• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
tak dobrou a hezký víkend všem, pokud bych se tu nestavila :wink:
29. led 2010 ve 21:33  • Odpověz  • To se mi líbí
kac: tomu je to jeste asi jedno :grinning: jj,je....nema velky naroky na prostor ale bojim se ze bude dost nemocnej. problemy s kuzi a tak... mela jsem vzdy vetsi pejsky... nej je pitbul,ale nebude tolik casu abych s nim byla furt venku....dobrou noc :wink:
29. led 2010 ve 21:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj holky-krasne rano :wink:
Teda vy jste toho nazvanili :grinning: Pak snad doctu,kluky nemam doma rtak bude trocha klidu :wink: :wink:
30. led 2010 v 08:06  • Odpověz  • To se mi líbí
krásný sněhový víkend'
Zdravím z města!

Claudie:nejdříve to byl víkend v JC kvůli oslavě narozenin synovce, měl je 4.1.,pak prvně běžky a teď je tchán v nemocnici.

muff_101 •to máte i celkem fajn, mít babičku pár vchodů vedle.

Mějte se krásně, letím domů s nákupem!
30. led 2010 v 10:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, krásnou sobotu.
30. led 2010 v 10:33  • Odpověz  • To se mi líbí
vítám mezi námi Muff, Jeníček bude téměř o dva roky od našeho Kuby :wink:
30. led 2010 v 10:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky co vaříte dobrého, potřžebuji inspiraci na příští týden.
Já mám dnes hov. polívku s nudličkama, vepřový, zelí a chlupatý knedlíky. Snad bude i na zítra, ale co potom, fakt nevím.
Jo a zázrak, taky jsem upekla. himaláje, to budou koukat :grinning:
30. led 2010 v 11:15  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Klouz-dnes jela svagrova do Jicina za babickou :wink: :wink: :wink:
U nas je jak na horach krasny pocasko-jsem zvedava ve stredu v tech Krkonosich.Uz se tesim a jsem zvedava na zapis :slight_smile: :wink:
30. led 2010 v 11:54  • Odpověz  • To se mi líbí
čauky vespolek....

nálada na bodu mrazu :frowning2:
dopoledne Pepa odhazoval sníh ze stříšky naad vchodem a když chtěl slézt dolů, tak mu podjel žebřík a spadl /asi ze 3 metrů/, zrovna na hranu obrubníku co máme u domu...Naštěstí ne na hlavu, ale spíš na bok... Zůstal ležet a dost ho to bolelo... Volali jsem RZ a odvezli ho....Zatím psal jen jednou, že ho ještě čeká nějaké vyšetření...pak se ozve... Já už mám pro něj připravené věci a jak zavolá, tak vyrážím...
Doufám, že to nebude nic vážného...
30. led 2010 ve 13:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Verus-jeeeeeee tak to je spatny-drzim starsne moc palecky at vse dobre dopadne.Dej hned vedet prosim :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
30. led 2010 ve 13:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Verus, tak to je v pytli :frowning2: Tak, at to je "jen" narazene a je Pepa bzro fit :wink:

Siw: tak u nas dnes bylo pecene kure na cibuli a cesneku (co 1/4 kurete, tak jedna nakrajena cibule a jeden az dva strouzky cesneku). Udela to takovy sos a nejradeji k tomu delame ryzi.
30. led 2010 v 16:12  • Odpověz  • To se mi líbí
tak si tam taťku pár dní nechají....dělali mu RTG a CT.... zatím musí jen ležet, ani na WC nesmí...říkal, že když se měl převalit na to CT, tak že viděl bolestí všechny svatý...
má prý uštípnutý kousek nějakého výstupku z páteře, naraženou ledvinu a v moči měl krev, tak ho tam raději chtějí mít pod dohledem, což je rozumné....Pokud by prý zítra byla moč v pořádku, tak by ho po neděli pustili domů... Tak musíme čekat jak se to vyvine...
30. led 2010 v 19:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Věruško týjo to jsou zprávy :cry: :cry: :cry: :frowning2: :frowning2: :frowning2: zas.... sníh :angry: moc na vás myslíme, snad bude vše brzo ok a taťkovi se bolístky brzo zahojí!!! hlavně ledvina a vnitřní orgány, výstupek z obratle snad problémy tolik dělat nebude.... a hlavně že to vydržela mícha! mačkáme palce!!!!
30. led 2010 v 19:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Veru, drzime palecky :wink:
30. led 2010 ve 20:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Věru: tý jo, tak moc držíme palečky
30. led 2010 ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Verus-ajajaj takze nic moc :unamused: :frowning2: :frowning2: :frowning2: To je mi lito a myslim na Vas.Pepovi drzim palce at to zvlada statecne :confounded: :confounded: :pensive: :pensive: :pensive:
30. led 2010 ve 21:48  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj holky-krasne rano :wink:
Verusko-tak jak je Pepcovi lepe?Alespon trosku? :confused: :rolling_eyes:
31. led 2010 v 11:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,
Věru, co to čtu. Ať se z toho manžel co nejdřív dostane a máš ho doma.
31. led 2010 ve 12:25  • Odpověz  • To se mi líbí
čauky :slight_smile:

holky, díky.... :slight_smile:
dnes, když jsem za ním byla, tak už mu bylo o kousíček lépe.... ale ještě se stále nemůže moc hýbat...dávají mu nějaké injekce a prášky na bolest, tak se mu alespoň uleví...
ale už byvh ho chtěla mít doma, stýská se mi :frowning2: Chtěla jsem tam vzít malého, ale děti do 10 let tam nesmí :frowning2:
půjdu už do hajan, jsem nějaká unavená...
dobrou :slight_smile:
31. led 2010 ve 20:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Bre ranko :slight_smile:

Veru, posilame pytel energie a hrnecek optimismu. Neboj, uvidis, ze brzo budes mit Pepuldu starsiho doma, bude odpocivat, uzivat si vas vsech a vy zase jeho. Drzte se :wink:
1. únor 2010 v 07:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, nevite nektera o firme a nebo sikovnem clovickovi, ktery umi zpracovavat lamino a masiv? (o tom "laminu" v plazich vime).
1. únor 2010 v 07:23  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ráno,
tak my jsme zpět doma. oslava se nám yvvedla. mám super bráchu. zdobil se mnou salonek v restauraci a prostě chtěl balonky a balonky a měli jsme jich 70 :grinning: Domi dostal moc dárečků. což se dalo čekat. něco muselo zůstat i v OV - auto se nenafouklo, mrška :grinning: :grinning:

Věruš, přeju at je Pepovi líp. At je brzo bez bolesti a má na Vás sílu. Taková hloupá náhoda :fearful: :fearful:

Ostatní jak čtu tak jsou v pohodě :wink: tak jen tak dál.
1. únor 2010 v 07:37  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj holky-krasne dopo. :slight_smile:
Ja jsem byla v MB u vyslechu na Policii :confounded:
Objednala jsem si kdysi v Breznu DVD z netu a pani vysahli ale vse ok v pohode :slight_smile: :wink:
Dala jsem spat Ondru a pak jdu pro Stepu a na logopedii :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ve stredu na s ceka zapis a pak hura na hory :dizzy_face: :dizzy_face:
1. únor 2010 v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Luci vitej doma v MB :wink: :slight_smile:
U nas chumeli jak blazen :confused: :sweat_smile:
1. únor 2010 v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojda :slight_smile:

evi - díky za energii :wink: S firmou nebo šikovným človíčkem nepomůžu, nevím :frowning2:

lucko - vítej doma...Tak jste si krásně oslavu užili, to je paráda...Tý brďo, takových balónků, to by se mi taky líbilo :grinning:

aní - u nás taky dopo padal sníh, začala jsem odmetat, když jsem prcka venku uspala a jako nemělo to vůbec smysl, páč co jsem před sebou odmetla, tak vzápětí za mnou napadalo :grinning: tak jsem to vzdala a nechám to tchýňce na odpoledne až se vrátí z návštěvy, aby nám nezakrněla :grinning: :grinning:
tak na ty hory přece jen ve středu pojedete? to je prima :slight_smile:

dítě mě tu kope do nohy, tak ho jdu pomuckat drobečka malého :slight_smile:
1. únor 2010 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ty jo, tak od zitra se pry mame tesit na dalsi snih :confused: Letos si ho opravdu uzivame na 200%, tak pocitam, ze pristi zimky budou o to chudsi, ale to pak nevim, kam trebas budes Veru chodit do posilky :wink: A vubec, vis, ze bys mohla zabit dve mouchy jednou ranou: Ty potrebujes odhazet snih a kupa dalsich lidi zase honi svaly ve fitkach.....tak sup na MK s nejakou reklamkou a zajemci se urco netrhnou :wink: :grinning: (mno nic, to jen trosku humoru na odlehceni :wink: )
1. únor 2010 ve 13:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem došila po dvou dnech přehoz, hurrá
1. únor 2010 v 17:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Miso, tak to jsi kabrnak - uz jsem na nej moc zvedava :wink:
1. únor 2010 v 18:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Věruš - pořád nakukuju a myslím na vás všechny!

Trep - tak já vůbec neporadím :frowning2:

Mishu - šikula!

Aní - koukám, že jsi měla policejní zpestření :wink:

Luci - ahojky to musela být velkoparádní oslava! :grinning:

holky, my jdeme zítra na prevenci a mě se stráááášně nechce.... navíc se budu muset rozhodnout zda k hexe píchneme ještě prevenar, kdybychom totiž očkovali do 6.2. měla by to kočka zadara.... ale mě se to nelíbí, dávat to naráz :unamused:
no a už dva dny sháním zimní botičky a mám pocit, že číslo 26 snad nevyráběj :angry:
tak všechny moc zdravím a hezký večer!
1. únor 2010 v 19:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Konečně Vás zdravím po víkendu! :wink:

Věra - velkému Pepínovi držíme palce a přejeme Vám,ať jste co nejdříve všichni doma spolu,jako rodina.

Míšo - holka, šikulka, no prostě i tryskomyš, nejen v chození,ale i v šití.

Lucka - super, že se Vám oslava podařila,dle vašich představ.

Katko -dej nám pak vědět,jak Majda roste.

Jinak my jsme tento týden 3 noce bez taťky. :frowning2:
1. únor 2010 v 19:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek