Mladá Boleslav II

Tak je tady nove tema pro Boleslavandy a okoli 🙂 😉 🙂
nandaautor
29. lis 2009
ahoj holky-zdravi po vikendu doma 😉
Tak my ted delame s klukama Vanocni vyzdobu.Motaji se tady-pak kdyztak nafotim 😉 😉 😉
Jinak jsem prijela v patek na Petkovy a Ondra horecku-tak jsem ho moc neuchranila :-S :-S :-S ale snad uz to bude OK 😉
klouzavka
29. lis 2009
nanda:to mi povídej,Dáda byl taky dnes velký asistent při dělán vánoční výzdoby. 🙂
claudie
29. lis 2009
ahoj bambulky 🙂

lucko - jste se tedy v obchodě rozšoupli, co? celých 81,- 😃 😃 😃 Ještě, že jsi to prodavačce vysvětlila, by fakt myslela, že jsi nějaká socka nebo hrozně moc lakomá 😃 😃

koukám, že jste dělaly výzdobu...tak aby jste si nemyslely, tak my taky....i okna jsem musela přelíznout, ale nebojte, jen zevnitř... 😃 😃 zvenčí jsou v plánu na příští pětiletku 😃
nandaautor
30. lis 2009
Ahoj holky 🙂
Noc u nas nic moc-Stepu bolel zub tak jsem rano razili k zubarce.Nenechal si pichnout injekci tak mu tahala normalne-rval jak tur.A jak videl ty krve tak jeste vic 😞 =-) :-N
Ale uz je dobrej,dala jsem mu ibalgin v sirupu a nanuka tak fajn 😉 😃
treperenda
30. lis 2009
Bre ranko:-)
Jeee, Ani jsem take rano byla u zubaka, ale jen na prevencce, takze v pohode (zuby, jak kanadska motorova pila😃 A co, ze si Stepa nenechal dat injekci, chudera 😞
Ja jsem vcera s vyzdobou zacala, ale jeste moc toho nemam - mno proste s prdolkou to musim delat na etapy, ale coz, aspon mam zabavu na vic dnu. Zitra si privezu cerstve vetvicky a pak vlitnu na balkon, at uz muzem zacit svitit.
Jinak jsme vcera byli na slavnostim rozsviceni vanocniho stromu u kruhace u Sportu.

HOLKY mam dotaz ohledne prukazek na MHD v Bolce. Kdo uz jste si ji byl menit, tak chteji tam novou fotku a nebo si vystrihnou tu z nynejsi prukajdy? Ja uz totiz fotky nemam, tak jestli mam zajit nejdriv k fotakovi?
nandaautor
30. lis 2009
Evi-my uz svitime 🙂 🙂 Je to krasny a kluci jsou nadseny :-N :-N :-N
mishulle
30. lis 2009
ahoj, tak my byli taky včera na rozsvícení, výzdobu mám zatim minimální, ale doobjednávala jsem si folie na okna a chci z výplaty koupit svícínek na okno a věneček na dveře, taky to mám na etapy, jinak už mám potřebné věci na cukroví, tak příští týden začínám
treperenda
30. lis 2009
Ani, uz mam take neco rozsviceneho, Eli se to tedy take moc libi, ale jeste mnohem radeji by to vse osahavala a zkoumala...jenze, to bych pristi rok mohla kupovat vse nove :-p 😃
treperenda
30. lis 2009
Jo a ted jsem prave douklizela bordilek, ktery mi tu vytvorila (jsem myslela, ze ji roztrhnu vejpul). Mela jsem jeste pod kocarem mininakup a nez jsem se stihla prevleknout do domaciho, tak ta nase bosorka zacla smejdit a vytahovat jednotlive veci...mno coz, to by bylo v pohode, ale moc se ji zalibil pytlik s van. pudinkem a nejak se ji podarilo do nej dostat, takze si asi dovedete predstavit tu spoust v predsini :-S 😢 😃 😃 😃
mishulle
30. lis 2009
trep: malá kuchařka, no 😉
já dodělávám Kubovi obídek, pude se nabaštit a chrnět a já musim najít folii na okno, co sme měli na starym bytě
první vánoce v novém
ale teda, musim říct, že si připadám trochu divně, když zdobim byt na vánoce a venku je 10 stupňů a svítí sluníčko
klouzavka
30. lis 2009
nanda •Ondrovi vše nej...k svátku!
nandaautor
30. lis 2009
Klouz-jeeeeee dekujem-Ondrasek posila pusinku 🙂 😉 x-)
klouzavka
30. lis 2009
nanda •my neposíláme, byla by nakažená! 😞
nandaautor
30. lis 2009
U nas je taky nakazena-ale tady pres MK to nevadi 😉
evinka
30. lis 2009
Ahoj, hlásím se po prodlouženém víkendu. Ondráškovi vše nej k svátku.
klouzavka
30. lis 2009
evinka •Ondrovi vše nej...k svátku 🙂
nandaautor
30. lis 2009
Ja taky preju Ondraskovi vse nej,nej x-) x-)
nandaautor
1. pro 2009
Ahoj holky-krasne brzske rano 🙂 😉
Noc u nas dobra jednou vzhuru na mlicko.Ale budicek v pul seste.Myslim si ale ze ho vzbudil ten hnusnej kasel =-) 8-( 😞 :-S ]-( ]-(
klouzavka
1. pro 2009
Dobré 1.prosincové ráno.letí to,už tu máme poslední měsíc roku 2009,je mi z toho nějak ouzko.

nanda:které,že dny mají kluci narozeniny?

Budíček jsme měli v6h,ale ve3:50 byla úžasná vztekací scéna. grrrrrrrr 😞 😞 😞
treperenda
1. pro 2009
Bre ranko 🙂
Tak u nas noc nic moc 😞 pitome stolicky 😞 Slysely jste to o tech teplotach, ze v Ostrave bude trebas 15 stupnu a na zapade jen 5, fakt divne pocasko na posledni mesic roku 2009 a hlavne predvanocni obdobi.
Ale uz zacinam planovat, ze po vecerech se pomalu pustim do cukrovicka a hned zitra zacnu van. rohlicky, pac dneska jdeme na koncert Nazaret, tak se tesim,ze vypnu a zaparime 😃
nandaautor
1. pro 2009
Evi-jeeee zavidim x-) :-N Uzijte si to 😉
Klouz-Ondrasek 14.12. a Stepanek 8.12. 😉 😉 😉
klouzavka
1. pro 2009
nandaautor
1. pro 2009
Klouz-to je hezky 😉 😉 x-)
klouzavka
1. pro 2009
mě se to moooc taky líbí, neodolala jsem!Dám si to k Vánocům 😃
mishulle
1. pro 2009
ahoj, tak nevím, Kuba má rýmu a máme jít plavat, už jsme 3 týdny nebyly, protože byl střídavě nemocný on nebo já, teď to vypadá, že to má od zubů, urt se hrabe v pusince a leze mu 5, tak nevim jít, nejít, co myslíte?
mishulle
1. pro 2009
tak já už mám perníčky a v tejdnu se chci pustit do lineckýho
nandaautor
1. pro 2009
Ja jsem objednala jine-poslu odkaz 😉
nandaautor
1. pro 2009
Mish-ja bych teda nesla v tyhle chripkovi epid.vys houby jak to bude pokracovat a jak to bude Kubik snaset :-S 😞 😞 Myslim ze nejsi jedina 😉 😉 Ale je to na Tobe-pisu za sebe 🙂 😉
claudie
1. pro 2009
ahojky 🙂

takže nejdříve dodatačná gratulace Ondráškům k svátku, prostě vše nejnejnejnej a nej 🙂

od té paní co jste tu dávali odkaz na ty bodýčka už jsme taky objednávali, je to moc pěkné a je s ní fajn obchodování, tak mohu jen doporučit... 😉

evi, tak že by Eli chtěla vařit pudink a ty jsi jí ho určitě vysála nebo zametla, že jo? no to jsi teda matka 😃

aní - tý jo, Štěpa takhle trpěl u zubaře? =-) no hlavně, že už to má za sebou brouk pytlík jeden...

jako vy už některý pečete, jo? no teda děvčata, tak já ještě ani nemám nakoupeno na pečení a taky se mi do toho moc nechce se přiznávám....asi udělám jen perníčky a ostatním se nechám podarovat od příbuzenstva...je fakt, že mi to moc nejíme, tak jen aby bylo něco na stole....
tak jdu koníkovat a dítě se mi tu vzteká...ach jo....takže jdu ho zkusit uspat, je nějaký nevrlý--- :-|

Začni psát odpověď...

Odešli