• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
autor
Verko-jj i ja jsem IP od Mishul taky jsem to asi nejak moc nepobrala :confused: :frowning2: ale asi to meli na diskuzi husty a zkoncili.Ja si myslim ze uz vubec na MK chodit nebude jak jsem pochopila :wink: :frowning2: :confounded: :confounded:
Vid jsem jak manazerka-ale vubec me to nebavi teda.Radsi bych sedela doma.Pristi tyden snad tak hektycky nebude :confounded: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Jj,to je fakt ze Lucka si s postavou hlavu laMAt nemusi-je jak lanka.No nekdo ma a nekdo nema to je tak nespravedlivy :confused: :rolling_eyes: :confounded: :confounded: :confounded: ach jo ja bych ji hned figuru vymenila :wink: :slight_smile: :slight_smile:
Ale zase si rikam hlavne ze jsme zdravi-to je dulezity :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. led 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanda:co jsi dělala aktivně za sport? Vidíš,aby jsme Tě vůbec příště poznali!!!

claudie:šikula,přímo Ferda mravenec - práce všeho druhu.
Dáda je pecka, před barákem nasedne na bob a nechá se jen vozit a do kopce tahat.
14. led 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouz - no to má Dáda dobře zařízené, když má na to lidi tak proč to nevyužít, že? :grinning: třeba až povyroste, tak ti to oplatí a poveze na boech on tebe :grinning:

aní - teda nevím jestli ti nemám začít vykat, když jsi teď ta manažééérka :grinning: :grinning: tak na příští týden všechno zruš a udělej si odpočinkový týden, teda v rámci možností....ono taky kdy mi ženský si odpočinem, že? :wink:
14. led 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudie • :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. led 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Klouz-delala jsem atletiku-dlouhe trate,hrala fotbal,jezdila na koni,behala orientak-ale ne vse najednou,postupne samó :slight_smile: :wink:
No aj myslim ze me poznate a budeme normalne na tykacku holky co rikate? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ondra dnes opet lyzoval a libilo se mu to moc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. led 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky-krasne rano :wink:
U nas uz budicek hodne brzy tak si tu uzivame. :wink:
Tatka nam jeste neprisel z nocni,psal ze se zdrzi tak nevim co kde vyvadi :sweat_smile: :grinning:
15. led 2010 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj před víkendem!

Byli jsme s Dádou cvičit,bylo to fajn.Vyráběli jsme papouška,pak se přilepil na špejli a dá se zapíchnout třeba do květináče.
Ještě se musím podívat,jak jsem ho v kočáru rozmasakrovala.
Koupila jsem si nové kalhoty a tílko na cvičení.Byla jsem v obchodě značky Draps.Od kámošky k narozeninám jsem dostala poukázku na600Kč.Teď tam v obchodě mají starou kolekci do31.1.2010 ve slevě,tak mám vše za50%.Doplatila jsem si jen80Kč.Tak to jde!!!

Děvčátka užijte si víkend a v neděli,nebo v pondělí se objevím!!!
15. led 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Klouz-uzij si vikend a super kup :wink: :slight_smile:
My jsme prijeli ze zapisu :wink: Pry je hodne bystry a uvidime jak to dopadlo.Vysledky se dozvime postou :wink: :slight_smile:
15. led 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky :slight_smile:

dneska je tu zase skoro mrtvo, no jo, už se blíží víkend :grinning: takže si ho všechny hezky užijte....

aní - se ví, že štěpa je bystroň a šikulka.... :wink: Co ten váš tatík, zdržel se v práci nebo někde něco vyváděl? :wink: :grinning:

klouz - se teda nějak pořád rozmazluješ, ale to je dobře... :wink: To ti dala kamarádka fajn dárek....určitě lepší než nějakou pracholapku :wink: a ty jsi velká sportovkyně, takže se ti takové hadříky určitě hodí :slight_smile:

tak zatím pa pa :slight_smile:
15. led 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Verko-no byl v praci byla jsem ho pak vyzvednout a jeli jsme do MB :slight_smile:
Jinak jsme byli v te Vseni a to je kousicek od Vas :wink: :wink: :wink:
15. led 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všeň znám, máme tam příbuzné.... :wink: ale ani jsem netušila,, že tamní škola patří mezi ty wald....
jo, tak jsi si raději pro Zdendu dojela, viď? ty jsi ale stíhačka, že se nestydíš :grinning: :grinning: :grinning:
15. led 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Claudí boduješ .o) stíhačka :o) :slight_smile: jsem se tady zasmála a Domi se přidal

jakou jsi nakonec koupila tu houpačku? tu samou ale pro větší? no aspon Pepi přenechá tu svou sourozenci :o) ten je ale hodnej.

jo a aby nakonec pepi nechodil do Walds když to má tak blízko.

Klouz zítra nebo v neděli jedeme do bondy, tak nakouknu. dík za tip na Draps. i když minule tam měli vše slim - jako elastické :sweat_smile:

Aní výsledky jako jestli je přijat, nebo jestli je vhodný pro nástup do školy? A to že je bystrý to víme my tety koníkovky. však jen špatně mluví, ne? :wink: v ostatním je jednička
15. led 2010 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Verko-Ty muro jedna :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
Lucko Ty jsi taky dobracka :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Ale ja Vam nezustanu nic dluzna :sweat_smile: :grinning:
JJ,jen ta rec tak uvidime co pisnou.A asi i vhodny do skoly :wink:
15. led 2010 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Verko-ona to neni primo Wald.skola ale na ten zpusob hodne :wink:
15. led 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucko - tohle máme: http://www.umedvidkapu.cz/detail.php?zbozi=1115825

aní - jsme kámošky, viď? :grinning: :grinning: mě je to jasný, že jak to pljde, tak to od tebe schytáme :grinning: :grinning: No co, alespoň bude nějaká sranda.... :wink:

holky, mám nějak poslední dobou pocit, že jsem chodíme jen my.... Bewe, Siwama a Silente nechodí už vůbec, Mischali taky, mishulle bůh ví jak to bude a Trep a Evinka taky jen někdy....Takže zbýváme jen my tři a Klouz a taky Kači se někdy objeví.../snad jsem na nikoho nezapomněla :confused: /.....
15. led 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Verko-jj proridli rady :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :confused: :confused:
No jen se neboj ze zustanu dluzna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. led 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Verus-no ale tak to je krasny lehatko-vlastne to same co jsme meli my jen s Medou Pu a na tom ja ujizdim :slight_smile: :wink: :slight_smile: a i cena je teda docela slusna :slight_smile: :wink: :wink:
15. led 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja zehlim ale ted jedu pro brachu do MH k vlaku-za chvilku jsem tady :wink: :wink:
15. led 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní - děláš taxikáře? :wink:
no dokonce to lehátko bylo ještě asi o stovku levnější než je tady, mám ho z jiného webu...Ta prostřední hračka na hrazdě, když se za ní zatáhne, hraje...takže pepi vždycky tahá a tahá a já už tu melodii budu zpívat asi i ze spaní :grinning:
no jo, Lucka krtečky a ty méďu pú, no jsou to takové neškodné úchylky, na léčbu to není... :grinning: :grinning:

jejej, taky na musilku těhulku jsem zabudla....jak se jí asi daří, že nedá vědět potvůrka jedna zaneprázdněná :wink:
15. led 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já byla jezdit, ale už jsem tady :O)

Musilku sleduji na její diskuzi. takže vím, že je ok. jinak ji sem tam písnu do IP, ale štve mě, že se tady nehlásí. tak která má zatím nejvíc času :angry:

No a ty ostatní si asi našly jiné kamarádky než nás virtuální :rolling_eyes: Já se těším na léto, až se budeme moci více vídat. počkej Věruš, ty budeš uvázaná, ale zase na zahradě, tak tam budu pečená vařená :sweat_smile: :sweat_smile: ale budu pomáhat, neboj :grinning:

To léhatko má ted novej disajn :grinning: jsem to napsala krásně, co? je krásně. Eliška a Martínek mají tu starou verzi. Se Fisher Price nezdá, že to mění.
15. led 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-krasne dopoledne :slight_smile:
No je vikend tak si kazdy uziva milacku a tady je pusto prazdno :wink: :unamused: :slight_smile:
Ja jsem je poslala lyzovat a udelala jsem zel.vivar+delam halusky s brynzou+slaninu na cibulce :wink: No a odpol.jedeme do MB kamosce na oslavu 35-ale ja mam smolika pac musim ridit takze budu pit nealko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Neva alespon mi nebude soufl :slight_smile: :wink:
16. led 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny!!

Já semka teda moc nechodím, nejsem tu ani od začátku a chodím s holkama do jiné diskuze, ale jen chci opět se připomenout, pokud byste měla některá zájem o gel nohty, mužete mi pisnout do ip!!

nové francie gelové - 450kč
doplnění - 300kč
studenti - 230kč (nové+doplň)

sídlo na Radouči ! Díky mějte se fáááájn

zdravím nandu a lucku!! :dizzy_face:
16. led 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:

jsme s pepim sami sirotkové, tatík má akci od práce v Turnově.... žranice a chlastanice a taky mají zajištěné ubytování, tak se nám navrátí až zítra dopoledne... a já nic, to je zase nespravedlnost :angry: :angry:

budeme muset v brzké době asi vyrazit zase na nějakou véču, ať mám taky kulturní život :grinning: Třeba až se Luciáš vrátí z OV tak bychom něco spáchali, klíďo někde v MB...co vy na to?

Lucko - no si nemysli, to já budu ráda, když za mnou bude v létě někdo jezdit, páč já se asi nikam moc s těma dvěma svištíkama nedostanu a pomocníky budu vítat ještě raději...Hned mezi dveřmi dostaneš zástěru, mop, vysavač a žehličku do ruky :grinning: :grinning:

aní - mňam, děláš mi chutě s těma haluškama, já je teda dělám se zelím a uzeným, ale dostala jsem velkou chuť na ty tvoje, tak příště asi udělám jako ty s tou brynzou :wink:
co oslava, dobrý?
16. led 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Verko-jj oslava vyborna :wink: Kamoska slzila nad darkama.Je to moje nej,nej a mam ji hodne rada,tak jsem ani moc nesetrila.Malickosti ale potesili urcite :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Halusky Ti treba priste privezu na navstevu-je to rychlovka :wink: Jeste jsem k tomu udelala slaninu na cibulce a bylo :wink:
Market Ty jsi taky pako vzdycky sem jen vbehnes a hned jsi pryc.Koukej zajit casteji :wink:
16. led 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
já se dnes dobře bavila. holky ten můj pakoš neměl vypnutý budík na mobil a v 6hod nás vzbudil budíkem. co mylsíte, malej už neusnul. normálně bych vstala já, at se vyspí, ale mě tím tak vytočil, že jsem mu to dala sežrat a spala dál do 8hod :grinning: :grinning: (on šel spát asi ve 2hod, takže byl velmi rád). v těch 8hod jsem ho našla spícího v pokojíčku a domiho jak si sám hraje - to ej u nás normální, od toho je super pokojíček. jsou tam jen 2nebezpečné věci a u té jedné vždy spíme a doufáme, že té druhé se vyhne :sweat_smile:

Věruš když bude navařeno a ty si pak s dětmi budeš hrát na zahradě, ok, domluveno :dizzy_face: a jestli bude vařit babička a udělá svíčkovou, hm.. tak to si nechám taky líbit :grinning: :grinning: a už bude ten bazén? já jen jestli si pak dám relax :grinning: :grinning:

Aní mi taky udělala chutě. já halušky neumím. takhle se slaninou. takže mi je dlěá maminka. nebo si je dávám když byly v meníčku na oběd :sweat_smile:

Já se chci jít taky někam najíst (závidím Pepovi staršímu. hele oni nějak často mají žranice, před vánoci taky měl.. to se jim málo prodává pivo a oni to musí vypít, at plní "badžet"?. Věruš počítám s tvým nápadem. ale klidně zase můžeme dát klasiku - no jako tu.. sakra.. kde jsme to byli??? :grinning: :grinning: nebo nějakou supr pizzerii. dala bych si totiž bylinkovou bagetku apod :grinning:

Markét máš super ceny. kdy ty stíháš dělat nehty? já teda stále chodím k té své a jsem ta věrná. neumím měnit. jen mám někdy problém s hlídáním Domči.
16. led 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
aní - tak paráda, že se oslava podařila...kamarádce si udělala radost a co víc si přát, že? Já tě ráda uvidím i bez halušek, ale kdyby jsi přijela i s nima, tak se taky zlobit nebudu :grinning: :grinning:

lucko - no to víš, bohatá firma, tak mají pořád nějaké akce :grinning: :grinning: :grinning: Ba ne, tu před vánocemi měli v rámci své vlastní aktivity a tahle dnešní je celá v režii firmy... :wink: Ať si to užije kluk jeden ušatá, se mnou teď žádné "pařby" nehrozí, tak musí sám....

jé, to jste si udělali prima ranní budíček :grinning: / jen mimochodem, náš malý drahouš vstával dnes taky v šest a hádej kdo s ním strašil? no já...tatínek vylezl z ložnice před desátou :angry: , jako ani neví co ve mě má za poklad :grinning: / Tak váš tatík hlídal domiho přes zavřená víčka? :grinning: :grinning: já se z těch chlapů asi picnu :grinning: :grinning:
jaké dvě nástrahy máte v pokojíčku? my jich budeme mít asi plný byt, pak až bude pepi mobilní a poleze, tak budumuset taky vychytávat kritická místa....
16. led 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věruš, normálně bych vstala já (asi tak jak to je u vás), ale když byl na vině on tak at si to fakt vyžere. Domi totiž do té doby spinkal. ted se nám 2dny podařilo, že spal do půl osmé. takže jsem v to doufala, že si to zopakuje o vékendu a houby.. zítra vstanu. nechám tatínka., však taky večer chodím spát dřív jak on - pro jisotu. ale teď se taťka drží. měl už dnes 3kávy :grinning: a ještě neumírá. i hodinu plavání přežil.. snaží se :grinning: :grinning: zase to půjdu zalomit sama.

Jinak jsi fakt hodná - ta věta at paří, že s tebou pařby nehrozí. hm.. tak to já bych nikdy nenapsala. proto jsme měli domču tak pozdě, at máme své pařby vybrané a chybí nám jen trošku. (nedávno jsem třídila fotky a smáli jsme se pařbám ze Stodolní ulice, z výšky atd.). prostě už hlavně vzpomínáme. slíbila jsem v OV, že tam oslavíme pařbou mé 18tiny - když už můžu pít :grinning: :grinning: .. a představa, jak jsem ráno unavená a stejně se musím starat o Domču atd., bud by následovala ten den jeho oslava nebo cesta do MB (podle toho, který večer bych šla pařit) hm.. asi si dáme večeři a pojedu domů :sweat_smile:

jo jinak v pokojíčku je nebezpečné topení - jak u něho stojí, tak aby blbě nespad na něho apod a pak houpací křeslo - to co jsi koupila. houpe se na něm ve stoje. a ještě přes něho leze na gauč. sice na gauč vyleze i normálně, ale to dlěá málo. spíš to bere přes to křesílko a naposledy mu ujelo a vypadalo to moc nebezpečně jak visel a noha se mu uchytla debilně :angry: v ostatních místnostech nic neřeším. jen rohy jsem zabezpečila v obýváku., ale tam není nikdy sám. ani v kuchyni. prostě u nás je ten pokojík ta jistota. i když leze. ráno když tma tak pospáváme (já to taky dělám, fakt nevím, co bychom v 6hod ráno dělali, když se všude spí), tak zavřeme dveře a je tam jen s námi a nikam nemůže :grinning:
16. led 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :wink:
Lucko-jeeeeee chudak Tomas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: To se mu ten budicek vymstil :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Priste si da pozor :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Verko-jj oslava parada :slight_smile: Romca mela takovou radost a ja taky samo.Vedela jsem co ji udela radost tak jsem nakupovala cilene :wink: :slight_smile: :wink:
S haluskama dam echo-jak budu delat tak ohlasim navstevu a vezmu i pro Lucku at si da do nosanku :slight_smile: :slight_smile:
Vcera jsem do toho tak vlozuila ze jsem jeste nasla vecer zaschlou halusku na backore :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: -teda samo ze testo pri vyrobe,aby jste si nemyslely ze mi to litalo pri jidle od pusy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zname sve lidi ze :wink: Verka+Lucka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Lucko-tak o Stodolni jsem slysela same silne story.Tam to asi hoooooodne zije divoce ze? :confused: :sweat_smile: :sweat_smile:
17. led 2010 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno, tak dnes bez budíčku a spal do 7:15.. tak se mi to líbí. takže tady ted v pokojíčku nepospávám, naopak jsme si aspon zaplnula PC. a tatínka nechám spát, dokud ho nevzbudí Babetka že chce ven. no dnes napsoled máme službu před barákem se sněhem a co? sněží :grinning: tak to se taky ráno bude muset odklidit než tam bude vrstva.

uvažuji, jak uděláme sraz u Věrky, když tam bude teplé jídlo. jako svačinu??? :grinning: :grinning: tak to abych ten den nic nejedla :grinning:

Aní Stodolní tam to žije. ale hlavně díky tomu, že tam je podnik vedle podniků a každý je jiny. takže když tě něco nebaví jdeš jinam. to se mi na tom líbí. je fakt, že já lenoch vždy zapadla v jednom a od tama až ráno :grinning: :grinning: a story jsou někdy trošku nepravdivé, ale tím dodávají Stodolní ten správný nádech :grinning:
17. led 2010 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek