• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
autor
Jasny jsem tadyyyyyyyy :wink: :slight_smile:
5. bře 2009 ve 20:10  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ondrasek haja a Stepanek dokonce od 16hod :confused: :confused: :confused:
5. bře 2009 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Aní, zítra až bych jela z té sociálky mohla bych to vzít přes boseň...jak jsi na tom časově?
5. bře 2009 ve 20:13  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jasny -klidne a v kolik hodin to asi vidis?
5. bře 2009 ve 20:19  • Odpověz  • To se mi líbí
juj, to netuším....nejspíše nějak dopo....Buď tak hodná a písni mi do IP mobila a já až bych jela ze sociálky, tak ybch ti cinkla nebo napsala a nebo taky kdybych to nějak nestíhala, abych ti mohla dát echo a ty na mě zbytečně nečekala :wink:
5. bře 2009 ve 20:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jasny uz pisu-prijed nejak rozumne at stihnu neco upect :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
A jdu pisat IP :slight_smile: :wink:
5. bře 2009 ve 20:23  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Verko-IP :slight_smile: :wink:
5. bře 2009 ve 20:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Aní - jo jo, mám tě v mobilu....Jé a s tím pečením, nic nedělej proboha ty blázínku... :slight_smile:
Tak zatím....ozvu se zítra

dobrou noc :pensive:
5. bře 2009 ve 20:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Teda ja koukam na Ordinaci ale ten Lukas to je kryplllllllllllllllllll-ja bych mu ji takovou placla ale takovou-NENAVIDIM HO :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. bře 2009 ve 20:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Holky dobrou noc preju :wink: :wink:
5. bře 2009 ve 21:31  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj holky-preju krasne rano vsem :slight_smile: :wink:
6. bře 2009 v 07:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
tak včerejšek byl dnem dobrých zpráv.
Kačko a Věrko, gratuluju k dobrým výsledkům.
A Bewe k začátku doby bez plínek. :slight_smile:

Mějte se krásně, holky, bezva, že už se oteplilo, že? Hned je to veselejší.
6. bře 2009 v 07:16  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, krásné ránko :wink:
6. bře 2009 v 08:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Bre ranko, tak zase po delsi pauze mame cas zabehnout mezi vas:slight_smile:)
U nas se po pondelnim "vycucnuti hnisu" docela zlepsila Elisicna nalada - je mene uplakana:slight_smile:) A musim strasne moc pochvalit vynalez "hraci decka", pac uz tam vydrzi 1/2 hodinky si sama hrat a je max. spokojena - mno a maminka taky, pac se v klidu nasnida, umeje......

Koukala jsem, ze jste resily dane - kdy se vraceji - uz ted v breznu ve vyplate za unor?

Kacko: co Emulka?

Nandi: a co Ondrasek?
6. bře 2009 v 08:27  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky zlatíčka, přeji všem dobré ráno.... ta potvora mi dneska vstávala v šest, ještě že doma zůstal dneska taťka a léčí se, tak jsem ji mohla v klidu ignorovat, protože už byl taky vzhůru :wink:

Marti - jojo, taky mám radost z toho jarního počasí a trochu mě děsí to slibované ochlazení :sweat_smile:

Trep - mám obavy, že takhle rychle vám to nevrátěj :wink: pokud vám dělají daně v manželovi práci, tak bych tipla tak ten duben, ale nevím, je to asi závislé, kdy za zaměstnance podají daňové přiznání. my, co to podáváme sami to dostaneme na účet nebo složenkou z finančáku počítám někdy koncem května....
no, ještě to nemáme ani vyplněné, nějak se nám to komplikuje.....

jinak Emule má ještě trochu rýmu a šílený kašel, ale snad už ji je celkově líp....
6. bře 2009 v 08:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, krásné ráno, dneska se chystám do Aska, mám tam vybranou postel, ale ještě váhám..... tak juí furt chodím okukovat :slight_smile:
Trep: jojo, když mají daně vracet, tak mají spoustu času... nám to taky většinou vracej až někdy v květnu...

Káti: my to máme za 200,-- a paní to tam i odnese, takže vůbec žádná práce, akorát jsme byli podepsat papíry když to měla hotové, protože kdybych to měla dělat sama, tak nám asi nic nevrátěj, páč já jsem na tohle hrozný lempl...
No, my jdem snídat a pak pomalu vyrazíme, musím ještě do MB na poštu, mám tam už asi týden dopor. dopis.... tak ať to nevrátěj
:grinning:
6. bře 2009 v 08:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásné páteční ránko všem maminkám a jejich dítkám:slight_smile:
6. bře 2009 v 09:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Klári - no nám to měla dělat jedna účetní z HK, která nám to dělala poslední dva roky, H
6. bře 2009 v 09:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Honza to měl domluvený někdy v lednu, jen čekal, až mu v práci vyjedou příjmy, ale jaksi nám někdo zapomněl říct, že má v březnu termín porodu :frowning2: takže teď jako čekám, jestli to udělá nebo né, všechny papíry mají tcháňata a mi tu nic, abych se v tom pohrabala sama :angry: takže mám docela strach, abychom to stihli....
6. bře 2009 v 09:14  • Odpověz  • To se mi líbí
ak já byla dneska tady ve školce.zápisy sem budou až někdy v květnu. Pala jsem se jestli mi Halí vezmou už od září, když ji budou 3roky v listopadu, tak prý ne. Až od 25.LIstopadu, 24tého ji budou 3, no nejsou praštěný????????
6. bře 2009 v 09:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Daní - jsou, ale co naděláme.... hlavně, že ji vezmou :wink:
6. bře 2009 v 09:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak ja uz delam palacinky a cekam kdy se ozve Verka,ma prijed na kaficko :slight_smile: :wink: Tak se tesim :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Jinak Ondra porad strasne kasle a budi se tim hodne.Za chvilku si mam volat na vysledku steru-tak se dozvim ortel.
6. bře 2009 v 09:56  • Odpověz  • To se mi líbí
A já plácám bram. salát a dělám obložené talíře na zítra.
Chce někdo pomoct,nebo přijet???????????????????? :wink:
6. bře 2009 v 11:41  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Daniiii-jasny my zitra prujedem-zves nas?V kolik u Tebe :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Salatek a obl.talire milujeme :grinning: :grinning:
Pred chvilkou odjela Verka-mov prijemna a moc ji to slusi ale teda strasne.Fakt kdybych nevedela ze ceka kluka tak bych ji ho typla.Odvezla si horu veci-az je mi fakt trapne.Doufam ze bude spokojena.
Dohodli jsme se Danco ze se za ni prijedem podivat-ja Vas nalozim a pojedem.Ale musime pockat az budou kluci zdravi :wink: :wink:
Jo a vysledky ma Ondrasek negativni a do nemocnice nemusime.Nic mu tam pry neroste :grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2009 ve 12:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Aníí, tak to je super., že výsledky jsou ok.
Aničko, klidně přijeďte, budu moc ráda!!!! Tak v 1 hod??? Nejezte, obýdek vám dám. Jen to asi nestihnu na 12 hod. Ráno musím do rachoty.
Ale opravdu vás moc ráda uvidím!! Tak domluveno?? Na 1 hod??
6. bře 2009 ve 12:32  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jeeeeeeee-to jako fakt jo?Tak ja to reknu Zdendovi a uvidime.Zavolam pak na Skype :slight_smile: :wink: :slight_smile:
6. bře 2009 ve 13:18  • Odpověz  • To se mi líbí
čauky všem koníkovkám....

Trep - tak Eli už je skoro samostatné miminko, vidíš jak je hodná, nechá tě v klidu umýt a nasnídat... :grinning:

Kači - užíváš si že je manželín doma, že?

Daní - no to Halí do té školky mohli vzít fakt už od září...vždyť je to rozdíl pár měsíců.. :unamused: .No jo no, někdy prostě žasnu...

Anička měla výýýborné palačinky, je to holka šikovná! :slight_smile: Štěpánek i Ondrášek jsou kluci - fešáci.... A až tu bude Aní říkat, že jí někdy zlobí....tak nevěřte nic :grinning: ! jsou to moc hodné dětičky....

a Aničko, trapně ti být nemusí ani trochu...jsem spokojená :wink:

Tak a vezmu chlupáče a jdeme se provětrat........
6. bře 2009 ve 13:32  • Odpověz  • To se mi líbí
claudie: mno po tom nekolika tydennim maratonu, kdy pres den prakticky nespala, hracky ji jeste nebavily a zabiralo pouze povidani + zpivani a to jeste nejlip v kombinaci hopkani na balonu je to opravdu BOMBA:slight_smile:)) moc moc Ti preji, aby klucina byl spavec a to jak v noci tak i pres den:slight_smile:)
6. bře 2009 ve 14:00  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak to jsem rada Verko ze jsi spokojena opravdu.Snad Ti vecicky jeste nejakou sluzbu udelaji :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Jinak holky kdyby jste jeste nektera mela zajem o vecicky tak Verka prohlasila ze nemusite mit strach ze na Vas nevyzbylo ,pry toho mam tak jeste pro 8-10 deti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2009 ve 14:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Aníí, fakt. :wink:
6. bře 2009 ve 14:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek