak fajn :wink: :grinning:
30. lis 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko:slight_smile:
Jeee, Ani jsem take rano byla u zubaka, ale jen na prevencce, takze v pohode (zuby, jak kanadska motorova pila:grinning: A co, ze si Stepa nenechal dat injekci, chudera :frowning2:
Ja jsem vcera s vyzdobou zacala, ale jeste moc toho nemam - mno proste s prdolkou to musim delat na etapy, ale coz, aspon mam zabavu na vic dnu. Zitra si privezu cerstve vetvicky a pak vlitnu na balkon, at uz muzem zacit svitit.
Jinak jsme vcera byli na slavnostim rozsviceni vanocniho stromu u kruhace u Sportu.

HOLKY mam dotaz ohledne prukazek na MHD v Bolce. Kdo uz jste si ji byl menit, tak chteji tam novou fotku a nebo si vystrihnou tu z nynejsi prukajdy? Ja uz totiz fotky nemam, tak jestli mam zajit nejdriv k fotakovi?
30. lis 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi-my uz svitime :slight_smile: :slight_smile: Je to krasny a kluci jsou nadseny :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
30. lis 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak my byli taky včera na rozsvícení, výzdobu mám zatim minimální, ale doobjednávala jsem si folie na okna a chci z výplaty koupit svícínek na okno a věneček na dveře, taky to mám na etapy, jinak už mám potřebné věci na cukroví, tak příští týden začínám
30. lis 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani, uz mam take neco rozsviceneho, Eli se to tedy take moc libi, ale jeste mnohem radeji by to vse osahavala a zkoumala...jenze, to bych pristi rok mohla kupovat vse nove :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
30. lis 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ted jsem prave douklizela bordilek, ktery mi tu vytvorila (jsem myslela, ze ji roztrhnu vejpul). Mela jsem jeste pod kocarem mininakup a nez jsem se stihla prevleknout do domaciho, tak ta nase bosorka zacla smejdit a vytahovat jednotlive veci...mno coz, to by bylo v pohode, ale moc se ji zalibil pytlik s van. pudinkem a nejak se ji podarilo do nej dostat, takze si asi dovedete predstavit tu spoust v predsini :confounded: :cry: :grinning: :grinning: :grinning:
30. lis 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
trep: malá kuchařka, no :wink:
já dodělávám Kubovi obídek, pude se nabaštit a chrnět a já musim najít folii na okno, co sme měli na starym bytě
první vánoce v novém
ale teda, musim říct, že si připadám trochu divně, když zdobim byt na vánoce a venku je 10 stupňů a svítí sluníčko
30. lis 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanda •Ondrovi vše nej...k svátku!
30. lis 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Klouz-jeeeeee dekujem-Ondrasek posila pusinku :slight_smile: :wink: :dizzy_face:
30. lis 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanda •my neposíláme, byla by nakažená! :frowning2:
30. lis 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
U nas je taky nakazena-ale tady pres MK to nevadi :wink:
30. lis 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, hlásím se po prodlouženém víkendu. Ondráškovi vše nej k svátku.
30. lis 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
evinka •Ondrovi vše nej...k svátku :slight_smile:
30. lis 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja taky preju Ondraskovi vse nej,nej :dizzy_face: :dizzy_face:
30. lis 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-krasne brzske rano :slight_smile: :wink:
Noc u nas dobra jednou vzhuru na mlicko.Ale budicek v pul seste.Myslim si ale ze ho vzbudil ten hnusnej kasel :confused: :rolling_eyes: :frowning2: :confounded: :angry: :angry:
1. pro 2009 v 06:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré 1.prosincové ráno.letí to,už tu máme poslední měsíc roku 2009,je mi z toho nějak ouzko.

nanda:které,že dny mají kluci narozeniny?

Budíček jsme měli v6h,ale ve3:50 byla úžasná vztekací scéna. grrrrrrrr :frowning2: :frowning2: :frowning2:
1. pro 2009 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko :slight_smile:
Tak u nas noc nic moc :frowning2: pitome stolicky :frowning2: Slysely jste to o tech teplotach, ze v Ostrave bude trebas 15 stupnu a na zapade jen 5, fakt divne pocasko na posledni mesic roku 2009 a hlavne predvanocni obdobi.
Ale uz zacinam planovat, ze po vecerech se pomalu pustim do cukrovicka a hned zitra zacnu van. rohlicky, pac dneska jdeme na koncert Nazaret, tak se tesim,ze vypnu a zaparime :grinning:
1. pro 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi-jeeee zavidim :dizzy_face: :sweat_smile: Uzijte si to :wink:
Klouz-Ondrasek 14.12. a Stepanek 8.12. :wink: :wink: :wink:
1. pro 2009 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. pro 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Klouz-to je hezky :wink: :wink: :dizzy_face:
1. pro 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě se to moooc taky líbí, neodolala jsem!Dám si to k Vánocům :grinning:
1. pro 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak nevím, Kuba má rýmu a máme jít plavat, už jsme 3 týdny nebyly, protože byl střídavě nemocný on nebo já, teď to vypadá, že to má od zubů, urt se hrabe v pusince a leze mu 5, tak nevim jít, nejít, co myslíte?
1. pro 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já už mám perníčky a v tejdnu se chci pustit do lineckýho
1. pro 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja jsem objednala jine-poslu odkaz :wink:
1. pro 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mish-ja bych teda nesla v tyhle chripkovi epid.vys houby jak to bude pokracovat a jak to bude Kubik snaset :confounded: :frowning2: :frowning2: Myslim ze nejsi jedina :wink: :wink: Ale je to na Tobe-pisu za sebe :slight_smile: :wink:
1. pro 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:

takže nejdříve dodatačná gratulace Ondráškům k svátku, prostě vše nejnejnejnej a nej :slight_smile:

od té paní co jste tu dávali odkaz na ty bodýčka už jsme taky objednávali, je to moc pěkné a je s ní fajn obchodování, tak mohu jen doporučit... :wink:

evi, tak že by Eli chtěla vařit pudink a ty jsi jí ho určitě vysála nebo zametla, že jo? no to jsi teda matka :grinning:

aní - tý jo, Štěpa takhle trpěl u zubaře? :confused: no hlavně, že už to má za sebou brouk pytlík jeden...

jako vy už některý pečete, jo? no teda děvčata, tak já ještě ani nemám nakoupeno na pečení a taky se mi do toho moc nechce se přiznávám....asi udělám jen perníčky a ostatním se nechám podarovat od příbuzenstva...je fakt, že mi to moc nejíme, tak jen aby bylo něco na stole....
tak jdu koníkovat a dítě se mi tu vzteká...ach jo....takže jdu ho zkusit uspat, je nějaký nevrlý--- :unamused:
1. pro 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek