• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
muff_101 •mě také v tomto směru Katka vždy pomůže! :grinning:
29. led 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouzavka: ale zas si ten muj bude pripadat dulezitej...po tom co zama zvladnu zasroubovat sroubek,vymenit zarovku a tak ..... tak si bude pripadat dulezitej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
muff_101 •to je fakt.
29. led 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: tak pujdu umyt nadobi a zkusime toho snehulaka.... :grinning:
29. led 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
muff_101 •jo,jdete ven?
U nás se právě vstalo, jdeme balit věci na víkend do Jičína.
29. led 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouzavka: jj pujdeme.....tak na hodku jen za barak...snehu je tam dost.... :slight_smile: snad se mi povede aby zlaticko melo co zbourat :grinning: taky bych nekam jela....
29. led 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se tady mejte krasne a uzivejte si tech malych broucku :grinning:
29. led 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
muff_101 •užijte si to venku.
Jinak ted mimo bazénu a běžek v JC čeká 2x návštěva v nemocnici.

Holky, po víkendu se sem dostanu,asi,až v pondělí večer, z JC si do MB vezeme moji mamku, v pondělí bude hlídat Dádu.
29. led 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak uz jsem zpatky....snehulak se povedl ale dlouho nevydrzel :grinning:
29. led 2010 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj breberky :slight_smile:

klouz - no tak to jsi měla včera "prima" den, co? :unamused: Taky někdy mám den, že bych ho nejraději přeskočila, ale už dlouho ne, tak doufám, že si den blbec nepřivolám :grinning: :grinning:
to jste od vánoc nebyli ani jeden víkend doma? no jo, jste takový cestovatelé na trase MB-JC :wink:
běžky si užijte, podmínky jsou perfektní :slight_smile:

aní - zase bezdětný víkend? tak to se Zdendou zaděláte na tu Pepinku? :grinning: :grinning: jakou máte výročku hasičskou? my ji měli už před vánoci....

Dneska se šel Pepan válet na hromadu (valná hromada - pozn. autora :grinning: ) do vedlejší vesnice, kde je u Sokolů... Takže přijel z práce, byl doma asi plus minus půl hodiny a už jel zase do prčic....No Pepi byl protivný, páč byl od půl třetí vzhůru, tak jsem ho vykoupala krapet dřív než obvykle, nakrmila kašičkou a už spí, hurá hurá hurá :slight_smile: ale iluze o tom, že to bude nadlouho, si teda fakt nedělám :grinning:

tak já sebou jdu plácnout chvíli na kanapíčko a možná že uvidím v klídku Ulici.... :wink:
29. led 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je jedna z veci na ktery se fakt tesim.... jeden uz spi celou noc(ikdyz on tak spal vlastne od miminka :grinning: ) a ted to zacne nanovo :grinning: saaaaaaaaaakra....ted si to urco "uziju" :grinning:
29. led 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak naše mládě asi vědělo, že brzy bude mít sourozence a proto mě moc vyspat nenechá, prý abych si na to nezvykla :grinning: :grinning:

ale já se jako uklidňuju, že jednou to přece MUSÍ skončit a já se zase vyspím....no, třeba to bude až v důchodu, ale bude!!! :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Muff - když jsem byla venčit svoje dvě berušky a dva hafíny, tak se vyhlížela nějakého nového sněhuláka a ono tam po vás nic nezůstalo :grinning: :grinning: :grinning:

Věruško - no, někdy se určitě vyspíme... přinejhorším určitě v hrobě :stuck_out_tongue_closed_eyes: heleď, jak tak koukám, ty toho svého mužíka taky často nevidíš, co? ale ještě to je určitě dobrý, ještě se ve dveřích nemusíte představovat :wink:
29. led 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači - to máš pravdu, možná za pár měsíců se mi bude muset představit a já jemu :grinning: :grinning:

dítě je vyspinkané a už tu řádí s kamarádem krtečkem, asi chce počkat na taťku, když si ho dnes ani neužil.....ale to nevím, zda se dočká :wink:

tak se mějte kočky všechny krásně, užijte se víkend a nic nedělejte :wink: :grinning:
29. led 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac: jj,ten muj lotr toho nadhernyho snehulaka znicil a pak prosil o novyho,ale mamince uz byla zima :slight_smile:
29. led 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věruško - tak u nás se taky ještě pořádně nespí (tím myslím tu mladší) :unamused: a nápodobně, přejeme krásný odpočinkový víkend!

Muff - :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac: spi ti holky pohromade? nebudi jedna tu druhou?
29. led 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukate z okna? jestli ne tak se mrknete?
kac: mas fb?
29. led 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
u nás byla hasičská výročka v sobotu. To mě mm dost nas.al, protože místo aby mi alespoň o víkendu s něčím pomohl, tak přijel z noční ve 3 odpoledne, pak potřeboval on pomoct s nějakýma věcma na PC a do toho jsem hlídala Ondru atd.
My dneska po Boleslavi sháněli hrablo. No v Obi jim je akorát přivezli a neměli je naskladněný, v Kvartetu je čekali odpoledne. Pak jsme jeli do Tesca v Brandýse a už nikdy více. To je příšerný Tesco. Přišlo mi, že tam mají malý výběr. Ale koupili jsme to, pro co jsme jeli - oblečení pro Ondru. Tričky, bodýčka, overálky a flísové mikiny. Ale příště pojedu radši do Edenu nebo do Letňan.
29. led 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Muff - nene, Emule už je v pokojíčku a Míďa je ještě s námi v ložnici.... ona se hodně často budí na kojení, takže to ještě ani jinak nejde. ale už špekuluji, kdy malou přesunu, jestli je to reálné už v létě?
29. led 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac: to my mame zatim malej bytecek tak mam trochu vitr ze jenicek bude dost budit fáňu.... ale s tim nic neudelam...ted se na spani pritel presune do obyvaku a jak jéňa prestane dlabat v noci tak se presunu taky
29. led 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi - týjo, takže výprava po obchodech :wink:

Muff - my máme taky malej byteček, ale šli jsme sem s tím, že tu budeme bydlet celou dobu, takže to řešíme, že nemáme obývák :wink: FB mám asi týden, poslala jsem ti IP
29. led 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac: aha :grinning: no my by jsme meli jit casem do 3+1 takze by to melo byt v poho....ale nijak to nepospicha...tady se mi libi...malinky a utulny...rychle uklizeny a chci hafika...
29. led 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac: tak uz jsem ti poslala zadost.....
29. led 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi:ted se blbe vsechno schani.... my nedavno schaneli boby... a bylo to sileny... nikde nemeli nic
29. led 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac: jestli tam pak mrknes tak je tam i dukaz o snehulakovi....uvidis jak je teda byl krasnej :grinning:
29. led 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Muff - no, my se stěhovali z 3+1 z Lbc do 2+1 sem (jsme upsaní s hypoškou na 25let) a opravdu mi tento rozměr vyhovuje.... a až budou holky v pokojíku obě, tak už si tu budeme s taťkou vegetit a na to se moooc těším. jediná nevýhoda je, že návštěvám na přespání nemohu nabídnou nějaké malé soukromí a to je trochu problémek, protože máme oboje rodiče dost daleko.... a jakého hafíka máte vyhlídnutého?
29. led 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac: tak my mame asi 2+0 nebo 1+1...proste dve mistnostnosti loznicka je mala a obyvacek s kuchyns.koutem... pritelovi rodice bydli par vchodu od nas a moje za moji maminou jezdime tak 2krat tydne...chtela bych fr.buldocka.... je uzasnej a ma i vybornou charakteristiku rasy... ale chci ho jen ja :grinning:
29. led 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
pro dnesek se loucim....papapa
29. led 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Muff - jé, tak to jsem ráda, že žije někdo ještě v trochu menším než my :sweat_smile: jsem si říkala, jestli nejsem divná, že nechci velký byt :wink: ale máte výhodu babičky... a Fanoušek by pejska nechtěl? fr. buldoček je maličký a skladný, žádný problém :sunglasses:
29. led 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek