• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
se máš Aní, že frčíte na hory...Kam to jedete a budete lyžovat?

evi - teletubbies jsou sranda, ale taky by mě asi neba na ně koukat pořád...je čas udělat dětem pá pá :grinning: :grinning: Ale hlavně, že Eli se to líbí...no jestli mě taky tohle čeká, to bude prča :grinning: :grinning:

na nova cinema čučíme na Jak utpit dr.Mráčka, taky perfekt sranda film :grinning: :grinning: :grinning:
4. led 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Konečně Vás zdravím v roce 2010!!!!!!!! :slight_smile:

Dáda Vám mooooc děkuje za přání k svátku!

Silvestr se vyvedl!Vyblbli jsme se, zahráli si i Člověče nezlob se, Soudruhu nezlob se, Česko - otázky a odpovědi.
My,kdyby jsme neměli již po páté možnost jet ke kámšce na Šumavu,tak si také užíváme tepla domova.My to spíše pojali,jako sraz se známými.Jezdíme tam stejná parta. Škoda,že tam nebyl sníh,nebyl ani na rozhledně Libín, kde jsme 1.1.2010 absolvovali novoroční výstup, je to nadmořská výška 1096m. To se ostatním vyplavoval zbytkáč!
:grinning: :grinning: :grinning:
Brali jsme sebou i brusle,pro změnu bylo zase teplo,tak že sníh,ani led nebyl!
Já jsem taky abstinovala,ani bublinku jsem neměla,prášky holt nelze kombinovat s alkoholem. Jinak v hospůdce,kam chodíme každý rok odpoledne na svařáček padlo v12lidech 14litrů vína. :grinning:
Po silvestrovské půlnoci jsem šla spát v1:00h.
Taky jsme byli v sauně, což bylo super!

Dáda se měl také dobře - užil si to.
Ze Šumavy jsme se vraceli,až 2.1.Jeli jsme rovnou do JC, kde jsme ještě zůstali do neděle, protože jsme si do MB vezli mamku, potřebovala jsem hlídání na dnešek.

Cesta ze Šumavy byla veselá.Vlastně na celé cestování jsme měli auto našich, protože na Růženka/Felicie,ale není vůbec růžová,jen jí tak říkáme/,má něco s výfukem, máme to jako vytuněné auto, vůbec taky nemá tah do kopce.Tak nám taťka půjčil Hyundaie, u kterého nám cestou zpět vyzkratoval drátek u topení, nešlo nám foukání na okna,tak místo,aby jsme si topili na nožky, tak jsme to co nejvíce nastavili na okna, tak já v Jičíně, po270km cestyměla místo chodidel 2 kusy ledu.
Taťka to v neděli opravil a my Hyundaiem mohli jet do MB.
Naše Růženka jde 6.1. do servisu/ známí tchána/,můj taťka by to spravil,ale nechci,aby byl v garáži, má tam teď 2 stupně nad nulou, no to není taková ta garáž u rodinného domku,ale garáž u sídliště/garážová kolonie/.
8.1.si pro Růženku pojedeme a v sobotu slaví synovec 5.narozeniny/ to je ten klučina od bráchy Luboše, jak si ho vzali z kojeneckého ústavu.
4. led 2010 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na Teletubbies Dáda také rád kouká, o víkendu to dávají na Barrandově. :grinning:
4. led 2010 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a jinak jsem dnes super pořídila v C&A, chtěla jsem něco na sebe, v rámci slev,ale nic mě nezaujalo.Přeci nepůjdu domů s prázdnou.Dádovi jsem koupila svetr s kapucí na zip, je proužkatý - takový veselý a dále v soupravě kalhoty pláťáky a s trikem / to mu je trošku větší/,bylo to za super ceny!
4. led 2010 ve 23:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj
Tak Ondrovi včera vykouknul první zub. Jinak nemám moc šance se sem dostat, Ondra leze, sedí a staví se a samozřejmě padá, tak mu musím být pořád za zadkem a asi jak se mu klubal ten zub, tak večer nechtěl spát, takže jsem celý večery uspávala a on se budil, spal pořádně až po půlnoci a to už jsem neměla sílu na Internet. Zato dneska si dopřává. Večer jsem ho uložila po Vyprávěj a spí ještě teď. Samozřejmě se budil v noci na kojení.
5. led 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj

klouz - vítej zpět doma.... jste si to teda náramně užili, co? teda až na ty zmrzlý nohy :grinning: a ještě si dát hned prvního výstup na rozhlednu, tak to smekám.... :wink:
my jsme byli v neděli v Lbc v obchoďáku a taky jsem v CA koukala jaké mají slevy a pěkné věci na prcka, ale máme toho tolik, že spoustu věcí ani neunosil nebo měl jen jednou na sobě, že jsem se teda přemáhala, ale nic nekupovala...._Jen takový správný kožený botky v Nextu jsme mu koupili, aby teda neřekl :grinning: A já jsem si vybrala boty u Baťy, s kožíškem a to je v noch teda ale teploučko... :wink:

evi - první zoubek na světě? tak paráda, to gratulujeme :slight_smile: Ondrášek je teda fakt šikulka čiperka, a ty musíš být jako četník pořád za ním, viď? To u nás ještě tak aktivní nejsme, takže mě to teprve všechno čeká... :wink:

no jo, jsem chtěla koníkovat a pepi se tu vzteká, jdu na něj...
5. led 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-gratulace Ondrulkovi k zubanu :wink:
Verko-jedeme do Jizerek na Severak-uz se docela tesim.Mame obj.chatu Kludian.nemocnice a je nas 30lidi cela chata :slight_smile: Jedou dospeli i s detma :wink: Stepa poprve na lyzich :slight_smile: :wink:
5. led 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi-dobry tak s DVD vyreseno :slight_smile: :wink:
5. led 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
gratuluce k zubu. Jen teda Evi.. asi jsem neoptatrná matka. ale Domimu nestojím za zadkem doteď. však nahoru nepoletí a dolů ho najdu a padat se naučit musí. jen teda když vyleze na gauč tak ho učím lézt dolů, ale fakt jako nikdy jsem to neřešila.

Do C&A chci taky zajít. Sháním zateplené kalhoty Domimu a kombinézu tak doufám ve slevy a teda že něco bude. Dnes jsem vlezli z kontroly jen do kozy. Slevy tam mají, ale... samo že v 92 nic. tak budu hledat dál :grinning: na MMB jsem něco objevila, tak holt když tak to jistí MMB.

Věruš nové botičky. tedáá.
5. led 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, tak já mu za zadkem stojím, protože mi spadnul už blbě na hranu nohy stolu. Já zabezpečila rohy, ale tohle ne. Jinak ne, že bych ho chytala pořád, ať si spadne, ale do bezpečí. Tj. ne na tvrdou hračku, na hranu atp. Ale už se padat naučil, přes zadeček :slight_smile:, takže většina pádu je bez pláče nebo jen s fňuknutím.
5. led 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
evinka •gratulace k zoubku!Honem si běž vybrat nové šaty!

Luciejadr:jééé,vy rostete, my stále vel.80,nebo 86 a vy už 92! :slight_smile:
5. led 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klouz tak 80 už jsme odložili o víkendu. jen pár věcí zůstalo, ale fakt málo. a 92 chci proto, že by ji mohl nosit ještě část zimy příští ... to jsem odkoukala od Kuby od Mishul (podobně rosteme :grinning: ).
5. led 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ondra mě konečně nechal pořádně kouknout do pusinky a ty jedničky má dole vidět obě. :slight_smile:
5. led 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi - no to asi ani nejde zabezpečit všechny "nástrahy" na prcky...To by jsme museli koupit asi gumový nábytek, viď? :grinning: Co jsi dala na rohy stolu, takový ty lepící blbince? a co ještě je potřeba? asi zaslepit zásuvky, to určitě...musíš mi radit, když jste takhle hezky o krok před námi a já pak budu děsně "namachrovaná" jak všechno vím :grinning:

aní - to bude super na těch horách v takovémhle počtu, to si užijí děti i vy dospělí...Štěpa velký lyžař, jo? Se těším na vyprávění, jak mu to půjde...ale určitě jo, páč je šikovný to kluk, samozřejmě po mamince, viď :grinning:

lucko - si tady lámu hlavu do jaké kozy jste to vlezli? a už se mi v hlavě rozsvítilo, že to asi bude nějaký obchod, páč do živé kozy by jste asi nelezli, viď? taky co by jste v ní dělali?? :grinning: :grinning:
5. led 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci-jj taky jsem se zamyslela jakou kozu-sice me teda hned kram napadl ale stejne nevim jaky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Verko-tak s tou sikovnosti nevim alespon co se lyzovani tyce teda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak ja jsem taky za Ondrou moc nebehala pac se to stejne neuhlida a takovych urazu jeste bude :confounded: :wink: :wink: :wink: :wink: ani ted se tomu nevyhnu a to uz nejakou dobu beha :wink: :wink: :wink: :wink:
5. led 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem vám chtěla napsat obr příspěvek, teda i napsaala, ale zdechla baterka :angry: :angry: :angry:

takže dobré ránko,

Evi a už cinkají ty zuby? my zuby dole viděli 14dní než se "prodrali" ven a vrchní dva jsme snad měsíc čekali, kdy budeme moci říct jo už jsou venku :grinning:

Věruš, živá koza .o) jinak je to ten krám naproti Kauflandu, dětský svět. Koza je.... ani nevím odkud název. Ale fakt se tomu tak říká :grinning: :grinning:

Aní, co máš společného s Klaudiánkou? že jsi to psala tam nějak že s nima jedete. A Ondra nebude lyžovat? nejsou ty školičky od 2let? štěpa jde celkem pozdě na lyže, ale když nejsi lyžařka ty, tak je to asi normál. My chceme dávat hned do těch školiček. A taky ted hledáme, kam pojedeme lyžovat. teda Domi sáňkovat. Lyže, které jsem dostala před těhu jsem ještě nevyzkoušela, tak musím :dizzy_face: :dizzy_face:
6. led 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
Luci jj už cinkají, ale jak dlouho se klubaly ven nevím, cca 14 dní mi Ondra nepovolil se podívat na spodní dáseň - dával přes ní pořád jazyk.
6. led 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, krásne popoledne přejeme.Jsme doma z plavča.
Dáda byl dnes šikulka.

My možná asi dáme taky někdy Dádu do lyžařské školky,aby nedopadl, jako já - lyžovat neumím. :frowning2: Já jako malá taky jezdila z Jičína na Benecko s VLŠ /veřejná lyžařská škola/,ale nějak se nazadařilo mě to naučit.
6. led 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, teda naši nelyžuji, nikdy mě nedali lyžovat, jen v 7třídě zaplatili lyžák :o) zbytek byl už na mě v dospělosti, kdy jsem si v 19letech koupila na splátky celou výbavu a začala jezdit. ale teda u Domiho to takto nechci. Ani Tom. ten začal lyžovat až se mnou. do té doby jen běžkařil - což neumím zase já a on mě to naučit nechce :angry:

Evi mi máme výhodu, že má pořád otevřenou papulu a když mu horní rostli, tak to jsme viděli fakt furt .o)
6. led 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek kašpárek :slight_smile:

já jsem se taky prosím pěkně dala na lyžování až na "stará" kolena....asi ve dvaceti....Ale moc mě to baví atěžce nesu, že ani letos si na prkýnka nestoupnu :frowning2: Pepa mi v únoru odjede do alp na pár dní a já tu budu ronit závistivé krokodýlí slzy... :grinning: Tak moc doufám, že příští zimu už nebudu zase těhotná a konečně po dvou mrtvých sezónách si zase zalyžuju :slight_smile: ale to budu mít bobky a budu padat jako hrouda věčně do sněhu, než se rozjedzím :grinning:
6. led 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciejadr •na základce na lyžák nevyšlo počasí, jeli jsme až v březnu a na střední jsem na lyžáku nebyla,byla jsem nemocná. Naši nelyžují,ani s Lubošem jsme z Jičína na lyže nejezdili, i když to do Krkonoš máme kousek, my jsme raději na cyklistiku a na turistiku.
6. led 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouzavka •třeba se na lyže ještě dám, není všem dnům konec! :grinning:
6. led 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-tak ja uz mam skoro sbaleno-rano jeste asi udelam strudl.Ted jsem dopekla kolac svestkovy s tvarohem.Kluci jsou ve vane.Stepa uz se nemuze dockat :wink:
Luci-jj ja nejsem zadny extra lyzar ale jezdim rada.Chtela bych aby kluci jezdili oba dva.Ale skolicky jsou az od 2,5roku alespon na Severaku teda.Jeste mam asi strach ho pustit-no uvidime :wink: :slight_smile:
6. led 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouz - no jasně, že není všem dnům konec a své lyžařské schopnosti můžeš klidně ještě rozvinout....vždyť jsi ještě mladice :wink:

aní - já bych se taky těšila, takže Štěpánka chápu, chudák určitě už nebude moci ráno ani dospat... :slight_smile: Tak si to moc užijte a budeme se tu na tebe těšit....Opatrujte se a vraťte se všichni v pořádku :slight_smile: :wink:

včera jsem začala číst jednu z knížek co mi ježuch naježil a teda ta knížka mě fakt chytla, myslím, že dneska budu číst do půlnoci, abych ji už dočetla...No jsem jako frajerka, do školy umím velký kulový, ale vesele si ve volných chvílích čtu knížku...No to jsem zodpovědná studentka :grinning:

Lucko, zítra až pojedu z gyndy, tak ti písnu nebo cinknu, že už jsem na cestě..Ale fakt jenom popadnu sedátko a zase pofrčím....
6. led 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
Klouz jen se vracím k tomu lyžování. já jjindy než na lyžáku na základce nebyla - na střední na to naši neměli peníze. a protože prostě nejsou lyžaři, tak co by to dopřáli dceři :grinning: ale já jsem vykuk ve všem v naší rodině. máma ani táta nemají maturu a já si rovnou vystudovala výšku. taková černá ovce :grinning: :grinning:

a teda na zimě jsem si musela najít něco pozitivního a to jsou snad jen lyže. jinak je to srašné období. fuuuj. cyklistika se dělat nedá a turistika..jo výšlapy novoroční a silvestrovské ano.. ale to jako bezdětná. ted si to nějak neumím představit. až bude mluvit a řeken mi, že mu je zima, tak i jo, ale jinak nenen :grinning:

Věruš tak já se pochlubím. Dnes jdu do Čedoku platit zájezd na lyže. Sice jen Benecko, ale úterý až sobota a jedeme za měsíc. tak snad bude sníh. jinak mě klepne :grinning: takže nevyzkoušneé lyže konečně budou vyzkoušené. akorát se bojím že přijdu o bundu i kalhoty, jak budu padat :grinning:
7. led 2010 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky mám prosbu.... Potřebuju pro kamarádku zjistit kam v MB se dá chodit cvičit s miminkama krom kulíšku děkuju moc kdyžtak do IP prosím jsem marod a ležim :confounded:
7. led 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-tak ja zu mam snad vse opravdu hotovo-jeste jsem se stihla odchlupit :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kluci-teda maly Milda+Ondra delaji prubezne bordel az jsem z nich na mrtvici :confounded: :angry:
7. led 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci-tak super-Benecko je krasny :wink: :wink: urcite si to uzijete :dizzy_face:
Musil-tak to neporadim teda :rolling_eyes:
7. led 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak holky ja se loucim.Za chvilku vyrazime.Preju vsem krasny vikend a v nedeli ahooooooooj :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :wink:
7. led 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem dnes chvíli viděla Věrku a ta těhulka je neskutečná. Ona se snad usmívá pořád a rozdává pozitivní energii. To bude tím vzduchem v Loukově - nebo Loukovci?? :sweat_smile: Fkat ji to moc slušelo.
7. led 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek