• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
RENCO - tak v září oblečení pro miminka měli erární a košile jsem měla pouze svoje, předpokládám, že se od té doby nic nezměnilo :wink: za otce u porodu jsem platila v den propuštění na sesterně. přeji hodně štěstí!
26. led 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, pani dělá jen dorty s mandlovkou, ten já právě nechci, ty dělá teta taky, já mám v plánu nějakej ovocnej, buď objednám zase v Café antonio nebo v cukrárně AMA dort za 150,- , loni ho měl taky odtud
26. led 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj mamky a děti!
Nanda: díky za optání na tchána.Ještě je v nemocnici, domů jen tak nepůjde,až se uvolní místo na LDN,tak tam jde na rehabilitaci.Jinak se lepší, v pokoji jsou4 a on je na tom z nich nejlépe.

Lucka:vy máte nějakou tetu, co peče,nebo je to jako paní Milu, co peče dorty na zakázku?Dorty od paní Milu vypadjí vzhledově nádherně,jak chutnají nemohu posoudit.

Jinak jsme dnes měli plavčo, náhradku za minulý týden, kdy byla hodina z technických důvodů zrušena.
26. led 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek,
taky jsem chtěla reagovat na tu Věrku, jak se vlastně 2roky min. ještě nevyspí.. no upřímně., zlatej Domča. fakt. za noc 3x dám dudlík, pak jde k nám do postele a nadávám, když vstane v 6hod a dřív.. jsem ale hloupá, co? bych ho měla ještě líbat, že mě v noci nebudí už pěkně dlouho :grinning:

Aní, tak teda jestli Ondra už nečbude stonat, tak to chci taky a hlavně pro sebe. My tady v OV ani nevycházíme ven. je tadye i přes poledne -10st a cio bychom tam dělali. jen vždy přeběhneme do druhého vchodu k druhé babi :grinning:

Renn, přestně jak píše Nanda. pro sebe určo tu košilku, a i vložky poporodní, dají ti tam jeden balíček a zbytek se starej. dětské je zv bytečné. akorát teda my byli v solárku a jejich ponožky nám padali, tak je lepší pro mimi svoje. A rukavičky na ručičky - ty tenké, jak mají dlouhé nehtíky, at se nepoškrábou. a taky toaletní papír. mají ho jen na nadstandardu. pro tebe i župan - jídelna je celkem dál od některých pokojů :wink: jo a netahaj ani žádnou kosmetiku pro mimi. je to zbytečné. no a ty ... no ty přebalovací podložky si vem :grinning:

poplatek zaplatíš až budeš odcházet. jo a jeslti máš plánovaný, tak se pak nenechte odbýt že otec u porodu nebude. někdy to rádi dělaj, hlavně mudr. Adamec. prostě si za tím stůj. většinou je super anestioložka - no ta co ti buede hlídat polo narkozu. tak at ti to vše dobře dopadne. vybrala sis super porodnici :wink:
26. led 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím vás babušky jagušky :slight_smile:

tak, tak, važte si svých spavých díťátek nebo vám pošlu na pár nocí našeho draka a to teprve uvidíte :grinning: :grinning:

Lucko - užívejte si OV a v pořádku se nám vraťte, ať se už taky můžeme konečně sejít :wink:

s těma dortama nevím, jsme neměli....ale že teda od té paní vypadají krásně to jo, hotové umělecké dílo a že nejsou dobrý chuťově to neva, hlavně že se na ně hezky jouká, ne? bychom byli po dortech přece tlustý :grinning: :grinning:

klouz . teda, to byl blbý zážitek s hafíkem....ještě, že vše dopadlo dobře...taky bych se vyděsila :confused:

aní - stodal určo zabere a zase bude jako rybička :slight_smile:

co jsem to ještě chtěla? jo už vím...

Renco - holky už ti to popsaly co a jak v porodnici....já na prcka neměla sebou věci, ale pak jsem si nechala přivézt pár bodýček, páč jsem ho chtěla mít "krásného" :grinning: ale samozřejmě nemusíš, dají ti tam ty košilky a to je taky v poho...plínky určitě sebou, dávají první den asi pět pampersek a pak každý den asi tři látkový, jinak ani ťuk... na sebe noční košile taky určo, já měla dvě a pak mi musel drahý ještě přivézt, protože jsem třeba v noci protekla a měla ji od krve, takže raději víc ať máš kdyby něco....
placení otce u porodu bylo taky při odcházení t porodky, tuším že 400...
vybrala jsi si dobře, já tam byla spokojená :slight_smile:
tak ti držím palečky, aby vše proběhlo co nejlépe a už brzy jsi své mimi držela v náručí :dizzy_face:

holky, dnes je krásně sluníčkově, co? jsme se po obídku byli projít, Pepi usnul a už spí hodinu a půl na dvoře, tak paráda....maminka má chvilku pro sebe, hurá :grinning:
26. led 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky moc děkujuuuu za info...

na otce u porodu si dám určitě pozor. akorát nevím v kolik půjdu na sál tak doufám že mi to řeknou dost v předstihu aby to manžel stihnul :slight_smile:jelikož nastupuju v neděli tak si myslím že to budu vědět až v pondělí

košile mám 4 tak snad to bude stačit.
26. led 2010 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ještě jsem si vzpoměla na takovej blbej dotaz :grinning:

jak je to tam s koupáním miminek. určujete si to nějak sami, a kde se popř.koupě?

a jak je to s návštěvama na norml.pokojích...někde čtu že návštěvy jsou od 10h- 19h a někde zase od 14-17h tak nevím
26. led 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Renčo - návštěvy jsou tu skutečně od 10 do 19hod. a miminka se koupou na pokojích - je tam udělaná taková nerezová vanička vedle dřezu :wink: - většinou to na všech porodnicích nejdřív poprvé maminka vykoupe se sestrou a pak už koupe sama jak jí to vyhovuje.... (já rodila první v Lbc a tady už jsem ukázku odmítla, ale ptali se mě, tak určitě taky ukazují). pochopila jsem dobře, že jdeš na CS?
26. led 2010 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mishu - no vidíš, já bych chtěla zase takovej krásně marcipánem potažený ale né s krémem a už vůbec máslovým :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: tak přeji s dortem šťastnou ruku!

Aní - u vás se zase stoná? :frowning2:
26. led 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudie:jééé. to jste se krááásně vyvenčili, co?My jsme dnešní slunečné odpoledne po plavání prospali,teda Dáda, já ne!

nanda: doufám, že Stodal pomůže. :slight_smile:

Luci:užijte si OV.
26. led 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači, on to není marcipán na tom dortě.. takže proto nebyl uspěch. je to mandlovka. my z OV jsme zvyklí na marcipán a tak byl Tomáš zklamaný. A teta Majka ho Domčovi potáhla, ale protože nepoužila takovou vrstvu a vevnitř byl podle nás, tak Dominův byl mooc dobrej :o)))

Claudí tak to teda krásný Pepi v porodce. to jsi dobrá, já byla ráda, že jsem dokázala dOMČU obléct do košilky. já se bála všeho :o) jo a jelikož tak moc blinkal, tak jsme převlíkalai mockrát, takže jsem ráda, že jsem domácí oblečení neměla :o))))

Klouz dnes plavčo? vám chyběla nějaká náhradka nebo si pletu dny??? :O))) nepletu, že jo???
26. led 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacula75: jj malej se bohužel neotočil na ted v neděli nastupuju a v pondělí už bude mimi na světě...je to docela narychlo ale si to tak dělají aby mimi nebylo moc veliké. Vůbec jsem nestačila zjistit potřebné informace :grinning: tak to musím rychle dohnat :grinning: :grinning:

a četla jsem že i norml.pokoje jsou po 2.je to pravda?je jich tam prý 13...jestli je to pravda tak je to docela dobrý protože všude jinde jsou třeba po 3,4 atd.
26. led 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci - fakt jo? tak další důvod, proč bych tento dort nechtěla.... marcipán miluju, proto máme vždy osvědčeného Bertíka :sweat_smile:

Renčo - jj, tak už chápu... ono se na CS bere z předstihem, týden a klidně i 14 dní před termínem, to je normálka :wink: jj, pokoje jsou všechny pouze po dvou, jen toalety a sprcha je venku přes chodbu. ale ty dvě maminy to je vážně super a mají tam teď novější vybavení a skvělé polohovací postele na ovládání... na to, že je to starší porodnice, tak celkem luxus. tak tobě i Teodorkovi držíme palečky!
26. led 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci - nepleteš si dny,ale minulý týden byla hodina z technických důvodů zrušena.Byla mi nabídnuta náhradka včera od15h,ale to máme od15:30Kulíška,tak jsem to přijmout nemohla.Šli jsme to nahradit tedy dnes od10:20.Zítra máme zase plavčo od10:20 a pak rovnou jedeme na očkování. :frowning2:
26. led 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacula75: děkujuuu za přání a všem za užitečné informace
:grinning:
26. led 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Katko-jj jsme opet marudci ale nic hrozneho.Rymka a kaslik :wink: :slight_smile: :slight_smile: A nahodou jsme dobry mesic vubec nemarodili :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ted je jen Ondra, Stepa je v poho-trosku rymka ale v poho :wink:
Dnes jsme byli lyzovat u nas na kopci-tak to byllo super :wink: :slight_smile:
No a od nedele do patku mame moznost jet na hory do Vitkovic v Krkonosich.Strasne bych chtela ale uvidime-je to hodne na rychlo a navic mame ve stredu zapis a museli by jsme spesl kvuli tomu prijed.Tak uvidime jak rozhodne tatka :slight_smile: :wink: :slight_smile: :confused:
26. led 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanda •to je prekérka s těmi horami, co! :slight_smile: :frowning2:
26. led 2010 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Klouz-jj no uvidime ale vidim to blede :frowning2: :angry: :confounded: :confounded:
a drzim strasne palce s tchanem,jak to nese Lubos.Neni to lehke vid? :confounded: :fearful: :fearful: :frowning2: :frowning2:
26. led 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dívčiny!
Jak se máte? Doufám, že všechny suprově.
Dneska jsme se s Klouz potkaly na plavču, super :slight_smile:
Jinak já jsem spíš na FB, koně můj PC nějak nemusí a netuším proč :sweat_smile:
Tak se opatrujte a pááááááááááááááááá :sunglasses:
26. led 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja uz mam kluky v posteli-myslim ze Stepa uz spi ale Ondru jeste slysim :wink: :slight_smile: Taky spal odpol.pres 2hodky
Ja mam hory rada a rada lyzuju-jestli tam nepojedem tak si vyskemram alespon jeden den nekam na sjezdovku :wink: :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Ahoj Sil-jak s Anickou valcite?Uz je OK? :slight_smile: :wink:
26. led 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé Aní, to naštve co, taková možnost a nepůjde to třeba...no co se dá robiť, že? tak ať dopadne alespoň ten jeden den lyžovačky, musíš přeci provětrat tu svou novou lyžní výbavu :wink:

já dneska ráno v TV koukala na Panoramu a brečela jsem jako želva, když jsem viděla ty krásné bílé kopečky a ty lidi jak tam lyžují a já nic, bééééééééééé :grinning: :grinning:

klouz - jste s Dádou teda pěkní potápníci, samé plavčo... :wink: Jaké očkovando vás čeká? Držím palce, aby bylo bez slziček :slight_smile:

sil - ahoj, jak se daří?

dítko už spalo a po půl hodině se mu očiska otevřely a teď nám tu povídá něco mooooc důležitého a jako na spánek už nevypadá....kouká s taťkou na sportovní noviny :grinning:
26. led 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Verko-tak Ty mas zase mimouse v brisku-to je nad vsechny lyzovacky na svete :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
No ja doufam ze alespon jeden den klapne at to provetram-zitra si asi necham seridit vazani a pak se uvidi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Jo a u nas uz se spinkaaaaaaaaa :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile:
26. led 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanda •No,jako chlap to na sobě nedává znát.Dnes prý žíkal doktor, že příští týden by už mohlo být volné místo na rehabilitaci.

Jojo, Sil a Anička vypadají moc spokojeně.

Já jsem dnes slaměná vdova. :unamused:

Claudie:jdeme na 2.vakcinu spalničky, přiušnice a zarděnky, dává se to v období 21. - 25.měsíc.
26. led 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu to poklidit,skočím se psem k růžičce a pak si lehnu na gauč a asi si pustím nějaký filmík na DVD.
26. led 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj

zkoučím zda nám jde net, když je venku mínus dvacet.... a jde, nezamrzl :grinning: :grinning:
27. led 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre zamrzle ranko vsem :wink: Teda, jsem byla jen na balkone povesit uterku a jeste ted se klepu :grinning:
27. led 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky...

Aní - tak snad ten kašlík a rýmu zvládnete! držím palce na ty hory, třeba se to nějak vymyslí :wink:

Věruško - nezamrzl, co? naštěstí :grinning: to je pro mě dnes snad jediný spojení se světem, v tomhle prostě ven nemůžu :frowning2:

Trep - jj, síla... sice jsem nevylezla, ale v bytě je chladněji a ty omrzlý okna :confused:

Klouz - myslím na vás!!!

Sil - to vypadá, že se váš PC potkal na koni s nějakým virákem.... a já už taky neodolala a mám účet na FB, ale nejsem nadšený uživatel (zatím...) :wink:

tak všechny zde na sibiři zdravím!!! :grinning:
27. led 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím kočky mamušky :slight_smile:

Zima je uplně nesnesitelná...takže trávíme den ve vytopeným bytečku :slight_smile: !!!!

Jinak reaguji na Kačul, také mám FB ale stále nejsem nadšený uživatel, spíše naopak...
27. led 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mischali - nojo, já tam spoustu zábavy nechápu :unamused: už jsem hold ve svém věku natvrdlá :sweat_smile: ale třeba mě to ještě nadchne, zatím jsem ve fázi testování :wink:
27. led 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, krásný mrazivý den,
mám dobrou zprávu, Filipíno jde dnes už domů. Trdy k nám, ještě tu u nách chvilku bude, než bude úplně OK
Hlavně, že to vše dobře dopadlo, měla jsem fakt nahnáno, měl půl břicha hnisu.
Pořád je to moje dítě, ikdyž odrostlé a pořád má nčlověk o ně starch. Možná ještě větší, než když má děti každý den doma.
Tak jen jsem vás chtěla pozdravit a popřát krásný den.
Dělám svíčkovou, Filip si poručil, že má na ní chuť.
27. led 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek