• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
autor
ahoj Market-koukla jsem Ti do albicka a koukam jak Ti krasne roste brisko.Uz je to krasne videt :wink: Jdes taky na Klokocku?
S Kuliskem neporadim -ani nevim kde je :confused: :sweat_smile: :grinning:
Klouz-jj to je sila s tou vyzdobou.Opravdu clovek kouka ci Ty lidi vse necmajznou :confounded: :angry: :angry: :angry:
Evi-jj tak super ze ma Eliska konecne klidek na chvilku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. pro 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
nandi no teď je zas už skoro o tři týdny už větší a je to brutus roste teď nějak strašně rychle doufám že nepopraskám mažu se denně ale ......
S tou Klokočkou nevim... už jsem odpískala i třídní sraz v pátek a 12.12. má Honza akci od hokejbalu. Mě se teď nikam moc nechce strašně se děsim tý chřipky. Ne prasečí ale tý normální. A lidi jsou dost bezohlední a choděj do restauraček nachcípaný a ještě na mě něco flusnou. Mám imunitu v háji odjakživa natož teď v těhu.... Ještě uvidím no ale spíš asi nepůjdu už to vydržim doma ty zbývající týdny. Nechodim ani do obchoďáků kvůli kvantě lidí. Teď teda zítra skáknu ráno hned v devět do olympie rychle nakoupim dárky který už mám vymyšlený a zase hned ven....
2. pro 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Market-jj to chapu ale myslim ze to muzes chytit kdekoli a kdykoli i doma :wink: :wink: No uvidis jak se budes cejtit :wink: :slight_smile: :slight_smile: Brisko mas krasny-ja jsem taky mazala a stejne popraskalo.Ale mam dost kamosek co nemaji ani jednu strii tak se nedes-ze zkusenosti vim ze tmavsim typum proste nepraska :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. pro 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
nandi no uvidíme až budu dělat pohoto v poslením tejdnu :grinning: :grinning: :grinning: a tmavej tip... čéče já jsem od přírody bloncka takže se mi to asi nevyhne :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Vím že to můžu chytit doma taky jsem všem v baráku nakoupila Preventan a Celaskony a musej povinně užívat :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: U Honzy ani strach nemám ten nikdy nebyl nemocnej co ho znám myslim jako chřipkově nebo tak spíš se bojim u mámy ta je denně mezi třiceti dětma. Ale zas má rozum a prostě sem neleze když by jí bylo blbě nebo cejtila že na ní něco jde :wink:
2. pro 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
musilka • po obědě písnu o Kulíškovi více.
2. pro 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
musil, Kulíšek je na Výstavišti. Jestli víš, kde je ve dvoře železářství, dá se tam i parkovat: http://rckulisek.sweb.cz/.
Musil. mě se za celý těhu udělaly 2 strije a po porodu, jak se to břicho uvolnilo, tak jich mám fůru. (a to jsem tmavý typ ...) Ale jsou i holčiny, co je nemají, snad budeš jedna z nich.
Jinak my teď před vánocema předěláváme obývák (už to je zase 14 dní) takže po celém domě nepořádek , v obýváku beton na zemi dneska se snad vymaluje 1 vrstva a zítra druhá. Pak budeme bojovat s položením koberce, protože ani jedna stěna není rovná, jedna je dokonce vlnovka... Pak nastěhovat zpět nábytek, zaplnit skříňky a budu se moct vrhnout na výzdobu. Péct pojedu k mamce asi příští týden. Dárky mám vymyšlené pro Ondráška, pro ostatní z mojí části rodiny (rodiče, babí a ségru) budu kupovat něco kolem 200,- Kč jak jsme se domluvili asi odsud: http://www.fler.cz/zrnka (to už bych to měla pomalu objednat), dárky pro manželovi rodiče musí zvládnout sám. No a my si asi nadělíme navzájem něco praktického.
Chřipky neřeším - jsou každý rok, buď jí holt dostaneme nebo ne. I když s Ondrou budeme zalezlý doma, tak nám jí může přitáhnout manžel, občas někam musíme - jako zítra s Ondrou do nemocnice na vyšetření. Tak doufám, že tam na nás nikdo neprskne.
2. pro 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi díky moc už vím podle těch obrázků moc děkuju :slight_smile:
2. pro 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno, a beru se za divnou. protože já si ráda uklidím svůj byteček. pak mám super pocit, že je krásnej .. a můj hlavně.

Trep - studium, že si to rodiče přejí.. no nevím, podle mě to nejde donutit. protože když se nebudeš učit, zkoušku nedostaneš a je dostudováno. Mě teda rodiče řekli, že na VŠ půjdu, ale u mě to bylo o lenosti :o) a o penězích. když jsem pak u výšky začala pracovat, tak mě i bavila. bohatá studentka je super kombinace :o)))) a nakonec jsem i to stípko ze školy vymlátila .o)

Musil a kde má honza akci? my taky máme - jako tygři :o) budeme s Mishul vyvenčené, protože je to i s drahými polovičkami. a jestli to vyjde, tak si s Mish zahrajeme v jednom týmu - já zatím na odpo nemám hlídání,ale snad bude, abychom s MIsh dávaly góly o 106 a pak si večer za to dopřály pizzu :grinning:

Evi tak je to u vás podobné jako u nás. taky jsme dali limit do kolika rodině za dárky. a daří se mi to plnit :o) no a s tatínkem jsme si taky limit dali - sice dáme překvapení, ale za málo peněz. stejně jsou vánoce teď pro Domču. a jinak je tvůj manža dobrej, že si sežene dárky pro rodiče. u nás jsem to opět vymyslela já :o) ale nějak mi to šlo. vzala jsem papír a do hodiny tam bylo vše.
2. pro 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci my to máme jako každoročně na Rožátově to je Peepy sponzorská hospoda. Je to fajn pokec vždycky ale letos nevim no jestli to dám.
2. pro 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciejadr •když mě chytne uklízecí,tak pak mě taky u srdce hřeje pocit,že mám krásně naklizeno,třeba pž¨řed14dny,jak byl víkend bez Dády a já v neděli vlítla na okna., které jsou už zase opršené a umatlané od Davídka.Jak říkám, uklid - stále nekončí činnost, stále do kola.
2. pro 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci: tak co hlídání, domluivené?
2. pro 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musil: hele, ono asi, kdyz mas byt nemocna, tak budes. Hlavne to moc neres, protoze tim si to privolas :frowning2:
Luci: to je druhy extrem, ja nemyslim takoveho odmitaveho studenta, ktery to bojkotne tim, ze hodi bobek na uceni. Myslela jsem to tak, ze mame sve rodice radi a mnohdy jdeme do neceho o cem sami nejsme uplne vnitrne presvedceni, ale vime, ze jim to udela velikou radost (to neni primy natlak MUSIS - tedy ne primo vysloveny, je to takovy ten plizivy nevysloveny pocit povinnosti vuci jim.....).
Ja mam dneska moc hodnou holcicku - my ji asi babicka vcera ocarovala.
Uz mam upeceno, uvareny obed, napichane truhliky (jen je dozdobit), vyluxovala jsem....sice to jde s Eli vse pomaleji, protoze mi u vseho pomaha, ale strasne ji to bavi a ja mam radost, jak objevuje svet. Takovou chci Eli porad :slight_smile:
Taky mam rada uklizeny byt a ten pocit cistoty, ale ted se to vsechno nejak casteji "spini" :grinning: (jak psala Klouz, upatlana okna od prcku, ruzne premistovani veci apod.)
Z tehu nemam ani jednu strii (ze by ten tmavy typ :slight_smile: ja mam z pubosky na stehnech :frowning2: :frowning2:
2. pro 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dobře. já teda uplně tmavá nejsem :o)) nebo že by? protože já nemám ani jednu srii nikde :slight_smile:)) juchuuu.

Mish zatím ne. Dana co hlídá večer, jede kupovat dárky. takže když to stinhe, tak jo, když ne, tak tam budu jen fotit. bude to otevřené.

Trep dělat radost tím, že 5let se někde budu trápit. tak takhle já rodiče ráda nemám :o) jsem hnusná dcera. ale fatk. tohle ani náhodou.

my za chvíli vstáváme a jdeme na bazén. jinak jsem Trep se v ponděí na náhradce dozvěděla, že Vám bude končit Katka. už víte koho nafasujete???
2. pro 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucijadr: nam se i skupinka rozpadla (finance), takze jsme meli nekolik moznosti na vyber a my s Eli jdeme ke Klarce (znam ji ze suplu a taky Ivca si ji moc pochvaluje). To vis, ze jsme se tolik neradovali z Katcina stastneho ocekavani, pac nam jeji hodiny max. vyhovovaly, ale jsem rada, ze nebudeme mit nejakou zacinajci holcinu.
2. pro 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, uz jste nektera byla na kukacku v tom novem "obchodnim centru", ktere vyrostlo vedle Intersparu na Radouci? Co tam je za kramecky?
2. pro 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Trep: to jsem vůbec netušila, že už je to otevřené
Luci: no fajn, takže pak budu hrát sama třeba jen se slečnou Wintříkovou? já doufala, že tam budu mít svojí krevní skupinu
2. pro 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
musilka: tak cestu už víš. Ono se s Dádou moc dlouho psát nedá,nejlepší to je v době jeho spánku.

evi: díky za vysvětlení

Luciejadr: znám i jiné záliby v době volného času,jít si někam zacvičit, či vyjet na kole.Že nemáš strie, to máš fajn,vysoká,hubená, tam se strie nechytají :grinning: ,nebo si i hodně mazala.
Pod drobnohledem mi nějaké malinkaté zůstaly,nad stehny.

Trep.:mluvíte o katce Hlouškové?Pokud ano,tu znám ze cvíča ze Sparingu,kdy má vlastně termín? Vidíš,jak je dnes Elí hodná! :wink:
2. pro 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:slight_smile: Evi-jeeeeee ja ani nevim ze tam nejake kramky jsou :confused: :sweat_smile: :grinning: :grinning:
Taky mam rada uklizeny byt ale je vzdy jen na chvilku :frowning2: :grinning:
Holky 9.12.jsem objednana ke kartari.Tak jsem zvedava co mi povi.Je to v MB a je pry hodne dobry :wink: Uz jsem u kartarky nekolikrat byla a ted to zkusim po delsi dobe opet :slight_smile: :wink:
2. pro 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
o striích mi ani nemluvte, břicho dobrý, ale ty prsa :angry:
2. pro 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě k tomu odcizení vánoční výzdoby:je zajímavé, že nám nikdo nevezme třeba zavázaný pytel odpadků,nebo plen. Třeba to byl nějaký hloupý žert dětí, či co? Večer,když jsem byla se psem kolem20h ,si ani nejsem jista, zda to tam viselo!
2. pro 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám taky ráda čistý byt, ale vezmu-li v úvahu, že dělám brzy zkoušky,tak se raději věnuju učení a dítěti
TreP: jo tak tenhle typ studenta jsem asi já
2. pro 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo, pry to tam uz funguje, ale nevim, co tam presne je, tak sounduji :grinning:

Klouz: mno protoze takovy pytel odpadku by dotycnemu doma moc parady neudelal :slight_smile:

Ani, teda mas muj obdiv. Ja bych se k necemu takovemu asi neodhodlala. Pro tohle musi mit clovek i velkou davku duvery, ze to funguje a ja ji jaksi nemam :frowning2: Nicmene az budes mit po vsem, tak urco poreferujes zazitky a osobni pocit z kartarky, vid?
2. pro 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanda:jdš ke Kudrnovi?
2. pro 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pro Trep pokud už tam nedošla: jsou tam DM, kika, euro nabýtek, zítra se otevře WIKI papírnictví a hračkářství, tom taylor. a další se ještě neotevřeli :o)

já už tam musela do DM

Evi dívala jsem se dnes kde budeš plavčit. že i ve čtvrtek . Nám odešel Vilémek jinam. jinak zůstáváme. tak bysme byli rádi zůstali ve 3 .o) ale to asi nevyjde. Klárku znám dobře, protože ta jede po nás, suplovala nás 2x a hlavně vždy s námi nahoře kecá :o)

Já kartám nevěřím :o) nikdy to naší rodině nevyšlo. ani mé kamarádce. byla u 3různých a každá kecala něco jiného. a vlastně ani Vandě odsud to nevyšlo.. jen vždy odtušili, kde je nejistá a o tom kecali (byl to i chlap).

Mishul Wintříková a hrát?, tak to jsem zvědavá. i když mě WIntros lanařil osobně, takže jako počítám ,že Markét přemluvi. a jdu se věnovat Kačce, kterou hlídám a na véču máme palačinky :o))
2. pro 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
čautě kecalíny :slight_smile:

to ani nevím, že jsou zas v MB nějaké nové obchůdky.... :confused: Ono jich je tam asi málo, co? :grinning:

klouz - jsou to syčáci zlodějský, viď? taky by mě to štvalo, si člověk udělá radost, něco si nazdobí a nějaký nenechavec všechno zkazí...hnáty jim sekat parchantům :angry:

holky, jsem taky asi tmavý typ :grinning: strie se mi vyhnuly, ale když jsem byla těhu a čekala že se nějaké třeba udělají, tak by mi to zas tak nevadilo, no co...nějaká strie sem strie tam, hlavně že máme krásná, zdravá miminečka :dizzy_face:

jste toho nabrebentily, že si z toho pamatuju nic :grinning:

já už se těším na tu Klokočku, dáme si nějaký prima gáblík, to bude mňamka a bez práce, to mám vůbec nejraději :slight_smile:

ještě k tématu dobrovolnictví a koníčkovství: tak doma musím uklízet dobrovolně-nedobrovolně, páč by se tu asi jinak nedalo existovat, že....ani nad tím nějak zvlášť nepřemýšlím, prostě uklidit se musí a hotovo a je jen otázkou zda se mi chce teď nebop třeba za chvíli nebo jestli to taky nepočká na druhý den třeba :wink:
a já jsem taky student dobrovolník....jasně, že taky nadávám na učivo, někdy se mi tam tááák nechce, ale v jádru mě to baví, přináší mi to nco jiného a máme prima kolektiv, což dělá hodně...Takže moje nejoblíbenější hodiny ve škole jsou přestávky na kafčo a na oběd :grinning: :grinning:
2. pro 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudie • hojda!!!
máš recht ,dobrovolně - nedobrovolně taky uklízím a souhlasím se systémem, nepořádek neuteče. :grinning:
2. pro 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jela do ?!DM do Startu a ono nikde, teda teď je u Obi, jak píše Lucka. To jsem tušila, ale nakonec jsme jeli do Hypky.
2. pro 2009 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, DM-ko u Startu snad prochazi jen rekonstrukci (aspon jsem tam nedavno dostala jejich info letak, ze to na par dni bude zavrene).
Jinak diky za info ohledne tech kramku.
luciejadr • jo jo, plavco budeme mit ve ctvtek - vyhovoval mi casek. A kam odesel Vilemek (jako do dalsiho kurzu a nebo za nejakou jinou instruktorkou?). Prala bych vam, aby jste zustali jen ve trech, ale nevim. Zrovna v pondeli po nasem plavani se tam byly juknout dve maminky, ktere uz maji neco odplavano v Kulturaku a pokracovat chteji tady v Delfinku, tak nevim, zda je budou davat mezi zacatecniky a nebo trebas do dvojek.
Dorazily Ti slevove kupony na Nutrilon?
Holky, kdyby jste nektera take mela doma tyhle kupony a vedela by jste, ze je neuplatnite, protoze Nutrilonem nekrmite, tak budeme s Eli moc rady :wink:
claudie • taky uz se tesim na "vychazku" (pokec, gablik apod.). Jako vcera me to totalne napumpovalo energii, takze se to pokusim provozovat mnohem casteji :wink:
2. pro 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudie + Trep.: přidávám se k těšícím maminkám, taky se těším na "opušťák".Už jenom týden.Chacha :grinning:
2. pro 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek