• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
nanda: tak si k tomu kartáři cikni a uvidíš, cestu Ti poradí.
Ondrovi to za nás pofoukej!
3. pro 2009 v 06:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Klouz-jj on uz mi to vysvetloval-ale ja jsem takovej pilot strelec.Ja se poptam,vyrazim driv a bude to.To by bylo aby nebylo :wink: :slight_smile: :slight_smile:
Uz jsem mu to pofoukala protivovi :slight_smile: :wink:
3. pro 2009 v 06:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci-IP :wink: :wink:
3. pro 2009 v 06:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jeeee-ted ctu co se stalo Dadovi :frowning2: Chudera-to boli a je z toho nejvic krve-tak taky pofoukat za tetu Anu :wink: :slight_smile: :slight_smile:
3. pro 2009 v 06:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko:slight_smile:
Tak u nas budicek v 6:25, takze nas Nandiny ciperkacci strcili do kapsy.
Jinak koukam, ze tu vcera probihala live debata pri poradu Dum snu. Jo a vite co, mi utekl ten zacatek, kdy vyloucili vinove, ale nastesti jsem nevypla nahravani po Comebacku, takze se na to behem dneska podivam - jsem zvedava na zduvodneni tech "vypadlych porotcu". A fandim modrym - z toho trojlistku mi byli nejvic sympaticcti.
Klouz: jake hlasovani na MK?
Jinak si prozivame mamankovske a tuliskovske obdobi (nejradeji by byla, kdybych ji mela cely den v naruci, nebo na kline) a od toho je asi i to spatne spani pres den, protoze v naruci mi usina, ale v postylce se vzteka. Tak nejak si rikam (a asi i vic preju), aby to bylo tema zoubkama. Rano jsme zase meli kartacek krvavy :frowning2: Rikam si, ze ji to asi boli a ona nejak moc nechape co se deje a tak chce citit mamku a bezpeci. A asi se zaciname i trosku stydet, pac uz se na nesmejeme na kazdeho a hodne fousati chlapici se nam vylozene nelibi.
3. pro 2009 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
treperenda •ŽÁdné hlasování,to byl jen můj výrok a tajný hlas! :slight_smile:
mamánkovské období známe! :grinning:
3. pro 2009 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky-my zase mame obdobi vzdotu-takze taky nic moc :frowning2:
3. pro 2009 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno a veřejně ještě tady:
Lucka má dnes narozeniny,
tak ji přejem dárek jediný,
hodně zdraví, hodně zdraví
a taky to štěstí :o)))
3. pro 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciejadr • děkuji!!!
3. pro 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Klouz-veeeeeelika gratulace ale velikanska :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Hodne zdravicka :wink: Kolikpak Ti je? :confused: :sweat_smile: Tady to muzes napsat :slight_smile:
3. pro 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanda •holky, právě si první hodiny, užívám, jaké to je mít na začátku trojku! :frowning2:
Děkuji i Tobě!!!
3. pro 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jeeeeee-kulatiny tak to dvojnasob velika gratulace-taky jsi predvanocni ditko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. pro 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanda •jojo,měla jsem být,až v lednu,ale spěchala jsem na svět!
3. pro 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci tak to jsme si to prohodily. já měla být na vánoce a jsem až v lednu.. prostě jsem zase nikam nechtěla.
3. pro 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak take jeste jednou oficialne VSECHNO NEJLEPSI, nase "tricatnice" :grinning: A japak se citis (tedy krome Te bolesti hlavy)? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. pro 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
treperenda •cítím se zcela v pohodě.... :grinning:
Máme tu kámošku housenku od Fischer Price a její písničky mi k té šílené bolesti hlavy nepřidají.
3. pro 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lucko+Lucko-y jste se hledali a jeste jste obe Lucky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Housenka je asi kvalitni :slight_smile: :wink:
3. pro 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky

tak Lucinko, všechno nejlepší ke krásným kulatým narozeninám :slight_smile: A pozdarvuj kámošku housenku :grinning: :grinning:
a taky pozdrav pro "havajského domovníka" Dádu, chuděrka malý, takový úraz

evi - tak to se mi ulevilo, že nejsem fousatý chlap a tak se mě Eli /doufám/ bát nebude :wink: :grinning:

lucko - tý jo, v tobě dřímá básnické střívko :grinning:

aní - tak my pospali až do sedmi, to se máme co?

:grinning:
3. pro 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Verko-vrrrrrrrrrrrrrr :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: To se mate teda no :grinning: :grinning: :grinning:
V nedeli ma Stepanek s Ondrou oslavu s kamaradama tak zu se tesi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Neco upecu,hlavne bramburky,limci a sampano aby bylo :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a v utery uz mu bude opravdu 6 let :slight_smile: :wink: :wink:
3. pro 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Aní, tak to doufám, když už bude Štěpánkovi celých šest let, že to šampíčko nebude nějaké dětské, ale že dostane pořádnou pravou Bohemku :grinning: to už vlastně budete mít příští rok doma velkého studenta prvňáčka, viď? :slight_smile:
3. pro 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudie •Děkuji ! :slight_smile:

Lucka - no jo, hotová básnířka

Aní - užijte si oslavu, to bude mejdan :grinning:

Dáda už spí a tu je to,jak po výbuchu po jeho dopoledním úřadováním.
3. pro 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://deti.bazos.cz/inzerat/4645621/Detsky-dreveny-vlacek.php
Toto Luba dnes přiveze z Prahy, mám sraz s tím pánem, co to prodává.
Tak nevím, zda to má Dáda od ježíška,nebo já k narozeninám. :slight_smile:
3. pro 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tAK MI HRÁLI i na rádiu Jizera! :grinning:
Né, sice v písničkách na přání,ale hráli všem dnešním oslavencům.
:grinning:
3. pro 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
KlouZ: vše nejlepší k narozeninám
3. pro 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouz - vláček je pěknej, to ho dostaneš určitě ty :grinning:
3. pro 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Klouz, všechno nej k narozeninám.
3. pro 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Klouz-jj krasnej :wink:
Verko-jj studenta :wink: Koncem ledna zac.zari jdeme k zapisu.Tak jsem zvedava jak dopadnem.Ve skolce rikali ze je v pohode ale uvidime u zapisu.Jeste docela sisla tak jsem zvedava :wink: :slight_smile:
3. pro 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://tiskproradost.cz/produkty/prijmenar/prijmenar-zajimave-prijmeniny-v-prosinci-104-2296127251.htm

Trep.:dodatečně vaší rodině vše nej...k svátku,Dle přimenáře mělo 1.12.přijmení sZeman svátek, i o tomto informovalo rádio Jizera.
3. pro 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
mishulle a evinka: díky!!!
3. pro 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ti clapi jsou někdy na zabití! :frowning2: Já byla včera cvičit/na trampolínkách a pak mě doma po návratu vítal jen pes, Dáda spal /to bylo dobře/ a Luba spal u TV.
3. pro 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek