• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
Klouz dobrej odkaz.. dívej co my:
30. dubna, svátek má dle Příjmenáře každý, kdo se nevešel
do Příjmenáře, například jadrníček

:grinning: :grinning:
3. pro 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciejadr • JÉÉ, TO JE NA ČARODĚJNICE :grinning:
UŽ jsem na to koukala.
3. pro 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mě nenapadlo že my s divným přijmením jsme na čarodejnice :o) a taky máme výročí svatby. budeme to slavit vše :grinning:
3. pro 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci: tak to máme spolu :grinning:
jinak akutně shánim na sobotu nemocničního anděla nebo pánskou bílou noční košili - stačí jen půjčit, nemáte někdo?
3. pro 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
už nic neshánim, Luci, ještě že máme LENKU, všechno mi půjčí, zlatá to žena
3. pro 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak ja uz mam nacpane puncochy na Barboru-vykoupu kluky a budem cekat.Uz se moc tesim :slight_smile: :grinning:
3. pro 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
já letos Kubovi Barboru ještě nedělám, až příští rok
3. pro 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nas uz Barborka chodila, ale rikala neco o tom, ze toho ma moc a tak nechala Eli nadilku na balkone :grinning: a jako podle toho byla Eli dost hodna, ale i tu pravou bramboru tam jednu nasla, takze ma co dopilovavat :wink:
3. pro 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani a u vas chodi opravdove Barbory? Ja jsem kdysi chodila za Barborku a docela rada na to vzpominam :wink:
3. pro 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi-jj prijdou Barbory-uz se tesim a Stepa boji :confused: :sweat_smile:
3. pro 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak doufam, ze budes fotit a hodis nejakou fotku do alba, at jsem v obraze, jak dnesni Barborky vypadaji :wink:
3. pro 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, Klouz, všechno nejlepší ke kulatým narozeninám. Jsem stejný ročník, taky mi bylo letos :slight_smile:
Luci, Kachlíkovi jsou na tom stejně, taky máme 30. dubna na čarodějky.

Zítra nám, holky, držte palce. Máme poradnu, hexavakcínu a píchání náušniček. Barunka má svátek a za takový dárek v podobě náušnic nám asi moc nepoděkuje.
Jo, Lucijadr, chodíme k dr. Kopřivovi. Vy, pokud si dobře pamatuju, k dr. Nechanickému, tak to jsou na středisku sousedi. :slight_smile:
3. pro 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my k dr. Jiránkové, ať to máme kompletní
3. pro 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak Barborky odesli a ani jsem nefotila :frowning2: :frowning2:
Nejak jsem nestihala-Stepanek se bal.Ondra ne ten se smal bobek-nema z toho jeste rozum :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. pro 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
martinahejlova •děkuji.
Barušce vš nej...k svátku!
My k Nechanickému.jdu se nechat opečovávat od MM.
3. pro 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda, tak na nasi Barunku jsem pozapomela, takze aspon ted prejeme vse NEJ NEJ a zitra budou ouska v pohode, protoze barborky na Barborku drzi nad vsemi Barunkami ochrannou ruku :wink:
3. pro 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravíme vás po ránu!

Jinak dopoledne zablím a kolem 11h odjíždíme na víkend do JC.
4. pro 2009 v 06:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky :wink: -tak dneska Vas vsechny trumfnem.Ondra je vzhuru od pul pate :confounded: :confounded: :grinning: Hec pec :grinning: :grinning: :grinning:
Odvezla jsem Stepanka do skolky,maji tam dnes Mikulase :slight_smile: Vcera se bal Barbory tak jsem na nej zvedava :sweat_smile: :sweat_smile:
Vse nej,nej Barunce k svatku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Klouz-uzij si Jicin :wink:
4. pro 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanda •díky,zítra tam budeme slavit narozky :slight_smile:
4. pro 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko
Ani, tak to jo, to dnes vedete na plne care :slight_smile: U nas vstavacka az pred sedmou :wink:
Vcera jsem dokoukala ten zacatek Dum snu a jako jsem s vytrestenyma ocima koukala na to, co tam Zuzka predvadela, ale hlavne jsem nechapala reakce tech ostatnich a to, ze ji nevypnuli port a vse on-line prenaseli do stodoly - bleeee :frowning2: :frowning2: Zuzka byla takova ubrecenejsi, ale ted tady z ni udelaly uplnou fnuknu a histerku.
4. pro 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi-ale tak ja si zase myslim ze to proste spatne nesla a tak to prozivala.Nikdo si myslim z ni nic neudelala-ona tam brecela :wink: A pousteli tam reakce vsech vypadnouvsi tak proc ne ji? :confused: :confused: :wink: :wink: :wink:
Me spis prislo strasny jak reagoval Robert a smal seji-to byl hnus a udelal ze sebe hajzla :wink: :wink: :wink:
4. pro 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barunce vše nejlepší
4. pro 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, moc vas zdravim a chtela bych poprosit o radu. Cekam prvni dite a vybiram detskeho doktora z Boleslavi. Nemate nejaky tip, zkusenosti, koho doporucit a komu se radeji vyhnout? Moc dekuji za zkusenosti.

P.S. A kdyz jsem u tech lekaru, jakou byste doporucili porodnici? Asi me ceka cisarsky rez, ale clovek nikdy nevi. Bojim se pomluv spatneho pristupu doktoru a sestricek...
4. pro 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
Barunce všechno nej.
4. pro 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuk!!!
Zdravím Vás z Jičína, z městské knihovny.Měla jsem tu pro manžela zamluvenou knížku, tak jsem sem skákla.

fally •
Ahoj,
vítám Tě tu!
Mě byl před 2 lety dopručený od kolegyň v práci MUDr.Nechanický, jsem s ním osobně spokojena.
4. pro 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj!
Moc děkujeme za přáníčka pro Barunku! :dizzy_face:
Naušničky už má v ouškách, brečela teda hodně, ale už v čekárně o ničem nevěděla. Jsem ráda, že to máme za sebou. :slight_smile:

Fally - my chodíme k dr. Kopřivovi, byl to i můj dětský doktor a vždycky jsem s ním byla spokojená.

Přeju vám všem krásný víkend.
4. pro 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:wink:Tak holky-hezky vecer-zacina vikend jupiiiiiiii :slight_smile:
Zitra mame toho Mikulase u nas na Valecove :wink: :slight_smile: Tak jste zvany-od 16hod :slight_smile:
Marti-gratuluju princezne k nausnickam :dizzy_face:
Fally-ja nechodim sice do MB k Dr.ale co jsem slysela tak je i hodne dobry Krizova v Modre Hvezde.A vitej mezi nami :slight_smile: :wink:
4. pro 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky berušky, tak zase sprintuji mezi vás abych popřála opožděně Ondráškům a Barunce k svátečku!!! moc jsem na bobísky vzpomínala, ale bohužel jsme teď toho měli trochu víc, tak jsem se na pc pořádně ani nedostala, tak se omlouvám....
pokud jsem z oslavenců na někoho zapomněla, tak se moc moc omlouvám....

Marti - gratuluji, že jste přežily naušničky.

Fally - my chodíme k Nechanickému, nestěžuji si, i když je fakt, že některým praktikám nerozumím (v kontrastu k dr., ke které jsem s dcerkou chodila v LBC)..... a s porodnicí mám zkušenost s místní a jsem moc spokojená, konečně jsem si prožila porod dle představ v příjemné atmosféře se skvělým personálem (u prvního se mi to nepodařilo). takže za sebe doporučuji MB, ze zkušeností známých pak ještě Turnov. ale já rodila přirozeně, co se týče CS nemám zkušenosti, jen ty hodně zprostředkované :confounded:

Aní - užijte si Mikuláše, my budeme mít vlastního kolem půl šestý, to by byla nezvládačka.... :wink:

víc už reagovat nezvládám, tak zdravím a přeji krásný zbytek večeru!
4. pro 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky-krasne rano :wink:
Katko-zdravim a dekujeme :wink: :slight_smile: Uzijte si Mikulase,ja uz se taky tesim :slight_smile:
5. pro 2009 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím holky z bolky :slight_smile:

nešel nám net, tak nejsem v akruálním dění a měla jsem už skoro abstinenční příznaky :grinning:

barunce vše nej k svátku, doufám, že si to pořádně užila a naušničky jí určitě sluší slečně malinké :wink: Tak Marti, budou fotečky s náušničkama?

a jak dneska, neodnesli vás čerti berti? mě teda ne, jsem byla asi moooc hodná a žádné hříchy na mě nenašly :wink:

Lucko, tak co ten tvůj kamarád, zná Pepu nebo ne? Já mu to doma líčila a oni prý jsou dva bráchové a Pepa zná jen jednoho, ale už nevím kterého :grinning: A jak jste zapařili???
5. pro 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek