Mladá Boleslav II

Tak je tady nove tema pro Boleslavandy a okoli 🙂 😉 🙂
nandaautor
11. pro 2009
Tak ja jsem odvezla kluky na Petkovy a za chvilku razim s babincem na veceri 😉
Zitra mame to lyzovani a v nedeli nas ceka oslava 😉
claudie
11. pro 2009
aní - máš ten adventní čas teda ale nacpaný akcemi...tak pomalu, ať se nestrhneš 😃 Všechno si to užij a už se těším na fotky z lyžníků 😉

my jsme s pepulínem sami, tatík odjel na mecheche od OÚ, které jsem taky odvolala a marně se ho pokouším uspat...jak mu není dobře tak je protivný jako činže a nějak se mu nechce spát, přes den dal asi tři půlhodinovky a víc ani ťuk...tak jsem zvědavá jaká bude noc... =-) :-N
luciejadr
11. pro 2009
ahojky
já dnes nezapla PC až ted. a musela za vámi si počíst, jak se cítíte atd. Trep - nemohlas usnout že jsi byla plná? to mi problém nedělalo, ale spíš jako ráno nebyl hlad na snídani. první jídlo jsem si dala až v 10:30.. nechápu 😃
Věruš ty ses byla dělat krásná dneska?? jeje 😃 😃 tak to se vyfot aspon s pepčou pro nás, když už zítra nebudeš oslnovat na srazu 😞

jinak Klokočka se může stát tradice 😉 😉 jen asi pokaždé nebudou dárečky 😃 😃 (teď se zase směju tomu, že se počká až po večeři 😃 😃 )
luciejadr
11. pro 2009
jo a Pepinkovi přejeme, at teplůtka brzo zmizí .. at jste zdravoučcí.. Domi jako preventivku dostal dnes poprvé pomeranč 🙂 at má vitamíny
claudie
11. pro 2009
Lucko - jo to bylo dobrý, rozbalit až po večeři 😃 😃 já už byla zvědavá jako malé dítě co v těch balíčkách čeká za překvápka 😉
vyfotit se? no to nestojí za řeč...jsem jenom ostříhaná, ani melírky nové nemám, objednávala jsem se na poslední chvíli a kaseřnice mě tam nacpala, páč měla úplně plno...takže žádná radikální změna s mou tykvičkou se nekonala... 😉
děkujeme za přání uzdravení, taky doufám, že minimálně do úterý budeme fit, abychom mohli na tu oslavu k Evče... 🙂
claudie
11. pro 2009
kaseřnice 😃 😃 ne, to není nový název pro kadeřnici, to je jen překlep 😃 😃
luciejadr
11. pro 2009
Veruš a já čekala, jakou změnu jsi se sebou provedla.. stejně měla jsi někdy delší vlasy? by mě zajímalo, jak jsi vypadala a jaké máš. protože mě se mooc libí ten tvůj střih. přijde mi pohodlný a lehce upravovatelný.
claudie
11. pro 2009
lucko - vlasy jsem nosila docela dlouhé pořád, ale asi před 5ti lety jsem začala zkracovat a zkracovat až jsem tam kde sem... až budu mít čas, tak vyhrabu nějaké dlouhovlasaté fotky a vezmu je na další srazík...
máš pravdu, že tenhle střih mi maximálně vyhovuje, nená náročný na údržbu, jen prohrábnu a jdu 😉

a co manželín na tvoje zkrácení vlasů? byla pochvala nebo ty ty ty!?
luciejadr
11. pro 2009
pochvala nebyla.mlčel.. což znamená jediné - nelíbí. jenže ty vlasy to potřebovali.. zkrátit. akorát se fkat bojím, až si to vyžehlím já, nebo nevyžehlím.. to budu zase vypadat :o)))
nandaautor
12. pro 2009
ahoj holky-krasne ranko 😉 🙂
claudie
12. pro 2009
dobré dopoledne 🙂

jsem normální zombie....v noci asi stokrát vzhůru, ach joooo 😞 není mu ještě pořád dobře prďolkovi malému 😞 , ráno měl zase zvýšenou, takže domácí vězení trvá dál...
mishulle
12. pro 2009
tak se du za dvě hoďky zavraždit, mějte se hezky, měla jsem vás ráda
klouzavka
12. pro 2009
Ahoj!
claudie: přejeme brzké uzdravení.
luciejadr a mishulle •jééé,Vy máte dnes ten zápas,co?

Včera k večeru tu byla kámoška s holčičkou Eliškou/ Trep. zná z koupaliště/,Elí je stará jako Dáda,tak tu dítka řádily.
Večer od20 - 22h jsem šla na Rožátov posedět s kolegy z práce.Cesta domů byla fajn, svezl nás manžel kolegyně, aspoň jsem nemusela ulicí V rokli sama pěšmo.

Už mám dnes za sebou trampolínky/od9h/.

Doma je polední relax,tak se půjdu připojit. 🙂
mishulle
12. pro 2009
jj, jdem hrát za Máj., přijďte nám fandit
klouzavka
12. pro 2009
mishulle •od kolika?
luciejadr
12. pro 2009
Mishul, už jsem nervozní :o))) to bude :o)
nandaautor
12. pro 2009
Mish-nechapu =-) =-) =-) 8-(
nandaautor
12. pro 2009
Holky tak jsme doma z lyzicek 🙂 😉
Vyhrala jsem 1 cenu za nejlepsi kostym a celkove jsemmbyla predposledni-posledni byl Zdenda-selhala nas technika 😞 :-N 😃 Az budou fotecky tak hodim 😉 🙂
Nejak dlouho mi trva nez se otevrou odkazy tak pak juknu Ted si jdeme odpocinout pac to bylo narocne a i nejake pivkoa vinko a vecer pokracujem.a zitra oslavicka kluku 😃 🙂 x-)
treperenda
12. pro 2009
Hojda,
tak za nami je prvni velmi uspesna oslava Eliscinych narozenin 😉 Eli neunavne behala mezi hosty, darky a fakt si to uzivala, mno a vecer ani nejak netouzila po postylce....to se tedy o rodicich rict neda 😃
Mno nic, jdu to pofackovat, proletnout sprchou a nacerpat silu na zitrejsi dalsi kolo 🙂 a pak uz utery bude jen derniera, ale i tu si poradne uzijeme, ne? Jo jo, abych nezapomela, tak Kimince jsem dnes domluvila hlidani, aby toho v utery na ni nebylo moc, takze hafi doma nebude.

Mno a co nase "sportovkyne" - prezily? jsem zvedava na hlaseni hernich i pohernich poraneni 😃 A jako fakt me mrzi, ze jste to mely dneska, bych nelenila a mastila za Maj se juknout, protoze to musela byt pekna mela 🙂
claudie
12. pro 2009
evi - vy jste po slavě zmoženi a Eli by mohla klidně dát ještě repete, co? 😃 no fakt nevím, kde tu energii takový prckové berou, by se měli s námi o ní trochu podělit 😉

aní - no bomba, gratulejšn k ceně za kostým a umístění na posledním a předposledním místě, no to je taky krása 😃

tak hokejbalistky, jak vám dopadl zápas? 😉

u nás už se chrní v kočárku, ale myslím že se ještě vzbudí, jako skoro vždy a pak bude čumákovat než půjdeme spát do ložnice...

tak všem pěkný sobotní večer a zítra prima neděli....
claudie
12. pro 2009
aní - koukám, že jsi přidala nějaké inzeráty...prosím,prosím já bych si od tebe vzala to prstové divadlo a ten mix...Na 100 procent.... děkuji 🙂
nandaautor
12. pro 2009
Verko-super tak ja to smaznu 😉 😉 V utery Ti to vezmu k Evce 🙂
nandaautor
13. pro 2009
Ahoj holky-krasne rano 😉
Verusko-je to smazano a ceka to jen a jen na Tebe 😉 🙂
musilka
13. pro 2009
Dobré ráno a Lucinkám vš nej lepší hodně zdravíčka štěstí lásky a tak x-)
claudie
13. pro 2009
ahojky 🙂

aní - tak fajn, hodná holka..... 🙂
claudie
13. pro 2009
jejej....tak Luciáškové mají dneska svátek? tak všechno nej nej nej kočky! 🙂
evinka
13. pro 2009
Ahoj,
Lucinkám vše nej k svátku 🙂
klouzavka
13. pro 2009
🙂 🙂 🙂

Děkuji Vám za přání k svátku.

Trep.: koukám,že jste si oslavu užili.

nanda: není důležité vyhrát,ale zúčastnit se!

claudie:Jak je Pepčovi.

Lucce jsem psala SMS,tak tam po hokejbale žije!U nás se včera vymyslel náhle neplánovaný program,tak mi to také na15h za Máj nevyšlo.
claudie
13. pro 2009
klouz - no, teplotu už nemá, ale stále pokašlává a rýmu má taky ještě trochu...Příští pondělí jsme měli jít na půlroční, tak tam půjdeme raději už zítra, ať se na něj mudr podívá.... 😉

holky, jsem vylezla na dvůr a je tam tedy pěkná kosa...ráno byly mínus dva...brrrr, fuuuj, zima udeřila 😞 ]-(
nandaautor
13. pro 2009
holky tak my mamr nachystano na oslavu a dorty jsou kraaaaasny x-) Balonky vysi u stropu tak super 😉
Lucinkam vse nej,nej k svatku-Lucie noci upije 🙂 😉

Začni psát odpověď...

Odešli