• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
claudie: a fb mi funguje ted jsem tam hazela nejaky fotecky :wink:
28. led 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacula: jj,u radouce :grinning: :grinning: mam blizko fotbalovej stadion takze parada :grinning:
28. led 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacula: a to drzeni palecku je fajn....hlavne aby to pomohlo :zipper_mouth: :grinning: :grinning: mam dneska zase naladicku...vybornou :grinning:
28. led 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Muff - já měla oba celkem podobném, tedy ten druhý jsem vnímala bolestivěji, kontrakce mě bolely už od začátku, ale oba jsem měla celkem rychlý - celkově spokojenost.... strašně jsem bojovala, po zkušenosti z porodnice v Lbc, abych si druhý porod mohla užít v příjemném prostředí s příjemnými lidmi, tak jsem tu pořád špěkulovala kde rodit (holky potvrdí), pak jsem zvolila z důvodů, že už mám holčičku a žádné příbuzné, co by mohli narychlo hlídat, místní porodnici a byl to úžasný zážitek :wink: pokud by ses nudila, můžeš si přečíst moje popisy na stránkách: http://steklici.mistecko.cz/ ale asi ti to k ničemu moc nebude... a tys měla první porod nějaký těžší, nebo pohoda? kluci se prý rodí líp, jsem teď slyšela od jedné PA :grinning:
28. led 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Muff - to bude v pohodě, uvidíš :wink: a na náladičku jsem odborník, včera jsem se tady málem sežrala :sweat_smile:
28. led 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
áááá, Mandelínka se mi budí :confused:
28. led 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac: no ten prvni.... od prvni bolesti ktera teda uz neodesla :grinning: tri hodky a to mi rano tvrdili ze jsem zavrena... :grinning: a rodit nebudu...nemela jsem kontrakce nebo jsem je necitila ale strasne rychle jsem se otevrela....na prvorodicku prej strasne rychle
28. led 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Claudí, jsi chtěla být mooc moderní s FB a nejde ti to :grinning: :grinning: dej za mě pusu Pepoušovi. teda tomu mladšímu

:dizzy_face:

Mish vidíš jak jsi to vyřešila a my se ti tady nabízíme jedna za druhou a ty radši MMB :grinning: :grinning: Kači tak si ty věci vyvenčíme někde sami, ne??? :wink:

Muff vítej :wink:
28. led 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mě ten podělanej FB pořád nejde...se na to vybodnu :angry:

kači - no tak nebudeme zbytečně skromné, že? jsme tady všechny nadprůměrně inteligentní, vzdělané a samozřejmě taky krásné dámy :grinning: :grinning: :grinning:

taky si někdy říkám jaký bude ten druhý porod...Druhomatky mají zkušenosti taky různé, někdo chválí první někdo druhý, někdo oba a někdo žádný porod, pak si vyber, že? :grinning: :grinning:
ale to je fuk, an bolest se brzy zapomene a hlavně, aby dítko bylo v pořádku a to je to nej, nej a nejdůležitější :wink:
28. led 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci ahojdy, no jasně, jsem chtěla být megamoderní, že jsem taky na Fb a budu in....a tak zase budu ta stará vesnická trubička bez moderních prvků :grinning: :grinning: ale já se jen tak nedám a zase bude spolupracovat parchant jeden počítačovej :grinning: :grinning:

jak je v Ostravě? užíváš si rodinu a kamarádky? kdy se vracíte dom?

pusu Pepinkovi dám a jasně že tomu mladšímu, starší by třeba taky rád pusu jako od tebe, ale není doma, tak nic nebude :grinning:
28. led 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudie: brzo zapomene??? :- :grinning: po dvou a pul letech se mi vracej zivoucky vzpominky :grinning: :grinning:
lucie: dekuju :wink:
28. led 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudie: vazne to vydrzite a nenechate si rict jestli holcicka nebo chlapecek? ja bych to nedala :grinning: a silene jsem chtela i druhyho chlapecka....ne ze bych holcicku mela min rada ale kluci jsou takovy super hajzlici :grinning:
28. led 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
muf - fakt? :confused: tak já musím říct, že druhý den po porodu jsem si říkala, že klidně znovu... a fakt za pár dní bylo vše zapomenuto...jen šití po nástřihu mě teda štvalo asi tři týdny, ale jinak mě porodní bolesti ani nestarší a to jsem si taky pár hodin "užila"....
28. led 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudie: fakt :grinning: a bylo to dost rychly...velky bolesti ale rychle za mnou...a dost me desi ze budu bez malyho mazlika...bych chtela oba prcky u sebe...uz ted se mi po nem styska a to jsem jeste doma :cry:
28. led 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
muf - myslím, že to vydržíme v poho...fakt se chceme nechat překvapit až do úplného konce...U prvního mimi bych to asi nevydržela, ale teď jo... :slight_smile:
tak to je fajn, že ti vyšlo tvé přání :wink: Nám je to jedno, ať je to pindík nebo pindíková :grinning: :grinning:
28. led 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudie: jen bud v poho.... kazdej nemusi byt vystreslej jako ja :grinning:
28. led 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudie:mi nerikej ze az pujdes ve 20 tt na utr ze tam nebudes hledat pindika....jestli uvidis nebo ne.... :zipper_mouth: :grinning:
28. led 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
muf - no to jo, to odloučení od fanouška bude smutné, že? ale za pár dní se mu vrátíš domů a ještě mu z porodnice přineseš "výslužku" a on jakožto velký bráška bude mooooc pomáhat :slight_smile: :wink:
28. led 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
muf - no nebudu, fakt přísahám jako Keliška :grinning: zalepím si oči lepící páskou, přes ně dám ještě černé brýle a do uší špunty, kdyby se náhodou dr prokecla.... :grinning: :grinning:
28. led 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudie: bude to smutny...az za mnou bude chodit a pak odchazet....fnuk....bych brecela uz ted....ale vydrzime to a pak bude sranda s dvouma prckama....si budu jeste rikat ze neni jeste v brisku :grinning: ho tady pomlouvam a on se mi cpe pekne dolu....uz mi dava fakt zabrat....prej bude mit pres 4 kilca tak se fakt tesim :grinning:
28. led 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudie: tak at neni jako malej jenicek....ten tam toho pindika cpal furt...jsem poradne nic jinyho nevidela :grinning:
28. led 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
muf - tak to bude pěknej kousek ten tvůj Jeníček .... Jak snášíš těhu, všechno v pohodě?
28. led 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
chjo....zacinam mit zase nejaky divny tlaky tak pujdu dat sprchu a natahnout se ...... treba budu dneska i spat :grinning:
28. led 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tam mě se každej směje, ale po prvním porodu jsem hned, jak Emuli drželi nade mnou říkala, že chci znova :grinning: :grinning: :grinning: no a po druhým jen si těsně po oddechla, že už to je naposledy, to chtění na mě přišlo až za pár dnů.... no ale teď už mám hold smolku :sweat_smile: :grinning:

Muff - abys to podruhé vůbec do porodky stihla :grinning: :grinning: :grinning: jj, u prvního mi taky říkali, že nerodím, že mě ráno propustěj a od tohoto výroku jsem porodila do 7 hodin

Věruš - jste dobrý, že vydržíte, fandím vám!

Luci - no, kdy budu venčit, to asi zatím ty věcičky sežerou myši :grinning: :grinning: :grinning:
28. led 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudie: bylo to v poho....tak od pulky prosince mi dela problemy dyl stat nebo chodit...pak me zacne dole strasne pichat .... ale jde to .... jen se s fanouskem nedostanu moc ven no...
28. led 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veruš my máme v sobotu oslavu narozenin od Domči pro babičky, prababičky a pravé strejdy a v neděli po ránu jedeme domů - at si odpočineme před tanečním.

a užívám. Babi Slávka (tychýně) už 2x odpoledne hlídala a já se byla sama projít. no zírta se překonala moje mamka a já jdu večer na Stodolní :o) moc mě tím překvapila. jen ji ho po koupání odsaju a pojedu ven :sweat_smile:

no a zjistila jsem, že jsem si brala zbytečně mooc věcí - i když asi mín než vždycky, protože fakt ven nechodíme v té kose :o) ale dnes jsme měli auto a jeli za kamarádkou z dětství. tak jsem se i dopo nenudili. zítra má mmojmamka prázdniny, odpo dorazí prababička. no začne víkend a chaos. a dorazí i tatínek :dizzy_face:

sice se nechystám rodit, ale hned po porodu jsem říkala, že to nic není a budu se bát druhého, že teprve poznám co je trpět :grinning:
28. led 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacula: nestras :grinning: ja porodila za 5 hod co mi to rekli :grinning:
28. led 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac: a nejsi malinko uchylna chtit hned po porodu znova???? :grinning:
luci: to me uz taky napadlo ze si ten druhej uziju "lip" :rolling_eyes:
28. led 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Muff - nestraším :grinning: ale když se takhle hezky schopná spolupracovat, bude to určitě brnkačka :wink: a komplikace se nepřipouštěj :grinning:

Luci - a třeba budeš mít porod stejný nebo podobný..... ale holky se prý rodí hůř :grinning: :grinning: :grinning: a nesmíš fakt nechat moc velký věkový rozestup :wink:
28. led 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak ja si jdu lehnout.... mimi je takovy neposedny :grinning: zitra prijdu....zatim pa
28. led 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek