• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
z JC ani po týdnu nevezu domů špínu,u našich se to i vypere.
11. led 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klouz -bydlím v Rejšicích
11. led 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
evinka •aha
11. led 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci-nejblizsi Wald.skola je v Semilech a tam ho vozit teda nebudu.Pak je hodne podobna a ten zpusob ve Vseni tady je odkaz :wink: http://www.skolavsen.sph.cz/index.php
Ale tam nam to asi neklapne pac Zdenda je fakt proti a i ho chapu.Platit kazdy mesic 750kc+skoro 250kc za dopravu je docela dost na nas.Na klasicke ZS neplatime nic :wink:
A hlavne si myslim ze Stepa asi nejakou spesl pedagogiku nepotrebuje-jinak zapis 15.1. na Wald.skolu a 3.2. na klasickou ZS. :wink: :wink: :wink: :wink:
Klouz-dekuju ale jeste je to daleko :slight_smile: :wink:
11. led 2010 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, v ramci prestavby, reorganizace a renovace bytu nabizim nekolik kousku nabytku, ktere se nam jiz nebudou hodit (komplet loznice apod.), tak kdyz by jste nekdo mel zajem, tak rada zaslu foto a blizsi info. Kdyztak piste do IP. Kuju
11. led 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi -IP :wink: :wink:
11. led 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Trep.. a co vše měníte? už děláte pokojíček?

Aní a proč jedete na ten zápis, kydž tam ho dát nechcete??
11. led 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lucko-jenom ja jsem chtela.Tak na porovnani a na podivani.Si rikam ze za to nic nedam :slight_smile: :wink: :wink:
A chtela bych vedet co mi reknou o Stepovi tam a co v Knezmoste :wink: :confused: Jen porovnat,ja jsem se na to ptala toho reditele hned ten den jak jsme meli schuzku a on rikal ze muzeme treba k 10 ti zapisum a vybrat si muzem jakou chceme skolu-no ale uvidime jeste jak to dopadne.Nechci Zdendu nejak lamat :wink: :slight_smile:
11. led 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo takhle :d no to je fakt,že za to nic nedáš. jen at pak nemáš dva opravdu různé názory. Stejně jsem zvědavá jak pak popíšeš jak vypadá zápis, protože to co bylo před 18lety, kdy šel brácha a co už si pamatuji, tak tam nic nezjistili moc. nebylo jak. jen básnička, barvičky, obrázek a pápá :grinning:
11. led 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. led 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky....

Aní - týjo, to to utelko a Štěpánek už půjde k zápisu do školy :sweat_smile: heleď s tím wald. školstvím jsme se už tenkrát bavily, co? tenkrát jsi mi psala, že nějaká tvá známá psycholožka to nedoporučuje, že pak ty děti mají málo "ostré lokty" pro život :wink: jsem zvědavá na to, co pak písneš!

Eví - tak že by už pomalu pokojíček? :grinning:
12. led 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak vás všechny moc zdravím, občas k vám nakouknu na šmíring, ale už většinou není čas a inspirace k psaní.... nějak mi to doma všechno utíká, mám pocit, že teď žiju snad jen vzpomínkama, asi to bude tím, že už se namůžu těšit na bříško a na maličké mimineško a to co mi tu chrní v náručí už mi zase nějak odrůstá :fearful:
tak přeji všem hezký mrazivý den a užívejte si každé minuty v dobrém! :dizzy_face:
12. led 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacula75
Tebe i Tvé cácorky zdravíme!
12. led 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
teda Kači. taková nostalgie.. co ty víš. nidky nevíš kdy ještě přijde bříško :o) podívej se na Aní, ta vlastně taky neví :dizzy_face: :dizzy_face:

Aní to jsi mi poslala kvůli té řeči? no já si myslím, že ta vada u Štěpy není tak strašná a naopak čtením a tak ji bude pilovat. jen mi někdy připadá, že ty sama nevíš, co chceš. zda odloženou docházku či radši ne. a podle mě máma to ví nejlíp. ne psychlogové.

Evi pěkné fotky. my dnes byli s Klouz a s Dádou. Jen teda oproti tobě mám Domina více zachumlaného. Minule jsme vyjeli taky jen s jedním fusakem - máme beránka, ale dnes už radši deka pod ním, fusak a deka na něm :o) jen stejně po chvíli mu byla zima na obličej. on to počásko nemusí. i se nám rozbrečel. jenže jak mu pomoc. jedině tak, že povalím rychle domů. tak jsem letěla.
12. led 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, Ondra měl v tom fusaku ještě kombinézu. Jinak v kočáru ho obvykle mívám v kombinéze, deka pod ním, deka na něm a nánožník. Ten fusak jsem vytáhla jen na ty sáně, že není krytý jako v kočáru.
12. led 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek vespolek :slight_smile:

Kači - no co to je za řeči? bříško ještě klidně být může :wink: (i když já teda taky tvrdím, že dvě děti a končíme/, takže jsem těhulínka asi naposled a skoro si to nemám čas ani uvědomovat....To s Pepim bylo jinak víc prožívané, byl na to čas a myšlenky se soustředily převážně kolem těhu a co bude pak a co koupíme do výbavičky a tak....Teď jsem ráda, že si jednou za dva dny vzpomenu, že jsem těhu :grinning: Prostě je to úplně jiné....

evi - se Ondrášek konečně vyvezl na saních, no paráda....Líbilo se mu to? Já myslela, že dnes pepču taky chvíli vysáňkuju, ale jelikož je u nás celý den -10, tak jsem to neriskovala...Byl venku jen asi půl hodiny, v kočárku a tak zachumlanej do fusaku a asi třiceti dek, že tam byl jako zapadlý vlastenec... :grinning: :grinning: Ale po obědě bylo slunečno, tak to venku na těch mínus deset ani nevypadalo....

aní - o těch waldorfkých školách jsem nikdy neslyšela, tak jsem mocně vyhledávala info na netu a už jsem o chlup chytřejší.... Jsem zvědavá jak to se štěpou dopadne, zda bude mít ještě rok prázdniny a nebo z něj bude po prázdninách školák....

trep - tak velké změny se chystají ve vašem hnízdečku? jé, to se máte....a bude mít Eli už pokojíček? tak ať všechno dobře pořídíte a ať se vám v přebudovaném bytečku bydlí ještě líp než dřív :wink:
12. led 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ono u nás bylo -8.
No snad se mu to líbilo, rozhodně nebrečel.
12. led 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky i my jsme si dnes užívali sněhu!
Fakt super,jak dopo, tak i odpoledne.Odpoledne chtěl Dáda více se vozit a i jezdit, dopoledne spíše chodíl. :slight_smile:
12. led 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
týjo holky, vy si takhle užíváte sněhu a já tu mám depku, že s tím mým miminkem nemůžu ven :confused:

Veruško - nojo, to víš, druhé těhu si člověk už tolik neužije, obzvlášť když máš doma ještě takového mrňouska :dizzy_face: a já bych tedy ještě bříško chtěla (tak za 6 let, ve 40 bych to ještě možná zvládla.... :grinning:) ale na tohle nusí být vždycky dva :unamused:
12. led 2010 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Claudí :o) ty naše těhulko.. jako kde máme fotku mimíska? jsem ted ti aspon prokoukla album. dlouho jsem se Pepínkem nekochala. na saních jezdíme podobně zachumlaní :o)))

hele to počasí mě upřímně taky ven neláká, natož děti .o) Kačka mi dala super odkaz. mají tam i jak pocitově vnímáme tu teplotu my. a i když jsme měli na teploměru jen -2 tak tam psali -8 pocitově.
12. led 2010 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdyby někdo něco chtěl, objednávám si odsud: http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=4694
12. led 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-tak jsme dnes byli za segrou :wink: Rekal jsem psychousovi vse co si pamatuju a i jsem se s ni videla.Pry moc nespolupracuje tak uvidime jak to bude pokracovat.Jestli to nebylo vsechno taky zbytecne :confused:
:rolling_eyes: :confounded:
12. led 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci-no me prijde ze na skolu uz zralej je to bych ho poslala hned ale s tou reci si moc jista nejsem teda-mam strach abych ho tam nehnala a pak se mu deti nesmali ze je blbecek.Deti jsou zli-vim o tom sve :frowning2: :confused: :rolling_eyes:
Jinak po psych.strance si myslim ze je OK-a prave kdyz nebude poradne mluvit tak mu nepujde ani cteni a ani psani :confounded: :confounded: :confused: :confused: :confused:
Ale prave ja dam radsi na odborniky co mi reknou ve skolce a ve skole popripade v psychologicko pedagogicke poradne.Nejsem odbornik abych si byla tak jista :wink: :wink: Pak uz to zalezi jen na me jak se rozhodnu ale rozhodne si necham poradit radeji :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile:
Poslala jsem Ti to jan jak jsi psala ze nevis uz co chteji po detech u zapisu tak tam o tom je :wink: :sweat_smile: :sweat_smile:
12. led 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci - jsem hrozná, ale druhý mimís bude mít asi na koníkovi dřív fotku z reálu než tu z utz :grinning: ještě jsem ji neofotila nebo nenaskenovala....ale kdybych k té co mám v albu kde je pepi napsala, že to je fotka nového mimi, tak to taky nikdo nepozná :grinning: :grinning:

aní - to jsou starosti se ségrou, viď? :frowning2:
Se Štěpánkem děláš dobře, je lepší si vyslechnout názory druhých a ještě lépe odborníků než si jít slepě za svým rozhodnutím /což někteří rodiče dělají a pak mají velké problémy/, takže uvidíš co ti doporučí a dle toho se doma rozhodnete....

lucko - domi bude příští čtvrtek už velkej kluk, co? :dizzy_face: to to uteklo ten rok, no jako voda.....

kači- no to je pravda, na to musí být dva.... :grinning: ale i když už třeba další mimi mít nebudeš, tak to neva....máš dvě krásný holky a co víc si přát? :slight_smile:
12. led 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Verko-jj mas pravdu :wink: Taky jsem toho nazoru :wink: Pak pisnu jak jsme dopadli :wink:
No jo vlastne Domca uz bude mit rocek to je rychlost jak to leti.Pamatuju se jak jsme se dozvedeli ze uz porosila :grinning: :grinning: :confused: :sweat_smile: :sweat_smile:
Verko-jj je to naprd se segrou ale tak snad to dopadne dobre.Prvni krok uz udelala tak drzim palecky aby vydrzela :confused: :rolling_eyes:
12. led 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věruš, to by se ale poznalo. budeš tam mít tt a my si to zkontrolujeme :grinning: jinak kamarádka má termín porodu 11.7. čeká první. už má průkajdu a vše. takže budu mít 2letní miminka kolem sebe. hele opovaž se tu fotku nedat :angry:

hele a nestresujte, že už jsem zestárla o rok, jo?? :grinning: :grinning: já si zase pamatuji, že je to rok, teda ve čtvrtek, co nám Kačka prozradila, že čeká Midlinku a jak ji roste už pod rukama, co?? :dizzy_face: :dizzy_face:
12. led 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci - :grinning: :grinning: :grinning: nojo, nám se to dobře pamatuje, když jsi mi na 21.1. loni nabízela hlídání Emy, kdy jsem šla k dr. a nakonec jsi rodila, co? :grinning: :grinning: :grinning:

přeji všem hezký den! a klidný (doufám po včerejšku, že i u nás, na dlouhodobý adrenalin nemám odolnost :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
13. led 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky-krasne rano vsem preju :wink:
Teda spis dopoledne-nejak fakt nestiham.Odpol.mame Klubicko a Stepa pujde se Zdendou lyzovat na kopec.Ondru jsem dala spat ale moc to nevypada teda ze by chtel :confused: :sweat_smile:
13. led 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda :slight_smile:

aní, tak to kdyby jsi dala spát mě, tak ani nemuknu a za pět vteřin chrním jako pařez :grinning: taky se už těším až půjde mládě spinkat a já to zalomím s ním....ale zatím nevypadá, že by chtěl chrnět, hudruje v lehátku o sto šest a nejraději by se chtěl chovat....má smolíka, koníkuju :grinning:

lucko - tak to by mi teda s tou fotkou asi neprošlo, jsem zapomněla že jsi agent FBI a CIA a KGB :grinning: :grinning:

kačko - tak držím palečky, aby u vás ten den byl lepší a méně adrenalinový než den včerejší... :wink:
13. led 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek