• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
aní - tak fajn, že jste dobře dopadli....jen hlídej štěpu, aby na bráchu neplival :grinning: :grinning:
no jo, jsi zanechala dítě na chvíli chlapovi a hned to takhle dopadlo :grinning: :grinning: Tak se na taťku nezlob, on asi taky "musel" a když musíš tak holt musíš :grinning:
20. led 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Verko-jj me je jasny ze to Ondra vykonal jak tatka sedel na zachode.Zakerne vyckal a v nestrezenym okamziku :sweat_smile: :grinning: :grinning: ale kdo to ma porad prat ze :frowning2: :sunglasses: :grinning: :grinning: No nic uz stejne opet peru a mam horu pradlas v kosi tak to je jedno :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. led 2010 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanda •je fajn, že jste v Motole dopadly dobře.
Zase letím, jdu péct bramboráky a v19h na cvíčo.
20. led 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hmmmmmm,bramboracky nam,nam-ale ja je tak nerada delam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Taky bych sla cvicit ale jsem nejaka nastydla tak z toho asi nic nebude.Nebudu to pokouset :slight_smile: :wink:
20. led 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky. tak Věruško.tobě napíšu IP :sweat_smile:

Luci děkujeme. byli jsme. moc sjme se nasmáli. máme 80,5cm a 10860g. Ohledně jídla jsem se mooc ptala a pobavili jsme ho.. prý co umí za slova. tak dobře táta, máma a babe.. to je vše. ale ukázali jsme mu jak dělá kačenka "jagajgajagjajg! jak dělá pejsek: "jajajaagagagjajga" a jak dělá slon !jajgatajgaga!. (on to prostě říká stejně) a Nechána říká: ale zase ví, že ty zvířatka něco dělají :grinning: :grinning: a dohodli jsme se že necháme Domi naočkovat na klíštata. my jsme taky a on říkal že když jsou rodiče, proč bychom neměli dát i ho. tak v 15m na to jde

Aní gratulujeme ke kontrole. tak to je super.

Klouz tak pokud si dojde k těm dveřím tak to je taky suprovej. Aní a jak to že si nesedl sám na nočník? jako vždycky?

je Věruš, škoda že jedeš zítra na poradnu. dnes jsme konečně dali Bertu do kupy. tak jsem chtěla navrhnout dopo návštěvu. tak až přijedeme z OV. no a pak až budou tady Jarní prázdniny, tak nám odpadnou všecchny kroužky. tak bude mooc času. ale zítra chceme sami dobrý zprávy a tu fotku jako..

Klouz bramboráčky taková mnamka. ty jsi na ně hodná. jéééé
20. led 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci - škoda no... :frowning2: tak až se vrátíte z OV, tak už se určitě dohodneme :slight_smile:
koukám jak jste se u mudra pobavili, Domi mu ukázal jak umí zvířátka :grinning: :grinning:
20. led 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky, chcete se zasmát???? tak jukněte, to jsme my holky co koníkujeme na jiné diskuzi :grinning: :grinning:

http://sendables.jibjab.com/view/eTNUIFhnxA7yU5Q6
20. led 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci-jj Domca je sikulinek sikovnej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Povavila jsem se i ja teda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
No nesedl si pac mel overalek :wink: :grinning: :grinning: Ale on to nekdy udela ze si nekam zaleze a tam se pokaka tak -jako pejsek.Tak kdovi jak to bylo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Market-jeeeeeee to bylo dobry :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Zkusime taky neco vykoumat ne? :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucka - Domča je pašák :cry:
20. led 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klouz v čem? já Nechanickému říkala, že jsme třetí skupina.nechodíme, nemluvíme :grinning: on se zase bavil. asi tyhle hlášky má hodně maminek.

Aní overálek. to je ale blbé oblečení pro děti, které chodí na nočník :o) ale to s tím ,že kaká v koutě znám od sousedky. ten její taky.

Smouli dobrý. Aní něco por nás vymyslím, jo??? :grinning:
20. led 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciejadr •no přeci na roční prohlídce.jaká 3.skupina?hele nesrovnávej!

wsmoulinkaa •dobrý nápad!
20. led 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. led 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciejadr • :grinning:
20. led 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci - Anička super lyžuje :slight_smile: My se JibJab bavily se ségrou o vánocích.
20. led 2010 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
DOMINIČKOVI přejeme vše nej nej nej k 1. narozeninám a posíláme velkou pusu!
Luci a nepomlouvej svého synátora jo! náhodou je šikovnej :wink: o mluvení, chození a jiných dovednostech můžu vykládat dlouhé hovory od všech různých dětí, které znám a ani jedno jsem nemohla dát jako vzor nebo do kontrastu s jiným....

se musím vždycky takovým rozhovorům, co kdo umí, smát a ukončuji hovor tím, že my jsme celá rodina retardovaná a jsme na to náležitě hrdí :grinning: :grinning: :grinning:

a jinak odkazy jsou fakt vyvedené :sunglasses:
21. led 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky s Ondrou přejeme Dominičkovi všechno nej k narozeninám :slight_smile:
21. led 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Domimu pejeme vše nej, nej, nej k 1. narozeninkám.
Holky, musím se pochlubit, jsem prateta :grinning: , bráchovi se včera narodila vnučka, Klárka 4200g a 54 cm. Baba jak hrom.
Aničko, IP
Jinak u nás vše při starém, jen nějak nestíhám, pustila jsem se trošku do šití a po loetech mě to začlo snad i bavit. :wink:
21. led 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ju Daní, gratuluji k pratetovství :grinning: :grinning: :grinning: už jsem taky prateta a to dvakrát, to víš neteře už jsou velké ženské :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale takovéhle míry mělo v rodině jen jedno dítko a to už je pěkně dávno :wink:
21. led 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, děkujeme za přáníčka. SIw a tobě taky gratulace. ale teda.. co se vám an těch mírách nelíbí? se koukněte na mě, jak jsem z toho vyrostla :grinning: :grinning:

já teda prateta ještě nejsem, ale od bratranců a sestřenic jsou děti stejně staré jako já. dokonce se některé dřív i vdaly než já :grinning: už jsem si pak připadala blbě, když má máma byla na svatbě dřív své praneteři než své dceři :grinning: :grinning:

Kači, já jsem taky pyšná na toho svého retarďáka :o). dnes to předváděl do telefonu mé mamce, jak dělají zvířátka. hlavně moje máma hleděla, jak jsem začala opět jak dělá kačenka, jak dělá pejsek a jak dělá slon a ona jak slon?? :grinning: holt on reaguje na to jak dělá :grinning: :grinning:
21. led 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky....

teda jsem nevěděla, že naše Aní je takový machrlyžař....že jsi něco neřekla? :grinning: :grinning: :grinning: fakt super... :grinning: :grinning:
já vůbec tyhle odkazy neznám...je to dobrá sranda :grinning: :grinning:

siw - gratuluji k praneteřince...má míry teda fakt pěkné :wink: Tak ať je hlavně hodně zdravá a svým rodičům dělá jenom radost :slight_smile: Ty jsi se dala na šití? Holka šikovná jsi, já už na stroji jen tak něco zkrátit nebo tak...I když vlastně Pepčovi jsem ještě v těhu ušila sadu do postýlky, ale od té doby jsem u stroje neseděla....
Co Halí, jak se má? Nezlobíš jí doufám moc maminko? :grinning:

Luci- velkou pusu od nás posíláme Dominičkovi k jeho velkým prvním narozeninám.... :dizzy_face:

Kači - hezky jsi to pojmenovala... :grinning: :grinning: asi si to od tebe vypůjčím, jsme taky retardovaná celá rodina... :grinning: Ale co, hlavně, že se máme rádi :slight_smile: Co princezny, dají ti chvilku vydechnout?

dnešní poradna byla OK, mimi je v pořádku, na ultrazvuku předvádělo akrobatické cvičení :grinning: Mám další fotku, ale nevím nevím kdy už konečně se mi podaří založít mimískovi album... Snad to bude do té doby než bude na světě :grinning: :grinning:
babča si vzala Pepina chvíli ven, tak jdu prozkoumat gauč :wink:
21. led 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky :wink:
Luci-Domcovi vse nej,nej k 1 rocku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
A odkaz super-proste cela ja na sjezdovce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Verko-jeeeeeee ty umis sit?To by jsi mi mohla usit kostymek na maskarni-mam vymyslenej krasny :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. led 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
aní - no to bych mohla, ale jedině že by jsi chtěla jít za pěkný strašidlo, páč mé šicí umění bych si nedovolila pustit ven z našeho domu :grinning: jsem švadlenka-amatérka....raději zkus nějakou zkušenější šičku :wink:

a propo, já chci taky umět lyžovat jako ty, kde jsi se to naučila? :grinning: :grinning: Že ty jsi vyrostla v Alpách? :grinning: :grinning:
21. led 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj!
Zdravíme oslavence :slight_smile:

siwama: jééé, ty ještě žiješ? :grinning: Gratulka k praneteři.
21. led 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Verko-jeeeeee o tom to prave je-cim hur vypadas tim lepsi kostym :wink: :wink:
Jj,v Alpach v Bosni-klido pido naucim :grinning:
Ted jsem si umyla bemberici a jdu vyfoukat-dnes valim do divadla do MH atk se docerla tesim-az na to nastydnuti teda :confounded: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
21. led 2010 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
aní - tak si tu kulturu užij....Na co jdete?
21. led 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanda •sím, sím, hlásím se do učení!!!
Užij si divadlo!
21. led 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky tak ja abych Vam pravdu rekal tak ani nevim jak se to jmenuje-je to ale komedie.Chodim jen na ne.Hraje tam Sulcova atd... :slight_smile: :confused: :sweat_smile:
Klouz-jj jasny neni problem a jeste vykouzlim ten super usmev jako na klipu :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
21. led 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gratulujeme Domčovi k 1. narozeninám
21. led 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanda •beru to i bez úsměvu! :frowning2:
21. led 2010 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek