• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
autor
Aaaaaa dalsi rani ptace :wink: :slight_smile: :grinning: ahooooooj :slight_smile:
Jj,to je fakt a asi jako vsude se najdou nejake extremy kde to je fakt sid a pak to spoji dohromady se vsim.Ja jsem tam nikdy nebyla ale segry z Opavy teda ta jedna tam asi obcas zavitaji :slight_smile: :wink:
17. led 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak teda čau :wink:

jsem dovařila uzenou polévku a čekám až mi ztuhne těsto na šunkafleky .......holka za chvíli přijede od babči z Bousova vlakem, tak manžel pojede na nádraží pro ní-zas je tam teda nasněžíno!

luci - no asi takhle: nehty tak nějak dělám 1,5roku, certifikát mám, času moc teda na to není, ale nějak se to udělat dá, na každý týden mám tak 3lidi , tak se to nějak zařídí. Nelinka je teda přes den moc hodná, tak o ní kolikrát ani nevím, tak se to při ní dělat dá. Taky bych chtěla víc klientů, aby se mi to vyplatilo a tak za 2roky do toho jít naplno! Baví mě to a ted bych i ráda jela na nějaké různé akce se zdokonalit, ale počkám na lepší počasí, je to vše v Praze. Pak si udělám asi i pedikůru a nazdar! :wink:
Tak jen kdyby snad byl někdo nespokojený, nebo chtěl to zkusit....jsem to sem psala. :slight_smile:

tak tot vše a koukám že tu zas nikdo není... tak se zatím mějte :dizzy_face:
17. led 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj báby :slight_smile:

lucko - o stodolní jsem kdysi viděla jeden celkem zajímavej dokument....to je velmi provařená pařící ulice, jak říkáš bar na baru :grinning:

aní - si děláš na těch bačkůrkách zásobu na zlé časy, přiznej barvu :grinning:

smoulinko - máš můj obdiv, že zvládáš ještě dělat nehtíky....máme podobně staré děti a nedovedu si to představit, i když teda taky jednou týdně chodím pracovat na úřad a někdy si to musím nosit domů, když nestíhám, ale to jsou jen papíry a ty počkají jestli je udělám teď nebo za hodinu, ale když si objednáš klientky na čas, tak prostě musíš v tu danou hodinu...jsi dobrá :wink: a nelly je asi fakt hodná, náš mladík by tu určitě vřískal jako pavián.... :grinning: :grinning:

holky, jdu se obléknout a pádíme do bondy, taťka mě vyvenčí do kina na Avatar, tak jsem zvědavá, pak dám vědět jaké to bylo.... jsem nebyla v kině dvěstědvacetpět let minimálně :grinning: :grinning: se mám, že? :grinning: :grinning:

zatím pa :slight_smile:
17. led 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda claudí, ty se máš .. do kina. a Pepí si to užije s babičkou :o)

no my se pomalu balíme do tanečních. jsem tam venčená každý týden :grinning: :grinning:
17. led 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a budu mít depku,. já nedělám vůbec nic :sweat_smile:
17. led 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky tak jsme doma :wink:
Luci-uzij si tanecni :wink: :slight_smile:
Verko tak vidis jak je Pepca dobrej-to ja jsem taky nebyla v kine ani nepamatuju.Meli jsme jed vloni do Bondy po silvestru a Stepa dostal nestovice tak jsme opet sedeli doma :frowning2: :confounded: :grinning: :grinning:
17. led 2010 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,zdravím Vás na konci víkendu!!! :slight_smile:
Jsem celá, nohy ruce nezlomené,jen puchýř na noze - bežky tedy vyšly!

Jsem ráda,že zase trochu nasněžilo,aspoň je zase bílý snížek.

Před hodinou volala tchýně, tchána odvezli do nemocnice,jsem zvědavá,až se ozve, co a jak.

Claudie - jsem zvědavá,jak se Ti líbil Avatar a jak jsi zvládla3hodiny v kině, Luba o tom také mluví,že mě tam půjde vyvenčit

Nanda - zdravíme Štěpu bystoně.

luciejadr - co taneční ?
17. led 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, naprosto super.....moc se mi to líbilo....jako já nevěděla o jaký film vůbec jde, nějak odpo jsme naťukli, že bychom šli do kina, mrkli jsme na net, zarezervovali lístky a bylo...pak už jen sprcha, obléknout se a jet...takže jsem ani nečetla co to bude za film...No když to začínalo, tak říkám ájé sci-fi a ty já moc nemusím...No a pak jsem tam tři hodiny čučela s těma brýlema na nose a otevřenou hubou jako Keliška :grinning: :grinning:

Klouz - takže doporučuji shlédnout tento film ve 3D a určitě budeš nadšená.... :wink:
s tchánem je mi to líto, držím palce, aby to nebylo nic vážného...

aní - no to se nesmí moc plánovat, my jak plánujeme něco dopředu, tak to taky většinou zkrachne, ale dnešek je příkladem toho, že neplánované akce jsou nejpovedenější akce... :wink:

lucko - tak já tady machruju, že jsem vyvenčená a ty se klíďo venčíš každý týden... :grinning: no jo, tak já ti to přeju ty tanečnice z lúčnice :grinning: :grinning: to máte jako pokračovačky nebo jaké taneční, nějakou sambu? :grinning: :grinning:
a že nic neděláš, tak z toho depku neměj, já bych se na to někdy taky raději vyflákla, nemysli si...ale jsem holt na obci nepostradatelná, tak alespoň to mě hřeje u srdce :grinning:

kočky, mějte se a spěte v leže....dobrou :slight_smile:
17. led 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudie •díky za info o filmu, mě jen děsí3hodiny v kině.Už jsi3.člověk, co o filmu mluvil a všichni o tom mluví kladně.
Tchán měl mrtvici, snad to bude vše v pořádku.

Před chvílí jsem si lákla nehty,čekám,až uschnou a jdu dělat hají! :slight_smile:
17. led 2010 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudie • jojo,byla jsem ráda za tento dárek,je to dost praktický - poukázku do Drapsu, u placení jsem se jen usmívala a ještě jsem to měla v povánoční slevě.Byla bych hloupá, kdybych toho teď nevyužila, dárková poukázka sice platila,až do 31.12.2010,ale proč čekat :grinning: :grinning: :grinning:
17. led 2010 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky :wink:
Klouz-jeeeeee ale to je teda blby mrtvice.Tak drzim palecky at je v poradku.My jsme si s tim doma teda hodne uzili :cry: :confounded: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful:
Verko super ze jsi si uzila kino-tak a ted mas proste vybrano vid :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Az se narodi Adalberta :dizzy_face: Tak se jen tak nekam nedostanes :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Stepa jde dnes na hodku do skoly-jdou vsechny predskolaci ze skolky tak jsem na nej zvedava :slight_smile: :sweat_smile: Na Bystrone :wink: :slight_smile: :grinning:
18. led 2010 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, zase se po nějaké době hlásím. Nějak moc na PC nemám čas. Ondra chodí podél nábytku, tady u PC v místnosti mám kolem 16 °C, takže sem chodím, když spí, nebo ho musím mít na klíně, jako teď. Snad dneska stihnu dočíst a zareagovat ...
18. led 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAk jsem snad dočetla - do kina nechodím, do tanečních bych mm nedostala, nehty mám jen vlastní.
Ondra právě stojí vedle mě a okusuje mi tepláky, ten má teda chutě. Před chvílí měl mlíčka, tak hlad určitě nemá. Jio a shazuje věci ze stolu. A v sobotu jsem mu našla třetí zub, po jedničkách dole se mu vyklubala dvojka vlevo nahoře :grinning:
18. led 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My jsme ted prisli z venku a udelali jsme klukum kopec.Tak jsem cele dopoledne u baraku bobovali :grinning: Myslela jsem ze se Ondra unavi ale nevypada a lita tady na motorce :slight_smile: :wink: :confused:
Za chvilku jdeme se Stepou do skoly na 45min a nechavam ho tam.Pak si pro nej jedu :slight_smile:
18. led 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
Evi tak tam kde máš PC bych teda neseděla. asi to máš v ložnici, co? teda beru to tak, že v ložnici netopíme a máme atm tak 17st. no i 18st. když je venku nad nulou. ale to pak větrám :grinning: :grinning:

Věrko včera kámoška co hlídá, tak říkala, že na to jde v úterý . no jak řekla, že je to scifi, tak jsem řekli, že my se tam nevyvenčíme. já bych šla na nějakou romantikou komedii. jééé.

Jinak my teda chodíme do tanečních pro dospělé a jsou to sice opakovačky, ale jedou od zákládu já jsem v tanečních potřetí, ale tomáš poprvé. takže někdy na zabití a teda pošlapané prsty mám :grinning: prý si mám jít koupit lodičky, at mi šlape aspon na boty a ne na prsty - mám páskové boty. Evi, já bych taky MM nedostalaa do tanečních, ale tohle byl čistě jeho nápad. já to dostala jako dárek. nikdy bych ho tam netahala já, to by se mi vymstilo :grinning:

Klouz a kde jste běžkovali?

A co tchán? nějaká nová info? (jinak jsi mě dostala, že jsi hodinu čekala, až ti uschnou nehty :grinning:
18. led 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
PC mám v pokoji - sklad, pracovna, pokoj pro hosty. Mám tu velkou výlohu (bývalý krám a počítá se tu s dětským pokojem - doufám, že letos) a místo ní mají být 2 malý okna a má tu být pak ještě jeden radiátor. Dneska jsem to tu vytopila z obýváku, tak tu jsme. Ale Ondra mi pořád leze pod stůl na kabely, tak nevím jak dlouho ho odtamtud vydržím vyndavat.
18. led 2010 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, kdy děti začínají chápat smysl slova Ne? Ondra se na slova ne, nesmíš a au děsně chechtá. Umí kroutit hlavou, když říkám nenenenene.
18. led 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi to jsme uměli taky jako první. dělat hlavou nenene :o) Domi ne začal plně chápat tak v 8-9m. jenže to bylo hlavně stylem hlasu. nechci říct, že jsem křičela. to ne, spíš razantněji. a ted,když má třeba špatnou náladu (je uknouranej) a já řeknu ne, tak se i rozbrečí. nebo začne natahovat.
18. led 2010 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciejadr •po uschnutí nehtů jsem dělala i jiné věci a pak,až jsem šla spát.Neboj, nemám lak, co uschne až za hodinu.
Běžkovali jsme u Jičína a já pak v neděli dopoledne v Lipové aleji směr Valdice.
Tchán:bral prý špatně prášky na ředění krve, no, on je vlastně asi nebral vůbec, mluví, lidi pozná, má ochrnutou levou ruku,je na plínách, pak bude muset na rahabilitaci.

Jsme doma z Kulíška a za chvíli jdu cvičit .Bude zase předávka dítěte na ulici.
18. led 2010 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lucko-jj u nas banda do tech tanecnich chodila taky :wink: Pry super sranda :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Klouz-jeeeeeeeee to je ale nemile.Chudak to je teda spatny :frowning2: :unamused: A to mel poprve?Nas tata mel mrtvici 5x :frowning2: :confounded: :rolling_eyes: :fearful:
18. led 2010 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj maminy :slight_smile:

lucko - teda tak to manželín překvapil, že ti dal takové překvápko v podobě tanečních, co? to tě asi hooodně miluje :slight_smile: /a tak to má být!/.... :grinning:
pošlapané nohy za chvíli nebudou, se určo zdokonalí :wink: to chodíte do kulturáku nebo kam?

teda tak my v ložnici taky máme staženější topení, ale nevím kolik je tam stupňů....jen jsem poslední dobou nějaká namrzlá a tak mám přes peřinu ještěě larisu....
jo a na romantiku do kina nechoďte, si ji raději udělejte doma v reálu :wink: :grinning:

klouz - mrtvice? hmm...nic příjemného, ale snad se z toho tou rehábkou dostane zase do normálu a bude zase rukou hýbat :wink:

evi - to neva že nechodíš do kina ani do tanečních a máš své nehty, za to máš asi výborné tepláky, když ondráškovi tak chutnají :grinning: :grinning: Jé, vy už máte tři zoubky...já hledám jako drak, abych měla na ty nové šaty a pořád pepi je bezzubka :grinning:

aní - Adalberta :grinning: :grinning: :grinning: dík za tip na jméno, moc se mi líbí a je takové variabilní jak pro holku tak pro kluka... :grinning: :grinning:
Co váš malý Bystroň? jak se mu ve škole líbilo?
18. led 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanda:no jo, co vlastně Štěpa ve škole?

Taky máme v ložnici stažené, vlastně více času vypnuté topení,nerada spím v teple.

Lucka:jo,že jsem Tě dostala?To víš, kdo umí ten umí a kdo neumí, ten se diví.
Tak to u Vás ježíšek/Tom/ byl šikovný.

Cvičení bylo fajn,vyzkoušela jsem aspoň nový obleček.
18. led 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,díky za optání na tchána.
18. led 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj
Kloiz - ať sez toho tchán co nejdřív dostane.
věru - zoubky šli ven teď - za necelých 14 dní má 3. A už dělá paci paci a pápá. Včera to začal dělat sám :dizzy_face:
Já bych ráda měla taky stažený topení v ložnici, ale manžel je poslední dobou nějaký zmrzlík.
19. led 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
Claudí, podívej se na nás. s prvním zubem jsme tady rekordmani .. vylezl mooc pozdě :grinning: a ještě ho našel tatka. tak si dej z nás příklad a nic nehledej :grinning: 4m jsme vše sváděli na zuby :grinning: :grinning:

hele já večer taky mrznu, ale pak mi je v noci tak horko, že topení v ložnici jsme tuto zimu zapnuli snad 5x a to jen když jsme byli nemocní. a i Domi hledá četrstvý vzduch když otevřu mikroklima :grinning: :grinning: tatínek sice nadšen není, ale má smůlu. at si vezme deku :grinning:

Evi a Ondra je šikulka. bych si musela najít, kdy to Domi zhačal děalt, ale myslím, že papá dělal ty jo tak v 10m? on je lenoch na něco s rukama. už 2m mu ukazuji jak se máš. a vždy hodí výraz na mě - otevře pusu a tváří se, že jsem uplně blbá, co to dělám :grinning: :grinning: a já se začnu smát a on mi tleskat
19. led 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky :wink: krasne dopoledne :slight_smile:
Verko-jj to mi vzdycky rikal muj tata kdyz jsem cekala Stepika ze to bude Adalberta :grinning: :grinning: :grinning:
Jj,romantiku doma.Uz ani nevim co to je.Nejak se mijime.Zdenda chodi domu pozde a to ja uz jdu pomalu spat.Doufam ze treba na Valentyna neco vymysli :wink: :slight_smile:
My taky v loznici netopime lepe se nam spi-teda Zdenda by asi topil ale ma taky smulu at si vezme deku-vid Luci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Stepa ve skole super.Strasne se mu libilo a nejvic telocvicna :grinning: :grinning: :grinning: Dnes mame pohovor ve skolce a tam nam reknou svuj nazor-ale to uz jsem tu psala :slight_smile: :wink:
19. led 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré dopoledne :slight_smile:

lucko - no jako jsem v klidu, myslím, že naše díťátko bude mít zuby tak na dvou letech a hýbat se začne asi tak na třech :grinning: :grinning:
evči Ondrášek je opravdu šikulka, vždyť už dávno sedí, leze a tak... asi budou muset přijet k nám a Ondra ukáže Pepinovi jak se to vše dělá... :grinning:

né, já tohle moc neprožívám....až to bude dělat, tak to bude dělat, nějak si s tím hlavu nelámu...včera jsem někde četla maminku co jejímu prckovi první zoubek vyrostl až na 15ti měsících...takže Domi náhodou ještě trhá rekordy :grinning:

klouz - se ti v nových hadříkách muselo cvičit samo, co? :wink: hned má člověk lepší náladu, že?

aní - no toto, kde se lajdačíš? že ty ještě spíš? :grinning: :grinning:

na zítra jsem byla objednaná ke kadeřnici, aby ze mě udělala zase trochu člověka...mělo to bát v osm ráno, brrr, jsem si říkala, že se mi nebude tak brzy chtít....a stal se zázrak....ráno psala, že ji dnes na druhou hodinu odpadla zákaznice, tak že mohu dorazit....hlídání domluveno, takže budu "krásná" už dneska a bez ranního vstávání...hurá, hurá, hurá.... :wink:

dítě mi tu nadává, ještě že neumí mluvit a já mu nerozumím, určitě to bylo něco sprostého :grinning: :grinning: za chvíli ho obléknu a sebe taky /jsem ještě v pyžamu :grinning: / a půjdeme naproti tchýňce, šla na masáž do vedlejší vesnice, tak alespoň se vyvětráme....

vařit dnes nemusím, máme zbytky od včera, takže jsem jen nakopla pračku a pak dám ještě jednu várku a tím pro mě dnešní činnost v domácnosti končí, páč jsem si vyhlásila dnešní den jako nicnedělající :grinning: :grinning: /asi to zavedu častěji takovéto dny :wink: /

všem přeji krásný den a mějte se prima :slight_smile:
19. led 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, Aní, už tě tu vidím.... takže už nespíš, no :grinning: :grinning:
jo jo, tělocvična je na škole nejlepší místnost hned po jídelně, je vidět že se Štěpa vyzná :grinning: :grinning:
vy držíte Valentýna? u nás moc neujal, možná dostanu kytku, ale asi si ji budu muset koupit sama :grinning: :grinning: mě tenhle svátek moc nebere a pepa z něj taky není urvanej...ale na MDŽ to jo, to asi kytka bude, i když svátek už vlastně není... :wink: holt stará škola :grinning:
19. led 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale pardon, teď jsem si vzpomněla, že vloni na valentýna jsme byli v Německu v Tropical island, ale to byla asi náhoda, že to vyšlo přesně na 14. února :grinning: :grinning:
19. led 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věruš my aky valentýna nenene. já radši první máj :grinning: ne jako svátek práce.. ale.. i když to taky - nic nedělám :grinning:

jé ty budeš krásná. ty se máš. a ještě si odpočineš.

Aní.. no na druhou stranu.. když jsme měli noc bez DOmina, tak jsem tam topila.. nerada se studím nožičkama. a když bylo čáááásu :grinning: :grinning:

Jo a Pepi bude jako Domi.. na vše čas. někdy si říkám, že jsem ho mooc dávala do sedátka, že zpohodlněl a moje máma mi vyčítala, že je málo v postýlce, že tam se děti naučí moc věcí. no jenže my ji máme v té studené ložnici. tak co by tam dělal :grinning: :grinning:

tak a ted mě vytočil mladej tak jdeme nakupovat. jako pořád jsem nedávála na skřínky zábrany proti otevření. jen mě včera naštval a na tu jednu jsem to dala. a zbyečně. on tu zábranu si otevře a pak i skřínku. se na to :grinning: :grinning:

Věruš at nezapadneš dnes spíš se neutopíte, když vyjdete mimo vesnici :grinning:
19. led 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek