• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
autor
Hokllky-tak jsem byla u toho kartare :wink: Chvili mi trvalo nez jsem to nasla ale dobry :wink: Jen mi teda predpovedel jeste asi dvojcata holky :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: :confused: :confused: :confused:
Zitra uz se tesim-Verko-mlicko s medem :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
9. pro 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Klouz-jj to zanm a slak by me trefil s kapesnikama v kapse-me to dela Stepanek a taky nekontroluju :confounded: :angry: :angry:
9. pro 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanda •právě odešla Evča,byla tu pro Tesco plíny.Vzpomněli jsme si na Tebe a kartáře, říkali jsme si, že bloudíš a ztratíš se a my Tě už neuvidíme.béééé.
Hurá, našla to!!!!!!!!!!!!!!
Nebo jsme si taky říkali, že teď trávíš informace od kartáře a tak.
9. pro 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a holky-musim se pochlubit-dneska si Ondrulka rekl ze chce sundat plinku a mel ji uplne suchou a pak nacural do nocniku :slight_smile: Tak jsem uz nechala jen puncoska a za chvili si rekl sam ze chce kakat :sweat_smile: :sweat_smile: Tak abych to nezakrikla ale mam radost :slight_smile: :wink: :grinning: :sweat_smile:
9. pro 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Klouz-jj vubec jsem si te budovi nevsimla :confused:
To byl Lubos jak agent s horkou vodou s tema plinama co?Kolik jich chudera bral? :sweat_smile: :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanda •4 balíky!
My doma mámE TEĎ DOMA VELKOU ZÁSOBU,TAK JÁ JSEM DOMŮ NEKUPOVALA, JINAK DĚLAL VELKÝ NÁKUP a mimo jiné kupoval dámské hygienické potřeby. :slight_smile:
Ondrovi gratulujeme!!!!
9. pro 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To je sikula-me taky jednou Zdenda kupoval a hned mi volal jakou znacku chci :grinning: :grinning: Nedela mu to problemy :sweat_smile: Mame to chlapi sikovny vid? :slight_smile: :wink: :wink:
Dekuju ke gratulaci pred chvilkou si sam sundal puncosky a vycural se :wink: :slight_smile: :slight_smile:
Tak hlavne ze mam objednane dvoje pliny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanda •Luba taky volal kvůli značce,j ájsem mu jí na lístek nenapsala.Hkdyž měl na lístku plíny4X a dámské hygienické potřeby neprotestoval vůbec!
My máme doma 2,5Tesco plen,a 4 balíky Pampers Sleep and Play. :slight_smile:
9. pro 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní - no to už je Ondra skoro dospělák, když už nechce dělat ee do plínky, Pepa by řekl, že ta krásná holčička je moooc šikovná :grinning: tý, jo tak rovnou dvojčátka ti ten čaroděj vyvěštil? :confused: No co, bylo by to dva na dvě :grinning: :grinning:

klouz - tak to by jsi manželovi měla skoro ten kapesník odpustit, když tak pěkně dneska nakupoval :wink:

luci - jsi z toho dvd na měkko, co? jen si to užívej, počkej až si jednou Domi přivede nevěstu a ty jí pustíš jaký byl Domi plavec jako mimi....Nedáš třeba kousek videa někam na net? abychom se taky třeba mohli podívat, Pepi říká, že by rád viděl svého kamaráda ve vodě :wink:

já mám teď taky plíny za dobrou cenu, Pepův brácha dělá v Turnově v Ontexu a mají tam nějakou prodejnu pro zaměstnance a tak mi dovezl...minule jich bylo v balíku 100ks a stáli 200,- takže jedna vyšla na 2 káble a včera přivezl jiné a ty vyšly na 3 káble jedna, což je supr...A taky mi vozí vlhčený, různý značky a ty vyjdou na 25,-... Jen mají ten odběr nějak omezený, ale přesně ta pravidla neznám...
9. pro 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Verko-jj tak to je super kup :wink: :slight_smile: No ja bych to s tim Ondrou nechtela zakriknout ale mam fakt radost :slight_smile: :wink:
Kdyztak tady budu prodavat plenky z Tesca :grinning: :grinning: Jo a jeste mam celej balik+1/2 odnauc.kalhotek Pampers tak treba je tu budu taky prodavat :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. pro 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudie • Plíny kopoval v neděli.
Ta naše zásoba je , co máme doma, proto jsme tentokrát nevyužili akce v Tescu.
O té výhodě zaměstnaců vím, i Karolína má od tamtud přes známého plíny a ubrousky.To jou super ceny!!!!!!!!!!!!!
9. pro 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
O tom jsem nikdy neslysela teda :confused: az tady u Vas :slight_smile: :wink:
9. pro 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ditatko spinka, tatinek odletel na scuka s Jeziskem a ja si dam asi kavicku :wink:
Ty jo, tak tomu rikam dobra cena plinek (kus za 2,- Kč)
Ani, teda dvojcatka holcicky, jo? To zni moc pekne, ale kazda maminka dvojcatek ma u me velikansky obdiv - co na to Zdenda? Jeeee a Ondraskovi gratulujeme k nocnikovani - ty jo, to bude tema magickejma plinkama z Tesca :wink: - to pak chci aspon 1/2 baliku a budu verit, ze na Eli take zapusobi :grinning: :grinning: :grinning:

Kapesnik v pracce take zname a to pak tedy bublosim pekne....:frowning2: A kdyz se mi to stalo dvakrat po sobe v kratke dobe, tak jsem normalne skakala 10 metru do vysky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:

LuciJadr: ty jo, tak to hned zitra naklusu do Delfinka pro video. Kuju za info

Mishul: ok, tak se srazime u nas pred vchodem v 17:45, ju?
9. pro 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
prdlajs kavicku, jdu se osprchovat a pak balit darecek na zitra :grinning:
9. pro 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Trep: budu tam
9. pro 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci-jj taky chci videt video :wink:
Ja taky budu muset balit-balicek :sweat_smile: :grinning: :grinning:
Evi-nevim jestli jsou zazracny.Ja je jeste nemam-az zitra mi je Lucka priveze :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klouz - to s tím kapesníčkem znám, mě může z toho vždy jebnout :angry: A přesně jak u Vás - ses měla podívat do kapes :sweat_smile: :angry: :grinning:

Claudi - jsem v Dobrovici :grinning:

Nebyla tu teď někdy Musilka? Já že jsem jí slíbila předvést ty látkovky. Doufám, že zas neskončíme v nemocnici, jako vždy, když se s ní chci domluvit :grinning:
9. pro 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sil-jj ja uz jsem Musilku dlouho nevidela.Min.tyden psala ze zitra nedorazi ze je nejaka nastydla a od te doby nic :confused:
9. pro 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanda •jééé a hned dvojčátka????? :slight_smile:
9. pro 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Klouz-jj hned dvojcatka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a holcicky-to aby jsme poridili mikrobus :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanda • to ano, co vlastně teď máte za tůtů,Octavii?
9. pro 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
sil - do Dobrovice jezdím v létě, ségra tam má zahrádku u staďáku...tak třeba do té doby bude cesta i dřív :wink:

tak já už mám dárek zabalen, sice hrozně, ale zabalen :grinning: zrovna jsem už pobalila i pár vánočních dárků a Pepa se chytal za hlavu, že balím už dneska...asi nechápe, že taky příště nemusí být čas a nebo chuť...To mužské plémě má naprogramovaný nějaký jiný softwer než my, nezdá se vám? :grinning:
9. pro 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
klouz-jj kratkou Odtavii :wink: Uz asi 3 roky :wink:
9. pro 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
a já jsem ostuda největší, dárek už mám dlouho vymyšlenej, ale jdu pro něj až zítra ráno
9. pro 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
mishul, to neva, hlavně že bude :wink:
9. pro 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrr vyhrali modryyyyyyyyy :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: Ale teda strasnej rozdil hlasu :confused: :rolling_eyes:
9. pro 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ať žijí modřííííííííííííííí!!!!!!!!!!!!!!!!!
9. pro 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak se po pár denní odmlce hlásím, že žijeme a jsme pořád ještě zdrávi :grinning:
Nandi Štěpánkovi dodatečně všechno nej k narozeninám.
k pečení - já se snad příští týden dostanu k mamce něco upéct. S tím mým malým mamánkem se do kuchyně nedostanu (nemám tam topení ani kam Ondru odložit).
Věru, mě dětská dr řekla, že můžu užívat to, co může dítě, tj. buď miminkovské kapky, klidně i nejen mořskou vodu, paralen, lipový čaj s medem, prý taky není problém.
K DM x Rossmann Já osobně preferuju Dm, v Rossmannu jsem nakupovala v Nymburce.
Klokočku vám tiše závidím. Taky bych jela, ale s tím, jak nepravidelně kojím si to nemůžu dovolit. Tak si to pěkně užijte :slight_smile:
Trep, prosím, pošli mi do IP adresu, kam máme s Ondrou v úterý dorazit a příp. i tel číslo ať to najdu.
Nandi, teda holčičky dvojčátka, jo? Teda mě dost hrozí dvojčata, ale nevím nevím, jak bych dvě zvládala, když nezvládám jednoho kluka.
My dneska byli na návštěvě u Sil. A užili si prima odpoledne.
9. pro 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-krasne rano :wink: :slight_smile: :slight_smile:
10. pro 2009 v 05:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi-dekujeme ke gratulaci :slight_smile:
Kluci maji v nedeli oslavu s rodinou tak jsem jim objednala dorty od pani Milu tak se tesim.Kdyztak poslu odkaz jaky :slight_smile: :wink:
10. pro 2009 v 05:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek