Mladá Boleslav II

Tak je tady nove tema pro Boleslavandy a okoli 🙂 😉 🙂
claudie
28. led 2010
kači - tak to budete mít doma dobře živené myšky 😃 😃

muf - hezky se vychrupkej, dobrou...

luci - to je prima, že máš čas sama pro sebe, to je potřeba, tak ať babiny fungujou, když je máš tak daleko od domova...jsou určitě šťastné, že si domiho mohou vychutnat... 🙂
tak? pařba ve Stodolní? staré studentské časy se vracejí? 😃 užij si to a nezapomeň na slušné vychování 😃 😃
moc věcí? to neva...raději víc než míň, to já vždycky říkám....auto to uveze, tak co... 😉
oslavu si užijte, Dominovi přeju, aby dostal kupu krásných dárečků 🙂
luciejadr
28. led 2010
Muff mě když odtekla voda a ráno v 8:30 mi dali vyvolávačku první, tak říkalik,, no snad zapůsobí, jinak za 3hod dáme další a další se může až další den. netušíme, kdy můžete porodit. no a po 12hod tady Domča byl. fatk moc jednoduché na mě 😃 a to že mě sešívali i zevnitř mi vůbec nevadilo a volala své mámě přitom, že je babičkou. asi jsem taky uchylná 😃 😃

muff hod nějaké vaše fotečky :-N
kacula75
28. led 2010
Muff - jj asi úchylná jsem 😃 😃 😃 a ještě to drze přiznávám 😉

nic asi se rozloučím, půjdu hodit sprchu a do hajan, vypadá to, že berunka usnula 😉
muff_101
28. led 2010
lucie: siti jsem taky necila ani to vnitrni...a telefonoval u toho doktor 😃 dam fotecky...zitra
claudie
28. led 2010
každý máme nějakou tu svou úchylku, že? 😃 😃

kači - tak mě by se teoreticky mělo rodit dobře, když to bude po 13ti měsících 😃 😃

jdu taky pelíškovat, tak dobrou noc a hezké sny 🙂
kacula75
28. led 2010
Muff - dobrou noc!

Věruš, jj u nás se myšky pomějou 😃

Luci - tak si užij svobodný život bez závazků 😃

tak pa
luciejadr
28. led 2010
Claudí počkej.. ty to do té porodky nestihneš, protože opravdu tvé tělo po takové chvilce je stále připravfeno :-N 😃 😃 a užívám si to tady ale i se těším domů. fakt :-N

já taky mizím dobrou noc :o)

muff na fotky se těším. napiš tam i něco málo o sobě :-N
evinka
28. led 2010
Ahoj holky,
vy jste toho dneska nakecali.
Teda já když jsem se byla loučit s dr. a PA, než jsem odcházela z porodnice, tak jsme se domlouvali, že přijedu brzo znova 😃 (teda brzo - do 3 let)
Muff, taky tě zdravím 🙂
No, mě dneska FB šel děsně pomalu, ale šel. Občas mi taky naskočí prázdná stránka, ale stačí většinou jen aktualizovat stránku.
treperenda
29. led 2010
Bre ranko 🙂

Vitam novou dusicku muff_101. Ja jsem take byla se zdejsi porodkou moc spokojena 😉

Tak jsem cekala, ze dnes bude tak + 1/2 metru noveho snehu - tedy aspon podle te vanice, co byla, kdyz jsme sli spinkat a ono se to nastesti umoudrilo 😉

FB mi včera take nechtělo moc fungovat a opravdu uz jsem PC vyhrozovala, ze mu domluvim svymi opravarskymi schopnostmi (tzn. kladivem a hrubou silou) 😃
klouzavka
29. led 2010
Ahoj!
Koukám, že máme nového člena.Já jsem včera sem už nezavítala. od rána jsme měli den blbec a večer to vyvrcholilo.Až bude Dáda spát, písnu více.Jinak jsme po7:30vstávali.
klouzavka
29. led 2010
Vítáme nového člena. 🙂
mischali
29. led 2010
Krásné ránko 😃

vítám mezi námi MUFF 🙂 "Ahoj"
nandaautor
29. led 2010
Ahoj holky-krasny zasnezeny den 🙂 😉
U nas zase chumeli jak blazen Kluci prisli z venjku vymachany jak blazni 😞 😃 :-p
Ondru jsem ted dala spat ale dela zase haryky-a to vstaval v pul seste 😢 :-S ]-( :-S
Dnes vezu kluky na Petkovy k babi a dedovi a jsou tam az do nedele-mame zitra vyrocku 😃 :-N :-N
nandaautor
29. led 2010
Vitam Muff 😉 🙂
klouzavka
29. led 2010
Přejí krásný po obědní čas! 🙂

No, vy jste toho včera večer zase nakecali a já byla mimo, no doslova.Včera byl den blbec.Ráno to začalo při oblékání, Dádovi praskla v punčocháčích guma a pak se to táhlo jedna věc druhé celý den.Dopoledne vztekací scéna při odchodu z návštěvy,odpoledne zase hysterák, při odchodu z MŠ Sluníčko, mezi tím naschvál rozlité pití z hrnečku/norálního, né Avent / a ještě další jiné věci,anito tu nebudu psát,už na to raději nebudu ani myslet.Celé to vyvrcholilo tím, že Dáda šel spát v19h a neusnul, byl ticho a tak,ale ve 20h přišel Luba a z postele se ozvalo tátáááááá a pak Dáda volal mámááááá,usnul až s námi ve21:50.Ráno tedy spal do do 7:30.

Dnes dopoledne jsme měli fajn návštěvu byla tu Jana s Dominikou a Erikou a Katka s holkama.
Dáda už od12:30spí.K večeru sbalíme a jedeme do JC,o víkendu navštívíme tchána v nemocnici a vyrazíme na běžky.Jinak tchána v pondělí by měli převážet na LDN na rehabilitaci.
Příští víkend do JC na90% nejedeme, hurá od Vánoc bude první víkend doma.

Pokud bych se tu už dnes neobjevila, užijte si kráááásně víkend! 🙂
muff_101
29. led 2010
ahojky...dekuju za krasne privitani 🙂 si budu muset najit najit nejakou kucharku... jsem mela silenou chut na livance...uz jich tady mam kupu a presla me chut 😃 fotecky behem dneska dam,ale tak nejak jsem zjistila ze je vsude vlastne jen malej 😃 ale snad neco vyhrabu.....
klouzavka: njn takovy pekny dopo 😃 se taaaak tesim az se budu vypravovat ven se dvema.... nez odejdu tak budou urvany a ja zpocena a vztekla 😃
muff_101
29. led 2010
trep: to jsem rada.... jsem tam jednou byla na pohotovosti a sestricky nebyly zrovna prijemny =-)
klouzavka
29. led 2010
muff_101 •mě na to vypravování ven zatím stačí jedno naše pěkně vzteklé dítko, jinak bydlíme relativně kousek od Tebe, bydlím u Družstevníku. 🙂
muff_101
29. led 2010
klouzavka: to je fakt jenom kousicek... se pak urco sejdem nekde na pisecku 😃 😃
kacula75
29. led 2010
ahojky....

Klouz - děkujeme za super dopolko, jsem si od holek tááák odpočala 😎 zas bude trochu energie na zbytek dne, snad.... jinak Dáda byl dneska sladkej! x-)

Aní - no venku je to děs, ale alespoň dnes není taková zima, co? 😉 kluci si to ve sněhu určitě užili...

Muff - jj, oblékání a vycházky - popsala jsi přesně náš každodenní kolorit 😃 😃 😃
muff_101
29. led 2010
me se tak nechce rodit.... ale do 15 let si ho tam nechat asi nemuzu 😃 😃
kacula75
29. led 2010
Muff - náhodou to máš dobrý, překlepeš zbytek zimy a na jaře už bude teploučko a krásně a nebudeš je muset balit 😉

mě na týhle zimě štve to, že každou chvíli nemůžu s malou ven ]-( 😞 😢
muff_101
29. led 2010
kacula: to mas pravdu...ceka nas jaro a a leto....ale ted mi nejde chodit s malym prt to nezladam.... uz je toho na me dost.... doma je silene hodnej ale dneska pujdem stavet snehulaka 😃
kacula75
29. led 2010
Muff - já měla v létě taky dost.... zase byly horka. teď to zase musí být šíleně namáhavé v tom sněhu s bříšulkou. ale čeká tě dobré období, bude to fajne, počkej až budeme chodit s kočárkama na hřiště, maličký Jeňulka ti bude ještě pěkne hajat a já už nebudu vědět, jak Míďu zabavit 😃
muff_101
29. led 2010
holky mam trosku problem....nejsem uplne technicky typ a nejsou mi nahrat fotky.... mam je vetsi nez je povoleno...co s tim?
kacula75
29. led 2010
Muff - budeš je muset zmenšit v nějaké programu (Adobe photoshop, photodraw, gimp nebo cokoliv jiného na úpravu fotek) - uložit zmenšené a nahrát do alba....
pokud by ti to nešlo, napíšu ti do IP adresu na email a můžu ti to udělat a poslat zpět...
klouzavka
29. led 2010
muff_101 • jéé,to jsem ráda,že ještě na planetě existuje někdo, kdo se ptá, co s tím, jsem na tom také tak.
muff_101
29. led 2010
kacula: pockam az prijde ten muj z prace on mi rad pomuze 😃 to doufam ze to maly smradatko bude hezky hajat a nejlepe celej den... 😃 😃
klouzavka
29. led 2010
Nám dnes přijde taťka brzy,už jde z práce,tak v15:15,je v MB.Hurááá 🙂
kacula75
29. led 2010
Muff - jak chceš, pro mě by nebyl problém 😉

Klouz - jééé, to máš super!

Začni psát odpověď...

Odešli