Mladá Boleslav II

Tak je tady nove tema pro Boleslavandy a okoli 🙂 😉 🙂
klouzavka
3. pro 2009
nanda: tak si k tomu kartáři cikni a uvidíš, cestu Ti poradí.
Ondrovi to za nás pofoukej!
nandaautor
3. pro 2009
Klouz-jj on uz mi to vysvetloval-ale ja jsem takovej pilot strelec.Ja se poptam,vyrazim driv a bude to.To by bylo aby nebylo 😉 🙂 🙂
Uz jsem mu to pofoukala protivovi 🙂 😉
nandaautor
3. pro 2009
Luci-IP 😉 😉
nandaautor
3. pro 2009
Jeeee-ted ctu co se stalo Dadovi 😞 Chudera-to boli a je z toho nejvic krve-tak taky pofoukat za tetu Anu 😉 🙂 🙂
treperenda
3. pro 2009
Bre ranko:-)
Tak u nas budicek v 6:25, takze nas Nandiny ciperkacci strcili do kapsy.
Jinak koukam, ze tu vcera probihala live debata pri poradu Dum snu. Jo a vite co, mi utekl ten zacatek, kdy vyloucili vinove, ale nastesti jsem nevypla nahravani po Comebacku, takze se na to behem dneska podivam - jsem zvedava na zduvodneni tech "vypadlych porotcu". A fandim modrym - z toho trojlistku mi byli nejvic sympaticcti.
Klouz: jake hlasovani na MK?
Jinak si prozivame mamankovske a tuliskovske obdobi (nejradeji by byla, kdybych ji mela cely den v naruci, nebo na kline) a od toho je asi i to spatne spani pres den, protoze v naruci mi usina, ale v postylce se vzteka. Tak nejak si rikam (a asi i vic preju), aby to bylo tema zoubkama. Rano jsme zase meli kartacek krvavy 😞 Rikam si, ze ji to asi boli a ona nejak moc nechape co se deje a tak chce citit mamku a bezpeci. A asi se zaciname i trosku stydet, pac uz se na nesmejeme na kazdeho a hodne fousati chlapici se nam vylozene nelibi.
klouzavka
3. pro 2009
treperenda •ŽÁdné hlasování,to byl jen můj výrok a tajný hlas! 🙂
mamánkovské období známe! 😃
nandaautor
3. pro 2009
Holky-my zase mame obdobi vzdotu-takze taky nic moc 😞
luciejadr
3. pro 2009
dobré ráno a veřejně ještě tady:
Lucka má dnes narozeniny,
tak ji přejem dárek jediný,
hodně zdraví, hodně zdraví
a taky to štěstí :o)))
klouzavka
3. pro 2009
luciejadr • děkuji!!!
nandaautor
3. pro 2009
Klouz-veeeeeelika gratulace ale velikanska x-) x-) x-) Hodne zdravicka 😉 Kolikpak Ti je? =-) :-N Tady to muzes napsat 🙂
klouzavka
3. pro 2009
nanda •holky, právě si první hodiny, užívám, jaké to je mít na začátku trojku! 😞
Děkuji i Tobě!!!
nandaautor
3. pro 2009
Jeeeeee-kulatiny tak to dvojnasob velika gratulace-taky jsi predvanocni ditko x-) x-) x-) x-)
klouzavka
3. pro 2009
nanda •jojo,měla jsem být,až v lednu,ale spěchala jsem na svět!
luciejadr
3. pro 2009
Luci tak to jsme si to prohodily. já měla být na vánoce a jsem až v lednu.. prostě jsem zase nikam nechtěla.
treperenda
3. pro 2009
Tak take jeste jednou oficialne VSECHNO NEJLEPSI, nase "tricatnice" 😃 A japak se citis (tedy krome Te bolesti hlavy)? 🙂 🙂 🙂
klouzavka
3. pro 2009
treperenda •cítím se zcela v pohodě.... 😃
Máme tu kámošku housenku od Fischer Price a její písničky mi k té šílené bolesti hlavy nepřidají.
nandaautor
3. pro 2009
Lucko+Lucko-y jste se hledali a jeste jste obe Lucky 😃 😃 😃 😃
Housenka je asi kvalitni 🙂 😉
claudie
3. pro 2009
ahojky

tak Lucinko, všechno nejlepší ke krásným kulatým narozeninám 🙂 A pozdarvuj kámošku housenku 😃 😃
a taky pozdrav pro "havajského domovníka" Dádu, chuděrka malý, takový úraz

evi - tak to se mi ulevilo, že nejsem fousatý chlap a tak se mě Eli /doufám/ bát nebude 😉 😃

lucko - tý jo, v tobě dřímá básnické střívko 😃

aní - tak my pospali až do sedmi, to se máme co?

😃
nandaautor
3. pro 2009
Verko-vrrrrrrrrrrrrrr 😃 😃 😃 😃 To se mate teda no 😃 😃 😃
V nedeli ma Stepanek s Ondrou oslavu s kamaradama tak zu se tesi x-) x-) x-) x-) Neco upecu,hlavne bramburky,limci a sampano aby bylo 😃 😃 :-p 😃 :-p 😃 a v utery uz mu bude opravdu 6 let 🙂 😉 😉
claudie
3. pro 2009
no Aní, tak to doufám, když už bude Štěpánkovi celých šest let, že to šampíčko nebude nějaké dětské, ale že dostane pořádnou pravou Bohemku 😃 to už vlastně budete mít příští rok doma velkého studenta prvňáčka, viď? 🙂
klouzavka
3. pro 2009
claudie •Děkuji ! 🙂

Lucka - no jo, hotová básnířka

Aní - užijte si oslavu, to bude mejdan 😃

Dáda už spí a tu je to,jak po výbuchu po jeho dopoledním úřadováním.
klouzavka
3. pro 2009
http://deti.bazos.cz/inzerat/4645621/Detsky-dre...
Toto Luba dnes přiveze z Prahy, mám sraz s tím pánem, co to prodává.
Tak nevím, zda to má Dáda od ježíška,nebo já k narozeninám. 🙂
klouzavka
3. pro 2009
tAK MI HRÁLI i na rádiu Jizera! 😃
Né, sice v písničkách na přání,ale hráli všem dnešním oslavencům.
😃
mishulle
3. pro 2009
KlouZ: vše nejlepší k narozeninám
claudie
3. pro 2009
klouz - vláček je pěknej, to ho dostaneš určitě ty 😃
evinka
3. pro 2009
Ahoj holky,
Klouz, všechno nej k narozeninám.
nandaautor
3. pro 2009
Klouz-jj krasnej 😉
Verko-jj studenta 😉 Koncem ledna zac.zari jdeme k zapisu.Tak jsem zvedava jak dopadnem.Ve skolce rikali ze je v pohode ale uvidime u zapisu.Jeste docela sisla tak jsem zvedava 😉 🙂
klouzavka
3. pro 2009
http://tiskproradost.cz/produkty/prijmenar/prij...

Trep.:dodatečně vaší rodině vše nej...k svátku,Dle přimenáře mělo 1.12.přijmení sZeman svátek, i o tomto informovalo rádio Jizera.
klouzavka
3. pro 2009
mishulle a evinka: díky!!!
klouzavka
3. pro 2009
Ti clapi jsou někdy na zabití! 😞 Já byla včera cvičit/na trampolínkách a pak mě doma po návratu vítal jen pes, Dáda spal /to bylo dobře/ a Luba spal u TV.

Začni psát odpověď...

Odešli