• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
Siw - oblíkám se a jedu na svíčkovou :grinning:
27. led 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-krasne doppledne :wink:
U ans taky mraz jak v Rusku.Ted jsem dala spat Ondru a pak jdu cvicit :wink:
Taky mam FB ale nic mi to nerika-moc tam nechodim-spis vubec :confused: :rolling_eyes: :confounded: :confounded: :confounded:
27. led 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Misch, jasan, pojeď, jen bude se sekanou, nestihnu uvaři masíčko. ale pojeď, já dělám móóóóóóóc dobrou :wink: :wink: :wink: . Hodně zeleniny, Halali, žádná jíška.......................
27. led 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daní - skvělé zprávy!!! jo, umím si představit ten strach, už bez něho my maminy nikdy nebudeme :sweat_smile:
27. led 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak Ondra usnul a ja za chvilku vyrazim cvicit :wink: :slight_smile: ale raDSI bych si etda lehla abych pravdu rekla :slight_smile:
27. led 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siw- to neva, já to maso stejně nemusím...jen hoooodně knedlíčku a omáčku :grinning: mňááááám

Tak sem toho svýho špunta nakrmila a za chvilku ho dát do hajan a dneska budu odpočívat!
27. led 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siw- jakou máte velikost té samolepky na auto s fotkou Halinky??
27. led 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás je taky nicnedělání a odpočinek :wink: Jen jsem uklidila myčku a zapnula pračku, ale to se snad ani za práci nedá považovat....
už se u nás oteplilo, je "jen" -15 :grinning: :grinning: Když jsem šla do krámu, tak mi málem zamrzl nos, ten jediný nebyl schovaný, tak jsem ho pak taky šoupla do šály, byla jsem jako eskymák :grinning: :grinning:

míšo - ahoj beruško :slight_smile:

Dančo - super že je :slight_smile: Filipínec doma, hezky se o něj starej maminko a buď na něj hodná :slight_smile: Halinka ti určitě bude moooc pomáhat :wink:

tak dámy i já velký technický a počítačový antitalent jsem si nějakým zázrakem zřídila účet na FB a vůbec tomu nerozumím, pořád mi někdo posílá nějaké drinky, srdíčka a zve mě do jakýchsi skupin a podobně a tomu já tedy vůbec nerozumím...a včera se mi po hooodně dlouhé době povedlo vložit tam nějaké fotky a to je sakra úspěch :grinning: :grinning:
27. led 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a škoda, že jsem už po obědě....bych jela na Jivinu taky na svíčkovku...mňam :slight_smile:
27. led 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuk!!! :grinning:
Katka:hlásíme,že jsme nezamrzli a nezmrzli.Zvládli jsme to, i očkování, sice cestou od Stadionu a Nechanickému Dáda usnul,v čekárně se trošku probudil, nechala jsem ho sedět na kočárku, vyhrnula rukáv u bundy a včelička byla tam.
Těď už hajá.

Siw:super,že už je synk doma a přejeme dobré trávení po svíčkové.

Misch:jééé, zdravíme Vás.

Claudie: tak FB dobře nastuduj, pak mě zaučíš :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .Já stále odolávám.
27. led 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vystrčila jsem psa k růžičce, nemůžu s ním ani za roh, aby se v tom mraze nezlomil v zatáčce. :grinning:
27. led 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak hlásím, že dnes na osmiměsíční prohlídce měl Ondra 10210 g, 73 cm a dostal první hexu.
Na FB jsem taky. Můžete mě přidat jako přítele: Eva Nikodémová.
27. led 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouz - no tak by jsi měla místo jednoho pejska rovnou dva :grinning: :grinning: :grinning:

evi - bylo to s pláčem nebo byl Ondra tvrdý chlapák?
27. led 2010 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudie •jéé,jeden Kulíšek stačí.

evinka • Dáda měl také dnes píchando!Ondra je už kus chlapa.
27. led 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky tak jsem byla v MH cvicit a jasem krasne prijemne unavena :slight_smile: :wink:
Zitra se jedem jeste podivat do StarychSpalvu na lyze + preskace pro Zdendu-to teda hlavne :slight_smile: No a mozna na ty hory pojedem ve stredu po zapise a nebo ve ctvrtek :slight_smile: :wink: Uvidime jak to dopadne jestli pani nebude remcat :confounded: :confounded:
27. led 2010 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. led 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věru, trošku zabrečel, ale dr. ho hned vzala na ruku, tak se uklidnil a pak se vztekal ještě u oblékání, ale to je normální.
27. led 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi - vztekací záchvaty u oblékání známe taky, to je už opravdu normálka :grinning:

mish - šikulka :wink:

aní - no to není špatný nápad jet tam až po zápise, jsi makovička :wink:
27. led 2010 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanda:dobře jsi to vymyslela.
Taky jdu dnes od19h cvičit.

evinka:také se rádi u oblékání vztekáme a utíkáme.

mish: jsi mamka šikulice. :sunglasses:
27. led 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mishul, tak to Ti asi brzo dam zakazku :grinning: Potrebovala bych usit zachranny kruh o celkovem prumeru tak 50 cm :wink: Material bych dodala , co? Jsi fakt sikulka.

Evi, tak to Ondra sikulka a peknej chlapak:wink:

Byla jsem dnes v Hypce a narazila na vlhcene ubrousky Huggies za 98,- (4pack).
27. led 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
trep: myslíš 3D? neni problém, zvládla bych i tohle, ale časem, ju
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27136831&tab=4
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26183760&tab=4
27. led 2010 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:confounded: No holky-zadnej malej blbec preci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Mish-fakt sikulka to ja jsem kopyto-opravdu.Neumim nic :confused: :rolling_eyes: :confounded: :confounded: :confounded:
Evi-Ondra sikulka malickej-teda malickej-je to poradnej chlapak :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. led 2010 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evco-to je super akce na ubrousky.Zitra jedem s Jolcou do MB do Modre hvezdy na kontrolu reakce na TBC tak tam zavitame :wink: :slight_smile:
27. led 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Meli jich tam doufam jeste dost-ted me teda napadlo jestli to nebyla akce jen do dneska :confused: :confused: A nebo ode dneska vlastne-pac jak to zjisti maminky tak to bude jak nalet kobylek :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
aní - jak neumíš nic? to teda není pravda... Umíš rodit děti, vychovávat je, být vzorná manželka a hospodyňka, lyžuješ jako Tomba a ještě dalších milion věcí na který si zrovna teď nemohu vzpomenout :wink: :grinning: :grinning: :grinning:

ubrousky jsou za gut cenu, tak to tam holky pořádně vykupte a udělejte si železné zásoby... Já mám taky nasysleno /kupuje mi je švára v tom Ontexu - taky 4 balení za 100 káblí/ :slight_smile:

evi - jak jste dalekos předěláváním v bytečku, už máte hotovo? a co Eli má svůj pokojíček? :slight_smile:
27. led 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verus, zatim je to v papirove fazi, takze jen planujeme a rozmyslime, hledame inspiraci. U nas to bude totiz prace doslova "od podlahy" - budeme pokojik nejdriv skrabat, stukovat a pak malovat. Mno a protoze to jsou mokre prace, tak hlava rodiny :grinning: rozhodla, ze se pocka tak na cerven. Jenze vis jak, me uz svrbi prstiky, tak aspon pokukavam po dekoracich a schanim a schanim. Ted jsem objevila super nabytek (nemuzu dat odkaz, aby admini nefrflali, tak kdyztak poslu do IP) a cenik docela OK.

Ani, ubrousku zase mraky nemeli, ale treba jeste budou. Mam pocit, ze to ani v letaku nebylo, takze spis nahoda. Maji je jednak u hl. vstupu a pak take u drogerie, tak to prosmejdete poradne.
27. led 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Verko-no tak s vychovou jsem ted u Stepi trochu na pochybach a na stiru :confused: :rolling_eyes: :confounded: :confounded: :angry: Je strasne vorachlej-asi ma tu jejich pubertu ale to si teda vubec neumim predstavit jak to bude v tech 15letech :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Kluci zu spinkaji tak je klidek :wink:
Evi-jj to verim ze jsi netrpeliva ja bych taky byla :slight_smile: Mysli na me pak s tim sortimentem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi - tak pošli do IP, já juknu co krásného vybíráš.... :slight_smile: Hlava rodiny rozhodla dobře, až bude teploučko, tak vám vše půjde lépe od ruky nebo od nohy? :grinning: Zatím máte alespoň moře času na dokonalé vymýšlení a vychytávky :slight_smile: ale samozřejmě chápu, že dekorace se pomalu ale jistě mohou vymýšlet, kupovat a popřípadě vyrábět...to bych taky už dávala dohromady... :wink:

aní - no jo puberta kvete v každém věku, co? :grinning: neboj, ono ho to brzy přejde a až ho přejde, tak nastane u Ondry a až přejde Ondru, tak bude mít zase štěpa tu v 15ti... jsem tě ale uklidnila, co? :grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Verko-dobracko :grinning: :grinning: :grinning:
Tak jsem dojela pro tatku a valim do sprchy a spat-jsem ko-zitra nas ceka ta MB tak at se pripravim na cestu-u nas uz snezi :frowning2:
Dobrou noc :slight_smile:
27. led 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky prosím, nenajde se někdo ochotný, podobné postavy, kdo by mi půjčil na příští pátek nějaké spol.šaty? švagrová má maturiťák a já nemám co na sebe
27. led 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek