• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
Claudie: škoda,hlavně se brzy uzdravte!
14. pro 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-krasne rano :wink:
Verko-IP :wink:
Jinak ja jsem nemazala nicim.Snad jednou u Stepanka ale neprislo mi nejak zavratny tak uz pak nikdy.Ale treba maji holky jinou zkusenost :wink: :slight_smile: :slight_smile:
Taky me to mrzi ze neprijdete-tak at jste brzy fit :slight_smile: :wink:
15. pro 2009 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím Vás po ránu! :slight_smile:
Já jsem Dádovi dásně také ničím nemazala.
15. pro 2009 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre ranko :slight_smile:
15. pro 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno babušky :slight_smile:

tak už nám taťka utekl z ložnice spát do pokojíčku :grinning: Pepi měl v noci zase 38 a špatně se mu spalo, tak ponocoval od půl druhý asi do třech a tatík, chudák, náš živitel usoudil, že takhle by se tedy nevyspal a tak zbalil svých pět švestek (peřinu, polštář, budík) - takže vlastně jen tři švestky a šel nocovat vedle... :grinning:
výhoda byla v tom, že jsem se mohli s pepim pěkně roztahovat a nikdo nám tam nepřekážel :wink:

holky, dnes si to moc užijte, budeme na vás myslet a trochu závidět, ale bohužel se nedá nic dělat....Ráno jsem už teplotu nenaměřila, tak už by se nemusela vracet, čuba jedna ošklivá :angry:
jdu nakojit a uspat prďolku a chvíli se natáhnout... :wink:
15. pro 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
musil - koukám, že si přidala nové fotky do albíčka...výbavička se ti krásně rozrůstá... Ten košík co máš v albu je moc hezký, to se teda babi-jéžíšek docela vytáhne...A ten kolotoč co tam máš, že se ti líbí, tak ten ti musím pochválit, dobrý vkus....my ho máme totiž taky... :wink: a vždycky ráno pepču zabaví a já se můžu protáhnout v klidu koupelnou a wécéčkem :grinning:
a koukej se tu ukázat a říct jak ti je a co mimi v bříšku, nezlobí tě nebo ty jeho? :wink:
15. pro 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no košík jsem nakonec objednala trošku jiný ale dneska ho maj přivízt tak ho vyfoťákuju naživo. Věciček v albíčku mám málo jsem líná to fotit každopádně teď jsem přebírala hadýrky a třídila si ty nejmenší a pustim se do praní. Přijede mi bábi a ta ráda žehlí tak ať má co dělat :grinning: :grinning: :grinning: Ten kolotoč objednám po vánocích vypadá fajn :dizzy_face: a jsem ráda že se vám páčí :grinning:
Mimčo pozlobilo včera. Páč se celý odpoledne ani večer kdy je jeho obvyklá doba ani nehlo tak jsem začala být mírně nervní šťouchala jsem dloubala a furt nic až v som kdy už jsem byla skoro na blázinec tak začalo trsat a kopat a já mohla jít spát až skoro v půlnoci až byl klídek :slight_smile:
15. pro 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
musilka •Taky zvědavka jedna jsem mrkla do Tvého alba.

Claudie:a´t jste brzy fit!Dáme Vám report!
15. pro 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milí oslavenci Elinko, Ondrášku a Štěpánku!
Přejeme vám všechno nej, hlavně samé zdraví a dnes pořádnou párty! :slight_smile: Moc gratulujeme.
15. pro 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Claudi a vy ať jste rychle jako rybičky. To ráno bez teploty je nadějné.
15. pro 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky tak jsme doma-kluci uz jsou vykoupany a Stepa se sel pochlubit s dareckama :dizzy_face: Ma z nich velikou radost :dizzy_face: Dekujeme moc.
Evi-mozna Te to prekvapi ale nechala jsem u Vas tasku s dareckama jeste :sweat_smile: :grinning: :grinning: Ve ctvrtek kolem 13hod jedu do MB tak bych se pro to stavila.Stepa to doma hned zjistil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jeste jednou moc dekuju a a doufam ze jsi nepadla u toho uklizeni :confused: :sweat_smile:
15. pro 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti, klouz - díky za přání uzdravení....taky doufám, že už to nebude dlouho trvat...už mě to neba a chci jít taky chvíli ven a prcka je mi moc líto... :frowning2: ale dnes už teplotu neměl vůbec, tak jsem zvědavá jaká bude noc :wink:

tak holky, jaká byla párty? povídejte přehánějte... :slight_smile:
15. pro 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudie:bylo fajn!děti si pohrály a na 6 letém Štěpánkovi byla vidět upřímná radost z dárečků.
Elí byla skvělá parádnice, měla růžové šatičky.
Odcházeli jsme v18h.
Elí si to užívala. Bude to velká paní kuchařka, už má takových věcí do kuchyňky, že už může vyřit a péct pro Intercontinental.bylo nás tam 7 manmnek a 7 dětí. Evča a Aní připravili mňam občerstvení!

Holky, díky za dárečky a kytičku k narozeninám!Potěšilo mě to!
Díky ještě za fajn odpoledne!
15. pro 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dekujeme vsem za fajn odpoledne. Uz je uklizeno a sepsan seznam veci, ktere jste si u nas nechaly.
Ani, zjistila, ve ctvrtek budeme doma od 14:00, tak se zastav.
15. pro 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jsem ráda, že se vám to povedlo....budou nějaké fotky? asi jo, že? tak už se na ně těším....

evi, kdyby ti tam zbylo něco o co se nikdo nepřihlásí, tak já si to klidně vezmu :grinning: :grinning:
15. pro 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no toto! co je, že tu ještě nebyla ani nožka dneska??? :confused: :confused: že by tím mrazem?? :grinning: :grinning:
16. pro 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudie • Asi všichni někde zamrzli, či umrzli.
My jsme se před chvílí vrátili z plavča a zítra máme náhradku.
16. pro 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
hurá, tak klouz nám neumrzla!!! :grinning: jak jste si plavando užili?
16. pro 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudie •plavčo bylo fajn,ani pak při oblékání bot a čepice se Dáda nevztekal.
Holky, já už nevím, co mu mám ráno dávat jíst.Plavčo je od10:20.
Chápu, že minule kolem4h ráno čoko sunar a pak před9h oříškový jogurt, nebylo to pravé.
Dnes se Dáda zase pozvracel a to měl v4:45Sunar a v9h Brumíka.Říkala jsem si lepší Brumík,než jogurt.
16. pro 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu si odpočinout.
Dnes a zítra večer jsme sami. / budu slaměná vdova/Luba přijede,až v pátek.
Dnes má pracovní raut z povinnosti a zítra besídku s kolektivem z práce.
16. pro 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouz - tak manželín bude samé mecheche takhle před vánoci? no jen ať si to užije :slight_smile:

on asi fakt ostatním koníkovkám zamrzl net, že jsme tu dnes byli jen my dvě :confused: tak takhle by to ale nešlo milé dámy! píši vám černý puntík za nedostatečnou docházku a čekám na omluvenky :grinning:
16. pro 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásný večer přeji.
Klouz já dávám chleba s máslem. a nestane se nám to. a to je Domi blinkací.

Veruš, ty ses předítm ptala na ten Calgel. nevím, zda ti holky něco napsaly. My ho máme. Podle mě mu pomááh - teda on hlavně pak strašně dudá dudlík :o) mám ted i něco přírodního, ale to vůbec nepomáha.

a teda omluvena - dodělaal jsem 2druhy cukroví dnes, byli jsme plavčit a měla jsem návštěvu :o))) užíváme co se dá celé dny.
16. pro 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciejadr •sice jsem to sem nepsala, ale během odpoledne jsem si říkala,že zítra na náhradku dostane suchý chleba a bude.
Jinak Dáda namazaný jak, kdy! Když jsme doma, tak mi to nevadí, nechce, tak nic jiného nedostane,on ho hlad později donutí.Ale když jdeme plavat,tak bych byla ráda,aby mi tam případně nebrečel hlady.

Claudie: jinak my dnes plavčo, dodělané cukroví, už mě nic nečeká a mám vyčištěné koberce.

Krásně tam sněží, v Jičíně bude více sněhu, tak to už bude Dáda o víkendu sáňkovat, možná už v pátek, když se maminka rozmyslí, tak se třeba odjede dříve.
16. pro 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-krasne dopoledne-nejak nestiham.
Mam kluky ted na Petkovech pac tu pan cistil koberce tak je klidek :wink:
Vcera jsem do 23hod balila darky tak jeste par a mam hotovo :slight_smile:
17. pro 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda :slight_smile:

Lucko - tak jo, omluvenka přijata :grinning: jedeš na plný plyn, že? Jo jo, nějaké názory na calgely a na mazání dásní mimiňákům mi holky písly i do IP, takže tímto všem díky za názory a zkušenosti...
Zdá se mi, že má pepi dásně už naběhlé až až a že to asi nebude dlouho trvat a něco na mě vykoukne, ale třeba se pletu a ještě na roce budeme bezzubky :grinning:

klouz - jedete na víken do JC? tak si to užijte :wink: a dneska jsi ještě vdovice slaměnice, že? manželín je samá vlastně samá pařba :grinning:

aní - jo tak děti byli pryč a ty jsi tam měla pána, jo? no no no :wink: byl alespoň mladý a pěkný ? :grinning: :grinning:

holky, dneska ráno jsem byla zase chcípák, ale echt chcípák....na wécé jsem málem nedoběhla a nevěděla jsem zda si kleknout či sednout....nakonec to šlo jen spodem, ale pocit na tvracení byl taky, celá jsem se zpotila, až jsem měla noční košulu celou na sobě přilepenou a bylo mi teda pěkně slaboučko :unamused: doplazila jsem se do ložnice, vzala mobil a odstěhovala jsem se zpět na mísu...zavolala tchýňku,a by si přišla pro maldého, byla jsem fakt kaput... :unamused: no pak jsem si dala čaj a černý uhlí, máma si vzala prcka dolů a já do půl dvanácté spala, a pak už to bylo lepší....se z toho picnu, jsem samá choroba :grinning:
17. pro 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudie •jojo,jedeme na víkend do JC,vezem si dárečky možná si od tamtud i něco povezeme domů a dáme to tady pod náš stromeček,chodí jeden Ježíšek, tak to pro nás nebude mít rozcourané, u nás, u našich a u tcháňat.
My by jsme ani s Lubošem tam jezdit nemuseli,ale hlavně, kfyž do JC dorazí Dadík, já úplně zbožňuji pohled na mamku a hlavně na mého tátu, jak je z Dády poprděný, už se nemůžou dočkat, až ho budou na Silvestra hlídat, říkají, že níkdy tak skvělý Silvestr neměli :slight_smile: .
Zítra asi našim dorazí pošta, poslala jsem jim a tcháňatům PF s fotkou Dády, netuší to, jééé, to bude radosti!

Jojo, jsem dnes sama, kašlu na vše, vyvenčím psa u růžičky, mrknu na poslední část VKV a půjdu spát.

Claudie: jéje, co si to zase vymýšlíš.

nanda, já jsem včera na ty kousky koberce, co tu mám zkusila prvně ten prášek Vanish.
17. pro 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouz - péefko mi přišlo, díky....je moc hezké :slight_smile:
17. pro 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudie •díky za pochvalu! :slight_smile:
17. pro 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
tak naše rodina se taky zítra po.... protože jim dojde PFko. kamarádka říkala, že jsem měla zabalit i toaletní papír :o)))

no a taky jsem slaměná vdova, ale má tady Kačenku. heč. ráno mi pomůže s DOmčou a vyvenčí Babetku. Je to moje šikulka.

A teda Claudí, ty si vše vyžereš... ty jo. ještě že máš blízko tchýňku. No a přeji at je ti líp. At máš hodně energie.
17. pro 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
A holky, protože nemám od všech mailíky... tak od nás máte tady přáníčko veřejně: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3628867&vReferer= (a předem se omlouvám, komu ho ještě pošlu mailem :sweat_smile: )
17. pro 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek