• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
jÁ JDU DĚLAT JEDNOHUBKY,v15:30se mají stavot známí z Kosmonos,přijdoumi přát k narozeninám.Mají o rok staršího Adama,tak si kluci pohrají.Až na to,že ten Adam se našeho Dády bojí!
13. pro 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
se na to vybodnu...všude máte nějaké oslavy a žranice a my nic :angry: :grinning:

aní, jak to bylo s těma balonkama? před nafouknutím se mají jako ošůrovat o oděv a fyzika zapracuje a oni pak drží u stropu sami...je to tak?

tak si to všichni užijte ty oslavy... :wink: :slight_smile:
13. pro 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
žijem ba dokonce sme vyhráli
13. pro 2009 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
mishulle •garuluji!
13. pro 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hojda:slight_smile:
Vsem Luckam vse NEJ :slight_smile:
Veru, balonky drzi, kdyz se po nafouknuti osuruji o tricko (nejlepe nejake umelinove). Uz jsme to testovali :grinning: Mno a tedy neni to na vecnost, ale par hodin se u stropu drzely :slight_smile:

Jo a dneska jsme dostali (tedy Eli), ale zabavi se cela rodina (ne)dar a nebo take "danajsky dar" :grinning: 100 plastovych balonku, takze je vam asi jasne, ze jsme je honili po celem byte a pri predstave, ze to tak provadim nekolikrat denne, tak je asi Elinka bude dostavat k dispozici pouze za odmenu :grinning: Ale radost zase byla obrovska - tedy Elincina radost :grinning:
13. pro 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
trep, nafoukni jí bazének a dej jí je tam, nebudeš jich honit tolik.
13. pro 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, neboj, ani bazenek by nefungoval, protoze nejvetsi sranda je, to vyhazovat z te tasky, takze to by platilo i o bazenku :grinning: Mno, ale jako uz mame domluveno, ze nam mamka priveze ten letni bazenek, at mame na Vanoce veselo :grinning:
13. pro 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
treperenda •díky za přání.
Koukám, u Vás je veselo! :grinning:
13. pro 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luckám vše nej nej nej!

všem krásný večer! :grinning:
13. pro 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-tak oslava se vydarila jen jsme skoncili na pohotovosti pac Ondrovi opet prasklo ucho :frowning2: :confounded: Tentokrat prave-takze ma ATB :confounded: :confused: Stepu boli brisko tak tu kazdou chvilku breci :confounded: :frowning2:
Jak bude chvilka klidu tak vlozim fotecky :wink: :slight_smile:
13. pro 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím Lucky a srdečně blahopřejeme!

Holky, víte, co jsem dneska zjistila? Nedávno jsem chtěla začít dělat Barunce album a nechali jsme udělat nějaké fotky a pořád řešíme, že jsou buď useklé nebo moc dlouhé. My totiž od začátku, co jsme si pořídili na miminko nový foťák, fotíme širokoúhle :angry: :angry:
Prostě jsme blbí a pěkně mě to štve. No, na počítači jsme na to při prohlížení nepřišli, jen byly krásně přes celou obrazovku, čehož jsem si ani nevšimla.
Takže fotky, které budeme chtít udělat, musíme zkoumat, aby nebyly blbě useklé. :unamused:

Trep, u vás musí být balónková prča. :grinning:

Mám radost, že jste si užily Klokočku a snad se někdy zúčastním taky.
Mně se podařilo zvládnout asi dvě hodinky na pracovním večírku a bylo to moc fajn. Člověk si připadá jako v jiném světě. :slight_smile: Než jsem se vrátila domů, manžovi se podařio uspat Barunku bez jídla :stuck_out_tongue_closed_eyes: Po hodině se teda vzbudila a byla dost ráda, že mě vidí :grinning: :grinning:
13. pro 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní, super, že oslavička vyšla, ale takový závěr, to je teda něco. Přeju, ať je zase dobře.
13. pro 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:wink: Marti-jj nic moc ale uz chrupou oba dva tak snad bude klid :wink:
Vlozila jsem fotky tak kouknete ale jeste nejsou vsechny :wink: a Stepana to jsem taky ja :wink:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3618697&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
13. pro 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, díky za přání, i Tobě Evi a Katko.
Martina: to je super zjištění s těmi fotkami.

Nanda: fotečky jsou k zasmání! :grinning:
13. pro 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
KUk :grinning:
Skoro poledne a dnes první!

Claudie: jak jste dopadli u Mudry?

nanda: chuděrky kluci,jak jim je?
14. pro 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre poledne:slight_smile:

Jejda, co to ctu o klucich od Anicky? :frowning2:

Prosim holky napiste mi do IP potvrzeni vasi ucasti na zitrejsi akci, kuju :wink:
14. pro 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky :wink:
Krasne poledne :sweat_smile:
Tak dort uz je v lednicce,strudlik se pece a zbytek zitra :wink: :slight_smile:
Darek pro Elisku uz je taky doma tak jsem rada :dizzy_face:
14. pro 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a prosim, kdo dorazite s kocarkem, tak pocitejte, ze hromadne parkoviste bude v nasi pekne kocarkarne (klice budu "hazet" :grinning: z balkonu) a instrukce, jak se tam dostanete vam rada poskytnu do IP :wink:
14. pro 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, od kolika že to zítra je? chtěla bych jít s Kubou po dlouhé době od 12 plavat
14. pro 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani, ty jsi blesk....ja se chystam vse delat az dnes vecer a zbytek poladit zitra dopoledne :grinning: :grinning:
14. pro 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No blesk bych zrovna nerekla teda :confused: :sweat_smile:
Taky tu bylo jak po vybuchu-kluci sli ven a ja mazu za nima :wink:
14. pro 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem prisli z venku a jsme pekne vymrzli :slight_smile: :wink:
Jak je doma prijemne :sweat_smile: :sweat_smile:
14. pro 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani, ja to nemyslela blesk jako "blesk" :grinning: :grinning: Tak dobre, ze jsi to Ty, tak to opravim na tryskomys, co? :grinning: to uz zni lepe, ne? :slight_smile:
14. pro 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJ, TAK VÁNOČNÍ DÁRKY UŽ JSOU POŘEŠNÝ A JÁ TEĎ ŘEŠIM UŽ KUBOVI NAROZKY, FURT NEVIM, ZDA BUDE LEPŠÍ MU OBJEDNAT JEDNO Z TĚCHTO POVLEČENÍ
http://www.pokojik.cz/detske-povleceni-vesela-auticka-happy-hours-25/d-72418/
http://www.elefantik.cz/povleceni/povleceni-na-postel-auticko-modre/
http://www.mihall.cz/detail.php?zbozi=1484032
NEBO JAKÝKOLI DĚTSKÝ POVLEČENÍ A K TOMU JEDEN Z TĚCHTO PŘEHOZŮ
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=18616059&tab=10
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26875963&tab=0 -
14. pro 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi jj ja jsem to pochopila-jako ze to takova rychlovka zase nebyla a proto to tak vypadalo tady :grinning: :grinning: :grinning:
14. pro 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda kočky...

tak my se omlouváme ze zítřejší účasti na megapárty u Eliškových, ale Pepíno měl včera a dnes 38 teplotu, tak jsem ho vzala dopoledne k mudrovi....Poslechl ho, mrknul do krku a říkal, že to není nic na průduškách nebo tak, jen nachlazení a napsal nám brufen sirup na teplotu a být pěkně doma v teploučku a klídečku...Takže kurýrujeme a kurýrujeme.... :wink:

doufám, že zítra náležitě popaříte a pak mi tu povíte jaké to bylo... :wink:

všem oslavencům ještě jednou velkáááá gratulace a pusa :slight_smile:

aní - mohl by se Pepa u tebe v pátek stavit pro ty hračky? teda ještě o tom neví...není doma, tak až dorazí domluvila bych to...díky.... :slight_smile:
14. pro 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taaaaak chotovooooo :slight_smile: Tak uz se tesime :slight_smile:
14. pro 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Verko-jj klidne at se stavi pripravim to. :wink:
14. pro 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Verus -IP :wink:
14. pro 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
aní, díkas....máš taky IP :wink:

holky, když lezly vašim prckům zoubky mazaly jste dásně calgelem nebo něčím podobným? přemýšlím, jestli si mám domů něco koupit, kdyby to vypuklo...
14. pro 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek