• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
ahojky, tak opět zdravíme. tak se dívám, že se někteří zimní spavci probudili při těhle mrazech a tím myslím Trep a Mishali. teda po dlouhé době vás tady bylo moc a moc.

Trep v čem ted žřjete, když jsi nábytek prodávala? a teda jak čtu tak to plánujete až na léto??? :grinning:

Siw tak Filip si to doma ted užije, co?? já chci taky takovou péči :o)

jinak teda já se přiznám, ubrousky Huggies nám nevyhovovali. smrdí a trhali se i když byli takové hrubé. no děs. malej nebyl rád, dkyž jsem ho tím jakokoliv utírala. tak třeba už jsou lepší. měla jsem je jednou a nikdy více :sweat_smile:

Evi v 8m první hexa? to bylo odložteno kvůlí nemocí?

Mish přesto že jsem vysoká můžu nabídnout třeba halenky .. k nějaké sukni. to by ti nemuselo být nějak velké. černou sukni mám taky, ale to už by ti nebylo, ale halenky jsou doma :o) to víš, jak ted chodíme tančit tak jsou potřeba :grinning: :grinning: vytahuji své zásoby.
27. led 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, napřed měl blbou reakci na očko TBC - zhnisala mu uzlinka na rameni (v nadklíčku), 2 x mu z toho vytahovali hnis, takže bylo doporučeno odložení, pak se do toho ještě přidal ten zánět moč. cest a antibiotika. V listopadu dr. říkala, že to odloží až na jaro, po chřipkách, nakonec se rozhodla začít teď i když jizvička po tom tahání hnisu se mu pořád loupe, občas zčervená, pak vybledne, takže asi úplně zhojený to není. Ale prý to už je v pořádku a takhle to může vypadat i v roce.
27. led 2010 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večer! :grinning:

luciejadr •Teď je všude mrazivo, s dětma se tedy moc vycházet nedá,tak je u holek čas i na PC.Je to asi jako v létě,když prší.
Ještě k ubrouskům,taky je máme,jsme spokojeni,každému vyhovuje něco jiného.

Mish:vážně jsi šikovná švadlena,tak už víme, kam se obrátit :slight_smile:

Já stále říkám,kdyby třeba na netu byla jedna pokojíčková dekorace,tak je člověk rozhodnutý hned,ale já si stále nemohu vybrat,nebo nevidím, to pravé ořechové.
27. led 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko :slight_smile:

luciejadr • To vis, zijeme ted jako ve skvotu. Topime si uprostred obyvaku otevrenym ohynkem a jime jen pecene burty na ohni :grinning: :grinning: :grinning:
Ubrousky: souhlas s Klouz, kazdemu sedi neco jineho. Nam zase absolutne nevyhovuji Johnsons - sice pekne voni, ale jsou desne mokre, takze jsem male pak jeste dosousela zadecek klasickou plinkou. Takze ja osobne nikdy vice Johnsons nechci.
Jinak jsem ani nevedela, ze OV je nejhorsim mestem ve znecisteni vzduchu v EU. Ty jo, tak tamnejsi obyvatele musi byt bud tak zocelene zdravi a nebo jen marodi a meli by brat nejakou rentu, jako odskodne za neustale poskozovani zdravi :wink:
28. led 2010 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravíčko!

Mishul - bohužel nepomůžu, společenské oděvy téměř nevlastním, pak když jednou za uherák někam jdu, je to problém. mám tu jen jedny velmi jednoduché šaty v barvě béžovo-šedé (hodně bílá bílá káva), možná kdybys si je něčím dozdobila, že by nebyly tak zlé. a nebo svatební bílé dlouhé na ramínka ze saténu, původně jsem myslela, že je na takovéto akce unosím, ale ležej mi tu :rolling_eyes:

Aní - s výchovným působením, já už taky pochybuji a to je Emule teprve tříletá.....

Trep - super, už se těším na letní kolaudaci :grinning: to bude krásný pokojíček!

Luci - mně huggiesky ubrousky taky nevyhovovaly, ale stejně tak mi nevyhovovalo množství jiných, některé se trhaly, jiné nebyly vlhčené ale mokřené, některé smrděli naparfémované tak, že se mi z toho Emulka pupínkovala.....

Klouz - tak když budeš ještě chvilku váhat, tak si pak vybere Dáda sám a nebudeš muset se tím trápit vůbec :grinning: :grinning: :grinning:
28. led 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
Trep vy měníte i ustřední topení a kuchyn??? že až taaak využíváte obývák :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A co říkají v TV ohledně ovzduší... upřímně když v tom člověk žije, tak to nevnímá a nemocnost? se podívej na Domina, nežije tady a stejně je furt na hromádce. a já? po xletech onemocněla na vánoce. prostě je to spíš o lidech, než o ovzduší. ted s tím vyrazili a je o čem mluvit. pak se na to zase zapomene :o)

Kačí, kolik jsi chtěla tech křupek? ??? :sweat_smile:

Ubrousky - my johnosn používáme díky tomu jak je mokry pouze na pusinku a ruce, to nám vyhovuje. aspon mu hubu nedřu :grinning:
28. led 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj!
kacula75 •taky řešení :grinning: :slight_smile: :slight_smile:
28. led 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci - no, tak čtyři balíčky, ale fakt nepospíchá! máme pár měsíců čas :grinning:

Klouz - no popravdě bys udělala nejlepší řešení, nemusela bys to za pár let obměňovat z důvodů, že se to Dádovi nelíbí a ušetříš si penízky i nervy :wink: stejně si myslím, že budeme pokojíčky obměňovat ještě 100x :sweat_smile:
28. led 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacula75 •Přesně tak. :slight_smile:
28. led 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky -tak my jsem si dnes privezli Matyska na prazdniny :slight_smile: :wink:
Taky jsme koupili Zdendovi hulky a Stepovi kuklu pod helmu tak mam radost.Na ty hory nakonec pojedem asi ve stredu po zapisu :slight_smile: :wink:
Jo a Stepu s prehledem prijali do te skoly jak jsme byli na zapise poprve :wink: :slight_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. led 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak sme si naplánovaně užili celý den u E+E, bylo to moc fajn
28. led 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanda •Velká gratulace k velkému školákovi, hned je o starost méně, co?
28. led 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím! :slight_smile:

mish - já ti nabídnout garderobu taky nemohu, sice mám nějaké ty spol. šaty, ale asi by jsi si po nich šlapala :grinning: :grinning: a co třeba něco z půjčovny? i když to se moc nevyplatí, já si jednou půjčila šaty na ples, stálo to 1000 káblí, byli moc pěkné to jo, ale celou dobu jsem se bála, aby se s nima něco nestalo a tak....
Ale když ty jsi taková šikovná švadlenka, tak sundej z oken záclony a něco spíchni a budeš jako princezna...Vlastně ne princezna ....ty budeš královna!!! :grinning: :grinning: :grinning:

evi - si děláš srandu, ale já zítra sednu do auta, cestou koupím věnec buřtů, ořežu klacek ze stromu a přijedu k vám na opékání, ju?? :grinning: :grinning:

aní - super, že štěpa je přijat :slight_smile:

k ubrouskům - tak my vystřídali všechny možné značky a zatím no problemo :wink: Některé jsou sice mokřejší, některé smradlavější, ale o žádných nemohu říct, že už nikdy více /a taky si hlavně nepamatuju které byli jaké :grinning: /...prostě nějaké koupím nebo dostanu a hotovo...Samozřejmě kdyby se po některých pepi osypal nebo tak, to bych je už taky nechtěla...
28. led 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
už mám šaty, Evča mi půjčila, ale ty mi byli i přes podpatky dlouhý, tak jsem si objednala z MMB za 250,-
28. led 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to je rozumný, cena fajn a budou tvoje, takže je budeš moci využít i na jiné akcičky :slight_smile: jsou dlouhý nebo mini, černý nebo barevný nebo jaký?
28. led 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky-jj ale to je do te Vsene :wink: Ta skoro Waldorfska skola :slight_smile: :wink: Ale i tak jsem rada-jinak zapis do Knezmosta mame ve stredu :slight_smile: :wink: Tak jsem na to zvedava :slight_smile: :slight_smile:
28. led 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, kdo chodíte na FB, šlape vám to v pohodě? já včera dostala na email žádost o přidání přátelství a nemůžu se na FB vůbec dostat, ani přes ten odkaz v emailu ani jinak...jen na hlavní stránku, kde je zeď a pak už nikam, ani do fotek, prostě se otevře jen prázdná stránka, dole je napsáno hotovo a to je jako celé... :angry: :unamused:
Já to furt říkám, že ta technika se mnou nějak nekaramádí :grinning: alespoň, že kůň mi fachčí :grinning: :grinning:
28. led 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky.... nevim jak se zapojit...koukam ze se tady asi vsechny znate :grinning:
28. led 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní - gratuluji a v Kněžmostě bude taky úspěch :wink: a pak si užijete superíto hory!

Mishu - skvělý kup!

Věruško - mě to šlape, ale dnes pěkně zlobil s přidáváním přátel :unamused:

Muff - jj známe se, ale to přeci nevadí, rády poznáme i tebe, tak neváhej se přidat a vítej!
28. led 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
kačko - tak já to budu průběžně zkoušet a snad se to rozchodí :wink:

muff - my rádi poznáme i tebe :slight_smile: jsi přímo z MB?
28. led 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudie:jj,primo z mb...narodila jsem se tady...pak odesla a zase se vratila.... ale jeste jsem tady nerodila a neslysela jsem nic moc.... :pensive:
28. led 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
muff - to musíš pak posoudit sama jak budeš spokojená... :wink: Já si nemohu stěžovat a v létě se tam chystám nanovo :grinning: Vždy a všude je to prostě tak, že někdo bude chválit a někdo bude nespokojený... :slight_smile:
ale neboj, ty budeš ta spokojená, určitě :slight_smile: už se ti termínek blíží, viď? Jak se jmenuje tvůj chlapeček?
28. led 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Muff - no my- většina, co jsme tu rodily jsme tedy byly spokojené.... kde si rodila předtím? a v které části Bolky bydlíš?

Věruš - zkoušej, nic jiného asi neporadím... jsem těm chytrákům z podpory taky už dnes psala a chytráci mi napsali, že mám hledat v anglické podpoře :angry: já jazykový analfabet :confounded:
28. led 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači - no to umějí "dobře" poradit... :unamused: :angry: já jsem taky velmi talentovaná na jazyky, takže jak něco není v češtine, tak to je můj konec :grinning:
28. led 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věruško, tomu ani nevěřím... vždyť si nedávno šprechtila na zkoušku :wink: :grinning:

s tím porodem - možná na MB pěju chválu, protože mám s rovnání s tím prvním porodem v jiné porodnici.... tím nechci tvrdit, že zde nelze narazit na někoho nepříjemného....
28. led 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
pred tim jsem rodila v cesky lipe a bylo to tam hrozne fajn...stara porodnice ale sestricky a doktori uzasny.... chlapecek je fanousek a druhej bude jenicek....uz se zacinam bat porodu :grinning: uz aby to bylo za mnou... a bydlim jana palacha...netusim ktera cast bolky to je :grinning:
28. led 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
kačko - jo, to moje šprechtění stojí za to :grinning: :grinning:

máš pravdu, jak se narazí na byť jen na jednoho "blba" tak může být všechno jinak... :unamused:
28. led 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac: koukam ze uz mas dve deticky.... muzes mi prozradit jaky byly porody? vim ze je to individualni u kazdyho ale jak se mi to blizi tak jsem silena :grinning:
28. led 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věruš - :grinning: :grinning: :grinning: no taky mám zkoušku z angličtiny a raději to tajím :sunglasses:

Muff - taky bydlím na Palachově, ten kraj u Radouče :wink: neboj, porod bude určitě fajn! budeme tu všichni držet palce...
28. led 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek