• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
autor
Verko-tak u nas uz se spinka ale ja teda ne no.Nespala bych v noci.Nejsem zadnerj extra spac :wink:
Ale dalo nam to zabrat nez usnul :wink:
Pepino hudruje :grinning: :grinning: :grinning: Si ho umim predstavit milacka :dizzy_face:
13. led 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Katko-jj Lucka ma pravdu ja taky nevim dne kdy se to treba povede :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravíme Vás!

Musím se pochlubit,od včera mam nové běžky i boty,tak že super,už se těším na víkend.
Jsme po plavču.

Jojo,už to bude rok,co Lucka porodila a i 21.1.byla Katka u Mudry,pak jsme jí potkala venku,tak jsme o tom hned mluvili.Také si vzpomínám. :slight_smile:
13. led 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě k té naši koupi běžecké výstroje! :slight_smile:
Do Sportisima jsme jeli MHD
Tak že domů s dvěma krabicema bot, hůlky a lyže v buse.
Doma po22h jsme si je v obýváku zkusili,no,nachechtali jsme se u toho,až moooc. :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím vás.
my jsme taky po plavču. bylo moc super - my byli naposled před vánoci a už nám to chybělo :grinning: . dokonce jsme měli uspěchy s tím, že si bral hračky a pokládal kam má. tak teda byla jsem pyšná :sweat_smile: konenčě. byl poslední kdo to nedělal :grinning: :grinning:

odpo nám přijde návštěva. tak se těším, že si bude mít Domi s kým hrát. Tomášek je starší - už půjde do školy,ale rád objevuje ty dětské vychytralé hračky. takže jsou dobrá dvojka :grinning: :grinning:

jinak se mi nic nehce. nejradši bych spala. Aní jak se to dělá, že člověk není extra spáč?? Já jsem jak Claudí - bych zalehla a spala. a to nejsem těhu :grinning: :grinning: (jen mi to nějak dnes nevyšlo, potřebovala jsem vyžehlit, ale jinak už bych měla za sebou hodinu s DOminem v posteli :grinning: )
13. led 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouz - no teda, jsi byla asi nějak hodná, že jsi si zasloužila novou běžeckou výbavu :wink: To se ti teď bude běžkovat samo, co? V MHD jste asi zabrali hodně místa s těma krabicema :grinning: :grinning:

lucko - Domi je šikulín, to je jasná věc, má pochvalu s hvězdičkou nebo jedničku s hvězdičkou nebo jak se to vlastně dneska dává :grinning: máš vyžehleno? jsi nechutně pilná hospodyně....my tu chodíme již několik dní v drobkách a já nejsem schopná vytřít nebo vysát...asi zítra se na to vrhnu nebo mi pepan uteče k nějaké lepší hospodyňce a co já bych si počala jakožto chudá matka se 7600 a druhým prckem v dohledu :grinning: :grinning: Návštěvu si užij.... jo a taky máš u mne jedno mínus kočičko, páč jsem myslela, že tento týden nakopneš bertu a přijedeš k nám...No ale když se budeš hodně omlouvat, tak ti odpustím a třeba se dohodneme na příští týden... :wink:
a může se klidně někdo další připojit, rádi vás uvidíme :slight_smile:

klouz - třeba na těch běžkách můžeš dorazit :wink:
13. led 2010 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudie •bĚŽKY BYLY PLÁNOVANÉ UŽ DLOUHO.Byl to dodatečný dárek od Ježíška.V MHD jsme místo moc nezabrali,Luba stál u kočárku a držel lyže, já seděla,hned u něho,držela jsem hůlky a 2 tašky s krabicema.

Taky jsme měli dnes plavčo.Dáda je po vánoční odmlce,jak vyměněný, krásně kope noha a hrabe rukama, asi si dal novoroční předsevzetí.Uplně jiný plaváček.
Dáda mi po plavču neusnul,ale ještě se v celku drží.

Lucie: to jsi si měla jít odpočinout,žehlení Ti neuteče.
Já dnes nic bez Dády neuklidila a ani polední relax nebyl :slight_smile: :frowning2:
13. led 2010 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak ja jsem dnes zabalila Klubicko brzy pac jsme tam byli jen ve dvou :confused: Sla jsem se podivat na Stepu jak lyzuje.No zatim nic moc ale hlavne ze ho to bavi a snazi se.Nejde mu pluzit-to je zaklad :confused: :rolling_eyes:
Bezky me moc neberou spis sjezdovky-ale trenba bych zmenila nazor :slight_smile: :wink:
Luci-jj nejsem spac.Uz od mladi.Treba prijdem ve 4hod ze zabavy a ja uz jsem v 8hod vyspala.Pak jsem jak prejeta valcem ale musim to vydrzet do vecera.Pres den vubec neumim spat :slight_smile: V tom Vam zase zavidim ze si umite udelat veget-ja ne no :confounded: :sunglasses: :sunglasses:
13. led 2010 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky, mě chodky (běhat bych na tom asi neběhala) moc lákají, ale Tomáš prostě zastal pravidlo, že určitě by mě to nebavilo, tak prostě mě na ně nevezme a tím ušetří abych je nechtěla koupit :angry: :angry: jsem to ale chudák, co? :grinning: :grinning:

Věruš, chtěla jsem ti napsat do IP. Bertu jsme ještě nenakopli. více méně ani nenašli pod sněhem. Spíš bych řekla, že Tomáš je rád. byl yb ze mě na nervy, kdybych v tomhle někam chtěla jet. ten příští týden zatím neslibuji. hledám náhradku na bazén plus ty naše kroužky. Kačenka má besídku. já jsem strašná. pak už jsem v OV. takže pokud to nedám, tak neobj, první týden v únoru mě máš u tebe. já totiž se na Pepína moc těším. nepojedete tady do Bolky třeba?? :o) ne to je sranda. ty toho máš i tak dost.

Klouz je super že odpočívám ted. ještě připravím oběd na zítra. ale to je pohoda. zítra máme doma tatku - bude pracovat, ale bude doma :dizzy_face:

Aní tak jste mu ty lyže koupili? já jen, že jsem se to tady nedočetla. nebo přehlídla. a jen štěpovi nebo i ondrovi? a kde?
13. led 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :sweat_smile:

Věruško - díky za přání bezadrenalinového dne, bohužel i dnes jsem měla super adrenalinový zážitek a byla jsem na prášky jak vyšitá! jsem si zabouchla dveře! :angry: :angry: :angry: naštěstí jsme byly všechny kromě psů ustrojené, Míďa v tašce od kočáru, ale kočárek byl zamčený v kočárkárně a klíče za dveřma v bytě. :fearful: nojo, je to se mnou zlý :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ty v klidu spinkej co Pepíno dovolí, se dvěma už to asi jen tak jednoduché nebude :wink:

Aní - nojo, ty to máš ale slíbené od kartáře, co :wink: moc bych ti to přála.... u nás máme antiko, takže asi smolka :sunglasses:

Klouz - gratuluji k výbavě a koukejte to hned vyzkoušet na radouči, než sníh sleze :grinning: :grinning: :grinning:

Luci - posíláme Domčovi šikulovi velkou pusinu! počkej mamino, té pýchy ještě bude :wink:

no dneska po tom zážitku jsem se uklidnila a spravila si nervy u Evči a Elinky - tímto celé jejich rodince moc děkuji za krásné odpoledne!
13. led 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači. teda.. a jako jak to vyřešila? venčila jsi jen tak s taškou a čekala na Honzu??? no já mám pro tyhle případy klíče u souseda nad náma. a už jsem na něho jednou zvonila, když jsem klíče nemohla najít..

Aní zapoměla jsem ti napsat, že dns jsem si uvědomila, že Tomášek a Štěpa mají stejný hlas. ale fakt strašně. i styl mluvy - což asi víš. ale ten hlas. kdybych zavřela oči tak je nerozeznám.

Kači. u nás je taky antiko ale ne napořád :grinning: :grinning:

jinak s tím jak Domi dnes dával ty obrázky...tak tatínek hned prohlásil, že ho to učil ve vaně.. atd.. takže si to vzal na sebe tu zásluhu :grinning: :grinning: není to zlato :grinning: :grinning: myslím tatínka

CLaudí rozesmála jsi mě s tím, že by ti tatka utekl :grinning: :grinning: za chvíli zase budeš brát hodně - mateřskou :wink: no škoda, že sis nedala na 2roky. aspon o něco bys stát okradla, co? :grinning:
13. led 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci-ne,ne nekoupili jeste.Ma je pujceny od kamarada :wink: Ale lyzoval tak jsem rada.Zitra pujcuim v pujcovne Ondrovi a v sobotu budou lyzovat oba :wink: Ja udelam k obedu halusky s brynzou a odpol.mame jed do MB ke kamosce :grinning: :wink: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Katko-jeeee tak to si taky teda uzivas-ach jo :frowning2: No s tim kartarem :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: on to tam videl mlhave tak jsem zvedava-ale nelamu to prez koleno :wink: :wink: :slight_smile:
Lucko-Tomas jeden vid,nic Ti nedopreje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Verko-tak Vy si s Luckou domlouvate spicha a s nama se nepocita? :angry: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Taky chci videt Pepouska :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Nebo by jste mohli dorazit k nam :wink: :wink:
Dnes jsem v Qelle koupila ve slevach krasny veci-az o 70%-nejvic Zdendovi.Tricka s dl.+kr.rukavem :wink: a Ondrovi krasny kabatek bundu :wink: :slight_smile: :slight_smile:
13. led 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci - jj, Honza zachránce!

Aní - mlhavě? takže jako naděje, ale nic jistého? to bych byla asi dost nervózní :sweat_smile: a kluci jsou šikulové, příští rok už z nich budou profíci :wink: hele a v quelle na netu nebo v obchodě?
13. led 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kacul:je super,že jste si to u Evči užili.Tam je vždy fajn,znám to :slight_smile: Hned člověku je lépe,co!

Lucie:já už budu také dnes jen odpočívat,naložím se do vany a bude klídek! Třeba Tomáš změní názor a v zimních slevách/pro Vás období března/budou "chodky".Já jsem také na sebe zvědavá,jak budu "chodkovat".Vídíš a u nás konkrétně u mě byl Luba raději pro koupi běžek,než kolečkových bruslí,prý jsou běžky pro mě bezpečnější.

nanda:Hlavně,ať kluci dobře namažou.

Kdyby byl tedy za nějaký čásek srazík, my s Dadoušem se také hlásíme.
13. led 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky-nejak opet nestiham :wink:
Rano jsem byla v posilce cvicit ,pak jsem objela a neco kouúpila a pak jsem jela pro Zdendu a byli jsme pro uhli na 2x tak aby jsme meli teplicko :slight_smile: V 16hod ma Stepa ve skolce besidku+hru 3 tralove a od pul seste mam schuzku s ucitelkou ze skoly do ktere jde. :slight_smile: Tak to je nabyte teda.Ondrasek pujde se Zdendou lyzovat.Jsem mu dnes pujcila v pujcovne lyze a pomazou :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Stepa jezdil vcera a dnes to nestihne tak az asi v sobotu.Zitra se jdeme podivat do te jedne skoly :confused: :sweat_smile:
14. led 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky.
Aní nechápu, jak můžeš nestíhat, však nic neuteče :grinning: :grinning: :grinning:

takže jsi začala místo aquaerobicu posilku? a kdo ti hlídal Ondru? no v neděli po spinnu jsem šla s naší cvičitelkou domů pěšky - bydlí kousek ode mě. a bavily jsme se o hubnutí. ona má myslím za 3roky 30kg dole nebo tak nějak. fatk obr kus ušla. a má na to názor jako já - prostě nežrat. hlídat si to a pít denně 3l vody - at jde vše ven z organizmu. a pak to cvičení je jen doplněk. a já už tomu taky věřím.

můžu se ještě zeptat na tu logiku, proč tam teda zítra jdeš, když víš, že tam Štěpu nedáš? není to ztráta času hlavně pro ty, kdo se ti tam budou věnovat? chápu, že můžeš jít na kolik chceš zápisu, ale ty už předem víš, že tam nechceš. Štěpovi říkáš co? že půjde tam i tam? že si pak vybere? no hlavně at se mu tam zítra líbí a je to pro něho příjemný čas.
14. led 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lucko-s tim jidlemto je fakt to ma pani pravdu :wink:
Nestiham pac mam hodne jezdeni a zarizovani co by mi fakt uteklo kdyz jsem to auto sama a Zdenda nic bez auta nestiha diky prac.dobe :wink: :slight_smile:
Stepankovi jsem rekla ze se tam jdeme podivat a ze se ho pan ucitel zepta na par veci,tesi se.Logika myslim normalni,chci slyset vice nazoru. :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Nevidim duvod proc se tam nepodivat a pak se podivat do jine skoly.Kdyz mam na vyber :wink: :wink: ale tak to vidim ja a nemusi to tak brat kazdy. :confused: :sweat_smile: :sweat_smile:
14. led 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Je to moje prvni predskolni dite a chci pro nej to nejlepsi,tak vybiram.U Ondry uz budu poucena ze treba tamta skola a nebudu to tolik resit ale zatim teda jj :slight_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. led 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a s tim aquaerobicem-jj sla jsem do posilky na chodici pac coz mi dr.doporucil.Potila jsem se jak kun a libilo se mi to :wink: :slight_smile: :slight_smile: Tak alespon nemusim jezdit do MB a mam to kousek od baraku.Postupne bch treba presla i na spinning pac se mi strasne libi ale to je jeste otazka casu-uvidime :wink: :slight_smile: :slight_smile:
14. led 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Cvicitelka je teda borkyne,takove lidi obdivuju :wink: :slight_smile: :slight_smile: Ondru mi hlidala Jolca a Stepa byl ve skolce.
Pred chvilkou jsem se vratila ze 3 kralu co meli ve skolce-krasny a za chvilku mazu zase na schuzku s ucitelkou ze skoly :slight_smile:
Kluci uz se asi vraceji z lyzovacky tak jsem zvedava jestli Ondra jezdil :wink: :slight_smile:
14. led 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
;AhoJ :slight_smile:
Luciejadr •Luci,jasný,nežrat,ale já zase zastávám názor 5x denně malé porce, viz.třeba teorie Kateřiny Cajthamlové a Petra Havlíčka.Myslím si,že i záleží na metabolismu a zda je i tělo rozhozené z dřívějších diet a třeba i prodělaných poruch metabolismu a tak, i velký vliv na to má psychická pohoda a ostatní činitelé.

Cvičitelka je borkyně.

nanda: když je možnost výběru,tak proč si nevybrat,jasný pro své děti chce každý to nejlepší.

Dopoledne jsme byli sáňkovat a odpolko jsme zašli do MŠ Sluníčko do herničky, bylo to fajn!

Jo a jinak každý asi taky někdy nestíhá, holt některé dny je toho méně a některé zase více.
14. led 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciejadr •nežrat,ale nehladovět.Mezi výrazné činitelé, co o ovlivňují hubnutí patří i kromě poruch metabolismu i poruchy příjmu potravy, které třeba člověk prodělal v pubertě, tak i za pár let, to stále třeba může hubnutí zpomalovat. :slight_smile:
14. led 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klouz ale já to tak mylslea. žraní znamená buchty, čokolády, chipsy, večer jídlo apod. prostě se musí jíst. a to vhodně. ona opravdu nehladoví. dokonce má názor, že nezdravé jíst do 9hod ráno - tzn. na snídani si i buchtu dát. ale další je ta voda. no však oba havlíček i Cajthamlová to tak taky říkají. pít, jíst a ne žrát.

Aní já chápu ty názory (že chceš slyšet), ale to si podle mě protiřečí, že chceš to nejlepší tak vybíráš, když jsi psala, že na tu walds ho stejně nedáš. že tam nechce zdenda a je to drahé. tak proto se tak vyptávám. už se ptát nebudu.

jé vy máte posilku u vás? tak to máš super. jestli to máš takový kousek. neztratíš čas. a Ondra si aspon hrál s Milánkem. dobře využité pro oba :wink:
14. led 2010 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciejadr •ANO,ANO,TA H2O,asi se dám na abstineční "chlast" vody :grinning: :grinning: :grinning: !
14. led 2010 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lucko ale to se klidne ptej,me to nevadi :wink: :grinning: :grinning: :grinning: Ja se priznam ze jsem i docela zvedava jak to na takove Wald.skole chodi tak se tam chci nezavislae podivat.A taky jaky maji pristup k tem detem.A taky jsem do dneska byla docela nalomena ze by tam treba mohl chodit kdyby se Zdenda nechasl zvyklat ale ted po te schuzce s ucitelkou v Knezmoste mam asi jasno :slight_smile: :slight_smile: Moc se mi libi jeji styl a i docela sympatizuje s nasi skolkou tak asi tak.Ale uvidime co a jak u zapisu :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile:
Zitra v te Vseni to je na kukandu a o zvedavosti o jejich pristupu :wink: :slight_smile: :slight_smile: :wink:
14. led 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
JJ,posilovna je v Mnichove Hradisti a mam to 4km tak to je super.Navic to ma trener ktereho znam uz 18let-kdysi me v posilovne uz trenoval kdyz jsem aktivne sportovala :rolling_eyes: :confused: ac na to nevypadam teda :confused: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jj,pohral si s Mildou ale Jolca musela byt na mrtvici :grinning: jsou jak dvojcata a dodavaji si odvahu a dokazou udelat neskutecny brajgl :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: No uvidime jak to bude zvladat-neni na co cekat musim makat-na sobe samo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. led 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím vás kecalíny :slight_smile:

tak já teď budu akorát tak tloustnout, takže mě zatím téma hubnutí nějak nebere :grinning: a alespoň to mů :grinning: u na to těhu svádět, že pořád žeru.... :grinning: :grinning: Jéžíš, co já budu dělat až nebudu těhu? :confused: :grinning:

aní - máš teda naplněný diář jako schůzkami a akcemi jako nějaká špičková manažerka :grinning: Co schůzka s učitelkou?
jé, to chodíš na cvíčo někam u vás? to je fajn, když to je v místě bydliště... Budeš do léta jako modelka, co?

klouz - jak se Dádovi sáňkovalo? řádil jako tygr?

kačko - jejej, to s těma klíčema bylo asi nepříjemné... Zlý to s tebou určitě není, ale máš toho tolik na starosti, že se prostě taková věc může stát...Já dělám taky někdy pěkný blbosti a to mám dítko zatím jen jedno..až budou dvě tak to teprve budou úlety na entou :grinning:

lucko - ty si hlavu lámat s jídlem nemusíš, máš postavičku jako proutek, tak myslím, že ty tlustoprdlavka nikdy nebudeš...a buchet si dej třeba celý pekáč.../já měla dneska asi čtyři, tak pšššt...nikomu to neříkat :grinning: :grinning: /
14. led 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, co je? koukám co mám v IP od mishull za zprávu... :confused: Nejsem vůbec v obraze, ale sem na MB snad budeš chodit dál ne, Míšo? Kdyby náhodou ne, tak se určitě při nějakém srazíku nebo večeři zase potkáme :slight_smile:
14. led 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, už to Aní čtu, jezdíš do MH...no i tak je to fajn, to je kousek... :wink:
14. led 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska jsme byli s Pepim na návštěvě, tak nám ten den nějak rychle utekl :slight_smile: teď už spinká /taťka ho uspal :sunglasses: / a já se musím pochválit jaká jsem to dobrá montážník....Přišlo mi konečně lehátko do 18ti kg a já byla tak tůůůze moc šikovná, že jsem našla v garáži křížový šroubovák /sledujete ten odborný název, jo? :grinning: / a dala ten zázrak dohromady a Pepi ho hned vyzkoušel a tatík valil voči, když přišel z práce, že lehátko drží pohromadě, pepi že z něj nevypadl a já že jsem si tím šroubovákem nevypíchla ani jedno oko :grinning: :grinning:
14. led 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek