• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
teď jsem psala na letní maminky, tak to sem zkopíruji.... :
teda tak mám dost....volala jsem pepovi ať mi koupí někde něco do nosu a na škrábání v krku...Tak se stavil v lékárně, že to potřebuje pro kojící ženu...Lékárník prý koukal jako tydýt, ani nevěděl co mu nabídnout...tak mu pepa řekl, že chce vincentku ve spreji na rýmu a na kašel nějaké pastilky... No nějaké mu dal a když to doma čtu, tak přímo na krabičce je uvedeno, že jsou nevhodné pro těhotné a KOJÍCÍ ženy....No není ten lékárník debil?? Odpovím si sama: JE!!!!
8. pro 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
treperenda •Jasný,pohár bude!
Evi, já tedy budu čekat u Lucky před barákem,ať se nemusíš motat k nám, nebo mám dojít,až k vám?
8. pro 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak Ondra uz spinka :wink: Stepanek je u Jolci ale uz asi jde domu.Tak je klidek :wink: :slight_smile:
8. pro 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ok, takze prvni pasazerka je Klouz a proto si muze vybrat, s kym se bude tulit :grinning: :grinning: Jo a jinak Klouz nikam nebehej, naberu Te pred Druzstevnikem, ju?
8. pro 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
treperenda •V RÁMCI POHYBU SI ZABĚHNU, MĚ TO NEUSKODI. :grinning:
8. pro 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak kdo vlastně všechno jdeme na tu Klóču? Evi, Aní, já, obě Lucky a kdo ještě?? nebo to je všechno?
8. pro 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veruš ještě Mishul :o) a Dana se taky hlásila. Jinak teda já myslela, že do 21hod budeme doma všechny. taky si myslím že to na jídlo a nějaký zákusek stačí.

hele upřímne.. mohla bys se přerostlá teda hlásit na přední místo? já si ty nohy dám až pod bradu... jinak teda já sedačku už vyndala :o) takže ji zase zandám :o) no problém :grinning: :grinning:
8. pro 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky berunky, zase jen prolétávám, nějak vás nestíhám :grinning: ale to bude to, že jsme měly teď doktůrky - kyčle Míďulky, preventivky obou berušek a mezi tím ještě veselé příhody z natáčení (tedy z domácnosti), Mikuláše a ještě jsme dnes letěly popřát Emulčinýnu milovanému kamarádovi :grinning: no a večer se u nás stavovala Lucka s Dádou, tímto je ještě jednou zdravím a děkuji za Emulu!

Štěpánkovi přeji za nás všechny jen to nej nej nej!!! a hlavně zdravíčko! a totéž dopředu Ondráškovi, kdyby byla zase nestíhačka :sunglasses: ať jsou kluci už zdraví, spokojení a pořádně si užívají života....

Elince snad budeme moct popřát osobně :sweat_smile:

doufám, že jsme na některé z prosinčátek nezapomněla :fearful: :dizzy_face:

jinak vás všechny zdravím a přeju, ať si to v čtvrtek užijete i za mě! bohužel, jak jsem tady psala, že to Honzovi nemůžu udělat, aby tu byl sám na dvě cácory, tak to dopadlo tak, že budu sama já :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nu což, nějak bylo nějak bude...
tak papa a krásný adventní čas!
8. pro 2009 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko :slight_smile:

Hojda "proletavajici" Kacko :slight_smile: jeste ted mi trosku vlaji vlasy :grinning: :grinning: Klokocka? :frowning2: Tak snad se uvidime tedy v utery u nas, ju? :wink:
Klouz, mno jak myslis, ale me to prijde zbytecne, kdyz tamtudy stejne pojedem :wink: Jestli mas vsak tak nutkavou potrebu pohybu, tak prosim.
9. pro 2009 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky :wink:
Krasne rano :wink: :slight_smile: :slight_smile:
9. pro 2009 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
POZOR, POZOR v ramci klubu "prosincatek" jsme se s Anickou dohodly, ze oslava Eliscina 1. roku bude zaroven oslavou Stepovych 6 a Ondraskovych 2 let. Ofiko zacatek je od 14:00 s volnym prichodem, dle spanku vasich prdusku. Jen me jeste napada: LuciJadr, mohla by jsi vzit na tu Klokocku klice od nasi kocarkarny, at nemusim jeste litat a nechavat delat dalsi? Budu je "hazet" hostum z balkonu :grinning: :grinning: :grinning:, protoze tak velkou predsin preci jen nemame :grinning:
9. pro 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno...

hlásím, že je mi hůř než včera :frowning2: :unamused: Musím se trochu probrat a dojít nakoupit, pak uspím prcka venku a půjdu zase zalézt do peřin, uvařím si hektolitry čaje a budu se kurýrovat...
tak snad se to do zítra zlepší :wink:

všem hezký den :slight_smile:
9. pro 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno,
Evi vezmu, jen si vem ty vaše taky, at je poznáme. mám je určitě ještě na klíčích. jen teda udělej šipky, at ví, kde to je :o) myslím ta kočárkárna.

Veruš teda :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
9. pro 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky....
tak jsem se včera zapomněla zeptat LuckyJadr, kdo všechno ji vozí, mám pocit, že ho každý druhý den potkávám s jinou osobou? :grinning:

Evčo - týjo, to bude megaoslava! jinak doufám, že dorazíme, mě se udělal opar, Emule zase ráno trochu smrkala a Mídě se vrátila taky rýma, ale snad budem do úterý fit!
9. pro 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači :grinning: :grinning: to byl soused, co bydlí nademnou :o) byla jsem na nehtech .... tak se staral :grinning:
9. pro 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci - soused vypadal dobře a trochu vyjukaně :grinning: a ta paní v pondělí vezla Domču spícího.... pak jsem ještě před časem potkala Domína s jinou paní, která mi svěřila, že ji nechce spát :grinning: no, máš to dobře zařízené! že bych v MB taky někoho adoptovala? dneska by se hodil, nevím, jestli vůbec uvařím :confused:
9. pro 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda koukám, že Lucka zaangažovala půl Boleslavi k hlídání Domiho, no holt kdo umí tem umí :grinning: Tak nebuď labuť a nech taky někoho Kačence, ať si může taky trochu odfrknout :wink:

takže z oslavy Eli se stala oslava hned tří díťátek, to bude teda mejdan jako hrom :slight_smile: musím opravdu ty bacily z těla vyhnat, páč na tu Klokočku si mezi vás i troufnu, ale v úterý mezi děti bych takhle jít nemohla :frowning2: Takže ještě Mishul a Danča, jo? Ale Daní se tu dlouho neukázala, nás nějak zanedbává :frowning2: A Lucko, nebudeš mluvit s Mischali, nešla by taky? já jí když tak písnu smsku...
9. pro 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Claudi - já se léčím leda paralenem. Jo a taky Panadol extra! Ten mám na migrénu. Se tam píše, že se akorát musí mimi víc sledovat :grinning: :grinning: :grinning:

Jo a holčinky, na FB už jsem holčinkám psala, ale i Vy ostatní:

Zdravím všechny,
protože jsem trošku neposedná a pořád něco koumám, pustila jsem se do dalšího vědního oboru :slight_smile:
A to dětské oblečky z druhé, popř. třetí ručky, ale kvalitní a pokud možno značkové. Ceny myslím lidové.
A na těch zlatíčkách to táááák hoří .....
Tak máte-li chuť, mrkněte:
www.mimibazar.cz/aninkovo
Boleslavandy a okolí se samozřejmě můžou přijít krááásně pohrabat. To víte, než vše nafotím ....
Tak krásný den všem
Míša a Aninka
:grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj!
U Evči v úterý, to bude vážně mejdlo!!! :slight_smile:

Katka: není zač za návštěvu, rádi jsme Vás viděli, Emička táááák vyrostla a Midlinka ješt vííííc!

Claudie: né, že lehneš, víš že máš před sebou mnoho společenských akcí.

Luciejadr:Máš to fakt dobře zařízení, vožení a hlídání Domči.

Silente: díky za odkaz.

Katko: Vy se koukejte vykurýrovat, ať můžete v úterý mezi nás!

Někdo tu vrtá,tak mám po poledním klidu, Dáda už spí.
Je po plavču, bylo to fajn,ale zase Dádu cytla hysterie.Užívám si s ním teď vážně ano :rolling_eyes:
9. pro 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
sil - ty velkopodnikatelko :grinning: Mrkla jsem na odkaz, máš tam pěkné kousky a ceny jsou prima...A kde že je základna kde se dá pohrabat na živo?

klouz - to určitě Dádu tohle období brzy přejde, neboj.... :wink: Zítra na Klóče se odreaguješ :wink:
9. pro 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včra večer u TV jsem vystřihovala hvězdičky z papíru, ještě mě jich 6 čeká a MM vystřihoval různé jiné tšžší obrázky, budeme stříkat sněhem ve spreji, obrázek už máme nastříhaký na dveřích od bytu. :slight_smile: To snad nikdo neukradne! :grinning: :grinning: :grinning: .V chodbě mám vestavěné skříně a jejich dvežře jsou zrdcadla, tak že 4 zrdcadla od podlahy ke stropu, na ně ptaky nastříkáme hvězdčičky a i jiné obrázky.

claudie •jsem zvědavá,jak dlouho bude Dádu tato nálada držet.
V sobotu pozdravuj Karolínu a dvojčátka.

Už mám hotové malé občerstvení, odpolko se má stavit Evča s Elí, v Tescu jsem jim kupovala Tesco plíny, vlastně já né, ale Luboš tam byl pro ně.
9. pro 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem vytočená:!
:rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Právě tahám černé prádlo z pračky a v kalhotech nechal Luba papírová kapesník. (n)(punch)Tak si jistě dovede představit,jak to prádlo vypadá!
9. pro 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko, naprosto s tebou soucítím :angry: :angry: Můj drahý mi tohle už udělal několikrát a já z toho byla nepříčetná, na černém prádle fakt boží!!! :rolling_eyes: :angry: A když jsem mu to řekla, tak jsem za to stejně mohla já, páč mám prý ty kapsy kontrolovat... :grinning: :grinning: No takže za všechno můžeme my a ne naši chlapi :grinning:
9. pro 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači, tak to už znáš tchýni, náhradní babičku Hanku a strejdu Otu :o))) a ještě je Vanda a Dana.. :grinning: akorát teda mi nikdo nehlásí, že se s tebou seznamují :grinning:

Klouz, my to vystřihujeme na folii, at se to dá použít do nekonečna, ty šablony na sníh :wink: jen to umyju, usuším a pokračuji.

Claudí - Mish jsem psala, to víš.. a zatím nic nevím. tak ji napiš taky :wink:

a už se na tebe těším.. že to nevzdáš.
9. pro 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudie •jé úplně slyším mého drahého,že mám kontrolovat kapsy a že za to stejně můžu já. On nic, on muzikant!
9. pro 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, ahoj, hlásim se po dlouhém dni v LB, Trep: hlásim se k vám do auta, klidně doběhnu k hvězdě, ještě se teda dneska a zítra budu muset zkulturnit, ať se mě neleknete
9. pro 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucko - no to si piš, že to otočí proti tobě, přece nenechá vinu na sobě, že? :wink: Bych ty papírové žmolky na jeho věcech nechala, ať si klidně chodí s vypraným kapesníkem, fešák jeden :grinning: :grinning:

lucko - už jsem s Míšou komunikovala přes ICQ, bohužel nepojede :frowning2: Nic nevzdávám, dala jsem se do boje...čaj už nemůžu ani vidět, stříkám vincentku do nosu a tchýňka mi dovezla stodal sirup a ještě pastilky nebo pastelky? :grinning: na cucání....Takže virozu přemůžu a zítra se na klokočce nacpu něčím dobrým, dostanu dárek a ještě si pokecám, no není to fajn život? :wink: :grinning: Jé, to mi připomíná, že ten dárek co povezu já taky musím ještě zabalit.... :confused:
9. pro 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudie •taky ten dáreček musím ještě zabalit a já to vůbec neumím!

S tím počítám, že ten papírový kapesník svede na mě!
9. pro 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
CLaudí dostaneš povinně něco s česnekem, at to bacily vypálí :grinning:

jinak jsem se ted krásně dojala. dnes nám v Delfínku dali DVD co jsme natáčeli ve vodě asi před 7týdny. a to je nádhera. já to své dítě žeru. on ted spinká, tak škoda, že mu to nemůžu ukázat a pomuchlovat ho... ale teda.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to budou babičky po to :grinning: až to dostanou pod stromeček :grinning: :grinning: protože už jim to nestihnu ukázat, tak to budou mít jako dárek :sweat_smile: jako jeden z dárků.
9. pro 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek