• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
kači - tak to budete mít doma dobře živené myšky :grinning: :grinning:

muf - hezky se vychrupkej, dobrou...

luci - to je prima, že máš čas sama pro sebe, to je potřeba, tak ať babiny fungujou, když je máš tak daleko od domova...jsou určitě šťastné, že si domiho mohou vychutnat... :slight_smile:
tak? pařba ve Stodolní? staré studentské časy se vracejí? :grinning: užij si to a nezapomeň na slušné vychování :grinning: :grinning:
moc věcí? to neva...raději víc než míň, to já vždycky říkám....auto to uveze, tak co... :wink:
oslavu si užijte, Dominovi přeju, aby dostal kupu krásných dárečků :slight_smile:
28. led 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Muff mě když odtekla voda a ráno v 8:30 mi dali vyvolávačku první, tak říkalik,, no snad zapůsobí, jinak za 3hod dáme další a další se může až další den. netušíme, kdy můžete porodit. no a po 12hod tady Domča byl. fatk moc jednoduché na mě :grinning: a to že mě sešívali i zevnitř mi vůbec nevadilo a volala své mámě přitom, že je babičkou. asi jsem taky uchylná :grinning: :grinning:

muff hod nějaké vaše fotečky :sweat_smile:
28. led 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Muff - jj asi úchylná jsem :grinning: :grinning: :grinning: a ještě to drze přiznávám :wink:

nic asi se rozloučím, půjdu hodit sprchu a do hajan, vypadá to, že berunka usnula :wink:
28. led 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucie: siti jsem taky necila ani to vnitrni...a telefonoval u toho doktor :grinning: dam fotecky...zitra
28. led 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
každý máme nějakou tu svou úchylku, že? :grinning: :grinning:

kači - tak mě by se teoreticky mělo rodit dobře, když to bude po 13ti měsících :grinning: :grinning:

jdu taky pelíškovat, tak dobrou noc a hezké sny :slight_smile:
28. led 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Muff - dobrou noc!

Věruš, jj u nás se myšky pomějou :grinning:

Luci - tak si užij svobodný život bez závazků :grinning:

tak pa
28. led 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Claudí počkej.. ty to do té porodky nestihneš, protože opravdu tvé tělo po takové chvilce je stále připravfeno :sweat_smile: :grinning: :grinning: a užívám si to tady ale i se těším domů. fakt :sweat_smile:

já taky mizím dobrou noc :o)

muff na fotky se těším. napiš tam i něco málo o sobě :sweat_smile:
28. led 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
vy jste toho dneska nakecali.
Teda já když jsem se byla loučit s dr. a PA, než jsem odcházela z porodnice, tak jsme se domlouvali, že přijedu brzo znova :grinning: (teda brzo - do 3 let)
Muff, taky tě zdravím :slight_smile:
No, mě dneska FB šel děsně pomalu, ale šel. Občas mi taky naskočí prázdná stránka, ale stačí většinou jen aktualizovat stránku.
28. led 2010 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko :slight_smile:

Vitam novou dusicku muff_101. Ja jsem take byla se zdejsi porodkou moc spokojena :wink:

Tak jsem cekala, ze dnes bude tak + 1/2 metru noveho snehu - tedy aspon podle te vanice, co byla, kdyz jsme sli spinkat a ono se to nastesti umoudrilo :wink:

FB mi včera take nechtělo moc fungovat a opravdu uz jsem PC vyhrozovala, ze mu domluvim svymi opravarskymi schopnostmi (tzn. kladivem a hrubou silou) :grinning:
29. led 2010 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj!
Koukám, že máme nového člena.Já jsem včera sem už nezavítala. od rána jsme měli den blbec a večer to vyvrcholilo.Až bude Dáda spát, písnu více.Jinak jsme po7:30vstávali.
29. led 2010 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vítáme nového člena. :slight_smile:
29. led 2010 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ránko :grinning:

vítám mezi námi MUFF :slight_smile: "Ahoj"
29. led 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-krasny zasnezeny den :slight_smile: :wink:
U nas zase chumeli jak blazen Kluci prisli z venjku vymachany jak blazni :frowning2: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ondru jsem ted dala spat ale dela zase haryky-a to vstaval v pul seste :cry: :confounded: :angry: :confounded:
Dnes vezu kluky na Petkovy k babi a dedovi a jsou tam az do nedele-mame zitra vyrocku :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile:
29. led 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vitam Muff :wink: :slight_smile:
29. led 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přejí krásný po obědní čas! :slight_smile:

No, vy jste toho včera večer zase nakecali a já byla mimo, no doslova.Včera byl den blbec.Ráno to začalo při oblékání, Dádovi praskla v punčocháčích guma a pak se to táhlo jedna věc druhé celý den.Dopoledne vztekací scéna při odchodu z návštěvy,odpoledne zase hysterák, při odchodu z MŠ Sluníčko, mezi tím naschvál rozlité pití z hrnečku/norálního, né Avent / a ještě další jiné věci,anito tu nebudu psát,už na to raději nebudu ani myslet.Celé to vyvrcholilo tím, že Dáda šel spát v19h a neusnul, byl ticho a tak,ale ve 20h přišel Luba a z postele se ozvalo tátáááááá a pak Dáda volal mámááááá,usnul až s námi ve21:50.Ráno tedy spal do do 7:30.

Dnes dopoledne jsme měli fajn návštěvu byla tu Jana s Dominikou a Erikou a Katka s holkama.
Dáda už od12:30spí.K večeru sbalíme a jedeme do JC,o víkendu navštívíme tchána v nemocnici a vyrazíme na běžky.Jinak tchána v pondělí by měli převážet na LDN na rehabilitaci.
Příští víkend do JC na90% nejedeme, hurá od Vánoc bude první víkend doma.

Pokud bych se tu už dnes neobjevila, užijte si kráááásně víkend! :slight_smile:
29. led 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky...dekuju za krasne privitani :slight_smile: si budu muset najit najit nejakou kucharku... jsem mela silenou chut na livance...uz jich tady mam kupu a presla me chut :grinning: fotecky behem dneska dam,ale tak nejak jsem zjistila ze je vsude vlastne jen malej :grinning: ale snad neco vyhrabu.....
klouzavka: njn takovy pekny dopo :grinning: se taaaak tesim az se budu vypravovat ven se dvema.... nez odejdu tak budou urvany a ja zpocena a vztekla :grinning:
29. led 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
trep: to jsem rada.... jsem tam jednou byla na pohotovosti a sestricky nebyly zrovna prijemny :confused:
29. led 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
muff_101 •mě na to vypravování ven zatím stačí jedno naše pěkně vzteklé dítko, jinak bydlíme relativně kousek od Tebe, bydlím u Družstevníku. :slight_smile:
29. led 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouzavka: to je fakt jenom kousicek... se pak urco sejdem nekde na pisecku :grinning: :grinning:
29. led 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky....

Klouz - děkujeme za super dopolko, jsem si od holek tááák odpočala :sunglasses: zas bude trochu energie na zbytek dne, snad.... jinak Dáda byl dneska sladkej! :dizzy_face:

Aní - no venku je to děs, ale alespoň dnes není taková zima, co? :wink: kluci si to ve sněhu určitě užili...

Muff - jj, oblékání a vycházky - popsala jsi přesně náš každodenní kolorit :grinning: :grinning: :grinning:
me se tak nechce rodit.... ale do 15 let si ho tam nechat asi nemuzu :grinning: :grinning:
Muff - náhodou to máš dobrý, překlepeš zbytek zimy a na jaře už bude teploučko a krásně a nebudeš je muset balit :wink:

mě na týhle zimě štve to, že každou chvíli nemůžu s malou ven :angry: :frowning2: :cry:
29. led 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacula: to mas pravdu...ceka nas jaro a a leto....ale ted mi nejde chodit s malym prt to nezladam.... uz je toho na me dost.... doma je silene hodnej ale dneska pujdem stavet snehulaka :grinning:
29. led 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Muff - já měla v létě taky dost.... zase byly horka. teď to zase musí být šíleně namáhavé v tom sněhu s bříšulkou. ale čeká tě dobré období, bude to fajne, počkej až budeme chodit s kočárkama na hřiště, maličký Jeňulka ti bude ještě pěkne hajat a já už nebudu vědět, jak Míďu zabavit :grinning:
29. led 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mam trosku problem....nejsem uplne technicky typ a nejsou mi nahrat fotky.... mam je vetsi nez je povoleno...co s tim?
29. led 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Muff - budeš je muset zmenšit v nějaké programu (Adobe photoshop, photodraw, gimp nebo cokoliv jiného na úpravu fotek) - uložit zmenšené a nahrát do alba....
pokud by ti to nešlo, napíšu ti do IP adresu na email a můžu ti to udělat a poslat zpět...
29. led 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
muff_101 • jéé,to jsem ráda,že ještě na planetě existuje někdo, kdo se ptá, co s tím, jsem na tom také tak.
29. led 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacula: pockam az prijde ten muj z prace on mi rad pomuze :grinning: to doufam ze to maly smradatko bude hezky hajat a nejlepe celej den... :grinning: :grinning:
29. led 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám dnes přijde taťka brzy,už jde z práce,tak v15:15,je v MB.Hurááá :slight_smile:
29. led 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Muff - jak chceš, pro mě by nebyl problém :wink:

Klouz - jééé, to máš super!
29. led 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek