• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
ahojkýýýý

luci - tak pošli když tak foto a cenu na emila...máš ho na mě? když tak ti ho písnu do IP...ď..
no koukám, že to je u vás jako u nás, předáváte si to jeden na druhého, co? my už jsme až na tchýni všichni v poho, jen ona ještě trochu prskoší....Tak ať vás to brzy opustí :wink:

aní - jsi holt akční žena z venkova :grinning: já jsem taky z venkova, ale o akčnosti se nedá mluvit ani trochu, jsem lemra líná a nejraději bych se jen flákošila, ale to jaksi taksi moc nejde...

klouz - to není neslušný dárek, to je dobrý dárek....pak si přece každý koupí za ty korunky to co si sám vybere a to je lepší než dostat nevhodný dárek...Tak je fajn, že jsi si udělala radost a koupila gaťky... :slight_smile: Já budu za chvíli tahat zase ze šatny gaťky taky, ale těhu :grinning: Ještě, že jsem ty těhu hadry někomu nerozdala, teď bych je zase musela shánět až budu mít sloní velikost a do ničehu se nevcucnu :grinning: :grinning:

dneska pepi dostane poprvé brokolici, tak jsem zvědavá jak ji bude baštit...mrkev s bramborem mu chutná, tak chci aby měl změnu a bude brambor s brokolicí...už vidím jak to prská na všechny světové strany...si budu na krmení muset vzít asi pláštěnku :grinning:
29. pro 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudie •tAKY JSEM ZA TY PENÍZKY BYLA VDĚČNÁ.Mamce jsem řekla, že si koupím asi kalhoty - rifle.Hned mi dávala kázání, ať mi dobře sedí a tak...a´t mají vysoký sed/je fakt, že já vzhledem k postavě nemůžu mít bokovky/ať mi pak z nich nelezpu kalhotky.No jestli myslela ty spoďáry bybkovského stylu, co mi koupila k svátku, tak to místo riflí jsem si měla koufit lacláče,nebo rovnou mentérkovou kombinézu.To by asi splnilo její očekávání. Nu co, nosit to budu já a né ona.
Mamka je jinak moc fajn,ale občas je na jejich názorech vidět, že je jí už 60.

My jsme se rozhodli,že už z MB odjedeme dnes k večeru,až Luba dorazí z práce.Pojedeme do JC,kde přespíme, Dáda zůstane u babí a dědy.My zítra ráno skočíme nakoupit proviant do Tesca a vyrazíme směr mezi Vimperk a Prachatice.
je to lepší,než zítra ráno vstát vézt Dádu do JC a ještě jet na jih Čech.

Dádu už mám zabaleného,ještě pobalím pár věcím nám a je to!

Luci - mě se stále ještě trochu drží rýma, normálně jí nemívám, čistý nos zcela ještě nemám.

nanda: jéé, u Vás ve vsi to stále žije.

Pokud se tu už dnes neukážu.
Přeji Vám všem vykročení tou správnou nohou do roku 2010.

Uvidíme,kdy se vrátíme,asi, až 2.1. a to pojedeme do JC pro Dádu a uvidíme dle situace,zda pojedeme domů hned, nebo,až druhý den.
4.1.zase jedu do Prahy,tak že nejdéle.5.1.2010 jsem tu.
29. pro 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak Ondrasek uz chrupe 2,5hodky to zase bude ocistec vecer :grinning: Ale tak zase bude cele odpol venku tak snad se vylita a bude pohoda :wink:
Claudi-ale prdlajs jsem pracovita-taky se mi nechce ale co by jsme pro deticky neudelai ze :grinning: :grinning:
29. pro 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Klouz-tak si uzij silvestra a taky preji stastne vykroceni do roku 1010 :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. pro 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanda:díky!
Ani se mi nějak nehce od toho našeho stromečku!

Hlavně nesmím doma zapomenout dárek pro Dádu - zítra má svátek. :slight_smile:
29. pro 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
aní - ty jsi zvíře, prej do roku 1010 :grinning: :grinning: :grinning: jsem se teda zasmála, fakt :grinning: :grinning: :grinning:

klouz - ty taky házíš fórky, lacláče nebo montérky :grinning: :grinning: :grinning: No jo, holt naše maminky jsou naše maminky...jestli budeme jednou taky takový, tak se mají naše díťata na co těšit :grinning: :wink: Se máte, že vyrážíte slavit nový rok mimo civilizaci s dobrou partou, to je vždycky fajn...Moc si to užijte...
A Dadýskovi potřes za mě packou, že mu přeji vše nej k zítřejšímu svátečku :slight_smile:
29. pro 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudie •parta je fajn,už tam jedeme po páté.
Odpoledne vždy chodíme do vedlejší vesnice do hospůdky na svařáček, v17 lidech padne dooost láhví vína...Sedíme vždy v hospůdce my a myslivci, co mají poslední leč.

Dáda děkuje.
29. pro 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
Claudí, jsem na tebe mysllea. že vlatně kojíš a stejně si otěhu. a to se podaří jen tomu, kdo to nechce a je to pro něho milé překvápko :o))) a taky jsem si vzpoměla, že Pepi už má 1/2roku a vlastně začíná papkat lžičkou a zdálo se mi , že jsi to tady nepsala. tak už to čtu :grinning: no Domi měl dens poprvé rajskou omáčku - jsem se hecla a měl i se zásmažkou.. a chutnala i mě (i bez soli), tak asi začnu takhle vyvařovat :grinning: :grinning: :grinning: no a po obědě sjme jedli mi a mamka mu dala ochutnat kyselé zelí a jedl taky. tak prý se nemusím snažit, sežere vše :grinning: :grinning:

Dádovi taky přejeme vše nej, jen už se to nedozví.

my silvestra nijak neslavíme. párkrát jsme byli na horách, ale já radši jedu s partii někdy jinkdy, než na to, že je silvestr. je to pro mě den jako jinej. jsem divná, co??? :grinning: :grinning: když jsme byli před mým těhu, tak jsme hráli hry atd 3noci před silvestrem a na silvestr stejně nezbyli síly :grinning: :grinning:
29. pro 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky :slight_smile: :wink:
Tak my jdeme dnes v pul desate jdeme k zubarce vsichni na preve.prohlidku,odpol.prijede kamoska z MB s detma a k veceru vezeme kluky ke tchanovcum :wink: :slight_smile: :slight_smile:
No a zitra do viru zabavy :grinning:
Luci jste normalni ze silvestra neslavite-ja mam dost kamaradu ktery klidne pulnoc zaspi.I me uz se to kolikrat stalo a prerzila jsem to v pohode :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: To ze jdeme do hospody tak to proto ze tam bude spolecnost a sranda.Kdyby to byl jeniom ples tak jdem taky a nemusel by byt silvestr :wink: :wink: :wink: :wink: My proste radi chodime za zabavou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Pristi tyden 7.1. jedeme na hory tak se taky tesim :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. pro 2009 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nějak nemám moc času. Ondra už leze jak drak, sedí a stoupá si, takže musím být v dosahu a chytat...
Věru, sedátko je super Ondra se mi ve vaničce začal otáčet, natahovat se pro věci ven a tak a už jsem neměla sílu ho udržet, takže jsem ho chtěla koupit a donesl ho ježíšek (naši). Takže teď ho posadím, dám mu hračky, on se vyblbne, mezitím ho umeju, kam se dostanu, pak si ho vyndám a umeju mu ještě zadek a jde z vody. Ohrádku dostal taky od našich k vánocům, takže 25. v ní byl poprvé. Holt tam zatím chodím s ním (máme velkou cca 150 x 120) nebo ho tam dám, když má fakt dobrou náladu, aby si zvykal. Ale bude tam jen když ho budu potřebovat mít v bezpečí - půjdu do jiného pokoje, budu žehlit atp.
Brokolice u nás prošla, řekla bych, že mu chutná víc než brambora. Ale teď se u nás střídá období, kdy jí a kdy nejí. Jinak já už dávám zeleninu, kuřecí a hovězí maso, bezlepkové kaše, banán a jablíčko. Teď se chystám, až dodělám krabice s rýžovýma kašema tak na ten lepek.
Luci k silvestru. já jsem ráda, když ho můžu strávit s kamarádama, ale nehrotím to a obvykle jsem stejně tak max. v 1 šla spát. Letos manžel jde jak na Silvestra, tak na Nový rok do práce, takže budu u TV, udělám pár chlebíčků, až mm přijde, tak možná počkáme na půlnoc a půjdeme spát.
30. pro 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-krasna silvestr :wink:
Ja uz mam upeceny slany strudl,za chvilku pujdem s bandou na pivko a pak se chystat na vecer :wink:
31. pro 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Do nového roku přejeme hodně štěstí, lásky a zdraví.
31. pro 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, .
Veselého Silvestra a hodně zdraví, štěstí a spokojenosti v Novém roce. Nemoce ať se vyhýbají a dětičkám ať se skvěle daří!!!
Věruško obrovská gratulace :wink:
31. pro 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak holky my vyrazime za zabavou.
Preji vsem krasneho silvestra a vyslapnuti pravou nohou do roku 2010-Verko aby jsi se mi opet nesmala :sweat_smile: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ted se mi to krasne povedlo-hec,pec :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. pro 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-zdarvim v Novem roce :dizzy_face: :dizzy_face: :sweat_smile:
1. led 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky zdravím v novém roce :slight_smile:

ale jako se nic nezměnilo, je to pořád jako ve starém roce, to je divný, co? :grinning:

aní - tak jo no, povedl se ti ten letopočet napsat správně, ale tamten byl hezčí :grinning:

daní - děkuji.... proč se neukážeš častěji? :frowning2: Co Halí, jak si užila vánoce a dárečky? :slight_smile:

evi - no to je Ondrášek pěkný dračisko takhle už je krásně pohyblivý...Náš lenochod se zatím k velké aktivitě nemá :grinning: U nás brokolka taky šmakovala, se až oblizoval... :wink:

luci - ty jsi teda kuchařinka, vyváříš rajskou, jo? taky bych si dala....ale nejsou lidi co by ji udělali :grinning: Ale dneska jsem měla svou milovanou svíčkovku, tchýňka ji umí mňamózní....a zbyla i na zítra, takže zase nemusím vařit, jupí... :grinning:

klouz - kolik jste toho vypili? není vám dneska ouvej vy kaliči?? :grinning:

já měla skoro dvě sklenky bublinek, teda za celý večer, takže jsem namol teda nebyla :grinning: Pepi byl samozřejmě o půlnoci vzhůru s námi, asi si nechtěl nechat utéct svého prvního silvestra a tak s námi "pařil"....Pak jsme mrkli přes okno na rachejtle co tatík venku vystřílel a šli na kutě...Bylo asi půl jedné a mladý pán ne a ne usnout...Ve finále usnul až po půl druhý a ráno jako vstával v osm, mezitím samozřejmě každé dvě hoďky se probudil, takže jestli mě takovéto noci čekají po celý rok, tak to potěš prd..!!!

jinak vám všem koníkovkám a koníkovčátkům posílám přání krásného nového roku a ať je zase o kus lepší než ten starý :wink:
1. led 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-u nas noc ok :wink:
Ondrula se vzbudil v 5.15hod ale prevlikla jsem ho a dala vycurat a bez plinky jsme si sli jeste lehnout.Myslela jsem ze se pocura ale je to sikula a v pul osme vstal a hned ze chce ee,je muj sikulka :slight_smile: :grinning:
2. led 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
Veruš...svíčková.. a od babičky.. teda... ty si tam žiješ.

jinak teda silvestra jsem měla podobného s tebou.. jelikož mám antibiotika, tak bohužel jsem si nedala ani trošku bublinek.. a teda Domi až do půlnoci se budil díky rachejtlím.. samo, že na půlnoc byl vhůru a nakonec do 2hod nemohl usnout a brečel. nepomohlo být v jiné místnosti než ložnici, haldit ho, nic.. já mysllea, že únavou umřu.. a ráno si vstal v 6hod. tak to jsem mu nadala. a vstala. (mezitím vstáváme na ATB). takže silvestr nenávidím :o) stále to u mě trvá. je to divná noc :sweat_smile: :sweat_smile:

Aní co ty aquaaerobic? byla jsi tady? jaké to je? takové, jaké jsme říkali? nebo jste rovnou jeli do Jičína??
2. led 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak my jusme prisli z vychazky :wink: Sli jsme s bandou na Muzsky ale u nas docela chumelilo tak jsem to s Ondrou tesne pred vrcholem vzdala a sli jsme domu :confounded: Sice jsme meli kocarek ale chvili chodil a tim jsme zbytek zdrzovali a chvili sedel-bez plastenky tak na nej chumelilo tak jsme mazali.Zdenda sel jeste s nima :slight_smile:
Luci-nebyli jsme ani tam ani tam pac maji vsude az po Novem roce :confused: :confounded: :confounded: ale nejdrive zkusime tu MB a pak uvidime :wink: :wink: :wink:
2. led 2010 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak si teda s nemocema pekne uzivate-to mi je Vas lito-chuderky :fearful: :fearful: :fearful:
2. led 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holkx-tady to teda frci posledni dobou :confused: :sweat_smile: :grinning:
4. led 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile:

aní - máš recht, trochu nám to tady přichcíplo, ale ono se to zase rozjede, doufám teda :wink:
Já teď taky nějak PC nestíhám, jsem jak šípková růža, jak mám chvíli od mladého klidu, tak to zalomím a dám si šlofíka, alespoň na dvacet minut...Dnes v noci byl vzhůru zase každou chvíli, tak už mě to fakt neba :unamused: Jsem si říkala, když byl malé mimi, že to do půl roku musí určitě přejít a ono nic....Jestli bude druhé mimi taky takové, tak se ještě pěkných pár let asi nevyspím....ach joooo, vzpomínám na časy prvního těhu, když jsem mohla spát jak dlouho jsem chtěla...kde jsou ty krásné časy :grinning:

lucko - jak ti je, je to lepší?
4. led 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a Luci, ve čtvrtek pojedu k Martínkové na odběry, nějak mezi 8-10....budeš doma? já bych se stavila pro to sedátko do vany, co ty na to jako svazák? :grinning:
4. led 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak ja jsem ted kluky vypustila ven-jsem dnes nejak hotova.Ondra uz 3 noci strasi :confounded:
Ve ctvrtek jedem na hory tak mam tolik prace a porad jen peru a zehlim :confused: :sweat_smile:
Verko-jj je to fuska s druhym mimisem a to je Pepin malickej o to to je horsi-ja jsem mela Stepanka uz 3 leteho :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
4. led 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hojda po svatcich :slight_smile: U nas vanoce i Silvestr suprovy, hodne navstev, nejake vylety a tak. Holky, nemate nekdo doma Teletubbies na DVD?
4. led 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi-jj ja jo-Teleblbis u nas jednu chvili frcelo :wink: ale neni to origos :slight_smile: :confused:
4. led 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani, to by vubec nevadilo, ze nejsou origos. U nas se take nejak ted chytly a nas uz nejak neba na ne kukat na Youtubku - to totiz musime koukat s Eli a nic proti nim, ale jeste chvilku a asi me z nich trefi :grinning: Myslis, ze bys mi je mohla vypalit?
4. led 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi-ja Ti je nevypalim pac to neumim ale pujcim Ti je muzes si je vypalit ju?Jsem antitalent no :confounded: :sweat_smile:
4. led 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ok, tak jo :wink: Neplanujes nahodou cestu do MB?
4. led 2010 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
JJ,mam myslim ze ve stredu-jeste Ti dam vedet :wink: :wink:
4. led 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek