Mladá Boleslav II

Tak je tady nove tema pro Boleslavandy a okoli 🙂 😉 🙂
claudie
8. pro 2009
teď jsem psala na letní maminky, tak to sem zkopíruji.... :
teda tak mám dost....volala jsem pepovi ať mi koupí někde něco do nosu a na škrábání v krku...Tak se stavil v lékárně, že to potřebuje pro kojící ženu...Lékárník prý koukal jako tydýt, ani nevěděl co mu nabídnout...tak mu pepa řekl, že chce vincentku ve spreji na rýmu a na kašel nějaké pastilky... No nějaké mu dal a když to doma čtu, tak přímo na krabičce je uvedeno, že jsou nevhodné pro těhotné a KOJÍCÍ ženy....No není ten lékárník debil?? Odpovím si sama: JE!!!!
klouzavka
8. pro 2009
treperenda •Jasný,pohár bude!
Evi, já tedy budu čekat u Lucky před barákem,ať se nemusíš motat k nám, nebo mám dojít,až k vám?
nandaautor
8. pro 2009
Tak Ondra uz spinka 😉 Stepanek je u Jolci ale uz asi jde domu.Tak je klidek 😉 🙂
treperenda
8. pro 2009
Ok, takze prvni pasazerka je Klouz a proto si muze vybrat, s kym se bude tulit 😃 😃 Jo a jinak Klouz nikam nebehej, naberu Te pred Druzstevnikem, ju?
klouzavka
8. pro 2009
treperenda •V RÁMCI POHYBU SI ZABĚHNU, MĚ TO NEUSKODI. 😃
claudie
8. pro 2009
holky, tak kdo vlastně všechno jdeme na tu Klóču? Evi, Aní, já, obě Lucky a kdo ještě?? nebo to je všechno?
luciejadr
8. pro 2009
Veruš ještě Mishul :o) a Dana se taky hlásila. Jinak teda já myslela, že do 21hod budeme doma všechny. taky si myslím že to na jídlo a nějaký zákusek stačí.

hele upřímne.. mohla bys se přerostlá teda hlásit na přední místo? já si ty nohy dám až pod bradu... jinak teda já sedačku už vyndala :o) takže ji zase zandám :o) no problém 😃 😃
kacula75
8. pro 2009
ahojky berunky, zase jen prolétávám, nějak vás nestíhám 😃 ale to bude to, že jsme měly teď doktůrky - kyčle Míďulky, preventivky obou berušek a mezi tím ještě veselé příhody z natáčení (tedy z domácnosti), Mikuláše a ještě jsme dnes letěly popřát Emulčinýnu milovanému kamarádovi 😃 no a večer se u nás stavovala Lucka s Dádou, tímto je ještě jednou zdravím a děkuji za Emulu!

Štěpánkovi přeji za nás všechny jen to nej nej nej!!! a hlavně zdravíčko! a totéž dopředu Ondráškovi, kdyby byla zase nestíhačka 😎 ať jsou kluci už zdraví, spokojení a pořádně si užívají života....

Elince snad budeme moct popřát osobně :-N

doufám, že jsme na některé z prosinčátek nezapomněla 😕 x-)

jinak vás všechny zdravím a přeju, ať si to v čtvrtek užijete i za mě! bohužel, jak jsem tady psala, že to Honzovi nemůžu udělat, aby tu byl sám na dvě cácory, tak to dopadlo tak, že budu sama já ]-( :-p nu což, nějak bylo nějak bude...
tak papa a krásný adventní čas!
treperenda
9. pro 2009
Bre ranko 🙂

Hojda "proletavajici" Kacko 🙂 jeste ted mi trosku vlaji vlasy 😃 😃 Klokocka? 😞 Tak snad se uvidime tedy v utery u nas, ju? 😉
Klouz, mno jak myslis, ale me to prijde zbytecne, kdyz tamtudy stejne pojedem 😉 Jestli mas vsak tak nutkavou potrebu pohybu, tak prosim.
nandaautor
9. pro 2009
Ahoj holky 😉
Krasne rano 😉 🙂 🙂
treperenda
9. pro 2009
POZOR, POZOR v ramci klubu "prosincatek" jsme se s Anickou dohodly, ze oslava Eliscina 1. roku bude zaroven oslavou Stepovych 6 a Ondraskovych 2 let. Ofiko zacatek je od 14:00 s volnym prichodem, dle spanku vasich prdusku. Jen me jeste napada: LuciJadr, mohla by jsi vzit na tu Klokocku klice od nasi kocarkarny, at nemusim jeste litat a nechavat delat dalsi? Budu je "hazet" hostum z balkonu 😃 😃 😃, protoze tak velkou predsin preci jen nemame 😃
claudie
9. pro 2009
dobré ráno...

hlásím, že je mi hůř než včera 😞 :-| Musím se trochu probrat a dojít nakoupit, pak uspím prcka venku a půjdu zase zalézt do peřin, uvařím si hektolitry čaje a budu se kurýrovat...
tak snad se to do zítra zlepší 😉

všem hezký den 🙂
luciejadr
9. pro 2009
dobré ráno,
Evi vezmu, jen si vem ty vaše taky, at je poznáme. mám je určitě ještě na klíčích. jen teda udělej šipky, at ví, kde to je :o) myslím ta kočárkárna.

Veruš teda 8-( 8-( 8-(
kacula75
9. pro 2009
ahojky....
tak jsem se včera zapomněla zeptat LuckyJadr, kdo všechno ji vozí, mám pocit, že ho každý druhý den potkávám s jinou osobou? 😃

Evčo - týjo, to bude megaoslava! jinak doufám, že dorazíme, mě se udělal opar, Emule zase ráno trochu smrkala a Mídě se vrátila taky rýma, ale snad budem do úterý fit!
luciejadr
9. pro 2009
Kači 😃 😃 to byl soused, co bydlí nademnou :o) byla jsem na nehtech .... tak se staral 😃
kacula75
9. pro 2009
Luci - soused vypadal dobře a trochu vyjukaně 😃 a ta paní v pondělí vezla Domču spícího.... pak jsem ještě před časem potkala Domína s jinou paní, která mi svěřila, že ji nechce spát 😃 no, máš to dobře zařízené! že bych v MB taky někoho adoptovala? dneska by se hodil, nevím, jestli vůbec uvařím =-)
claudie
9. pro 2009
teda koukám, že Lucka zaangažovala půl Boleslavi k hlídání Domiho, no holt kdo umí tem umí 😃 Tak nebuď labuť a nech taky někoho Kačence, ať si může taky trochu odfrknout 😉

takže z oslavy Eli se stala oslava hned tří díťátek, to bude teda mejdan jako hrom 🙂 musím opravdu ty bacily z těla vyhnat, páč na tu Klokočku si mezi vás i troufnu, ale v úterý mezi děti bych takhle jít nemohla 😞 Takže ještě Mishul a Danča, jo? Ale Daní se tu dlouho neukázala, nás nějak zanedbává 😞 A Lucko, nebudeš mluvit s Mischali, nešla by taky? já jí když tak písnu smsku...
silente
9. pro 2009
Claudi - já se léčím leda paralenem. Jo a taky Panadol extra! Ten mám na migrénu. Se tam píše, že se akorát musí mimi víc sledovat 😃 😃 😃

Jo a holčinky, na FB už jsem holčinkám psala, ale i Vy ostatní:

Zdravím všechny,
protože jsem trošku neposedná a pořád něco koumám, pustila jsem se do dalšího vědního oboru 🙂
A to dětské oblečky z druhé, popř. třetí ručky, ale kvalitní a pokud možno značkové. Ceny myslím lidové.
A na těch zlatíčkách to táááák hoří .....
Tak máte-li chuť, mrkněte:
www.mimibazar.cz/aninkovo
Boleslavandy a okolí se samozřejmě můžou přijít krááásně pohrabat. To víte, než vše nafotím ....
Tak krásný den všem
Míša a Aninka
😃 😃 😃
silente
9. pro 2009
klouzavka
9. pro 2009
Ahoooj!
U Evči v úterý, to bude vážně mejdlo!!! 🙂

Katka: není zač za návštěvu, rádi jsme Vás viděli, Emička táááák vyrostla a Midlinka ješt vííííc!

Claudie: né, že lehneš, víš že máš před sebou mnoho společenských akcí.

Luciejadr:Máš to fakt dobře zařízení, vožení a hlídání Domči.

Silente: díky za odkaz.

Katko: Vy se koukejte vykurýrovat, ať můžete v úterý mezi nás!

Někdo tu vrtá,tak mám po poledním klidu, Dáda už spí.
Je po plavču, bylo to fajn,ale zase Dádu cytla hysterie.Užívám si s ním teď vážně ano 8-(
claudie
9. pro 2009
sil - ty velkopodnikatelko 😃 Mrkla jsem na odkaz, máš tam pěkné kousky a ceny jsou prima...A kde že je základna kde se dá pohrabat na živo?

klouz - to určitě Dádu tohle období brzy přejde, neboj.... 😉 Zítra na Klóče se odreaguješ 😉
klouzavka
9. pro 2009
Včra večer u TV jsem vystřihovala hvězdičky z papíru, ještě mě jich 6 čeká a MM vystřihoval různé jiné tšžší obrázky, budeme stříkat sněhem ve spreji, obrázek už máme nastříhaký na dveřích od bytu. 🙂 To snad nikdo neukradne! 😃 😃 😃 .V chodbě mám vestavěné skříně a jejich dvežře jsou zrdcadla, tak že 4 zrdcadla od podlahy ke stropu, na ně ptaky nastříkáme hvězdčičky a i jiné obrázky.

claudie •jsem zvědavá,jak dlouho bude Dádu tato nálada držet.
V sobotu pozdravuj Karolínu a dvojčátka.

Už mám hotové malé občerstvení, odpolko se má stavit Evča s Elí, v Tescu jsem jim kupovala Tesco plíny, vlastně já né, ale Luboš tam byl pro ně.
klouzavka
9. pro 2009
Jsem vytočená:!
8-( 8-( 8-( Právě tahám černé prádlo z pračky a v kalhotech nechal Luba papírová kapesník. (n)(punch)Tak si jistě dovede představit,jak to prádlo vypadá!
claudie
9. pro 2009
Lucko, naprosto s tebou soucítím ]-( ]-( Můj drahý mi tohle už udělal několikrát a já z toho byla nepříčetná, na černém prádle fakt boží!!! 8-( ]-( A když jsem mu to řekla, tak jsem za to stejně mohla já, páč mám prý ty kapsy kontrolovat... 😃 😃 No takže za všechno můžeme my a ne naši chlapi 😃
luciejadr
9. pro 2009
Kači, tak to už znáš tchýni, náhradní babičku Hanku a strejdu Otu :o))) a ještě je Vanda a Dana.. 😃 akorát teda mi nikdo nehlásí, že se s tebou seznamují 😃

Klouz, my to vystřihujeme na folii, at se to dá použít do nekonečna, ty šablony na sníh 😉 jen to umyju, usuším a pokračuji.

Claudí - Mish jsem psala, to víš.. a zatím nic nevím. tak ji napiš taky 😉

a už se na tebe těším.. že to nevzdáš.
klouzavka
9. pro 2009
claudie •jé úplně slyším mého drahého,že mám kontrolovat kapsy a že za to stejně můžu já. On nic, on muzikant!
mishulle
9. pro 2009
ahoj, ahoj, hlásim se po dlouhém dni v LB, Trep: hlásim se k vám do auta, klidně doběhnu k hvězdě, ještě se teda dneska a zítra budu muset zkulturnit, ať se mě neleknete
claudie
9. pro 2009
lucko - no to si piš, že to otočí proti tobě, přece nenechá vinu na sobě, že? 😉 Bych ty papírové žmolky na jeho věcech nechala, ať si klidně chodí s vypraným kapesníkem, fešák jeden 😃 😃

lucko - už jsem s Míšou komunikovala přes ICQ, bohužel nepojede 😞 Nic nevzdávám, dala jsem se do boje...čaj už nemůžu ani vidět, stříkám vincentku do nosu a tchýňka mi dovezla stodal sirup a ještě pastilky nebo pastelky? 😃 na cucání....Takže virozu přemůžu a zítra se na klokočce nacpu něčím dobrým, dostanu dárek a ještě si pokecám, no není to fajn život? 😉 😃 Jé, to mi připomíná, že ten dárek co povezu já taky musím ještě zabalit.... =-)
klouzavka
9. pro 2009
claudie •taky ten dáreček musím ještě zabalit a já to vůbec neumím!

S tím počítám, že ten papírový kapesník svede na mě!
luciejadr
9. pro 2009
CLaudí dostaneš povinně něco s česnekem, at to bacily vypálí 😃

jinak jsem se ted krásně dojala. dnes nám v Delfínku dali DVD co jsme natáčeli ve vodě asi před 7týdny. a to je nádhera. já to své dítě žeru. on ted spinká, tak škoda, že mu to nemůžu ukázat a pomuchlovat ho... ale teda.. x-) x-) x-) to budou babičky po to 😃 až to dostanou pod stromeček 😃 😃 protože už jim to nestihnu ukázat, tak to budou mít jako dárek :-N jako jeden z dárků.

Začni psát odpověď...

Odešli