• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
autor
Tak tady to je :wink:
http://dorty.artmama.cz/zviratka/beruska-verunka
http://dorty.artmama.cz/auticka-vlacky/masinka-2
Akorat Stepanek tam bude mit Stepanek a Ondrasek Ondrasek-jo a Stepa ma berusku a Ondra Masinku-tak si to vybrali :wink:
10. pro 2009 v 05:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko
Huraaaa, modri :wink: a jako bodovy rozdil byl fakt slusny :slight_smile: Akorat jsem dopredu litovala ty, kteri nevyhraji, ze se zase budou muset stehovat domu (to mi tam prislo jako vsuvka, ktera tam byt nemusela).

Ani, tak pani Milu ted ma na praci prosincatka :grinning: Nam na zitra dela tu zirafku, tak jsem mooooc zvedava :wink:

Evi: IP
10. pro 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanda •krááása!

Jinak dobré ráno.
Sice jsme zase dnes pěkně spali, do7:30,asi má každé období své.teď budeme pěkně spát třeba, ale mít histeráky.
10. pro 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda Sil no můžeme se klíďo domluvit už jsem sic nějakou zásobičku nakoupila ale rozumim tomu jak koza petrželi :grinning: chudák naše dítko asi bude zabalený až po hlavu v plínách :grinning: TeDˇpřed vánocema to asi nezmáknu ale po vánocch se můžem hnedka domluvit jestli budete mít časík některý den :slight_smile:

Jinak nastydlá nejsem jsem o.k. a právě proto mám spíš obavu aby na mě někdo něco neprsk :wink:
10. pro 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj buchty :slight_smile:

aní - to je nějaký divný, ne? proč si Štěpánek nenechá na berušce Verunka??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Jsou moc krásný ty dorty...obdivuju všechny šikulky, které tohle dokáží, já bych z toho udělala nějaký hybrid určitě, jsem šikovná jako hrom do police :grinning:

tak jo, dům snů jsem neviděla, ale přidávám se k vám a gratuluji modrým!!! :wink:

evi - už jsem si říkala, že jsi tu dlouho nebyla...Taky mě napadlo, že co mohou děti, tak bych mohla asi já, takže děkuji za potvrzení...S pečením si hlavu nedělej, mamka tě určitě zazásobí :wink: V úterý se chystáte k Evče? To je dobře, když budeme OK tak se taky dostavíme...kluci se už dlouho neviděli :wink:

musil - nevystrkuj z domova ani nos, ať na tebe opravdu někdo něco neplivne...musíš sebe i malé musilče pěkně chránit :slight_smile:
10. pro 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudi tak to já zas nos vystrkuju nemůžu být jak v akvárku ale žeru preventan a mám v kabelce i roušku. Třeba předevčírem u Sochůrka v čekárně byla jedna paní vyloženě nachcípaná prskala tam a vůbec jí to nebylo blbý když tam seděli tři těhule :angry: :angry: :angry: ani kapesník na hubu si nedala když kašlala tohle je na zabití :pensive:
10. pro 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no takový lidi jsou fakt na ránu :angry: :angry: Já si dnes na Klóču taky přivážu asi kapeník na hubu, abych tam na ty ostatní koníkovky neprskla bacila...
teda je mi už o stupeň lépe, ale dobré to ještě neni.. :unamused: Taky doufám, že to Pepi ode mne nechytí, sice jako kojenej je chráněnej, ale ani to nemůže fungovat stoprocentně...Zatím je v poho, tak ťuk ťuk...
10. pro 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to nemyslela ve zlým jako proti tobě :sweat_smile: Spíš tak jako že se ta damička si sedí mezi těhulema a kašle a kejchá teče jí z očí a tak. Takovej člověk nemá venku co dělat má bejt v posteli a ležet. Mě to přišlo od ní strašně bezohledný. Docela mě mrzelo že jsem na monitoru byla před tim než přišla jinak bych jí normálně nabonzovala sestřičce :angry:
10. pro 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudie •
tak Ty budeš dnes v roušce?

Já dnes makám, jak šroub,abych si tu véču zasloužila.Vstávali jsme sice dnes déle.Ale máme upečené 2druhy cukroví/linecké a išské/.Dáda je po obědě a spí.Jdu navařit pro tchýni.
10. pro 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
musil - to já vím, že jsi nemyslela mě :wink: Ale taky mi to přijde ode mne nefér, že půjdu mezi holky. :unamused: ...ale já je varovala... :wink: a to je polehčující okolnost....

klouz - roušku nemám, ale asi nějakou vyrobím, nebo si dám alespoň záclonu na hlavu a to budu i jako princezna :grinning:
10. pro 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudie •nebo třeba v zácloně, jako nevěsta - budeš mít závoj!
10. pro 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky ja jsem taky upekla cukrovi-linecke a tim jsem skoncila-tolik me to nebavi.Nastesti mam 2kg objednane tak to staci :wink:
Verko-ne Ty nebudes princezna ale carevna :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. pro 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já nemám upečeno nic a taky jsem chtěla dělat plněné br. knedlíky a tak si mu tuze nechtělo, že jsem nakonec udělala jen zeleninovou polévku s kapáním...Koneckonců večeři budu mít na mejdánku a pepa si jednou může něco udělat nebo ať si namaže chleba třeba :grinning:

aní - tááák, ty jsi na to kápla....carevna budu a jaká....namažu si tváře jako marfuška a budu nejkrásnějším hostem v restauraci a třeba mi dají ten gábl gratis :grinning:
10. pro 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ráno mi bylo líp než včera, ale teď bych zase řekla, že hůř :unamused: jdu si chvíli lehnout a uvidím jak mi bude až se trochu prospím....pokud se nebudu cítit alespoň trochu dobře, tak se omlouvám, ale nepojedu...Takže Aní, může se stát, že nebudeš mít taxi :confused:

ještě dám vědět, ju? tak dobrou... :wink:
10. pro 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, doufám, že to dne z nějakého důvodu, nebo ze solidarity ke Claudii nekrachne,když už mi přijede hlídat tchýně.
Bylo by velká škoda, kdyby tam Claudi chyběla.
10. pro 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Verko koukej se vyspat a dorazit.Jinak v aute problem neni-prijedu kdyztak svym :slight_smile: :wink:
10. pro 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dámy, není mi nič moč lépe, ale koukám, že by jste beze mne truchlily, tak já teda pojedu.... :grinning: jdu si dát kafčo ať se proberu a taky si musím umýt tykvičku, aby jste se mě nebály :grinning:
10. pro 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dárek už mám, už jsem se i zkulturnila - až jsem trošku zničila dveře a kafčo si dám taky, jsem v tomhle počasí jak prastěná pytlem
10. pro 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Taky jsem si myslela ze si umyju hlavu ale prdim na to.Pac budu smrdet z Klokocky tak to necham na potom :wink: Snad me prezijete :grinning: :grinning: :grinning:
Verko tak v 17,45hod cekam cela natesena :slight_smile: :grinning:
10. pro 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky, za chvíli ahoooj
10. pro 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak si to pěkně užijte a dejte si něco moc dobrého. Já budu mít krupicovou kaši.
10. pro 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, krááásně si to užijte. My s naším nečasovatelným kojením a růstem zoubkům fakt nehrozíme, že by maminka mohla jít sama pá :angry: :sweat_smile: :grinning:

Musil - ok, leden :slight_smile:
10. pro 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahooooooj holky-tak jsem doma a vecere byla supeer :wink: Dekuju :dizzy_face:
Uz se tesim na utery :wink:
Kluci spi tak pohoda :dizzy_face:
10. pro 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
hihi, nejsem závislák, jen něco musím dát na web hokejbalu.. a tak tady taky píšu:
byl to suprový večer, budu žít o 100let déle :grinning: krásně jsme se zasmály :grinning: :grinning:
10. pro 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
potvrzuji, bylo to moc fajn....díky všem zúčastněným :slight_smile: A Klouz spešl dík za pohár.... :wink:

sil - taky kojím nečasovatelně a tak všelijak, ale to bych doma musela být pořád, takže to museli kluci zvládnout a taky že zvládli na jedničku a maminka si užila príííma večer :wink: :slight_smile:
10. pro 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je fakt, Claudí má velkou pochvalu... má mladší dítě.. tady skoro nejmladší - po Midlince, že? a zvládla to.. ty jo :o)) jsi jednička :dizzy_face: :dizzy_face:
10. pro 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko,
jo jo, vcera to bylo prima. Klouz moooooc dekuju za sladkou tecku po baste. Jako ale vecer jsem nemohla usnout, protoze jsem mela tak nacpany zaludek :grinning:
11. pro 2009 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mno a priste (doufam, ze na sebe nenecha dlouho cekat :wink: ) doufam, ze nas bude mnohem vice, ze takhle trebas nalakame Mishali, Kacul, Siw, Martinu, Silente a Evinku.......
11. pro 2009 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj !
Hlásím se ,až teď večer tu byla tchýně,tak jsme ještě u čaje kecaly. Doma to s Dádou zvládla.Ráno vstal Dáda v6:45, já došla tchýni s Kulíškem pro čerstvé rohlíčky ke snídani. Tchýňka jeskyňka odjela v9:45,my jsme s Dádou rovnou s ní vyrazili do města, oběhli jsme vše,co jsme chtěli a na poledne jsme byli doma.Vyzvedla jsem i manželovi dárek k Vánocům a tím už s Ježíškem končím. Dáda mi usnul na chvíli na kočárku, doma dostal oběd a už opět spí, odpolko už nikam nejdeme, budeme doma, dělat hezky šťávičku z ovoce a možni i pokračovat v pečení.

:stuck_out_tongue_closed_eyes: Fakt to bylo včera večer príma.
treperenda •Ty jsi měla nárok na double porci sladkého ( za odvoz a za narozeniny ).
11. pro 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky :slight_smile:

tak jsme si ten včerejší večer pěkně pochválili, co? taky proč ne, když byl opravdu fajn....

mě už je dneska docela dobře, mnohem lépe než včera, ale Pepi to nachlazení ode mne chytil, už v noci pokašlával a odsávali jsme ráno rýmu...a dnes když jsem se vrátila od kadeřnice, tak jsem ho změřila a měl zvýšenou teplotu...brouček náš malinký, snad to brzy přejde....teď usnul v lehátku a já jdu dát taky kopýtka na gaučík a zavřu na chvíli kukadla... :slight_smile:
takže chci říct, že jsem zrušila naši účast na zítřejším srazu letních maminek a to mě moc mrzí, ale nedá se nic dělat... :frowning2:

tak děvčata, pozor na bacily, ať nemáte ty broučky a broučkovky malý taky nachlazený... :wink:
11. pro 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek