• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
Evi jsi mě rozesmála. na pár dnů zavřené bylo to jo, protože se stěhovalo :slight_smile: takže se neraduj. ve startu už nebude.

Vilém šel na čtvrtky, kdy mají tatku doma vždy. on s ním plave. Lucka jen kouká a jde do sauny. Vilémek je spokojenější.

Kupony dorazily. a holky je mít nemužou, píšou tam o roce :slight_smile: a to nemají ani přibližně. proto sjem tady ani neprosila.
2. pro 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja se na Klokocku tak tesim uz vim i co si dam-jako vzdy na Klokocce Swei zuzu-nevim jak se to pise :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Lucko-jeee ja jsem ted dodelala k veceri palacinky :grinning: :grinning: :grinning: Jsou mnamozni :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: :slight_smile:
Kliuz-ne,ne jedu k Horvatovi-je to nekde u Bartose pizzerie :wink:
2. pro 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanda •
to je asi v centru Sirah Natura.
2. pro 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Klouz-a kde to presne je prosim Te?Pry nejaky barevny barak :confused: Abych vyjela\ o hodku driv nez to najdu :confounded:
2. pro 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanda •písnu déle,letím na trampolínky! :slight_smile:
2. pro 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní je to kousek ode mě. fakt za Bartošem. je to novej barák. a teda.. když už ke kartářce tak k ní domů a ne do takového nobl podniku kde budeš platit hlavně její nájem, co tam má. teda mu.
2. pro 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Plati se 500kc-ma tam pry i nejakou recepci ci co.Ja jsem byla v Turnove u Kocovy nez se narodil Ondra a taky jsem platila 500kc a bylo to u ni doma :confused: :confused: :confused: :confounded: :confounded: .Ale dekuju-pak mi to trosku rozepises ju?
Ondra spadl na hranu skrine a nad okem to ma seknute a cerne-jsem zvedava jak bude chudera vypadat rano az mu to natece :frowning2: :frowning2:
2. pro 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní je tam i kadeřnie, kosmentika, nehty, pedikůra. .. udělej si pěkné odpolende .o))
2. pro 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
A Ondrovi posíláme pofoukaní,
2. pro 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to ja asi vim kde-je to podel Astonky ne?Jednou jsem tam asi u kadernice byla.Ma tam nejakou ceduli nevis?
2. pro 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jedu tam na 10hod dopoledne-tak jsem tak zvedava co z nej vypadne :confused:
2. pro 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani tohle je směr k atonce. ale je to nový barák. který tam ještě před rokem nestál. jestli jsi nebayla v tom patře, jak se jde po schodech. ale ulici už jsi stejná..i když teda to tipla Lucka že to tam je :o) ale tam je i recepce :o))
2. pro 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ja jsem byla v patre prave.a uz to je mnohem dele.No kydztak se poptam-nemam vubec zdani kde to hledat :frowning2: Dekuju
2. pro 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
a číslo směrovací teda popisné nemáš? prostě víš, že máš jet za bartoše??
2. pro 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
hihi holky jdu rychle vytřít a tááák. dnes se určitě rozčílím u Domu Snů :o) tak at jsem aspon trošku unavená
2. pro 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci-ne nemam ale jeste se zeptam kamosky ta uz u nej byla.Jeste bych chtela sehnat diktafon abych si to nahrala-pak si nic nepamatuju :confused: :sweat_smile: :sweat_smile:
Taky se u toho rozcilim urcite-jestli teda neusnu :frowning2: :confused:
2. pro 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
pozor, ted ti nemusí povolit.
2. pro 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
aní - to jsem nějak přehlédla asi....ty se chystáš zítra ke kartářce? teda ke kartáři?? tak to jsem zvědavá jaký na to budeš mít názor.... tý brďo, já bych tam asi nikdy nešla...nějak na to nevěřím...

jé, to už nebude to DM u startu? :unamused: jsem tam vždycky docela ráda zašla, když jsem byla na návštěvě u ségry...To tam bude zase nějaká herna, ne? Je jich tam jak nasr....!

na dům snů nekoukám, tak se alespoň nebudu muset rozčílit jako Lucka :grinning:
2. pro 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanda:pokud je to v tomto podniku,tak mrkni sem!

http://www.salony-krasy.cz/salony/sirrah-natura-wellness/#mapa
2. pro 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Klouz-tak podle tel.cisla to je presne tam.Ale ja se v te mapce tase tak moc nevyznam.No poptam se tam-dekuju moc.
Verko-az pristi stredu tam jedu :wink: :wink:
2. pro 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jsem naštvaná :angry: :angry: :angry:
2. pro 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
vždyť to říkám, ještě že na to nekoukám :grinning: :grinning: Luci, klid... :slight_smile: . když tak přepni někam jinam :wink:
2. pro 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj ja jsem to tipovala ze vypadne Ondra se Zuzkou a Robert je machacek blbej :angry: Ale to oni potrebovali takove blbce ktery ustoupej-jako s tou lampou :frowning2:
Nehlede na to ze ta stara Dana ma fakt vkus presne na svuj vek a do toho baraku se ty veci nehodej a nakonec ani Dana s Robertem ne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. pro 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holk,tak kdo? modrý,nebo šedý? :slight_smile:
2. pro 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouz - to máš jedno jestli modrý nebo šedý, stejně je vrah zahradník :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. pro 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verka není v obraze a trpí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Klouz modří.
2. pro 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciejadr • na MK jim dávám hlas! :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. pro 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dámy, já vás překvapím....jsem viděla náhodou skoro konec domu snů a tak jsem chytrá jako rádio,páč vím,že jdou do finále modří a šedí a jedni z nich budou výherci toho domečku :wink:
no ale nic to nemění na tom, že vrahem je zahradník :grinning:
2. pro 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky-preju kraaasne ranko :wink:
U nas budicek v pul seste :confounded: :grinning: Oko natekle tak pak nafotim ju? :wink:
3. pro 2009 v 06:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko.
Budíček v6:18h.Holt u Nandy jsou kluci lepší.
Ani neví,, zda jsem Vám psala, v úterý spadnul Dáda ze židle a kousnul se do rtu, to bylo krve, teď má ret,jak černoch. :frowning2:
3. pro 2009 v 06:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek