• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
autor
Tak ja jsem odvezla kluky na Petkovy a za chvilku razim s babincem na veceri :wink:
Zitra mame to lyzovani a v nedeli nas ceka oslava :wink:
11. pro 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
aní - máš ten adventní čas teda ale nacpaný akcemi...tak pomalu, ať se nestrhneš :grinning: Všechno si to užij a už se těším na fotky z lyžníků :wink:

my jsme s pepulínem sami, tatík odjel na mecheche od OÚ, které jsem taky odvolala a marně se ho pokouším uspat...jak mu není dobře tak je protivný jako činže a nějak se mu nechce spát, přes den dal asi tři půlhodinovky a víc ani ťuk...tak jsem zvědavá jaká bude noc... :confused: :sweat_smile:
11. pro 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
já dnes nezapla PC až ted. a musela za vámi si počíst, jak se cítíte atd. Trep - nemohlas usnout že jsi byla plná? to mi problém nedělalo, ale spíš jako ráno nebyl hlad na snídani. první jídlo jsem si dala až v 10:30.. nechápu :grinning:
Věruš ty ses byla dělat krásná dneska?? jeje :grinning: :grinning: tak to se vyfot aspon s pepčou pro nás, když už zítra nebudeš oslnovat na srazu :frowning2:

jinak Klokočka se může stát tradice :wink: :wink: jen asi pokaždé nebudou dárečky :grinning: :grinning: (teď se zase směju tomu, že se počká až po večeři :grinning: :grinning: )
11. pro 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a Pepinkovi přejeme, at teplůtka brzo zmizí .. at jste zdravoučcí.. Domi jako preventivku dostal dnes poprvé pomeranč :slight_smile: at má vitamíny
11. pro 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko - jo to bylo dobrý, rozbalit až po večeři :grinning: :grinning: já už byla zvědavá jako malé dítě co v těch balíčkách čeká za překvápka :wink:
vyfotit se? no to nestojí za řeč...jsem jenom ostříhaná, ani melírky nové nemám, objednávala jsem se na poslední chvíli a kaseřnice mě tam nacpala, páč měla úplně plno...takže žádná radikální změna s mou tykvičkou se nekonala... :wink:
děkujeme za přání uzdravení, taky doufám, že minimálně do úterý budeme fit, abychom mohli na tu oslavu k Evče... :slight_smile:
11. pro 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaseřnice :grinning: :grinning: ne, to není nový název pro kadeřnici, to je jen překlep :grinning: :grinning:
11. pro 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veruš a já čekala, jakou změnu jsi se sebou provedla.. stejně měla jsi někdy delší vlasy? by mě zajímalo, jak jsi vypadala a jaké máš. protože mě se mooc libí ten tvůj střih. přijde mi pohodlný a lehce upravovatelný.
11. pro 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucko - vlasy jsem nosila docela dlouhé pořád, ale asi před 5ti lety jsem začala zkracovat a zkracovat až jsem tam kde sem... až budu mít čas, tak vyhrabu nějaké dlouhovlasaté fotky a vezmu je na další srazík...
máš pravdu, že tenhle střih mi maximálně vyhovuje, nená náročný na údržbu, jen prohrábnu a jdu :wink:

a co manželín na tvoje zkrácení vlasů? byla pochvala nebo ty ty ty!?
11. pro 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
pochvala nebyla.mlčel.. což znamená jediné - nelíbí. jenže ty vlasy to potřebovali.. zkrátit. akorát se fkat bojím, až si to vyžehlím já, nebo nevyžehlím.. to budu zase vypadat :o)))
11. pro 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky-krasne ranko :wink: :slight_smile:
12. pro 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré dopoledne :slight_smile:

jsem normální zombie....v noci asi stokrát vzhůru, ach joooo :frowning2: není mu ještě pořád dobře prďolkovi malému :frowning2: , ráno měl zase zvýšenou, takže domácí vězení trvá dál...
12. pro 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se du za dvě hoďky zavraždit, mějte se hezky, měla jsem vás ráda
12. pro 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj!
claudie: přejeme brzké uzdravení.
luciejadr a mishulle •jééé,Vy máte dnes ten zápas,co?

Včera k večeru tu byla kámoška s holčičkou Eliškou/ Trep. zná z koupaliště/,Elí je stará jako Dáda,tak tu dítka řádily.
Večer od20 - 22h jsem šla na Rožátov posedět s kolegy z práce.Cesta domů byla fajn, svezl nás manžel kolegyně, aspoň jsem nemusela ulicí V rokli sama pěšmo.

Už mám dnes za sebou trampolínky/od9h/.

Doma je polední relax,tak se půjdu připojit. :slight_smile:
12. pro 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, jdem hrát za Máj., přijďte nám fandit
12. pro 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
mishulle •od kolika?
12. pro 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mishul, už jsem nervozní :o))) to bude :o)
12. pro 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mish-nechapu :confused: :confused: :confused: :rolling_eyes:
12. pro 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky tak jsme doma z lyzicek :slight_smile: :wink:
Vyhrala jsem 1 cenu za nejlepsi kostym a celkove jsemmbyla predposledni-posledni byl Zdenda-selhala nas technika :frowning2: :sweat_smile: :grinning: Az budou fotecky tak hodim :wink: :slight_smile:
Nejak dlouho mi trva nez se otevrou odkazy tak pak juknu Ted si jdeme odpocinout pac to bylo narocne a i nejake pivkoa vinko a vecer pokracujem.a zitra oslavicka kluku :grinning: :slight_smile: :dizzy_face:
12. pro 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hojda,
tak za nami je prvni velmi uspesna oslava Eliscinych narozenin :wink: Eli neunavne behala mezi hosty, darky a fakt si to uzivala, mno a vecer ani nejak netouzila po postylce....to se tedy o rodicich rict neda :grinning:
Mno nic, jdu to pofackovat, proletnout sprchou a nacerpat silu na zitrejsi dalsi kolo :slight_smile: a pak uz utery bude jen derniera, ale i tu si poradne uzijeme, ne? Jo jo, abych nezapomela, tak Kimince jsem dnes domluvila hlidani, aby toho v utery na ni nebylo moc, takze hafi doma nebude.

Mno a co nase "sportovkyne" - prezily? jsem zvedava na hlaseni hernich i pohernich poraneni :grinning: A jako fakt me mrzi, ze jste to mely dneska, bych nelenila a mastila za Maj se juknout, protoze to musela byt pekna mela :slight_smile:
12. pro 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi - vy jste po slavě zmoženi a Eli by mohla klidně dát ještě repete, co? :grinning: no fakt nevím, kde tu energii takový prckové berou, by se měli s námi o ní trochu podělit :wink:

aní - no bomba, gratulejšn k ceně za kostým a umístění na posledním a předposledním místě, no to je taky krása :grinning:

tak hokejbalistky, jak vám dopadl zápas? :wink:

u nás už se chrní v kočárku, ale myslím že se ještě vzbudí, jako skoro vždy a pak bude čumákovat než půjdeme spát do ložnice...

tak všem pěkný sobotní večer a zítra prima neděli....
12. pro 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
aní - koukám, že jsi přidala nějaké inzeráty...prosím,prosím já bych si od tebe vzala to prstové divadlo a ten mix...Na 100 procent.... děkuji :slight_smile:
12. pro 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Verko-super tak ja to smaznu :wink: :wink: V utery Ti to vezmu k Evce :slight_smile:
12. pro 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-krasne rano :wink:
Verusko-je to smazano a ceka to jen a jen na Tebe :wink: :slight_smile:
13. pro 2009 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno a Lucinkám vš nej lepší hodně zdravíčka štěstí lásky a tak :dizzy_face:
13. pro 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:

aní - tak fajn, hodná holka..... :slight_smile:
13. pro 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejej....tak Luciáškové mají dneska svátek? tak všechno nej nej nej kočky! :slight_smile:
13. pro 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Lucinkám vše nej k svátku :slight_smile:
13. pro 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Děkuji Vám za přání k svátku.

Trep.: koukám,že jste si oslavu užili.

nanda: není důležité vyhrát,ale zúčastnit se!

claudie:Jak je Pepčovi.

Lucce jsem psala SMS,tak tam po hokejbale žije!U nás se včera vymyslel náhle neplánovaný program,tak mi to také na15h za Máj nevyšlo.
13. pro 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouz - no, teplotu už nemá, ale stále pokašlává a rýmu má taky ještě trochu...Příští pondělí jsme měli jít na půlroční, tak tam půjdeme raději už zítra, ať se na něj mudr podívá.... :wink:

holky, jsem vylezla na dvůr a je tam tedy pěkná kosa...ráno byly mínus dva...brrrr, fuuuj, zima udeřila :frowning2: :angry:
13. pro 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky tak my mamr nachystano na oslavu a dorty jsou kraaaaasny :dizzy_face: Balonky vysi u stropu tak super :wink:
Lucinkam vse nej,nej k svatku-Lucie noci upije :slight_smile: :wink:
13. pro 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek