• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
to jo, Šmajda to dotáhl dost daleko, to bych nečekala...ale on umí pěknou show, to všechna čest...lítá tam jak hadr na koštěti a ještě to udýchá....se mnou by to seklo po půl minutě :grinning:
jandová to dneska docela prožívala, bylo jí ho líto.... :frowning2: Tak třeba přemluví tátu a ten ho angažuje do Olympicu :grinning: :grinning:
7. pro 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také přeju všechno nejlepší Štěpánkovi :slight_smile:

Já jsem teď nějak ve všech tv pořadech mimo, skoro nekoukám. Sleduju vlastně jen Přešlapy, když to jde :grinning:

Trep, můžu potvrdit tvoje pocity z dečky, taky jsem si říkala, že ji bude mít Barunka spíš na hraní.

Holky, moc si to ve čtvrtek užijte!

Včera jsem upekla i namazala linecké, na zítřek odpo jsem plánovala rohlíčky, ale nakonec jsem byla povolána do práce, tak Barunčinu odpolední procházku s taťkou prožiju tam.
Baruška už se ozývá, takže nakojíme a jdeme spinkat. Dobrou noc!
7. pro 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti - jsi pilná jako včelka mája :wink: Hezky se vyhajejte a krásnou noc! :slight_smile:
7. pro 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
martina - koukám u Vás je už napečeno!

Holky,ještě 2 neděle a budeme vědět, kdo Superstar vyhrál. :slight_smile:
7. pro 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko :slight_smile:
Tak si tedy jdu dobrovolne napsat 5 do zakajdy, pac ja Superstar nesleduji vubec, takze nejaky Smajda, Dominika a Bendik.....ja nevim pani ucitelko, kdo to je :grinning:, ale slibuju, ze se to do ctvrtka doucim :wink:

Marti, tedy Ty jsi fakt sikulka - zvladat Barunku, praci a jeste uz mit skoro napeceno, tak to smekam. Ja mela letos naplanovano trosku vic druhu cukrovi, ale asi to nebudu hrotit, kdyz vidim, jakou ma Eli na vse co jime chut, tak predstava, ze cukrovi uzdibujeme tajne v koute v kuchyni me nelaka, takze to budou letos jen kosky, rohlicky, pernicky, salamek a plnene svestky.
8. pro 2009 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno
tak já myslela, že mazat linecké se má až týden před vánoci, ale tak asi ne, když u Marti už je :o) to já letos peču více než obvykle, zkouším novinky. a moc si to užívám. u toho zapnutá televize. jééé a teda já cukroví nejvíce jím u televize a tam jsem hlavně večer a to Domi spí, takže no problém u nás.

ty bláho Claudí sleduje superstar. no to není možné :grinning: a jinak Chodur je jednička - jeho skupina Robson je taky, to víte, my ostraváci :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale teda spíš bych čekala, že vypadne mánička Šmajda. a poprvé jsem teda stihla přepnout na vyřazování po vyprávěj. a šoklo mě, že se Bendig tak udržel. ještě před půlrokem by se tam rozsypal a ted takovej vyspělej to bral tak dobře - líp, než když mu vypadla Bagárová :grinning:

nám už začali zase normální dny odjela nám babi. tak si musím zvyknout :o) je fakt, že na počítač jsem měla čas minimálně :grinning: :grinning:

a je mi jedno, kdo vezme auto ve čtvrtek. ale pokud někdo jinej než já, tak bych prosila vyzvednout a zavést zpět k baráku, protože čas odjezdu bdu stíhat tak tak :slight_smile: a po tmě v MB nerada chodím sama a a Klouz ode mě bydlí daleko :grinning: :grinning:
8. pro 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Trep tak zatím jsi z naší posádky jediná, kdo ví kde je ta hospoda. nevím jak Mishul :o) ale my s Klouz dojedeme max. k prameni a to Lucka jen na kole a já tam byla před 2roky autem :o)))
8. pro 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
a tím chci říct, že ti věříme :o) a důvěřujeme že nás tam dovedeš :grinning:
8. pro 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nebojte, ta práce je fakt úplně minimální, když něco potřebujou + pravidelně jeden půlden měsíčně. Já jsem tam místo sebe na mateřskou zaučila ségru, hodilo se to nám oběma, protože jsme potřebovali někoho sehnat, abych mohla odejít a ona asi půl roku, než jsem otěhotněla, dodělala školu. Hned po škole nastoupila, takže jsme tam ještě dostatečně dlouho byly spolu a když něco potřebuje, můžeme to řešit i doma.

Myslím, že vy to máte těžší. Můj manžel je v inv. důchodu a práci má teď jen na 5 hodin, takže je hodně doma a pomáhá mi. Bohužel tam končí ke konci roku, tak se budeme snažit zase něco sehnat. Sice by bylo moc fajn, kdyby byl s námi doma, ale potřebuje nějakou svoji povinnost a co si budeme povídat, taky to pro chlapa není jednoduché jen tak být doma.

Chtěla bych se vás zeptat, koukala jsem u vás albíčkách, že hodně používáte puzzle na zem. My jsme ho teď taky pořídili, ale máme plovoucí podlahu bez koberce a pod námi je sklep, kde se netopí, takže není moc teplá. Dáváte pod ta puzzle ještě nějakou vrstvu, jako deku nebo tak něco? Aby nám mrňousek nevystydnul. Děkuju moc a přeju vám krásný den! :slight_smile:
8. pro 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky :slight_smile:

marti - já pod puzzlemi na zemi nic nemám, ale jsme v patře a pod námi bydlí tchýňka, takže nás odspodu "vytápí"... Ale než jsem pořídila puzzle, tak měl pepino na zemi prošívanou slabou deku a na tom larisu... Asi bych být tebou dala pod ně ještě nějakou deku, oni sice izolují celkem dobře, ale pro jistotu, aby Baruška neprochladla.... Tak to budu držet palečky, aby manžel sehnal něco alespoň na pár hodin od toho nového roku, je jasný že taky potřebuje vypadnout z domu a každá kačka navíc se taky hodí :wink:

luci - no jo vlastně, Chodúr je ostravák....no proto je tak dobrej, co? vy jste stejně prima lidi ostarvaci kratky zobaci :grinning: :grinning: To nevadí, že místo na Klokočku jako restauraci dojedete k prameni....no pít tam budete mít co, jen si vemte nějakou sváču, páč k jídlu tam nic nebude... :grinning: :grinning:

evi - tak pětku v žákajdě si doufám do toho čtvrtka opravíš, to by takhle nešlo :grinning:

a jinak nechci strašákovat, ale má účast je krapet v ohrožení....včera se u mě usídlila paní rýma a :grinning: ůbec se mi to nelíbí... :angry: Doufám, že jí do čtvrtka přeperu a raději i zabiju, abych mohla dorazit...Páč s rýmou bych nerada, to by jste ode mne mohli něco chytit a to teda ne ne ne ne....Tak jdu študovat na netu co můžou kojící proti rýmě použít a hned zahájím válku... :slight_smile:
8. pro 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věrko, díky moc, radši tam něco šoupnu :slight_smile: My to máme obráceně, moji rodiče bydlí v patře. Tady bydlela moje babička a když už bohužel nebyla a nakonec jsme se rozhodli, že tu zůstaneme, řešila se případná výměna pater. Taťka tehdy prohlásil, že až nebude moct vyjít nahoru, postaví si výtah, takže jsme dole my :grinning:
Teda, ať se tě ta hnusná rýma brzy pustí, ono v tomhle počasí se není čemu divit. Já myslím, že můžeš takové ty kapky z mořské vody, ale nevím, jak moc jsou účinné.

Lucijadr, já taky peču moc ráda. Vždycky jsem si u toho zapálila svíčku a zpívala si koledy (mamka ze mě měla prču), letos teda spíš jedu na rychlost, protože člověk nikdy neví, kolik má na to času, že :grinning: Ale hrozně se těším, až bude Barunka větší a budeme kuchtit spolu, že si uděláme tu atmosférku, ona se bude patlat v nějakém kousku těsta a bude to nádhera. No,plánovat si můžu, co chci, ale třeba ji to vůbec nebude bavit. Zatím je celá po tatínkovi a ten moc nepeče :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. pro 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
MArti pod puzzle na plovoučku radši koberec, ten neklouže. deka ti klouzat bude a ztratí puzzle princip. my. jsme teda v přízemí, pod náma netopící sklep jako vy a v pokojíčku u DOmči máme koberec. jinde jen kousky, ale .... je tam plovoučka, koberec a puzzle abych měla jistotou.

Veruš já se rýmy nebojím.. budeš sedět u mě a ne že kvůlu ni nedojedeš. to je vymluva.nebudou tam děti a to je hlavní

a DRB - v pátek se místo DM ve STARTU otevře ROSMMANN .. jsem byla na nehtech a paní nehtařka mi to říkala. takže DM přijde o mooc tržby. protože netušili, kdo půjde místo nich a upřímně - mám rosmmann radši.je to moje srdeční, 5let jsem tam dělala. takže to budu střídat, ale více do rosmmanna. juchhhuuu
8. pro 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko a nepoškrábou ti okraje koberce tu plovoučku? Myslím, že doma nějaké kousky máme, tak bych ho pod to mohla dát. Máš pravdu, bylo by blbý, aby to klouzalo, taky proto jsme puzzle pořizovali, jako izolaci a aby se neklouzalo budoucí lezení.
Můžu říct, že mám taky Rosmmann radši než DM + bych řekla, že je levnější, i když se vezmou ty slevové kupónky, na které DM nalákalo spoustu maminek včetně mě. Dřív jsem do DM ani nechodila.
8. pro 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-Verus ja se rymy taky nebojim teda :wink: Hele a my by jsme mohli jet klidne spolecne co rikas?Bud ja pro Tebe a nebo ty pro me dojed-neni to zase takova dalava :slight_smile: :wink: :slight_smile: at nejezdime kazda hogo fogo autem :slight_smile: :wink: Dala bych Ti samo na benzin :wink: :slight_smile: :slight_smile:
Marti-jj sikulka.Ja se asi do peceni dam dneska :slight_smile: :wink: ale jenom linecke to se stejne ji nejvic :wink: :slight_smile:
8. pro 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti nepoškrábe. v obyváku máme kus koberce a ten je zašitý do okola a v pohodě a v ložnici jsme měli nezašitý a taky v poho. nic to neudělalo nás to ani nenapadlo, že by to udělat mohlo :grinning:

Do DM taky chodím jen kvůli bodům a holt už nebudu. když bude něco v akci v Rosmanu tak běžím tam a co není v akci na to si počkám :sweat_smile: holt ještě rychle nakoupím nutroše s 25%slevou a pak už tolik body nenasbírám.
8. pro 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Plavání fajn,ale potom děs, Dáda při oblíkání bundy ,bot ztropil hysťák, ještě jsem to nezažila, i jsem odešla ven a on se vztekal dál, ani čepici jsem mu nemohla nandat. i na zadek dostal.Kdyby to bylo doma, tak jde pod sprchu. I jsem ho štípla,jak se říká, že se dítě lekne a probere.Nezabralo.
hrůza, po nemoci, z plavča a takhle to dopadlo, čepici nechtěl.ale ta čepice nebyla hlavní důvod ,ale pít nechtěl,tak jsem mu láhev uložila.proto se seknul.
Jsem rozhozená ještě teď :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
8. pro 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
KLouz-jj maji ted blbe obdobi-ja to vidim u Ondry-ale ten je samo starsi :slight_smile: :wink: :wink:
8. pro 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanda •ale to bylo strašný!!!!
8. pro 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouz - asi nemá Dáda zrovna dnes svůj nejlepší den :wink: Chápu, že někdy jsou pro nás maminky potřeba doooost pevné nervy! :wink:

Lucko - tak to ale teda není výmluva, jen bych nerada, aby si rýmu někdo z vás přitáhl domů a pak to chytli děti...No ale když se nebojíš, tak dobře...sednu si mezi tebe a aní, ta je taky statečná horákyně :grinning:

drogerie Rosmmann mi nic moc neříká, tak se tam budu muset někdy zajít číhnout, co tam mají za zázraky světa..

aní - já tě klidně mohu vzít, žádný problém a o přidávání na benzín nechci nic slyšet...Tak pokud opravdu mě do té doby nezklátí nějaká viroza, tak platí...zajedu pro tebe, myslím tak v 17,45 u tebe by mohlo stačit, ne?

tchýňka si vzala ven malého, tak jsem si zavázala krk, vypila dva čaje a jdu si schrupnout chvíli....Pepino dostal bojový úkol, aby mi něco přivezl z lékárny co mohou kojící a já tu bestii z těla dostanu a ne že ne... To taky totiž v pátek máme mejdlo od úřadu a v sobotu srazík v Praze s Letníma maminkama, takže jako bych o všechno měla opuchnout? tak to teda ani omylem :angry: :grinning:
8. pro 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudie •koukám, že Claudie vyhlašuje rýmě válku! :slight_smile:
8. pro 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé a jede na sraz s letníma maminkama:slight_smile: to máte super. ještě že my se sejdeme i bez d+ětí. jinak jako.. na to že jsme z bolky :o)
8. pro 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kloz - ráda jsem Vás viděla! Už abychom byly s malou akčnější a víc v MB :dizzy_face:
8. pro 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
silente • já Vás taky ráda viděla.Zapomněla jsem to tu zmínit,jak jsem byla rozhozená z Dády.
8. pro 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, jdu jen na skok, učim se, chci jen říct, kdo to ještě nevíte, že je nově otevřený Kik v Bondy centru
8. pro 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mishul :d teda musím napsat, že jsi blesk :d
8. pro 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hojda, tak jsem docetal (jste se tedy cinily :grinning: )
Klokocka: ok, tak ja klido vezmu auto - vidim to tak na tri mista s tim, ze ze zadu nebudu vyndavat autosedacku a dve baby si tam udelaji prima tulendo (vyber uz necham na vas :grinning: ). Mno, ale jako zensky, kdyz budu ten ridic - tzn. si ani vinecko nebudu moc dat, tak u vas mam aspon poradny pohar, ju? :grinning: :grinning:
8. pro 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Verko-jj tak plati v 17.45hod a o benzinu nebudeme diskutovat :wink: :slight_smile:
8. pro 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci: já se teď moc do města nedostala, co byl malej nemocnej
8. pro 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
mishul je koukám asi tryskomyš, ne? učí se a ještě stíhá mapovat nové obchody v MB :grinning:

teda Evi, se ti budou holky v autě tulit, jo? :grinning: tak alespoň nebudeš muset zapínat topení, bude tepla dost :grinning:

aní - jasná páka, dohodnuto....jen tedy aby jsi věděla, domů pojedu tak asi před devátou, ju? myslím, že na papu a pokec nám budou ty skoro tři hodiny stačit, ne? :wink:

sil - jak se vám daří, co Ený, nezlobíš jí? :wink:
8. pro 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Verko-jj jasny ja se podridim :grinning: :wink: Uz se tesim :slight_smile:
8. pro 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek