• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
autor
Luci-jeee chudera Domisek :rolling_eyes: :fearful: :fearful: Tak preji brzzke uzdraveni :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: A je teda sikula ze s Vami vydrzel pul hodky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jinak u Vas musi byt ted teda veselo a rachot :slight_smile: :slight_smile: :wink:
Verko-tak kde jsi Ty dvojnasobna mamino? :slight_smile: Jak se citis? A jak dlouho to vis?Honeeeeeeeem jsem zvedava :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. pro 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Štěpánkovi posíláme velikou pusu a přání vše nej k svátku!

Luci - doufám, že ATB zabrala a je Domčovi líp! návštěvu jste si určitě užili :wink:

Věruško - jůůůů to je nádherná zprávička! moooooc gratulujeme!!!!! tedy se přiznám, že těhulkovství docela závidím, se mi tááák stýská, :grinning: :grinning: :grinning: no věkový rozdíl už tolik né, bude to trochu mazec, ale vy máze v domě babičku, tak to zvládnete levou zadní a pak už to bude jen super - budou mít broučkové k sobě nádherně blízko.... tak hlavně ať je vše v pořádku a to určitě bude :wink: a ať tentokrát vyjde ta holčička :sweat_smile:
26. pro 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj!!!!!!!

claudie: moooc gratulujeme,držíme Vám palečky,ať vše dobře dopadne!

nanda: Štěpánkovi vše nejlepší k jeho svátku.

Lucka:přejeme brzké uzdravení.Návštěva je u Vás až do 30.12.dle plánu?

evinka:přeji Vám,aby příští Štědrý večer byl dle Tvých představ.Jojo, co rodina, to zvyky, co na to manžel, na jiné pojetí Vánoc,než jsi zvyklá?

Jinak Štědrý den byl u nás v pohodě.Ještě stále užíváme atmosféru Vánoc. 25.12.jsme byli v JC u tchánovců na obědě a pak na skok u našich. Dnes včetně našich jsme byli na rodinné sešlosti. Jako každý rok, tak i dnes 26.12. se scházíme u jednoho ze sourozenců taťky/je ze4dětí/, tentokrát to bylo v Benátkách nad Jizerou.Bylo nás tam18 celkem.
Zítra k nám dopoledne dorazí Luby brácha s rodinou,starší kluci zůstanou doma a přijede jen Natálka a Péťa, to jsou ty 2 děti, co jsi švagrovci v létě vzali do péče.
Jinak 28.12.a 29.12. jde Luba do práce.30.12.odjíždíme na Silvestra.
26. pro 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudie: už se těšíme na podrobnosti!
26. pro 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak kočky:

jak jistě všichni víte k Pepimu nám musela pomoci lékařská věda, páč mi diagnostikovali neprůchodnost vejcovodů, tudíž neplodnost....Takže po šestinedělí na kontrole u gyndr mě jako ani nenapadlo nechat si psát jakoukoliv antikoncepci, jsem si říkala, že jako vyhozené peníze jen proto abych měla menstruaci pravidelnou přesně na den....
No a první menstruace po porodu přišla až v říjnu, v listopadu nic....Tak jsem si říkala, že to je tím kojením, že tělo je ještě celé rozházené a nějak nad tím nepřemýšlela...V prosinci taky nic....
Pak jak jsem byla nachlazená, tak jsem se toho nemohla dlouho zbavit a jeden den mi bylo šoufl po ráno i jako na zvracení /to jsem teda u prvního těhu vůbec neměla/, no a tak se mi jen tak myšlenka na těhotenství mihla krátce hlavou, ale jsem si říkala, že to není možný, vždyť nám to normoš přeci nepůjde....
Minulý týden v pátek jsem jela do lékárny pro čaje a u pultíku ze mě vypadla věta: Ještě potřebuji těhotenský test..... Doma jsem si jen tak, zcela bez pomyšlení na pozitivitu, testík provedla a ejhle byly tam v cukuletu // :grinning:
Vyvalila jsem na to oči jako buvol a ač přesně vím, co // znamenají, tak jsem začala číst návod :grinning: :grinning: :grinning: V sobotu jsem testla podruhé a zase byly //. takže to bylo více než jasné.....
Pepovi jsem nic neřekla, chtěla jsem ho pod stromečkem překvapit...věděla to jen tchýně...
V pondělí jsem volala na gyndu, sestra mě objednala hned na úterý a tam už malý prcek na utz na mě mával.... :dizzy_face: Dle PM mám termín 21.7. a dle utz je mimi o deset dní mladší, takže druhý termín 31.7. :wink:
Pepa dostal jako závěrečný dárek oba testy a fotku mimíska. Byl moc překvapený, dojatý a šťastný...... :slight_smile:

Takže asi tak....Zázraky se prostě dějí a my jsme toho příkladem... Jsem ráda, to je samozřejmé, jen jsem takhle brzy děti po sobě fakt neplánovala....Bude to mazec, ale se to bude muset zvládnout a vydržet....

Všem děkuji za gratulace a přeju dobrou noc :slight_smile:
26. pro 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věruš - týjo, jsem tu uronila slzu, to musel být úžasný dárek pod stromečkem :dizzy_face: apropo, jsi třetí v mém omezeném okolí, které diagnostikovali neprůchodnost vejcovodů a která otěhotněla přirozeně, z toho moje kamarádka 2x za sebou (nějak se dr. zapomínají zmiňovat o možnosti špatné reakce na kontrastní látku).... :sunglasses: každopádně ještě jednou moc gratuluji, je to bomba!
26. pro 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudie • to je nádherný dárek pod stromeček, ty naše těhulko! :slight_smile: I lékaři se někdy mýlí! :slight_smile:
26. pro 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudie •Jak je vidět, příroda je všemocná čarodějka.

kacula75 •jak se máte?Jak jste si užili Vánoce?Co Ježíšek?
26. pro 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klouz - ahojky holky, jj, vánoce super, jako vždy, když jsou malé dětičky, to se člověk má na co těšit, znáš to :grinning: jen kdyby mě přešly ty každoroční depky, nějak mi ten prosinec nesedí :stuck_out_tongue_closed_eyes: kam se chystáte na silvestra?
26. pro 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacula75 •Už po páté jedeme na stejné místo - obec Lažiště, kousek od Husince.Tam, jak jsme i byli v létě v srpnu s Dádou od středy do neděle.
26. pro 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
neznám, ale musí tam být krásně, když se tam vracíte :wink: Dáda bude v Jc, že?
26. pro 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacula75 •Ta chata je káošky, stále tam jezdí stejná parta,tak že Silvetr tam už budeme mít po páté.
Dáda bude v JC.Ani nejde o Silvestr,ale v zimě to pro děti tam není moc vhodné, jsou to celkem partyzánské podmínky.Děda a babi se už těší.
26. pro 2009 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-krasne rano :slight_smile:
Verus-krasne story :dizzy_face: :dizzy_face: Ja jsem na Tebe vcera tak myslela ze se mi o Tobe i zdalo :slight_smile: :slight_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :dizzy_face: Ooooooobr gratulace a je to fakt zazrak :slight_smile: Mam kamosku a taky ma prvniho kluka z IVF a taky napoprve a druhy normalne prirozene :slight_smile: rIKA SE ZE TO TELO UZ JE PRY prostouchle a ocistene a jde to lepe :slight_smile:
No nevim u nas to bylo naopak :slight_smile: Doufam ze si nechate rict co to bude a to co mas v pase-to se mi vubec nelibi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ty vado a uz jako skoro 3 mes to je parada-tolik Ti to preju :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. pro 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Klouz uzijte si silvestra :slight_smile:
My jdeme k nam do hospody a kluci budou na Petkovech :slight_smile: :wink:
27. pro 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věru super počteníčko.. hele jako , ale na září si plánovala jít využít ty vajíčka, co máš v praze, tak to stihnete :o)) přece je tam nenecháš :grinning: :grinning: :grinning:

chci taky vidět fotku... kde je??? a kdy máš další kontrolu???

ostatní zdravím.. no sorry, ale Cladiu je ted nejzajímavější :o))))
27. pro 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezký večer breberky :slight_smile:

luci - no mám dojem, že embryjko co se v Praze mrazí uý asi nevyužijeme....já myslím, že dvě díťata nám budou stačit tak akorát a ještě navíc když budou po 13ti měsících, to bude taky žůžo :grinning:
fotku musím naskenovat nebo nafotit a založit nové album druhému mimískovi, aby neřekl, že Pepi má a on ne :grinning: k mudře jdu hned po novém roce na odběry a další poradnu mám až 21. ledna...Taky budu muset zajít k praktickému a objednat se k zubařce.... Sestra mi jako na gyndě chtěla vše vysvětlovat a pak říká, vlastně vždyť vy to máte všechno ještě v čerstvé paměti, tak co vám budu povídat, že? :grinning: :grinning:
Co Domísek, už je mu dobře? Pozdravuj ho broučka malého :wink:

Aní - no asi tě zklamu holka zlatá....dohodli jsme se s Pepou, že se u druhého mimi necháme překvapit a nechceme vědět pohlaví a ani jména nebudeme zatím vymýšlet, necháme to na poslední chvíli....U Pepči bych to asi horko těžko vydržela, ale teď si myslím, že to bude v poho....Už jsme přece nějací mazáci :grinning:

klouz - to si silvestra užijete, to vám přeju....U nás taková akce asi nebude ještě asi chvíli připadat v úvahu.. :wink:

kači - no to je teda divná diagnóza, když ty sama znáš už tři lidi co přeci jen otěhotněli...Ale to je jedině dobře :wink: U mě to bylo divný od samého začátku....Při tom hnusném zákroku, co dělají při plném vědomí, s tou kontrastní látkou, mi sdělili, že mám jen jeden vejcovod a ten, že je neprůchodný...Po dvou měsících následovala laparka a tam mi zase řekli, že mám vejcovody oba, ale taky neprůchodný...Pak, když jsem začala jezdit kvůli umělému oplodnění k Apolináři, tak tam na ty moje lékařské zprávy valili oči a moudří z toho moc teda nebyli....No ale čert to vem, Pepi je na světě a teď na cestě prcek číslo dvě :slight_smile:

pepino už chrní, dneska byl docela hodnej, asi si uvědomil, že maminka je více unavená, tak začal spolupracovat... :grinning: No ještě nebudu křičet, zítra může být vše jinak, že...známe dětičky... Velký Pepi nám jde zítra do práce, to nám bude smutno...Závidím vám, které mátě tatínky doma celé svátky...já chci takýýýýý :slight_smile:
27. pro 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
dneska jsem ještě u našich. Ondra mi doma pár dní spal super. Usnul mezi 9-10 večer, vzbudil se mezi 2-3 na pití a pak mezi 6-7 a vstávali jsme kolem půl 9. Tak super. Ale co jsme na cestách tak je to tragédie. Už se těším domů a doufám, že problém je v cestovní postýlce.
tady je pár fotek z vánoc: http://www.facebook.com/album.php?aid=2041893&id=1051166272&l=00fb91bc96
27. pro 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky :wink:
Lucko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jj to je fakt ze Verka je ted nase hvezda :slight_smile: :dizzy_face:
Veru na to jsi cekala vid? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Evi-hezky fotky :wink: :slight_smile:
No a ja jdu dnes na OU overit podpis a poslat to do Pronatalu ze muzou nase vajicka na vyzkum-ale je mi to tolik lito teda-chuderky maly.Tolik prace mi to dalo :frowning2: :frowning2: :confounded:
28. pro 2009 v 06:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno!
Přesně tak, claudie bude teď u nás na MK "IN"!

nanda:jo, na výzkum? Tak že rozhodnutí už padlo! :frowning2:

Lucka: jak je Domčovi?

evinka: přeji Vám,ať se spinkání Ondráška zase srovná.

Holky, už je zase pondělí, toto letí, normoš pracovní den a my jsme s Dádou sami.
Dopolko jdu do C&A.Odpoledne kolem 15h nám přijde kámoška s Eliškou, Elí je stejně stará ,jako Dáda.Silente Elí a Martinu zná, je to ta holčička z koupaliště, co měla krásný růžový župánek a Dáda se po ní "válel" a šmajchloval s ní. :grinning:
28. pro 2009 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Klouz-tak nepadlo ale nejak se o tom nemluvi tak asi joooo :frowning2: :confounded:
Nebudu to lamat pres koleno :wink: Treba se taky zadari normalne jako u Verky-Stepanek sel taky prirozene :slight_smile: :wink:
Jinak my jsme taky doma sami a jeste zitra.Pak snad uz bude tatka doma :slight_smile: Ve stredu k veceru jedem odvezt kluky na Petkovy a tatka bude mit klid vecer na Mrazika :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ale rano jdeme jeste k zubarce na preventivni prohlidku :wink: :slight_smile:
Ondrasek si krasne rika na nocnik-ale abych to nezakrikla teda :confused: :sweat_smile: :wink: Zname sve lidi ze :grinning: :sweat_smile:
28. pro 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré dopoledne všem :slight_smile:

tak to jsem ráda, že jsem "hvězda" alespoň pro vás.... :grinning: :grinning: To mě hřeje u srdce :grinning: :wink:

aní - asi to zatím bude rozumné rozhodnutí dát vajíčka k výzkumu, když Zdenda se ke třetímu prckovi nemá....a jak říkáš, třeba se stane, že bude ta holčička počata přirozenou cestou...A kdyby ne, tak máte dva krásné, zdravé a šikovné chlapečky a co víc si přát :slight_smile:

evi - hezký fotky z vánoc... :wink: To sedátko do vany vypadá šikovně... a koukám, že Ondru dáváte už do ohrádky, jak se mu tam líbí-nelíbí? neprotestuje v ní? máme jí taky už doma, půjčenou, ale ještě není sestavená a zatím pepi neleze, takže ji až tak nepotřebujeme,ale možná by si na ní měl už zvykat, co myslíš? jak to bylo u vás?

klouz - jdeš nakupovat povánoční slevy do CA? teda jestli tam nějaké jsou...ale asi jo, že? včera ukazovali v tel. novinách jak lidi čekali před krámama až otevřou a dělali nájezdy na slevy a nakupovali jako šílenci...Tak dej pozor, aby tě tam nějaký blázniví nákupčí neušlapali :grinning:
Je, tak to se Dáda bude mít, když mu přijde na návštěvu jeho muchlovací kámoška :grinning: :grinning:

taky u nás nasněhánkovalo? u nás je to krásně bílé...no jako na vánoce :grinning: Jsem se těšila, jak si letos v zimě zalyžuju a ono prdlačku, zase mám smolíka pacholíka a na lyže se mohu chodit jen dívat :grinning: :grinning:
No a můj drahý včera přišel s nápadem, že by jel na prodloužený víkend do Alp na lyžovačku s klukama....jako ho klidně pustím, ale ukrutně závidím a budu ronit slzy jako krokodýl, že on může a já neee, bééééé :cry: :grinning: :grinning:
28. pro 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. pro 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
u nás zatím nic moc. čekáme, kdy vše zabere a bude líp. no do toho nakazil mě.. a to už od 4dny a ted se chytá tatínek :o(. a zítra už jde do práce a rodiče mi jedou domů tak si hodím mašli :rolling_eyes: :rolling_eyes:

CLaudí, sedádtko do vany ti můžu prodat. my už ho nepotřebujeme. můužu ti poslat fotku a vše. máme skoro stejné jako Evi.

na fotky jinak nekouknu-až budeme sami. fakt jsem zase nakoukla co Claudí :dizzy_face: . a jak ani jména. no tak.. to nás pěkně budeš trápit.

Aní a bereš antikoncepci? nebo ne? já jen, jestli jako je afkt šance na ty dvojčátka :grinning: :grinning:
28. pro 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudie •slevy nějaké byly,ale já šla hlavně pro jeansy,mamka nevěděla, co mi dát k Vánocům, tak mi dala penízek(i když je to "neslušný",dávat penízky do papíru, pravila a nějak nikam neběžela,mi zajistit poukázku z obchodu).Tak jsem si přidala a mám gaťata.Na konec mám snad ty nejdražší z C&A,ale hlavně mi padnou.Vypadají zcela obyčejně.
Pak jsem si koupila nové pantofle na doma.
Dáda byl v Bondy hodný, celou dobu spal, tak jsem měla nááádherný klííídek.
28. pro 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciejadr • myslíme na Vás!
28. pro 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanda:Ondrášek je šikulka,jak si říká na nočník. :slight_smile:
28. pro 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci-ne,ne neberu :wink: :confused: tak se uvidi-kdyz to bude driv nez pujdu do prace tak OK ale jinak jako uz ne.Nejak to fakt nelamu a zitra to posilam do Pronatalu :slight_smile: :wink:
Klouz-tak super parada ze jsou katatka OK :slight_smile: :wink: A dekuju za gratulaci :slight_smile: Dnes celej den bez plinky jen dop.na spani :slight_smile: :grinning:
Luci a taky drzim palecky at uz je Dominek OK-a i Vy s Tomem :frowning2: :slight_smile:
My jsme sedatko skoro nepouzili-meli jasme to obyc a k nicemu :wink: :grinning:
28. pro 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanda •vy jste šikulky,bez plínky,jsem zvědavá,kdy bude Dáda bez plíny. Ona Ti už končila doba,do kdy jsi mohla mít vajíčka v marzáčku?

Lucka - jéé, čtu nepozorně, až teď jsem si všimla,že churavíte i Ty a Tom.
28. pro 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Claudi: moc gratuluju těhulko
Luci: brzy se uzdravte
28. pro 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-krasne rano :wink:
Ja od rana litam jak meluzina abych mela hotovo :wink:
Odpol.jdeme detem, chystat stezku odvahy tak jsem na nezvedava a tesim se :wink: a jak se setmi tak pomazou :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. pro 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek