• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
autor
No tak ja to reknu Zdendovi a uvidime-privezu neco upeceneho sladkeho Areckovi :wink: :slight_smile: dekujem :wink:
6. bře 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Počkej, jak Arečkovi???????????????
Má narozeniny Areček, nebo já??????????????
6. bře 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Areckovi sladke tobe lihovinu-at je spokojenost na obou stranach :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo tak jsem to oznamila Zdendovi a zajiskrili mu ocicka :wink: :wink: tak zitra kolem 13hod prijedem jestli to teda myslis vazne :wink: :wink: :wink: Ale kluci jsou nastydli jestli to nevadi :confused: :confused: :confused:
6. bře 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
co to vidím, co to slyším?....že by tu měl někdo narozeniny? :confused:
Jestli Daní budeš mít teda ty osmnáctiny, tak všechno nejlepší................. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink: :wink: :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. bře 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Verko-jj Danca ma narozky :wink: :wink: :wink:
6. bře 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to holky pořádně zítra oslavte!!!
6. bře 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aníí, jasně že to myslím vážně!!!
Věruško děkuji, alenebude mi 18 :frowning2: :frowning2: , ale 21 :grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
21 je taky dobry-tak teda zitra jsme u Vas kolem 13hodky-pripravila jsi rodinu na najezd kobylek? :grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daní - nemáš zač.... :wink: a se omlouvám, že jsem ti tři roky ubrala :grinning: :grinning:
6. bře 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Verko to nevadi ze jsi ubrala-ona na tech 18 vypada-21 by ji nikdo nehadal :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a dost, jooooo
6. bře 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Daniiiiii- :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. bře 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní - Danča se na nás asi zlobí :grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nezlobi,nezlobi vid? :grinning: :wink: :slight_smile: :wink: Ona je rada krasavice nase inteligentni :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Verko jeste jsem Ti zapomela ukazat kompletek-ale mam ho v albicku tak jukni-mel ho na sobe jednou Stepanek z porodnice a pak uz nikdy nikdo pac jsem na nej zapomela samozrejme :wink: :wink: a ja na beruskach ujizdim :wink: :slight_smile: :slight_smile:
6. bře 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Je 100% bavlnenej a strasne prijemnej-tak k doktorce atd. :wink: :slight_smile: :slight_smile:
6. bře 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
nezlobím :wink: :wink:
Já si vás pak taky vychutnám :grinning:
6. bře 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní - jsem asi slepec....nemůžu to najít :confused:

Daní - co dostaneš od manžela k narozkám, bude nějaké překvápko nebo máš vybráno?
6. bře 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Danko-nevyhrozuj-vlk taky sliboval :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. bře 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní - kompletek je pěknej....už mám dva podobné, ale teda asi ne s beruškama, ale s nějakýma medvídkama :grinning:
6. bře 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. bře 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Verko-jasny ja jen kdyby jsi si myslela ze jsi si toho ode me odvezla za malo korunek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Dani- :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daní - jak si to mám přeložit? :grinning:

Aní - korunky neřeš...cena byla adekvátní. Ale nedávej všechno pryč...vždyť ti nic nezbyde na Kačenku :grinning:
6. bře 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj,na Kacenku.Nekdy prijed az bude doma Zdenda a rekni mu to :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
to bych raději neriskovala....taky bych mohla odjet s monoklem na oku... :grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky....

Daní - tak ti posíláme veliké přání všeho nej a ať to (nejen)doma nezloběj!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní - super, že výtěr je ok! snad už je Ondrášek lepší.... a ten kompletek je nádherný, moc by se mi líbil :wink:
6. bře 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Katko-je Tvuuuuuuuuuuj-a i plni jinych veci kdyby jsi chtela.Jen si vybrat.Treba budete mit kloucka a muj bazarek se Vam bude hodit-a ze je z ceho vybirat vid Verko :slight_smile: :wink:
Veru-neboj to ne,to by moncl nebyl ale mozny by Te skolil pohledem :confounded: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Kačko :slight_smile: Emulka už spinká?
6. bře 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek