• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
autor
Verko-jj i ja jsem byla hodnoucka a jsem tady :grinning: :grinning: :grinning:
Mikulas+ohnostroj na Valecove byl nadhernej :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Kluci uz spi,ja jsem mela nejake zasivani-samo ze vecicek :grinning: :grinning:
Oloupala-jsem si jablicka na zitrejsi strudlik-Stepanek a Ondrasek maji tu oslavicku :slight_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. pro 2009 ve 20:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ja jsem si pustila Sissi ale moc ji nesleduju pac si tu klofu na PC :grinning: :grinning: :grinning:
5. pro 2009 ve 20:59  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky
Věruš, Koskovi jsou 3bráchové :o) a jak se směju, bydlí na Koskově. Ze Sezemic asi 10min pěšky po cestě do nebo směr myslím Chocnějovic a je to navrchu v polích. fakt 3baráky, z toho jedna chata a jeden čestvě dostavěn - jeho brácha stavěl :O)
a zapařili? ty .... došla jsem v 1ráno. byla to akce od rádia Jizera a Delta pro zvané :sweat_smile: byli to zabíjačkové hody. jedlo se, pilo a tančilo.. akdyby policajti před půlnoci nepřišli, at hudba končí, tančíme stále ... jako takhle jsem nezapařila .. no asi 2roky :grinning: :grinning: :grinning: ráno mi teda tak skvěle nebylo. no a jeikož už mám babičku, měla jsem mín starostí, ale stejně jsem makala :grinning: :grinning: (jo a tatínek byl doma, venčil mě někdo jinej :grinning:)

Domi měl včera mikuláše na spinningu. byl tam nejmladší :o) jsem se smála. když fotili společnou fotku všech dětí a mikuláše, tak ho držel v ruce anděl :dizzy_face: :dizzy_face: všichni zírali že nebrečí. no a nakonec ho rozbrečeli - protože se křičelo děkujeme mikuláši atd. a to nedal :grinning: :grinning:

Barušce dodatečně vše nej, ale fakt jsem PC nezvládala :sweat_smile:
5. pro 2009 ve 21:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Luci-tak to jsem ani nepostrehla ze jdes na parenici :grinning: :grinning: Tak hlavne ze bylo super a uzila jsi si to :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ja to mam ted taky docela narocne-ve ctvrtek veca s Vami a v patek s holkama od nas :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Objevila jsem si bundu ktera se mi moc libi ale ta cena-i kdyz zase to neni asi tak hrozny nato jaka je fajnova :wink: Poslu odkaz :wink:
5. pro 2009 ve 21:28  • Odpověz  • To se mi líbí
5. pro 2009 ve 21:31  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj holky-krasne rano :wink:
Noc u nas dobra,jako vzdy pravidelne mezi 1-2hod se vzbudil na mlicko a pak spinkal do 6.15 hod :slight_smile: :wink:
Dnes mame tu oslavu s kamaradama kluku tak jdu neco uz delat :confused: :sweat_smile: :grinning:
6. pro 2009 v 07:07  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojda

aní - tak ať se klukům oslavička podaří :wink:
6. pro 2009 v 11:23  • Odpověz  • To se mi líbí
aní - tak jak "pařba"? užili jste si to, co kluci, jak se jim to líbilo? a byl ten šampus? :grinning:
6. pro 2009 v 16:59  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Verko-jj sampus byla ale to jste nevideli jak to tu vypadalo-hodinu jsme uklizeli a nevedeli odkud zacit :confused: :grinning: :grinning: Nechces se tento tyden stavit,Kluci jsou OK a Stepa bude ve skolce :wink: :wink:
6. pro 2009 v 19:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno v novém týdnu.Už máme za sebou druhou adventní neděli, jééé,to to letí,za chvíli jsou tu Vánoce.
V rychlosti jsem Vás dočetla.

Aní - hlavně, že se klukům oslava povedla. Mě u našich taky - no malé rodinné posezení u kávy. S Lubou jsme pak ještě večer zašli do restaurace. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. pro 2009 v 06:32  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj holky-krasne rano :wink: :slight_smile:
Tak Stepa je ve skolce a ja jdu vyrabet Alcin dort-bude ho mit zitra do skolky muj oslavenec :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. pro 2009 v 08:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak dort hotovy ,jen cekam az vychladne a strcim ho do zitrka do lednice :wink: :wink:
Jsem rada-Ondrasek sel s Jolcou a Milankem ven tak to tu trosku jeste pofackuju a bude to :wink: :slight_smile:
7. pro 2009 v 10:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Hojda holky.
Tak u nas byl vikend primove narocny. Certi dopadli na 1 a Eli ani me neodnesli :grinning: Vcera jsme meli ten odlozeny Stedry den u me mamky a taky parada. Dneska jsme se po nejake pauze vychystaly do RC Kulisek a kdyz jsme tam dorazily, tak jsem zjistila, ze se to rusi, protoze se tam neda dostat (pani delnici, kteri predelavaji pristupovou cestu se do toho pustili s takovou vervou, ze bychom na kocarky potrebovaly kridla), takze jsme s Eli zaridily tu ZPS (tedy decka uzasna :rolling_eyes: :grinning: Jen by se hodila tak na novorozene a ne na skoro rocniho prcka a jestli to dostavaji deti do tri let, tak tam uz vubec nechapu vyuziti. Treba takovy zupanek by udelal radost, ale tohle ? :sweat_smile: )
Jo a jak ten ctvrtek - resp. jde mi o dopravu, jak se domluvime?????? Ja mam event. auto take k dispozici, takze co?
7. pro 2009 ve 12:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Trep.:auto k dispozici také nám,to není problém.
Jen v kolik nějak budeme vyrážet z MB?
7. pro 2009 ve 12:49  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Holky ja uz se tesim na ctvrtek :wink: :wink: :wink:
7. pro 2009 ve 12:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Ani, ja taky :grinning: Ty jsi to rezervovala od 18:00?
7. pro 2009 ve 13:05  • Odpověz  • To se mi líbí
jestli je to od 18:00, tak ja bych to teoreticky videla na 17:45? Co ostatni?
7. pro 2009 ve 13:06  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Evi-jj na 18hod :wink: Ja taky tak nejak vyjedu :wink:
7. pro 2009 ve 13:34  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, já musim dokoupit dáreček a se čtvrtkem taky počítám, jen prosím, která dobrá duše mě veme?
7. pro 2009 v 18:37  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak ja jsem strcila Ondru do postele pac je tak protivnej.Doufam ze vytuhne. :confused: :sweat_smile:
Stepankovi jsme dnes blahoprali a dostal kolo k narozkam +helmu se Spidermanem tak byl stastnej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Za chvilku se pujdu vysprsit,jsem nejaka unavena.Chci koukat na Vypravej :wink: :slight_smile: :grinning:
7. pro 2009 v 19:23  • Odpověz  • To se mi líbí
nanda :Štěpánkovi vše nej.........k narozeninám.

jdu se vykoupat a juknu na Superstar a natočím si Vyprávěj!
7. pro 2009 v 19:52  • Odpověz  • To se mi líbí
čauky :slight_smile:

čtvrtek se kvapem blíží :grinning: :wink:

aní - nevím jestli tento týden by mi vyšlo dostavit se k tobě, mám toho nějak moc...no uvidím, když tak bych dala echo... :wink:

evi - tak jedině vypít redbul, ten přece dává křííídla :grinning: S tou dekou to máš naprostou pravdu...pěkná, ale malá...no třeba ji Eli využije při hře s panenkami :wink:

aní - štěpánek má narozky zrovna dneska nebo až zítra?? no neva, i tak vše nejlepší a velikou pusu mu posíláme :slight_smile:

klouz - už máš vymyšlené hlídando na čtvrtek??

pepino je v lehátku a má hroznou touhu nám tady vykládat :grinning: :grinning: takže hlučí, ale my mu teda vůbec nerozumíme...určitě říká jak má hodnoé rodiče :wink: :grinning:
7. pro 2009 ve 20:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Take se pripojujeme a prejeme Stepankovi vsechno NEJ :wink:

Verus, jasne, ze si Pepca pochvaluje rodice :grinning: btw. myslim, ze je nekdy az mooooc dobre, ze svym prduskum zatim moc nerozumime (bychom se asi dozvedeli veci..... :slight_smile: )
7. pro 2009 ve 21:04  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak damy ja jsem v uplnym soku-jako ze vypadl Bendig to je konec :frowning2: :frowning2: :confused: :fearful: Kde je spravedlnost :angry: :angry:
7. pro 2009 ve 21:11  • Odpověz  • To se mi líbí
claudie • jasně,že ano!Tchýňka jeskyňka přijede a možná i s ní moje mamka.Teda ta dnes tvrdila,že Dádovi jedna babi bude stačit.Ještě ke všemu nám právě toho 10.12. přijdou odečítat teplo a vodu, tak i toto tchýně tu musí zvládnout. :slight_smile:
7. pro 2009 ve 21:12  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Holky Stepicek ma narozky zitra-8.12. v 17.20hod :slight_smile: :wink: :wink: :wink: :wink: a Ondrasek 14.12. ve 13.04hod :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
jj ctvrtek se blizi a uz se tesim :slight_smile: :wink:
7. pro 2009 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
evi, tak, tak...lépe ještě nerozumět, bychom asi kulili oči co nám to díťátka povídají :grinning:

aní- no jo, ono to je těžký...byl docela dobrej, ale vypadnout někdo musí :wink: myslím, že on se i tak uchytí...vždyť je mu teprve 15, tak má před sebou světlou budoucnost :wink: Můj favorit je teda Chodúr a taky Dominika se mi líbí...

klouz - no paráda, že babiny jsou tak hodné....
7. pro 2009 ve 21:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Verko-jj Domca je super :slight_smile: :wink: Me se Bendig libil vic jak Chodur :wink: Zaspival vsechno a to Chodur ne-eee ale je to vec nazoru jasny :wink: :slight_smile:
Me bude hlidat Zdenda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. pro 2009 ve 21:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Já taky nečekala,že Bendig vypadne,ale je fakt,že včera při české písničce si šlapal na jazyk. Marta Jandová z toho byla doost vedle.
Můj favorit je Chodúr a Dominika taky není špatná.
7. pro 2009 ve 21:39  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Domca je super-a ted je super i Smajda-na to ze ho furt tipovali na vyhazov se dostal hodne daleko :wink:
7. pro 2009 ve 21:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek