• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
autor
Ahoj holky-tak u nas budicek uz v pul seste :sweat_smile: :grinning:
Ale stihla jsem si pripravit na rizoto,poklidit,vysat,ustlat,nahazet nadobi do myscky.Pac dnes jdeme na ORL na kontrolu s Ondrou a Matyska vezu za jeho brachou co tu zustal kdyz se stehovali.Tak se moc tesi :dizzy_face:
Tatka mel vcera taky vanocni vecirek od brigady,v pul osme jsem ho tam vezla a pry mi zavola kolem 22hod at pro nej prijedu.Sel dnes do prace.No tak v pul jedne byl doma jak na koni,nastesti ho privezl kamos A docela v podrousenem stavu Tak jsem ho dnes v pul seste budila aby to vubec stihl Ja jsem jeste dobalila nejake darecky a dnes jeste koupim na poste hru Slepa baba-strasne se mi to libi a vecer zabalim :wink: Vecer s tatkou ustrojime stromecek to budou kluci rano koukat,no a zitra dop.jedeme ke tchanovcum.Budeme tam na Stedry vecer.Matysek asi zustava u Jolany,pry Rychtrovi moc nezna tak proto-ale ja ho chapu ze chce byt s rodinou :sweat_smile: :slight_smile:
23. pro 2009 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
tak my první vánoce zažijeme nemocní :frowning2: od pondělí byl špatnej a včera už horečkoval. Jen má jen rýmu, tak stahujeme horečku a .... nejdeme ani k Nechánovi - nekucká nic. takže by nám stejně nic nedal. no a holt když to třetí den nepoleví, tak nás uvidí na pohotovosti. ale snad jo. v noci se po 2čípku zadařilo a ráno byl studenej - teda ne zimou :grinning:

Aní.. jak nechali bráchu??? jako u někoho z rodiny?? myslím od Matesa? a není ti to líto, že ho necháš na večer, kdy nosí ježíšek dárky u Jolany? mě by to bylo. Když už píšeš, jak je ze všeho nadšený..

včera jsem ještě byla v Bondy - utratit body do DM, když ještě dávají kuponky 25% navíc a 15% na nákup, tak máme nutrilonu zásobu tak na 5měsíců :o) už ho nebudu ani kupovat. jsem si říkala, že tak v 1,5roce bych přešla na sunar či Hami.. tak uvidím, zda mi to vydrží :grinning: :grinning:
23. pro 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko!
Lucka:přejeme Vám, ať je Domčovi brzy lépe.

mě se už líp dýchá, i rána jsou lepší,ale chrchlám ještě stále.

Taky budeme strojit stromeček,až půjde Dadýsek dnes spát.
23. pro 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné prožití svátků vánočních a do nového roku jen to nejlepší, těm, které čekají mimíska, ať je vše v pořádku, těm, které se o miminko snaží, ať se brzy zadaří a všem maminkám hodná dítka přeje Mishu s rodinou
23. pro 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci-a vis ze mi to ani lito neni?Ja ho chapu a hlavne o vetsine darku vi alespon od nas.Od brachy asi bude mit prekvapeni.Ja jsem spokojena ze on je spokojeny :slight_smile:
No on ma jeste brachu tady v MH ten zustal u sveho tatinka-segre ho nedali :slight_smile: :wink: Tak je u nej ted na navsteve :dizzy_face: :dizzy_face:
Jinak preji Domcovi,Klouz a vubec vsem marudkum brzzke uzdraveni :slight_smile:
My jedeme 20.1. do Motola na vysetreni ohledne gromet do usi.Pred chvilkou jsm,e prijeli z ORL :frowning2: :confused:
23. pro 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji vám všem moc krásné vánoce užijte si ježucha a buďte zdraví papá :slight_smile: :dizzy_face:
23. pro 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, už jsme doma celá rodinka.
Dáda spí, nějak nemohl usnout, protože spal našim cestou z Jičína.Tak ho Luba uspal, četl mu pohádku. mám tu horký čaj a Já se jdu taky natáhnout k TV, dávají Sama doma.

nanda •taky už lépe chápu ten příběh Matese.

mishulle a nanda: díky za přání! :slight_smile:
23. pro 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. pro 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj v předvánoční večer :slight_smile:

Aní - myslím, že s Matýskem jste to vymysleli dobře, u Jolči mu bude fajn, u tchánovců by se asi moc necítil, když je tak moc nezná... Jsi hodná, že jsi si ho vzala k sobě, na vánoce by rodina měla držet pospolu a nikdo by neměl být sám a už vůbec ne děti... :slight_smile:
tak to jsem zvědavá, jak dopadnete v motole, to už s těma ouškama přece není možný :frowning2:

luci - jak je domimu? moc držím palečky, aby jste si zítra vaše první vánoce ve třech užili na 100% a nemuseli srážet teplotu.... :wink:

my jsme jakž takž v poho, prcek už úplně, já skoro úplně, jen nám táta začal rýmičkovat a tchýňka je trochu nachrchlaná....takže jsme se prostě museli v tom nachlazení vystřídat všichni, snad až na psa.... :grinning:

se tááák těším na zítřejší večer, copak asi já hodná maminka dostanu od jéžíška?? jsem byla celý rok moc, moc hodná, tak doufám, že to ten ježuch náležitě ocení :grinning:

takže kočičky, ještě jednou všem přeji moc krásné prožití vánočních svátků a užijte si to v klidu a bez stresů :slight_smile:
23. pro 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ještě jedna noc a jsou Vánoce a Ježíšek.

Taky si říkám, co mi Ježíšek nadělí.

Zítra si to všichni moc a moc užijte.

L + D.
23. pro 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stromeček už máme ozdobený.Jsem zvědavá,jak dlouho vydrží při nájezdech našeho škodiče Dády.Ještě, že tam máme minimálně kouliček, žádnou čokoládu a převažují slaměné ozdoby.

Dobrou noc a krásné sny.Krásně se všichni na zítřek vyspěte.
Už se těším do péří.
23. pro 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ŠŤASTNÉ A VESELÉ VÁNOCE :dizzy_face: :slight_smile:
Ahoj holky-krasne svatecni rano :dizzy_face:
U nas stromecek taky rosviceny nazdobeny a kluci jsou celi paf-tak jsem moc rada :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Verusko-no Matysek nakonec bude s nami pac se stalo neco blbyho.Nechce se mi to psat je to naDLOUHO ale zkusim to zkopirovat :wink:
24. pro 2009 v 06:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak mam spatnou zpravu,Jolane se ztratili 2000kc a mysli si ze to byl Mates.Jsem z toho strasne spatna pac ja mu tolik verim ze to neudelal.Musim na nej uhodit ale je mi z toho spatne uplne.Vubec nevim co delat- :frowning2: :confounded: :fearful: fakt.Jsem nestastna a uplne mi to zkazilo Vanoce.Tolik jsem se na ne tesila
24. pro 2009 v 06:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky je mu 14let
Tak jsem mu to rekla a i Jolana a on tolik brecel jak mu to bylo lito ze se mu neveri.Rikal ze je rad ze je na prazdninach ze nemusi byt v decaku a ze by to proste neudelal.Ani nevi co by s nima pry delal.V decaku by ho prohledali atd....No.... ja mu teda verim a i Zdenda.Porad cekam ze prijde bracha a reknou ze to nasli
Ale rikal ze to chape ze mu neveri kdyz uz to udelal s tim mobilem.No je mi stzrasne pac fakt hrozne lito :fearful: :frowning2:
24. pro 2009 v 06:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teryjj hledala a hlavne on uz jim jednou sebral mobil.Ale to byl jeste se segrou.Ted proste nechapu proc by to delal.Chystame mu hezky Vanoce,i cigarety mu bracha dal aby nemusel nekde smelit nebo krast a ted tohle.Ja porad doufam ze se to vysvetli ale jsem z toho smutna. :fearful: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
24. pro 2009 v 06:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky tak snad jsem to tu zkopcila vse a vyznate se :confounded:
Ja jsem teda jeste mluvila s jeho kuratorkou a ta tomu taky neveri-pry nikdy nekradl.No jo-jeste porad me boli hlava jako prase jsem z toho hotova,
Samo ze brachu s Jolcou chapu ale i tak mi je Matese strasne lito-my mu se Zdendou verime tak alespon ze tohle vi a citi to :dizzy_face: :sweat_smile: :sweat_smile:
24. pro 2009 v 06:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Šťastne a Veselé ANOCE PRDELKY-http://www.videoklipy-mp3.cz/cz-sk/karel-gott-ticha-noc/
24. pro 2009 v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Která pravidla porušuje: | Zruš http://www.videomix.cz/video/I7mAFiqY9uI/
Jinak jsme uz celi den bez plinky jen na spani a na ven Alwe i to brzy dopilujem :wink: :slight_smile:
24. pro 2009 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
KRÁÁÁSNÉÉÉ VÁNOCE PŘEJEME!!!

nanda: ať se u vás situace brzy vyjasní!
24. pro 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krasny a poklidny Stedry den, pohodove svatky a hodne stesti a zdravi v novem roce 2010. Zemici
24. pro 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nádherný Štědrý den, užijte si večer, milé holky.
Máte krásná PF, posílám naše:

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3639149&vReferer=
24. pro 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahooj holky-krasny podvecer :wink: :slight_smile:
Tak Stedry den u nas super-hora darku a kluci spokojeny Jen teda fotku nemame ani jednu pac jsme doma nechali fotak i kameru :frowning2: :angry: :confused: To me teda stve-ale neco jeste nafotim :wink:
Kluci ted nafoukli skakaci hrad tak uz skacou :grinning: Ted uz se tu nehneme vubec :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Stepa porad tahal aktovku a Ondrasek dostal i malicky plast.kocarek s miminkem tak je spokojenej-v hypce za pol.cenu tak vysel na 75kc-no nekup to :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. pro 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky-krasne Stepanske rano :grinning: :grinning: :grinning:
26. pro 2009 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všem :slight_smile:

aní - to je mi líto, že jste měli takové menšíkomplikace zrovna na štědrý den :frowning2:
No asi si budete muset pořídit větší byt, když mají kluci takových nových věcí a taky ten nafukovací hrad :grinning: :grinning: Jen ať si to užívají miláčkové malinký :wink:

u nás vše proběhlo v pohodě, všichni jsme byli spokojení a ještě si užíváme klídku, pohádek a takové ty vánoční atmosféry....

no a aby jste neřekli, že jsem tajnůstkář obecný, tak já vám svěřím jedno velké překvapení, které položilo málem i mě..... :confused:

jsem těhotná, nečekaně a překvapivě přirozenou cestou.... :dizzy_face: :dizzy_face: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

takže až sem přijdu na delší dobu, tak se rozepíšu víc co a jak....
26. pro 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Verkoooooooooo-Ty vaDO tak to je super.Starsne moc gratuluju.To budou deticky kousicek od sebe :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
A jak Pepa koukal na pinpongac? :slight_smile: :wink:
26. pro 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Věru, gratuluju. :slight_smile: To je teda vánoční dáreček.
Nandi, Štěpánkovi všechno nej k svátku.
Ondra si vánoce celkem užil. Mě trochu zklamalo pojetí vánoc u tchánů. Jedlo se na 2 x - napřed klobása, ryba až asi za půl hodiny,nečekalo se až budeme sedět všichni u stolu, tchán a manžel začali jíst dřív, než tchýně stihla nandat mě a sobě, žádné zvonění, stromeček asi 20 cm velký a pod něj se dárky nevešli, tak se rozdávali pod fíkusem. Prostě jiné pojetí vánoc, takhle to u nás vypadat teda nebude. Ale dárečky jsme dostali - my peníze, Ondra židličku a příbor, pak tam měl dárečky - hračky od nás.
Z dárečků a balícího papíru byl Ondra nadšený, včera u našich dostal ohrádku, sedátko do vany, od ségry nějaký hračky. U našich je velký stromeček. A dneska máme velký rodinný sraz, tak se těším.
26. pro 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Verko-ja na Tebe myslim a jsem za Tebe stastna jako bych byla tehu ja :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Evi-jeee tak to je blbe teda-tak alespon ze Ondrasek je jeste malickej a moc to nevnimal.A az budete vetsi tak si to udelate po svam :wink: :slight_smile: :slight_smile:
My ted cekame na tchanovce maji prijed na veceri-delala jsem tu kvet.polevku+cinu s hranolkama.Mela byt i ryze ale uklizela jsem klukum v pokojicku a pripalila jsem ji :confused: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem jelito no :confounded: :angry:
Dekuju za gratulace-vse vyridim :slight_smile: :wink:
26. pro 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jeste peru a vesim to venku pac je krasne :slight_smile: :slight_smile: :wink:
Verko a uz se tesim na podrobnosti-to jsi to zjistila Ty sama a nebo az dr? :slight_smile: :confused: :sweat_smile:
26. pro 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé to jsem ráda, že jsem sem nakoukla. ty bláho . ... Věruš.. to je nádherné. teda ty jsi z toho štstná. pro mě by to byl děs. ale ty jo... a teda... už jsi byla u Mudra? když teda jako... už jsi 11tt? neob jak? a tatkovi jsi to řekla kdy???

no u nás teda nic moc. dnes už jsme to nevydrželi a skončili na pohotovost. tak v 8:30 tam bylo 5dětí. nám vzali krev a za 1,5hod jsme musei tam jen pro výsledky. naštěstí nás vzali přednostně.. už tam v té době bylo tak 15dětí určo. no a máme zánět horních cest dýchacích a máme ATB. takže od pondělí sedíme doma a teda ještě do dalšího pondělí.

a ted k nám dorazili jadrníčci. a šokem přijeli dvěma auty.. protože přijelo 6lidí a pes (babetčina dcera) ...
26. pro 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a teda jen se pochlubíme menu od Domina... na štědrovečerní večeři měl meruňku - jsem koupila, neodolala jsem, když je nemocný a piškotky.. a byl spokojenej. u stolu s námi vydržel 30min.
26. pro 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek