• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
autor
Ahoj holky-krasne rano :wink:
I ja se pripojuji a posilam pranicko :dizzy_face:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3629324&vReferer=%2Fphotos%2Fnanda
Za chvilku jedu pro kluky tak bude veselo :dizzy_face: :slight_smile:
18. pro 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanda + Lucka• pěkné PF.
Loučím se s Vámi, užijte si víkend! Odjíždím do JC :slight_smile:
18. pro 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaues dívky :slight_smile:

taky jste zapadnutý závějema? my tu máme bílo jako na horách, to je krááása :slight_smile:

máte moc pěkná ta pééefka, pochvala všem!

lucko - šťastnou cestu do JC a v pořádku se nám vraťte :wink:

aní - pepino dostal instrukce co dělat v případě, že nebudeš doma, tak snad to zvládne :grinning:

ťuk, ťuk, ťuk....dneska je mi líp :slight_smile:

prďolka usnul, strašákujeme od půl sedmé, takže jdu taky hajánkovat, dobrou :slight_smile:
18. pro 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Verko-tak Pepino to krasne zvladl-je to sikulka :slight_smile: :wink: Dekuju
18. pro 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
aní - no to by byl vrchol, kdyby to popletl :grinning: :grinning: já díky, už se těším až to přiveze domů :wink:

a jinak hajánkování se nekonalo, šla jsem odhazovat sníh a to byla teda rozcvička, ale bylo mi venku příjemně po těch dnech co jsem doma zalezlá jako krtek v díře :slight_smile:
18. pro 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj doufam ze budes spokojena :wink: nasla jsem jeste jednu kosticku do kosty tak pak dodam.Treba postupne najdu vsechny :grinning: :grinning: :grinning:
18. pro 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak aní, dodávka zboží je už doručena doma...jsem spokojená, dík za bonusy :wink:
18. pro 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ějak moc teď před vánoce nestíhám takže:
Tak já jsem konečně také vytvořila PFko. http://www.facebook.com/photo.php?pid=30821306&l=bc4295c063&id=1051166272
Všem přeji veselé vánoce s našima prckama a do nového roku, štěstí, zdraví a lásku.
18. pro 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi - pěkné přáníčko, Ondra hezky zapózoval :slight_smile:
18. pro 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no teda, skoro 24 hodin ani noha ???? :confused: :confused:

tak to je vidět, že jsme všechny pilné hospodyňky a poslední víkend před vánoci není na koníka ani trošku času :grinning:
19. pro 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
nám dneska nešel net, až večer manžel zjistil, že máme povytažený kabel :grinning:.
V obýváku máme položený koberec, zítra nastěhujeme nábytek a už můžeme vegetit v obýváku. Hurá.
Ondra už se plazí :dizzy_face:
19. pro 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holčinky!
Taky nestíhačka, manžílek doma, no znáte to :grinning:

A tady naše PF :grinning:
http://www.facebook.com/album.php?aid=34078&id=1652253096&l=7775571898
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. pro 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi - supéééér, že už budete mít obývací obývák! To bude Ondrášek mít hned co zkoumat :slight_smile:
20. pro 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, přeji krásnou poslední adventní neděli a přikládám PF od nás (přání je v albíčku taky :wink: )

a chválím všechny ta vaše, nádherná!!!

všechny moc zdravíme a snad ještě bude před tím svátečním vypuknutím chvilinka něco písnout.... pa
20. pro 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
tak já si předvánoční čas plně užívám. dnes jsme měli hlídání a vyrazili ještě do Hypky. a bylo fajn. Nechala jsem si udělat baňku - u vás kouličku - s nápisem 1.vánoce 2009 Dominik :d budeme každý rok dělat a v 18letech mu dáme dědictví :grinning: :grinning: uviíme kolik se jich postupně rozbije. ale je krásná.

Pfka jsou krásná, rozesmála mě Ený a její silvestr, přesto musím zvlášt pochválit Emičku. ty bláho, to je modelka ... moc se vám to povedlo. sluší ji to.

setjně je to krásný čas ted před vánoci. včera jsme poprvé vytáhli sáňky.. to je nádhera.. tak si to snad užíváte taky. :dizzy_face: :dizzy_face:
20. pro 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky na konci víkendu!
zdravíme Vás po víkendu!
Já jsem dostala nějaký dárek, nedárek už předčasně, přepadla mě rýma /ta hnusná barevná/a pěkný kašel, bolí mě hlava od té rýmy, v noci chrápu, jak nemohu dýchat
Dáda si to u babí a dědy v JC o víkendu užil, byl bobovat.
Já jsem ještě s mamkou v JC pekla cukroví, no jo, ona jako důchodkyně nějak nestíhá.

Luba teď vyrazil do OBI pro ještě nějaké potřebné věci a hlavně pro stromeček. :slight_smile:
Vážně se mi ta atmosféra líbí, všude bílo, hmm,až na to, že já si to moc teď venku neužiji, mluvím, jak tuberák.
20. pro 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky-krasne mrazive ranko :wink:
Klouz-jj Ondra ma taky opet rymu :frowning2:
Preju brzske uzdraveni :slight_smile: :wink:
Mame tu synovce od segry-je v detskem domove tak jsme si ho vcera privezli na svatky a jede domu az 3.1.
21. pro 2009 v 06:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanda •jééé, to je od Vás krááásný, že jste si synovce vzali na Vánoce k sobě.

Moje švagrová se švagrem mají od léta doma vpéči 2 děti z kojeneckého ústavu.Jsou to sourozenci.
21. pro 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:sweat_smile: Klouz-jj tak to jsou dobry :dizzy_face: Oni nemaji svoje deti? :confused:
Ja jsem jeste vsude vytrela a umyla koupelnu :wink:
Udelala Matyskovi dodatecne k svatku dortik a snad uz bude klidek :slight_smile: :wink:
21. pro 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek...
Aní třeba má teta má 2dcery a taky si brala ještě dvě děti-taky sourozence. a dokonce se schází s jejich babičkou a tak. jsou rádi, že si je teta vzala. u nás v rodině je to normál. nejsou jediní v naší rodině :o)))

A jak to že máš Matesa? ségra to dovolila? já jsem kdysi nějak chápala, že jsi ho nechtěla brát, aby k vám nenaklusala ségra a nedělala neplechu..

JInak jak tady dávala Klouz recept na cukroví Nebe v hubě...tak je úžasné. sladké jak :o) :sweat_smile: a vůbec suché .o) dnes jsem ho konečně polela čokoládou a končím s cukrovím.. ani nevím kolik jich mám, ale letos nějak moooc ale šlo to samo :grinning:
21. pro 2009 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanda •mají 2 kluky/17 a 19let/,teda ani jedn není bráchy Luboše.Švagrová se rozvedla, když byli kluci malí.S Bráchou Luby žijí už dlouho a už jsou i od roku 2005 svoji.Švagrová už několikrát potratila, tak si řekli, že někomu dají domov.
21. pro 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja takove lidi obdivuju a strasne jim fandim :dizzy_face: Jsou dobry :slight_smile:
Lucko-tak ona je na leceni a Matula by byl v decaku uplne sam a do tel.mi rekla ze je rada ze je nekde na Vanoce a neni sam.Je to zlaticko a uplne v pohode kluk.Tak strasne skromnej to se jen tak nevidi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. pro 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tetky koníkovky,tady něco pro Ty, které od nás nedostaly PF 2010 e-mailem :slight_smile:

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3635881&vReferer=
21. pro 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Omlouvám se,je to nějak moooc zmenšené, lupu vám k tomu bohužel nedám.
21. pro 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. pro 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj berušky :slight_smile:

koukám jak před těmi vánoci vůbec nestíháme koníkovat, co? no ono po svátkách zase bude čas a budeme tu drbat a drbat :slight_smile:

my teda nemáme péefko, takže vám všem přejeme krásné svátky, hodně zdraví, rodinné pohodičky a dětem kupu dárečků a maminkám teda taky nějaké ty dárky ať jéžíšek přinese :wink:
22. pro 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky a děti.
Já jsem doma sama, Dáda se mi až zítra vrátí od babi a dědy.
Stále mě trápí rýma a kašel. Není to jako chřipka, no asi jsem někde přistydla,nebo tak nějak.
Doma rovnám, porovnávám skříně, vyhazuji oblečení, co už mi je malé a tak..., prostě činnosti, co s Dádou nedělám.

Před chvílí jsem dobalila dárečky. :slight_smile:
22. pro 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-Klouz tak si uzivej to je klidek vid? :wink:
U nas je rachot a porad nejakej bordel.Darky mam skoro zabalene jen jeste par co jsem prikoupila :wink: :slight_smile:
22. pro 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanda •pořád od rána něco dělám,tak mi to aspoň rychle utíká.
22. pro 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek