• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
Hojda

Jéé,Nanda je už někde na cestě na hory.

My jsme byli celé dopoledne u holek Steklých.Děti se vyřádily a my s Katkou super pokecaly.Prostě prima dopoledne :slight_smile:
Dáda hajá,tak mám chvíli relax.
7. led 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je Klouz ty se máš, ty jsi viděla holky, musím se s nima taky domluvit. je to mooc dlouho, co jsem je viděla. když on Domino nám to vždy překazil :o(. Kačko, ozvu se :grinning:
7. led 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky....

klouz - jste se teda dneska měli, co? užívali jste si s holkama...a Dáda tam byl vlastně jediný zástupce mužského pohlaví, tedatakovejch bab na něj najednou :grinning: Co Midlinka, jak Kačce roste?

luci - trochu mě jako provokuješ s těma horama, ale já se přemůžu, zamáčknu slzu a budu vám to přát, aby jste si to užili co nejvíce a Domi aby sipořádně zasáňkoval....pak pověz jak jsi v Čedoku pořídila, kdy, kdo, s kým a tak dále.... :grinning: :grinning: :grinning:

a dík za pochvalu, tím si ty hory trochu vykompenzovala :grinning: :grinning:

a jaká černá ovce rodiny? jsi naopak bílá ovečka.... chytrá a šikovná a ještě k tomu hezká..../jako sleduješ jak ti pochlebuju a to fakt nic nepotřebuju :grinning: :grinning: /......
7. led 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmm a Aní už někde paří na chalupě a užívá si kamarády.... to je taky bezva....

musil - s tím cvičením, to já taky nevím.... opatruj se těhulínko bambulínko a pohlaď za nás malé musilče :slight_smile:
7. led 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciejadr •VŠE NEJLEPŠÍ K TVÝM NAROZENINÁM A AŤ SE TI SPLNÍ VŠECHNA TVÁ PŘÁNÍ TI PŘEJÍ L + D + K

claudie:Dádatam jediný chlap nebyl. Katka má ještě psa.Milinka roste jako z vody.
Odpoledne jsme byli venku s Dádovoz kamarádkou Eliškou. :slight_smile:
8. led 2010 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj!
Dopoledne jsem byla v Kauflandu mají tam velké Nescafe za 69,90Kč,Včera v JC neměli,tak jsem tu v MB vzala i mamce,mám4ks,tak se rozdělíme.
Dáda spí,až se vzbudí něco pobalím a až přijde Luba z práce,to bude kolem17h,tak vyrazíme.jedeme do JC pro naš opravené auto,jedeme dnes veče a budeme tam do neděle.
Zítra slavíme5.narozeniny Dády bratrance.Dopoledne bych měla skočit do knihovny.Pokud najdu průkazku, pokaždé jí hledám,asi bude v JC v jedné knize.

Přeji Vám krááásný víkend!
nejdéle v pondělí se tu objevím.

krááásně nám sněží, to je pravá zima.Vzpomínám si,že před 2lety touto dobou bylo tady v MB taky mraky sněhu a my byli /já ještě těhu/na super procházce, šli jsme z podlázek na Michalovice, potom do Debře podél Jizery a zpět na Radouč. :slight_smile:
8. led 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdarek,
jsem tu jen na skok, ale dnes jsem byla u kamaradky v bazarku Pomeranc (nekteri z oslavy vedi :wink: a ma tam mooooc peknych vecicek za super ceny - opet jsem neodesla s prazdnou, takze vrele doporucuji. Je to ulice Palackeho 320, ale vyhledavac na seznamu.cz opet uvadi zavadejici informace (jako u domerky Verky a Pepina) :frowning2: Mno tak jak to popsat, je to v ulici Palackeho tesne pred nadchodem nad zeleznicni trati - vedle je dvur sbernych surovin. Nevahejte a zajdete mrknout.
8. led 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky

hlásím se ze školy. mám chvilku volna, tak netuju :slight_smile:

klouz - tak to jo, ještě, že Katka má psa chlapa, už jsem Dádu litovala, že měl okolo sebe jen samé baby :grinning: Tý brďo, ty máš paměť jako slon, já nevím co jsem měla včera k obědu a ty si pamatuješ procházku před dvěma lety...no všechna čest :confused:
kafčo jsi pořídila za super cenu, to já žádnou takovou akci nikdy nevychytám,no taky nikam moc po obchodech nechodím a u nás v krámě se akce nedělají :wink:
užijte si Jičín a oslavu 5. narozenin malého synovce :wink:

Lucko - tak ty máš 18tiny? :grinning: No tak se připojuji k zástupu gratulantů a přeji všechno nejlepší, hodně zdraví, lásky, štěstí a vůbec všeho pěkného co život přináší :slight_smile:

evi - zruinovala jsi alespoň tím nákupem konto? :grinning: Co pěkného jsi Eli pořídila? Tak když si vzpomenu při některé z cest do MB, tak bych tam mohla zaskočit a taky něco pokoupit...díky za tipa :slight_smile: P.S. kolik ti platí za reklamu, ty agitátorko? :grinning:

tak jdu zase chvilku čučet do chytrých lejster, budeme dělat zkoušku z Práva, naštěstí písemně, to já raději než ústně....tak snad něco z mé hlavy děravé vyplodím nebo napoví chytrá kolegyně vedle mě :wink:

zatím se mějte, pa pa vaše pilná studentka :grinning:
8. led 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
treperenda •díky za připomenuté,brzy tam zavítám!
8. led 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jste někde zapadli, že tu skoro 24 hodin nikdo nebyl :grinning:
Manžel je s Ondrou na procházce, doufám, že mi nekde nezapadají sněhem. Já vařím a koníkuju.
9. led 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám, že vás sníh zasypal. Já bych tak jela lyžovat... Zítra asi vytáhnu sáňky a provezu na nich Ondru. Jsem zvědavá, co na to bude říkat :slight_smile:
9. led 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahooooooj holky-zdravim z hor a hned jak bude trocha casu tak hodim fotecky :sweat_smile: :wink:
10. led 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,
tak já se přiznám, že náctiny :o) jsem oslavila supr. v pátek od 14hod jsem přenechlaa Domi tetě Daně a jela do Prahy užít si odpoledne nákupy s tatínkem. vrátili jsme se pozdě, ale co, nikdo nás nečekal - ani Babetka :o) a užili jsme si večer i noc - poprvé bez Domči. Vůbec jsem jako nestresovala a vklidu spala. ráno jsem radši měla budík, at pro něho nejedeme až na oběd :grinning: :grinning:
odpo jsme měli malou oslavu. Nejlepší byli děti - Tomášek 7let, Kačka 7let, Domi a Míša 11let a Domi s nimi v pokoji bez problému vydržel a bavil se, jak si hrají.

dnes jdeme poprvé do tanečních. tak jsem zvědavá (donesl nám to ježíšek :grinning:)

Trep opravdu, co ti platí za reklamu? já jen že nic jiného jsi nenapsala :o)))

My nakoupili v C&A. Mají tam fakt super ceny ve výprodeji.
10. led 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. led 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím Vás po víkendu!
Ten sníh je super! :slight_smile:

Luciejadr:hlavně,že se oslava vydařila a Domi si pohrál.
Že Trep.,nic nenapsala, myslím si, že napsala to podstatné!

nanda •Ondra,fakt dobrek lyžař., já jsem to nějak popletla, myslela jsem, že budete učit je Štěpu.

evinka:co Ondra na sáňky?
10. led 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Klouz-jj ucil se i Stepa a Ondraska jsme jen zkusili :wink: Slo mu to lepe nez Stepovi-ale tak je jestte malej a ne boji se tolik no :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ale hlavne tam slo o Stepu,toho jsme meli na lane a jezdili-bohuzel mi dosla baterie ve fotaku a nemam to nafoceny :frowning2: :confused: :rolling_eyes:
10. led 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, Ondra dneska usnul při oblékání, tak jsem ho šoupla spát na zápraží do kočáru. Ale na sáňky ještě dojde.
10. led 2010 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, tak u nás opravdu je ráno. dnes měl nějak divnou noc a po 4hod si dal budíček. sice vedle mě ležel,a le já taky nespala tak jsme šli spát až odešel tatínek do práce a zaspali i Kulíška. ale aspon má dobrou náladu.

Aní teda ty jsi matka.. nemít fotky štěpánka jak lyžuje. JInak Ondra má nádherné růžové lyžáky :grinning: takové jsem chtěla já,a le nakonec jsem do modra - i lyže a tak.

Klouz, já třeba do bazaru nechodím nakupovat. Nebaví mě to tam hledat. to radši MMB, kde to mám podle velikostí. Jsem asi lenoch. A hlavně ani nevím, co je ted za zboží v bazarech. zda už jaro, nebo ještě zima.. to je třeba pro mě lepší info :sweat_smile:
11. led 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
čautě kočky :slight_smile:

u nás je hafo a hafo sněhu....je to pěkné, všechno bílé a tak....ale odhazovat ho je pěkná pakárna...Pepa ráno něco odklidil než jel do roboty a tchýňka teď odházela zbytek....já jsem odházela alespoň psovi z voliéry, aby se neřeklo :grinning: och to jsem se unavila, unavila... :grinning: :grinning:

aní - fotky pěkné, jste si hory užili, viď? hlavně pro děti to muselo být fajn....závidím a přeju zároveň.... a od včera pereš a věšíš prádlo, co? To vždycky miluju, když jsme od někud přijeli a já se pak nemohla doprat, dověsit a dožehlit...

evi - neboj na sáňky samochodky ještě dojde a Ondrášek si je užije dosytosti.... sněhu habakuk a vypadá, že chvíli vydrží...My včera Pepiho taky vyvětrali na saních...se mu to moc líbilo, byl důležitej jak prezident, koukal kolem sebe a ani nedutal :slight_smile:

lucko - téda, první noc bez domiho....no to byly určitě u jadrníčků mega orgie...že by z toho byla ta Leontýnka? :grinning: :grinning:

Klouz - co vy v Jičíně, jak jste se tam měli? našla jsi tu průkazku do knihovny?
11. led 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veruš, jsem na tebe myslela, jeslti jsi velkému Pepínovi koupila na 4kolku shrnovač sněhu? je to velká múoda. i Compaq mladá boleslav to tady v MB používá na odklízení sněhu :o) to byste měli čisto az cvhíli. a ještě to mohli brigádně dělat pro vesnici :grinning:

ty jo, Pepi už byl taky na sáních. no teda. ještě že jsme to stihli před vánoci, jinak by byl poslední. včera jsme chtěli jet, ale jak tak sněžilo, tak jsme nejeli. no stejně jsme nějak nestíhali doma :grinning:

Leontýnka nebude. ale víte kolk lidí mi to přálo k narozteninám? se pomátli :d žádný rozdíl 2let nechci :grinning: :grinning:

jinak mám službu před barákem na odkízení sněhu tak jsem ráno, než odešel Tom rychle hrabala. no to sem si dala. jsem se zničila :grinning:
11. led 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky :slight_smile:
Jsem napsala dlouhy prispevek a neulozilo se to :angry:
Ja uz druhy den v noci a ve dne peru a porad nejsem na konci :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
U nas je vic snehu jak na horach :grinning: Odpol.asi pujdem sankovat Pak pojedem koupit lyze a bude se lyzovat.Ja jezdim rada ale taky nejsem zadny Tomba-ale sjedu skoro vse.A ty Carvingy jsou super-zataci to samo
Se mnou nikdo nejezdil tak chci aby kluci jezdili :slight_smile: :wink: Ne jak ja :confounded: :fearful:
Zitra jedeme za segrou do te lecebny za psychoterapeutem tak jsem na to zvedava a na tu cestu-ridim ja :confounded: :confounded:
11. led 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a 3.12.jdeme se Stepankem k zapisu do skoly :slight_smile: Ale myslim si ze bude mit odkla :confounded: No a 15.1. je jeste jeden zapis do Waldorfske skoly ale Zdenda z toho odvazanej neni -jen bych se chtela mrknout-tajk uvidime
Jinak noc u nas dobra a kolem 6hod prisel Ondra ke me a spali jsme do ctvrt na devet.Tak super :wink: :sweat_smile:
Luci-jj ruzove byli nejmenci tak mu je pujcili :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Verko-no je to hruza s tim pradlem ach joooooooo :frowning2: Ale uz jsme bez pliny a nekdy se stane ze si cvrnkne tak mam hodne puncosek.Ale na topeni to za chvilku suche :wink: :slight_smile:
11. led 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj v novém týdnu!!!
nanda • My i když nikam nejedeme,tak prádla na praní máme stále dooost!
To znám, když zrovna člověk potřebuje foťák,tak ho buď zapomene,nebo má vybitou baterku.

claudie:průkajdu do knihovny jsem našla, zaplatila jsem jim tam i 160Kč, poplatek na rok 2010 a bylo.

Luciejadr:Taky mě ta Leontýnka napadla, ale nepsala jsem to veřejně.
Jak píšeš bazary,tak já sekáčům říkám "butik", pro mě bazar, to mám spíše zafixované, ještě, jak byly i v dobách hodně,když jsme byli malí , třeba bazar, kde se prodávají brusle, lyže, lyžáky a tak....!
Jojo, na MMB je to pohodlnější, jsi v teple domova a v klidu,máš to dle velikostí,ale zase platíš poštovné.

Třeba i v některých dobrých "butikách" to mají i dle velikostí, i s tím jsem se setkala.Nemám přehled,co je tď za zboží, řekla bych, co ulovíš, to máš! :grinning:

jsme po obědě, Dáda usnul, tak mám klídek, jdu to tu pofackovat.
Celé dopoledne jsme byli venku, v čistírně pro kabát a cestou domů jsme sáňkovali.
11. led 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Klouz-jj me taky prijde ze jem peru a zehlim :frowning2: Ale ted je to teda brutus musim rict-tolik pracek :confounded: :confused:
11. led 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já jsem snad bezdětná. my tolik nepereme. teda ani když přijedeme z OV. prostět klasika. Aní co pereš navíc? vždyt sníh je jen mokrej. a pračka pere samo. a pokud pereš i bundy, tak se neželhí. to je pohoda :o)))

my jsme dopo čekali návštěvu a zapadla nám. Nakonec to vzdali :o) no já teda se divila, že chce přijet. bydlí v Telibi. takže na konci světa :grinning:

Aní jdu kuknout na tu školu, co to je. to nevím :sweat_smile: a proč si myslíš že dostane odklad? to ti řeknou až tam, nebo už ti to doporučila ta logopedka? a ty bys radši odklad nebo aby šel???

jiank já mám špatné carvingy - mě samo nezatáčí :grinning: :grinning: :grinning:
11. led 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní už jsem s tou školou v obraze, ale kde to je u nás?? myslím jako kolem tebe???
11. led 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci-mam tam kalhoty,puncochy,tricka,natelniky atd....Jasny bundy,oteplovaky,ponozky slipy,kombinezy atd.nezehlim ale vyprat je po nejake dobe stejne musim.A ted se to nakupilo :wink:
Carvingy jsou super-zataci skoro sami teda no :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Dnes se dozvim termin pohovoru ve skolce a tam mi reknou jestli ho doporuci na odklad-ale asi na 99% mi uz ted rekli ze ne.Ale uvidime co ve skole u zapisu.Ve ctvrtek mame schuzku s ucitelkou co by ho mela mit jako tridni tak jsem taky zvedava-no uvidime.Ani nevim jestli bych chtela odklad ale kazdopadne si myslim ze mu nic neutece.Jen by sel do skoly skoro v 8 letech teda :fearful: :confused:
11. led 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
vytáhla jsem konečně zimní boty a vyrazila na procházku :sweat_smile: . U nás je to super, cesty všechny pěkně odklizené.
Fotky vesnice: http://www.facebook.com/album.php?aid=2043500&id=1051166272&l=5bad4c1374
A pár fotek Ondry: http://www.facebook.com/album.php?aid=2043005&id=1051166272&l=93b5a39a84
11. led 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní a kde je ta Wald.. škola??? ještě to jsi mi nenapsala :sweat_smile: a teda.. jsem zmatená. tak doporučují odklad nebo ne? v tom posledním jsem pochopila, že na 99% ho nedoporučí na odklad. sakra. jsem zmatená :sweat_smile:

v 8letech? jo to bereš, že mu bude v prosinci 7let. no to je holt smůla těch co jsou narozeniní ke konci roku, ale ještě pořád je to skoro novej rok. to tak brát nemůžeš. bude mít výhodu na střední - bude moci první pít oficiálně :grinning: :grinning:

jo a datumy jsi tam nějak poplantala.. takže už 15.1. jdeš na tu Wald.. a 3.2 na klasickou??
11. led 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciejadr •
asi máme malý koš na prádlo. Je fakt, že teď čekám,až přibudou další kousky bílého budu moct prát,ať neperu poloviční pračku.Počkej,až bude Domi chodit, upadne Ti v baráku,kde je našlapáno a tak, hned bude špinavý a bude co prát.

evinka:jééé,která že to víska je tak pěkně zapadaná.

nanda: d¨ržíme palce u zápisu.
11. led 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek