• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
kacula75 • ještě jednou gratuluji!!!!!!!

mischali •ahoj!!!!!!!!
5. bře 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouzavka- ahoooooojky :slight_smile:
5. bře 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
mischali •už je Ti lépe? Co hlava????
5. bře 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouzavka- jj už je to lepší!! hlava nebolí ale je nějakej divnej tlak..jsem jak přejetá!
5. bře 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
mischali • Taky jsem přejetá, ale to je z nevyspání, nejsem na to zvyklá, o proti jiným maminám.
5. bře 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouzavka- ale nám se spaní dost zlepšilo...nevím čím to je!! snad to ale už zítra bude ok!!!
5. bře 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaču - gratuluju k výsledkům :slight_smile:
5. bře 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, Klouz - moc dík...

Misch - tak alespoň, že hlava přešla! přejetý jsou dnes téměř všichni,fakt je divně, divný počasí....

no mě ještě čeká 25.3. triple test, ale ten bude z největší pravděpodobností pozitivní a jen doufám, že né tolik, abych to mohla uhrát jen na genetickej UZ a vyhnula se amnio :wink:
5. bře 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
mischali •Dáda se vždy od večeře v18:30 do rána budil tak max.2krát.
Včera usnul v pohodě. Ve20:15jsem přišla ze cvičení a byl vzhůru, hlad vůbec neměl. Usnul ve22:30, pak se vzbudil na jídlo po 2:30. Trochu brečel, v posteli byl klidný, tak jsem ho u sebe nechala. Na spaní s ním v posteli nejsem vůbec zvyklá, to bylo po druhé, kdy s námi spal v posteli. Tak do5:30 jsem spala v jedné poloze a stejně na půl oka. prostě ho mít u sebe na polštáři nejsem zvyklá, ale usnul a nebrečel.
5. bře 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jelikož my vstávali tak 5x až 6x za noc, tak teď když vstáváme 2x a předevčírem dokonce jen 1x tak je to super, ale stejně moc nespím, jak jsem byla zvyklá být pořád vzhůru tak spím napůl oka...a když si dává druhou dávku jídla tak v těch 4,30 tak už si ho nechávám u sebe protože vydrží u mě spinkat trošku dýl!!
5. bře 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
mischali • já 5x - 6x vstávání neznám!
5. bře 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačí, gratulace!!!!!!!!!!!!!!!!!
5. bře 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejku holky, no o si nedovedu představit, takhle v noci vstávat. Naštěstí všechny moje děti v noci nezlobily
5. bře 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káti.... gratulace :wink:

Mě malej taky spinkal od měsíce a půl v jednom kuse, v devět jsem ho nakojila a vstával na jídlo v šest a pak šel ještě spát, takže pohodička, ale zase přes den toho moc nenaspal...
5. bře 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
u mě to bylo tak že vstával a nic jiného než prso na něj neplatilo...chtěl si podundat!! ale teď když dosvátá nutroš jak mu to nechybí tak nevím..asi mě měl trošku na háku :grinning:
5. bře 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pokud není nějaká divoká noc, tak se budí teď maximálně 2x. Jako malý miminko, zhruba do 9 měsíců byl v pohodě!Spal, najedl se a hned unul, teď maličko zlobí
5. bře 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako malý dostával najíst v18h a do rána se budil max.2x. Teď už večeří spíše kt é 19h.
5. bře 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
martínek když byl malej spinkal krásně, budil se mi tak 1x za noc...pak najednou to začalo!! ale teď je to
zase docela dobrý..konečne se aspoň trochu vyspím!! :slight_smile:
5. bře 2009 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Každé období má své!
5. bře 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj stále nás čekájí různá překvapení
5. bře 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak huráááá, malej už je bez plín :slight_smile:, ale zase se odmítá obléknout, takže tady lítá nahatej...! Večer mu jí teda ještě dávám, ale konečně dneska pochopil, že když potřebuje, že si tam má jít sednout!!!!
5. bře 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dodělala jsem francouzký br. a asi se pojedu kouknout do Hypernovy....
5. bře 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
bewe:jé!!!!!!!!!!Nádheráááááááááááá
5. bře 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak to mě moje dítě spalo blbě v noci pořád, dokud jsem neodstavila..... no a přes den taky moc né :rolling_eyes: doufám, že druhé bude víc v pohodě a bude trošku větší spaveček :wink:

Klári - moc velká gratulka k nočníkování, vidíš, jsem ti říkala, že mu to docvakne samo, jen prostě každému to trochu dýl trvá.... :grinning: a taky gratuluji ke školce a závidím :wink:
5. bře 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bewwe, gratuluju k ušetřeným korunkám za plínky!!!
My už jsme měsíc i na noc. Ale asi 2x semi v noci počůrala. Taky to přišlo samo, ze dne na den. Přes den se nepočůrala už fakt dlouho.
5. bře 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Katko-tak je to super ze je vse v poradku :wink:
Klarko-tak parada-Milda je sikulka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. bře 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás už klídek, Halí je vykoupaná, byly jsmeskoro celé odpoledne venku, nejdříve kolem druhé jsme obešly vesnici, pak přijel taťka, daly jsme mu dlabanec a šly znova ven. No a teď už ležíme a já stihla i vyžehlit, co jsem dnes vyprala, jupííííííííííí
5. bře 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj holky :slight_smile:

Kači - gratulace k negat. screeningu, to je paráda... :wink:

já také nesu vcelku dobré zprávy, pan dr. mě potěšil, není to nic vážného, v těhu se s tím nic nedělá, po šestinedělí k nim pojedu na kontrolu a uvidí se zda je vše zpět v normě a pokud ne, pak by mě hlídali a v případě vážnějšího podezření bych podstoupila konizaci děl. čípku...tak jsem do ordinace vcházela se staženým zadkem a ven jsem šla s velkou úlevou... :slight_smile:

ale zase pro změnu....ráno mi volala paní z OSSZ, že mi na gyndě špatně sestra vypnila lístek na peníze, takže zítra letím na gyndu pro nový a pak s ním na OSSZ...takže jsem měla naplánovaný den klidu a zase nic...

všem krásný večer a žádné nemoci a bolení hlav :slight_smile:
5. bře 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věruš - jééé, to mám radost! a s tím lítáním je to na prd, ale tohle jsou jen drobné starosti, co? :wink:

Daní - týjo, vy musíte být vyvenčené :grinning:

no, my půjdem hajat, jestli ji k tomu tedy přesvědčím, zatím odolává....
5. bře 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačko - tak, tak...takovéhle starosti nejsou žádné starosti proti tomu, když je v nepořádku zdravíčko...

Aní jsi tu?
5. bře 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek