• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
ahojky
je vidíte. já včera zapoměla na Ondrášky. mco se omlouváme. a dodatečně taky posíláme gratulace a pusinku.

Mishul já bych na plavčo šla. já tohle až tak neřeším. čekat jestli jako jo dobrý nebo ne...tak jsem zvědavá zda jste byli.

jinak my byli na 10m prohlídce a vyrostl mi o 3cm - na 77cm a ztěžkl jen o 680g na 9790. juchuuu. nemáme přes 10kg :slight_smile: a povolil nám jíst mooc věcí. tak se těším až budu dávat novinky :o)

Verus ja peču tento víkend. mám tady tchýni, tak toho využiju a nehnu se od TV - mám ji v jídelně a perfektně se mi tak peče. pekla bych po večerech u seriáu, ale nabídla se sama, tak proč ne.

Trep a kde josu Nazareti? že jen jdete?? v Bolce?? nebo jako jedete a to někam dál? já od nich znám asi jen dvě písničky :o))
1. pro 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to máš Luci s tchýňkou dýňkou dobře zařízené, když se nabízí tak proč odmítat, že? :slight_smile: :wink: Domi má krásné míry a určitě už se těší na dobrůtky, které ještě nenapal :slight_smile:

evi - Nazareti? tý jo, jsem ostuda asi, ale nevybavuju si ani jednu písničku... :confused: nebo možná něco znám, ale nevím, že to hrají zrovna oni... Ale každopádně si to užijte :slight_smile:

my včera byli taky za kulturou, Pepa mě vzal do Jablonce do divadla na představení divadla Járy Cimrmana České nebe, je to prý jejich poslední hra....Moc se nám to líbilo, tak pokud budete mít někdo možnost shlédnout tento kousek, tak vřele doporučuji :wink:
1. pro 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, Aní, dělala jsem právě ty palačinky co jsi sem dávala receptík.....no mńaminy, mňaminy....povedly se holky jedny placatý :slight_smile:
1. pro 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciejadr •pečení máš dobře zařízený.
Mě bude zase tchýně hlídat 10.12.
Já jsem na zítra plavčo taky zrušila.
Minulý týden, jsem plavčo v úterý na středu zrušila a ve středu ráno měl přes 38.Nezrušit to v úterý,tak ve středu by omluva na středu už neplatila, nemohla bych si za to vybrat náhradku.

Lucka - super míry!
1. pro 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cauky,
Koncertik je v Kulturaku tady v MB, tak to byla prima vyzva :slight_smile: Mno a jinak urco vsechny znate pisnicku "Love hurts" ze serialu Scarlett.
Jinak zitra se snad uz konecne dostaneme na tu ZPS pro darecek....ty jo, je toho ted nejak moc a mam pocit, ze bych uvidala moznost "naklonovat se " :grinning: A pak chci jeste zajit na ten Magistrat pro prukajdu na MHD, abych nemusela behat pesky :grinning:
1. pro 2009 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
A musim "prasknout" na nasi Eli, ze proste odmita spat (ma asi strach, ze ji neco duleziteho unikne). Ji staci 30 minutek....tak nevim, to chci pristi utery probrat s MUDrou, pac na "chytrych" strankach uvadi, ze by deti v tomto veku meli spat 10-12 hodin v noci a pres den tak 1-2 hodky......Pak zase radi maminkam, ze deti jsou tak tezce individualni, ze proste sami uznaji, co a jak. Jsem z toho ted nejak rozladena a asi to az moc resim, ale.....:frowning2:
1. pro 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme plavat nebyli, nebudu si moct za dnešek vybrat náhraťku, ale to mi neva, Kuba začal při odpo spánku tak kašlat, že nám ohodil celou manželskou postel¨a během dne se to několikrát opakovalo s gaučem a kobercem, opravdu mu není dobře
1. pro 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky potřebuju naklonovat, nějak brutus nestíhám
1. pro 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
mishulle •u nás stejné, Dáda včera mi nahodil moji půliku postele a dnes jsem ho vyvedla na skok do krámu a i tam - bunda, šála.Dnes jsme zatím bez teploty, tak byl v krámě,ať má trošku změnu.

Trep.:každé dítko je jiné,vem si Domču od Jany,ta nikdy moc, skoro vůbec nespala.
1. pro 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už nevim, co mu dát jíst, vyhazuje všechno kromě piškotů :frowning2:
1. pro 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No koukam ze to pekne radi :confused: U nas se to asi vraci Stepovi-ma teplotku,boli ho brisko a asi bude prujem si mysli a taky hlavicka ho boli :confounded: :confounded: :confounded:
Ondra tek normalka-ted se koupe u Jolany :wink: :slight_smile: Sel tam na navstevu a uz tam zustal :slight_smile:
Evi,ja,ja,ja Nazareth znam hec pec :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Verko-vid ze jsou palacinky nam,nam :wink: :wink: Prej holky placaty :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak me kluci taky nikdy toho moc nenaspali :wink: a Ondra uz mi pres den nespi skoro vubec :frowning2: :confused:
1. pro 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a co jako děláte že nestíháte? však jste na mateřské a v první řadě mimi a to další jsou jen vaše záliby :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Trep s tím spaním .. knížkám nevěřím od narození domina. a teda jsem zvědavá co ti řekne mudr, protože Lukášek, co byl s námi na pokoji dohromady po troškách napsí asi 10hod a to ještě je rekord a nic s tím nedělají. prý je to individuální. a Kačenku od kámošky řešili, dkyž to spočítali na 6-8hod a stejně nic nevyzkoumali. doted jim vstává ve 4hod a to chodí spát v 21hod.. a přes ve 2,5letech nespí.
1. pro 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak u nas uz Ondrasek haja-jsem zvedava jaka bude noc :frowning2: Je mrzutej tak si myslim ze asi ocistec :unamused: :confounded:
Stepanek ma taky teplotu :confused: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
1. pro 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím vás!
Dodatečně také blahopřeju Ondráškům a všem marodům přeju rychlé uzdravení.

Taky už jsem začala s pečením, minulý víkend jsem dělala perníčky, ale zatím jen napečeno, ještě jsem nezdobila.

K tomu spinkání nám náš dětský dr. říkal, že dětem spánkové centrum v mozku dozrává až do 3 let a u každého dítěte je rychlost dozrávání různá. Že se s tím nic dělat nedá, jenom vydržet. Nám dnes Baruška spinkala dopoledne 25 minut a odpoledne 30. A celý den měla dobrou náladu a očividně jí spánek vůbec nechyběl. :grinning: Nechápu, jak to dělá, trochu té její energie bych potřebovala. :grinning:
1. pro 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já myslím, že knížky a chytré příručky je dobré si přečíst, ale řídit se jimi někdy nedá a doslovně už vůbec ne, páč my bychom asi byli z úplně jiné planety, jelikož mladý pán si dělá všechno jak chce on a na nějaké moudro co mám načtené se mi krásně vykašle :grinning: :grinning:

marti - tak mocně doufám, že našemu mimi spánkové centrum dozraje brzy a nastane doba, kdy se maminka vyspinká celou noc bez vstávání :grinning:

lucko - kdo tu něco nestíhá? my jsme tu přece všechny vzorné, pohodové maminy a ženy... :grinning:
1. pro 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věrko, tak to já taky doufám :grinning: Ale zatím to nevypadá, že by výrazně zrála :grinning: :grinning:
Naše Barunka má výborný jemňoučký hlásek, když začne "mluvit", asi je to slyšet až na ulici. :sweat_smile: Teď je prča, když si cucá palečky nožiček a u toho hovoří.
1. pro 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci - teda já nevim, ale neberu studium a péči o domácnost jako zálibu, ale jako nutnost
1. pro 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
pepi už taky objevil, že má na nohou prstíky a snaží si je žužlat, ale přes jeho břuch mu to jaksi moc nejde, takže ve vaně při koupání, když mu přizvednu zadeček, tak šup šup a už je má v pusině, ale teda u toho nehovoří jako barunka :grinning:
1. pro 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
P.S.: barušce vše nej k jejím 5timěsíčninám :grinning:
1. pro 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, bude to ukecaná ženská a Pepíno rozvážný mladý pán :grinning:
Děkujeme za přání, utíká to, co, holky?
1. pro 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, jo, letí to jako voda.... Si vzpomínám, jak jsem si někdy na jaře říkala, že na vánoce už budeme tři a tomu třetímu bude tak půl roku a ono to za chvilku opravdu tak bude :slight_smile:

půjdu asi chrupčit, mláďátko taťka uspal, tak musím využít spící situace a jít taky....

takže si nechte něco pěkného zdát a vyspinkejte se do růžova, dobrou :slight_smile:
1. pro 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mishull ty a povinnost? to se mi nechce věřit, když vše děláš na 200%. No já třeba péči o byt a dítě mám jako zálibu. byt jsem chtěla.. nechtěla jsem žít navždy u maminky v pokojíčku a dítě jsem po 7letéch vztahu taky chtěli..takže povinnost.. nene. někdy jen únavná činnost. a studovat jsem dobrovolně vystudovala VS, kdybych nechtěla, nikdy ji nestuduji a mám jen maturu. člověk moooc věcí dělá dobrovolně.

tak a martina a Veruš si pěkně pokecaly :o) Verus, Pepi nemá velký břuch, Domino si dával nohu do pusy až někdy kolem 8m.moc mě tím štval. mě se to mooc libí u dětí a on to nepotřeboval :o)))

Barun a tvůj doktor to řelk pěkně.. a kam chodíš??
1. pro 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě jsem zapoměla že asi nežiju v MB, protože na Nazaret jsem neviděla ani jeden léták :sweat_smile: :sweat_smile:
1. pro 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno maminky děti! :grinning:

Jsem pěkně rozčílená, někdo nám ze dvěří od bytu ukradl vánoční výzdobu, dřěvěné zvoněčky, normálně je to vytržené, na rohožce po nich zbylo jen zlaté poutko :frowning2: :frowning2: :frowning2: .Minulý rok tam vydžely celou dobu a teď jen 48hodin. :cry: U našich v JC v paneláku vydrží na chodbě všechno.Nikdy nám tam nic neukradli.

Luciejadr + mishulle •ohledně tématu povinnosti a záliby s Vámi oběma souhlasím.S každou trochu.
Jasný, dítě je na1.místě a je to záliba :slight_smile: . Úklid domáctnosti bych označila jako únavnou nekončící činnost, ktará jde stále dokola, patří to k tomu bydlení ve vlastním bytečku a osamostatnění od rodičů.
Jinak nevím kdo kromě mě a Lucky má třeba jako zálibu žehlení :grinning: .
Myslím si,každá z nás někdy pronese,že nestíhá a tak.
Třeba to Mischull myslela, že teď před Vánoci - pečení s Kubou, dárky, úklid atd..., že je toho vše nějak moc najednou.
Já osobně si jdu radějihrát s Dádou a věnovat se mu, než uklízet,ale bohužel ,nelze tu šlapat ve chlupech a v prachu a mít upatlanou sektorku atd... :unamused:
2. pro 2009 v 06:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
V MB jsem také neviděla plakát na Nazaret,to bude asi tím, že jsem prakticky týden nevytáhla nos z bytu.

Těším se,až půjde Dáda dnes po obědě spát, budu na netu dělat Ježíška a nkládat na zítra k večeři čínu.
Holky, nemáte někdo nějaký mňamózní receptík na čínu.Přivítám,Díky
2. pro 2009 v 06:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Konečně jsem včera viděla film Líbáš jako bůh.
2. pro 2009 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-u nas noc jakz takz :slight_smile:
Budicek v 6 hod :confounded:
Vcera mel opet Stepa tu teplotu ale dnes je OK a i veselej-tak uvidime pres den.Ma jid zitra do skolky-tak se uvidi :confused: :sweat_smile:
Recept na cinu nevim ja si tam davam co me napadne :sweat_smile: :wink: :wink:
Jinak me taky teda prijde ze nestiham-sice nakonec vse stihnu ale jsem kantare :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Nesnasim bordel tak se snazim uklizet co to da :slight_smile: :wink: :wink: :wink: :wink:
O Nazarethu jsem taky nevedela-ale u nas na dedine nebyl plakat tak asi proto a radio moc neposloucham :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. pro 2009 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko:slight_smile:
Tak u nas noc moc moc dobra. Rano mi dokonce Eli odevzdala krvavy kartacek, ale do pusinky si nechce nechat kuknout, takze nevim, ktera stolicka vylezla ted, ale jupiii :slight_smile:
Jinak koncertik byl vcera paradni, fakt jsem potrebovala "vydunet hlavu". Jsme s manzou vlastne meli premieru (skoro po roce jsme byli vecer spolu venku). Jeste pred koncikem jsme zasli na vecu, ale nevim nevim.....bud byla pani obsluhujici vietnamka sjeta a nebo na nas bylo videt, ze se "vencime" - se na nas porad tak premile usmivala (mno a nebo me napadl jeste jedne scenar, ze chvilku pred nama vbehla do kuchyne kocka a pani nas pak s usmevem pozorovala, jak nam smakuje :grinning: )
A o plakatu na Nazareth nevim, nekoukala jsem po nem tady v MB. Ja to vedela od MM a tchana, pac po spoluporadala Skodovka - resp. odbory.
Jinak ohledne nestihani, prcka a bydleni..... Prckova je na prvnim miste, to je jasne. Vlastni bydleni je prima, ale souhlas s Klouz, ze uklizeni je nekoncici unavny boj, ktery me nekdy bavi (si pri nem krasne odpocinu) a nekdy ne. Studiumse zda byt dobrovolnou volbou, ale ne vzdy a pro kazdeho (mam spoustu kamaradek, ktere studovali (ne)dobrovolne - plnily urcite sny rodicu).
2. pro 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klouz: tak to je mazec s tou vyzdobou, ale uz verim, ze taci lide existuji:frowning2: Me driv take mizely ruzne ozdubky z toho kvetinace prede dvermi, ale pak se to uklidnilo a ted dobry. Je fakt, ze me teknrat mrzel nejvic takovy kovovy zabak...to bych pochopila, ze se libil, ale kdyz mizely i kyticky za 3KC, tak uz jsem si rikala, ze to nekdo dela ze zavisti. Pak jsem jednou koupila pap. maslicku, napsala tam vzkazik pro zlodeje a opatlala ji marmoskou ze zadni strany a od te doby mam klid :grinning: :grinning: :grinning:
2. pro 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky mám na vás dotaz dneska jdu večer do kulíška a potřebovala bych vědět kde to vlastně je a kudy se tam vleze :sweat_smile: moc díky :grinning:
2. pro 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek