• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
dobré ráno,
tak napíšu první než se Domča vzbudí. dospává noc - byla šílená. měl ucpaný nos a jak je vnoci zvyklý na dudlík, tak jsme bojovali. ted už spí přes hodinku. bobek. no jistě, to by nebyl on, aby si nározky neslavil nemocný. prostě jakékoliv sváteční dny si dáme stejně :rolling_eyes:

Věruš je super, že kontrola je v pořádku. a vlastně.. jak tam chodíš? já v těhu se na kontroly vždy těšila, at mě přesvědčí, že je vše ok. že je malej "živej" atd. je to tak i v durhém?nebo to tak nestačíš vnímat?a co ty jména? už máte aspon náznak? neříkej, že jste neměli chviličku nad bříškem.
jo víš co mě zaujalo, že si chodíš číst do postele. Pepi je frajer, že mu tam nevadí světlo. tohle jsme DOmiho nenaučili a číst si tam ted nemůžu. by se vzbudil :angry:

Aní vy jste dobří s tím divadlem. my chceme už konečně aspon do bol. divadla.. jsme se tam za ty 4,5roků ještě nedostali. až je to trapné. jenže tma jsou vždy vyprodané lístky na co chci :rolling_eyes: anebo pak zapomenu že chci do divadla. to je až trapné, neznat místní divadlo. A Zdenda chodí s tebou? tak pravidelně?
22. led 2010 v 09:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj holky :wink: :slight_smile:
Luci-je bobecek marodnej.U nas maji kluci taky rymu.Ale Ondrovi odsavam a davam meducku a je ok docela a Stepa chodii normos do skolky :slight_smile: Nic hrozneho ani u jednoho :slight_smile: :slight_smile:
Vcera divadlo dobry-hrala tam nakonec Zlata Adamovska a Jana Stepankova-a ne Sulcova :grinning: :grinning: :grinning: Jenom tyhle dve.Ja chodim docela pravidelne skoro kazdy mesic ale bez Zdendy.To je kulturni barbar :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Chodim s holkama od nas.Uz kolik let.Jedna dela na magistrate v MH tak nam da vzdy echo a my si koupime listky :slight_smile: :wink: :slight_smile:
Ja uz ted hodinu mam v posteli Ondru aby si trosku odpocal a ten lump proste spat nebude a nebude :frowning2: :confounded: :confounded:
22. led 2010 v 11:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
jdu Vám popřát příjemný víkend!

Luci:ať je Domčovi lépe.

Věra:fajn,že kontrola dopadla dobře, jen,tak dál :slight_smile:
22. led 2010 v 16:01  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Holky tak my jsme prisli z venku a je tam pekna kosa-doma teploucko to je parada :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile:
Ondra uz teda vubec neusnul a ted venku vymrzl tak vecer vytuhne a mysleim ze i Stepa :wink: No a ja budu zehlit teda :confused: :rolling_eyes: :confounded: :grinning: :sweat_smile:
22. led 2010 v 17:32  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky...

Věruš - poradna super, to je moc dobře! no, berušky jsou ok, jen Míďulka poslední dvě noci moc nespala (na dnešek tedy pořádala mejdlo nepřetržitě od 23.25 do 04.10hod) a je celkově trochu uřvanější, ale teta Klouz dnes pochovala, Majda se krásně pokakala a je to :grinning: :grinning: :grinning: tak uvidíme, jak dnes v noci :wink: a co u vás? nechá Pepulka maminku vydechnout? a myslíš, že vás teto ještě uvidíme s Pepínkem a bříškem nebo až někdy bez bříška zato ve třech??

Aní - super že se divadlo líbilo!

Luci - jé, to je mi Domči tak líto, chůdě si zase užívá :frowning2: a vás samo taky, mít nemocné dítko dost vyčerpává.... snad se z toho brzo dostane a bude zase fit!
22. led 2010 v 18:23  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, tak jsem se v posledních dnech viděla s Luci a Domčou a rodinkou Trep, koho ještě uvidim, ráda s váma breptám naživo
22. led 2010 v 19:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Verka-super ze jste s Adalbertickou ok :wink: :slight_smile: :grinning: Jen by to uz chtelo fotecku mimiska :dizzy_face:
Katus ahooooooj :wink: :slight_smile:
22. led 2010 v 19:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky tak jsem probrala kupony do DM (1. a 2. knížku) a mám tu i dispozici (stručně, pokud budete chtít podrobnosti, tak pošlu IP): vlhčené ubrousky Johnsons baby a Pampers, kosmetiky Johnsons baby, Sebamed, Hipp, mléčná koj. výživa Humana, Sunar, Hami, Beba premium, Beba H.A., plenky Alana Midi (do 9 kg) Pampers Midi (do 9 kg) a Pampers Premium care (bez omezení velikosti), Pampers mini (3-6 kg), babylove pro novorozence a (2-5 kg) a mini 3-6 kg), sleva na předplatné Máma a já, Canpol babies kousátko, odsávačka, Nuk láhev a dudlík Krteček a ortod. dudlíky, MAM dětská lahev a Milton tablety na sterilizaci, čaj Teekanne pro těhotné a kojící.
Pokud by mi chtěl někdo nabídnout kupony tak beru na prsní vložky nebo vlh. ubrousky Babylove, a na příkrmy a kaše, Alany nad 9 kg.
Dávám to i na květnovou diskuzi, takže kdo dřív přijde, ten dřív mele.
Pokud něco chcete tak do IP, hodila bych vám to někam do MB.
22. led 2010 ve 22:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Platnost je do 30.6.2010 a daruju je (příp. vyměním).
22. led 2010 ve 22:38  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj holky-tak u nas budicek uz ve 4,45hod me uz z toho mrnouse klepne :confounded: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: A to se hned dozadoval polevky kterou samo nemam uvarenou takhle brzy :unamused: :sunglasses: :sunglasses:
Evi- vypada to lakave ale ja uz z toho nic nevyuziju :unamused: :frowning2:
Dnes si jedu pro lyze odpol.k LBE sehnala jsela jsem pekny hodim odkaz :slight_smile: :wink: A i cena je myslim super :slight_smile:
Tak to jsou oni-http://sport.bazos.cz/inzerat/5083831/Lyze-sjezdove.php
23. led 2010 v 06:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, díky za gratulace. :wink:
Jinak u nás dnes den blbec, mám tu Filipa (syna) a v noci ve čtvrt na 4 jsem ho vezla do špitálu.
Akutní zánět slepého střeva. Už je po operaci, ale ještě jsem s ním nemluvila, jen s doktorem. Zítra za ním pojedu, tak snad mu už bude líp. Vypadal fakt hrozně.
Jinak jsme jetě nezmrzli a jsme fit.
23. led 2010 v 16:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak koukam holky jak to tu dnes frci :slight_smile: :frowning2: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Uz mam doma holky lyzeeeeeeeeee a i hulky mi pan nechal za 150kc PC-450k :wink: :slight_smile: Asi se mu me zzelelo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nabizel i boty ale ty uz mam prec objednany ale byli krasny teda :wink: :slight_smile: :confused: :sweat_smile:
23. led 2010 v 16:51  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Hodila jsem fotecky aby jste videli jaka je u nas radost ze snehu :wink:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3725441&vReferer=%2Fphotos%2Fnanda
23. led 2010 v 17:44  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, my dnes měli první oslavičku. tak hodím fotky, at se pochlubím, co dostal, jo??? :sweat_smile: protože dárek od Kačky je úžasný - http://www.youtube.com/watch?v=vurcO8udPpA,
http://luciejadr.rajce.net/oslava_1.narozenin

Siw. teda. hned akutní, ale to ho muselo dlouho blet, ne???hlavně že je v pořádku.

Aní kde jste byli? kde je tolik sněhu? mi přijde, že všude slezl nebo je hnusně zmrznutý :rolling_eyes:
23. led 2010 ve 21:19  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky :slight_smile:

aní - u nás je taky ještě hodně sněhu, ale radost z něj nemá asi nikdo :grinning: :grinning:
dobře jsi pokoupila svou lyžní výbavičku, ale jak jsem viděla to tvé video na sjezdovce, tak myslím, že by ti to šlo i na prkýnkách na maso :grinning: :grinning:
no jak to, že jsi ve 4.45 neměla uvařenou polévku???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

daní - jejej, tak to jste měli teda noční "zpestření" :confused: Hlavně, že je Filip v pořádku a vše dobře dopadlo... :slight_smile:

evi - já do DM nechodím, tak ty kupony ani neznám....

lucko - autíčko pro domiho je supr....se mu bude jezdit frajerovi :sunglasses: To dostal od té Kačky co jí hlídáváš? Je hodně podobná mamince...
a Domi je "taťkovej".... :slight_smile: nebo alespoň mě to tak připadá....
no, do poradny se vždy taky těším, jsem ráda, když slyším, že mimi je v pořádku a vše je tak jak má být...Jinak tohle těhu je trochu odlišné od prvního, protože němám čas to nějak moc prožívat, prvořadý je teď prostě Pepi a těhotná já až potom :grinning:
o jménech jsme opravdu ještě vůbec nemluvili, prostě jsme si řekli, že to necháme až ke konci těhu a tak si zatím hlavu nijak nelámu... A navíc Anička mi už jméno vybrala, přece adalbert nebo adalberta :grinning: :grinning:

kačko - u nás noci jsou jak kdy, ale spíš převažují ty "trhané" .... stále se ještě dost budí, ani ne hlady, ale asi jen tak, zafňuká nebo se hrozně mele, vypadne mu dudlík nebo má obrovskou potřebu mi něco důležitého sdělit třeba v půl třetí ráno....takže alespoň si nezvyknu na celonoční spánek a až se narodí druhé dítko, tak si nebudu na noční vstávando zase muset zvykat a pojedu to na jeden zátah...Počítám, že ještě pár let a snad se někdy vyspím :grinning: :grinning:
myslím, že se určitě uvidíme a já budu ještě těhulína, až pomine toto blbé počasí, tak něco domluvíme a spácháme... :slight_smile:

asi jsem chtěla ještě něco napsat, ale jdu už do hajan, tak zas třeba zítra....

hezkou noc :slight_smile:
23. led 2010 ve 22:39  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj holky :slight_smile:
Luci-no tolik snehu je u nas za barakem :wink: I tu krasne sankujem a lyzujem-je to super :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Z lyzi mam radost-jeste mi dorazi v tydnu boty a muzu vyrazit :wink: A v tydnu jsem na MMA vyhrala film Ronja dcera loupeznika tak uz se na to moc tesim :dizzy_face: :dizzy_face: :sweat_smile: :sweat_smile:
Dort je krasnej-teta umi a moc dobry-nam,nam :slight_smile: :wink: :slight_smile: Stepanek + Ondra koukali na fotky a video a Stepa povida jeeee to auto je krasny ja ho taky chci :grinning: A me se strasne libi Domca ten je krasnej :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: On uz ho obdivovoval u Evci :wink: :wink:
Mimochodem to mi pripomina ze tu opravdu dlouho nebyla :confused: :confused: :rolling_eyes: :confounded:
Verko-spravne jakepak vybirani snad uz mate jasno ne? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. led 2010 v 08:14  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj,
nandi: mám tu pro tebe zase pár kódů ze sunaru, tak až bude někde srazík
trep: holandia jsme teď dlouho neměli, ale asi zase budu muset koupit, malej jogurt mu nestačí
jinak moc prosím, jestli někdo kupujete kinder mléčné řezy, nebo jiné kinder tyčinky, na kterých je postavička pana Chládka, nemohli by ste mi je sbírat? moc děkuji
24. led 2010 ve 13:42  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Mish-jsi moooc hodna ale my uz Sunar nemame.Jestli treba Klouz jeste nebude chtit.Ale dekuju. :slight_smile: :wink:
24. led 2010 ve 13:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, krásný sluníčkiový den.
No včera jsem byla za Filipem, už vypadal líp, má vyvedené dreny, měl to prý celé zhnisané.
Ale už to má za sebou, je mladej, tak se z toho sned brzy vykřeše.
25. led 2010 v 09:48  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj holky-krasne dopol. :slight_smile: :wink:
Dnes jsme byli v MB na preockovani TBC-Ondra ani nemukl. :dizzy_face: :dizzy_face: Ve ctvrtek jdeme na kontrolu a kdyz nebude mit reakci tak znovu pigaro do ramene :confused: :sweat_smile: :slight_smile:
25. led 2010 v 11:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojda!
Hlásíme se po víkendu!

Lucka - Domči Fabie je super, takové odrážedlo,ale Roomster mají v MŠ Sluníčko.Fotečky a Video jsem už prohlédla a taky pěkný.

Siw:ať se z toho synátor brzy vylíže.
25. led 2010 v 11:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Dnes jsem si užila s naším psem,už jsem se uklidnila,ale když jsme byli na Radouči,tak mi utekl, od té plechové ohradku, co je na kraji,až tam,jak se staví ten žlutý dům, běžel a běžel.měla jsem sebou Dádu, bez kočáru a bobu,jasný, že jsem zůstala u dítěte,ale byl to nepříjemný pocit, vidět na sněhu, jak se černá tečka vzdaluje a to jsem neměla ani brýle, tak jsem daleko nedohlédla a hlasivky mám v háji,jak jsem řvala.
Na štěstí vše dopadlo dobře
25. led 2010 ve 12:10  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, můžu sde zeptat, jak se jmenuke ta paní, co jste tu chválili její dorty a zda má nějaké stránky? nemůžu to najít.
25. led 2010 v 17:30  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Mish-ja Ti za chvilku Ty stranky poslu vydrz Prtka vydr :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
25. led 2010 v 19:06  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Mish-tak tady to mas :wink:
http://dorty.artmama.cz/user/304/images
Je fakt strasne sikovna :slight_smile: :wink:
Klouz-tak to jsi s pejsanem uzila teda :confounded: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Co tchan jak na tom je?Uz je doma? :confused: :sweat_smile:
25. led 2010 v 19:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky...chtěla jsem se vás jen zeptat...

za týden jdu rodit do MB. Dávají tam oblečení pro mimi a noční košile? já jen jestli si mám vzít nějakou větší zásobu. někde jsem totiž četla že ne..tak nevím :wink:

a ještě prosím kde se platí poplatek otec u porodu. mě čeká císař. na žádné kurzy jsem nechodila. byla jsme tam minulý týden poprvé v poradně. a ted v neděli mám hned nástup.

děkuji za info :grinning:
26. led 2010 v 09:38  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky
zdravím z OV. nechci se dostat na černou listinu od Claudí, tak se připojuji.

Mishull. já s tím dortem spokojkená nebyla. na to, že stál 650Kč tak nic moc. od tety Majky byl lepší. prohlásila jsem to já, Tomáš i Vanda. ten její byl moc přeslazený. Přesto, že jsem nechtěla oříšky tam byli. ta poleva.. mandlové ji bylo moc. už bych od ní nechtěla. jo ale na pohled dobrý :grinning:

Klouz, teda Kulich je divoch. asi měl moc energie. a to odrážedlo Roomstera vím, že tam je. Kdysi jsi psala, že ho Dáda má rád. a já ho znala. ale Fábii jsem viděla poprvé. jsem dlouho nebyla ve škoda muzeu :o) no a tady ostraváci jsou z toho totál překvapení. to vůbec neznali, jsou unešení :o) a to viděli jen video :o)

Aní tví kluci nás moc potěšili. a autíčko jim rádi pujčíme až za námi někdy dorazíte. fakt :slight_smile: a i Domču na hraní :o) včerejší sms mě pobavila. já už naštěstí vidělůa už obě po sobě, ale ta první byla Luci a u toho 2naštvaní smajlíci.. tak jsem se vyděsila co jsem ti provedla :grinning: :grinning:
26. led 2010 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky...

Luci - týjo, to je bomba, to se bude Domčovi jezdit :grinning:

Daní - ať je Filip brzo fit... to jste měli tedy akci, co? :frowning2:

Klouz - sis s Kuldou užila, no, já to taky znám!

Mishu - už se chystáš na dvouroček :wink:
26. led 2010 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Věruško - nojo, koukám že budeš v nespavosti vycvičená a až ti děti dorostou, už nebudeš pomalu ani spánek potřebovat :grinning: :grinning: :grinning:
26. led 2010 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj holky-krasne dopoledne :wink:
Luci-jj ja jsem napsala jen to Ahoj Luci a pak prisla navsteva.Tak jsem mobil polozila na stula a o zbytek se postaral Ondra-nevim jak to dokazal :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jj to budou kluci radi ze se muzou povozit :dizzy_face: No a Domcu Ti urcite taky radi pomordujou :sweat_smile: :grinning: :grinning: ale asi az budeme zdravi-Ondra je opet nastydlej-ale koupila jsem mu Stodal kdyby stonal tak se treba stane zazrak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Renn,kosile nocni si vezmi 100% alespon 2x a veci na miminko vubec mit nemusis.Vse Ti tam daji.Jestli ho chces mit ve svym tak samo jo ale me to peijde zbytecny.Ani u jednoho kluka jsem to nemela a vse nam dali.Navic je tam hodne teplo takze ponozky,batlicek a zavinovacka co Ti daji Ti bude uoplne stacit.Jo a urcite si vezmi plinky ty nejmensi-tech tam dostanes jen par :wink: :wink: :wink:
26. led 2010 v 10:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek