• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
trep: jak zpracovávat? manžel je truhlář, ale to asi víš
1. únor 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mishull: IP
1. únor 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-krasne ranko :wink:
Noc u nas super-kluci spali celou noc :wink:
Katko-jj zpestreni :angry: :angry: ale nastesti byl komisar strasne prijemnej tak jsme to vyridili a slo se :wink: Nebyla jsem pry v okr.MB jedina :wink:
2. únor 2010 v 06:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko :slight_smile:
Ani a jak na Tebe prisli?
2. únor 2010 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nasli nekde moji platbu a uz po me sli :grinning: :grinning: :grinning: Ne bylo to v pohode-ale museji to proverit no :wink:
2. únor 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
tak nám zase trošku nasněžilo,ale na sluníčku je kráááásně! :slight_smile:
2. únor 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večer!
Jak tak koukám,tady je nějak mrtvo dnes! :slight_smile:
2. únor 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji krásný večer a doufala jsem ve zprávy od Věrušky. nechci tě otravovat na mobilu. ale jak je u Vás??? nepsala jste ji některá??? co Pepa?

my jsme odpoledne šli vyřizovat věci do města a tk jsme se zastavili v Kulíšku ve volné herničce. byli jsme tam skoro 1,5hod a bylo to mooc fajn. že mě to nenapadlo dřív tam zajít :grinning: :grinning: napadlo, ale nebyl čas nebo jsme byli nemocní :angry:
2. únor 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, taky koukám na Věruš.... je něco nového???

jinak my včera byly v poradně a tak mám dneska uplakané, teplotkující uzlíček, i dnešní kožní jsem ráno odvolala a dr. se omluvila.... už jsem na ta všechna očkování alergická, ale musíme vydržet :frowning2:
3. únor 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
taky čekám nějaké nové zprávy od Věry!

Jinak jsme po plavání a dostali jsme diplom,od příštího týdne nám běží nový kurz.
3. únor 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky-jj taky jsem na Verku zvedava :wink:
Ja jsem zabalila veci+jidlo na hory.Jeste si umeju kebuli at tam nejdu jak bratr vetru :wink: :grinning: No a v puil treti pro Stepu a pak k zapisu a pak uz ty hory :wink: :slight_smile:
Katce+Verce drzim moc palecky at to s milackama zvladate dobre.Jak s malickejma tak s velikejma :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Luci-jj to verim ze bylo fajn.To je odreagovani pak vid? :wink: :wink: :wink:
3. únor 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nanda: užijte si zápis a Štěpovi přejeme krásné vzpomínky na zápis.

Katka:jéé,chuděrka malá!
3. únor 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní - tak hodně štěstí při zápisu a užijte si hory!!!

Klouz + Aní - děkujeme za účast, je mi jí líto.... ale známe to téměř všichni, co? :wink:
3. únor 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanda •mělo tu být ode mě, užijte si hory!
3. únor 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj berušky :slight_smile:

nemohla jsem podávat raport, páč nám zase nešel net :angry: :angry: ale už to fachčí, tak hurá :slight_smile:

Tak jako už mě na té traumatologii docela štvali, Pepa měl od soboty nevyměné prostěradlo, to bych možná ještě přežila, ale ani nebyli schopni mu vyměnit mu tu podložku co je pod zadkem...A jelikož je ležící a nesmí vstát /asi by mu to teda ani nešlo/, tak veškerou potřebu musí vykonávat v leže, takže by bylo na místě tu podložku měnit denně....No takže jsem musela zakročit a vyžádat výměnu, hned to bylo splněno a dnes mu ráno převlékli postel celou, najednou to jde...Sice Pepa říkal, že už tam mám pověst: prý ostrá jako břitva, ale hlavně, že to mělo efekt, ne? :grinning:

doktoři jak se mění ve službách, tak pořádně ani neví kdo jim tam leží, jeden si ho dokonce spletl s jiným pacientem a že by byli extra sdílní co a jak, tak to taky ani náhodou, takže mě moc nenadchli svým přístupem :unamused:

no, ale dobrá zpráva dnešního dne je, že krev v moči už není, sono ledviny ukázalo, že se hojí dobře a zítra by měli přiblížit co a jak a možná vyřknou, kdy by ho pustili domů :slight_smile:

děkuji všem za zájem, jste hodné holky :slight_smile:

Luci, napsat jsi mohla kdykoli a bez obav, to přece není otravování :slight_smile: :wink:

aní - přijeďte z hor v pořádku a hezky si to užijte :slight_smile:

kačko - co Midlinka, už je bez teploty? beruška malá :frowning2:
3. únor 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Věru, tak ať zítra slyšíte jen dobré zprávy.
Kači, Midlinka ať je brzo fit.
My minulý týden přežili očkování bez problémů - jen s lehkou mrzutostí. Ale teď má Ondra kašel a teplotu. Takže léčíme...
Aní - užijte si hor.
3. únor 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věruš a teda... on nesmí vstát nebo by to ještě ani nedokázal? že jako až tak ho to bolí? takže kdyby šel domů, tak je "ležák"? ptátm se blbě, ale jsem nechápavec :sweat_smile: a je dobře, že si tam dupneš. jen tak dál - at se tam má Pepi co nejlíp. a co jídlo? na to si nestěžuje??? :grinning: nebo mu nosíte s mamkou v jídlonosiči něco na přilepšenou?? :grinning: :grinning:

Evi.. no jak se mění to počasí, tak ... je to naprd. tak se brzo zbavte teplůtky.
3. únor 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudie • to je děs, co se v té nemocnici děje.
Správně a do nich,ať se k Tvému Pepínovi chovají lépe. :slight_smile:
3. únor 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucko- on má nařízený přísný klid na lůžku, vstát nesmí, ale on by to ani nedokázal...Když se chtěl na posteli u jídla posadit, tak málem omdlel...Bolí ho ten pravý bok co na něj upadl, jen při klidném ležení bolest není...Pikud by ho dali domů, tak ho musí přivézt sanitou a vynést až nahoru a pak budu mít ležáka doma...první dny tedy určitě...Taky něco o korzetu říkali, ale jestli mu ho dají tak to nevím....
jídlo si kupodivu docela chválí, to víž že mu nosím dobroty na přilepšenou, ale jak jen leží a nemá pohyb, tak toho zas tak moc nesní, ale mlsná ho honí, to ne že ne :grinning:

evi - ale ale, tak posíláme Ondráškovi pusinku na čelíčko, aby mu bylo zase fajn :slight_smile:

klouz - koukám, že je Dáda "diplomovaný" plavec....a bude pokračovat dál, jo? Že by z běj vyrostl nový plavec - borec jako ten američan, co vyhrál skoro všechny plavecký závody? /nevím jak se jmenuje :wink: /
3. únor 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věruš se s Pepou ml. doma budou od sebe navzájem učit plazení, lození a pak taky vstávání :grinning: no teda hlavně aby Pepovi st. to šlo lépe a rychleji. ty bláho. jak dlouho tipujete že bude doma než se vrátí do klas. a teda i pracovního života? fakt hloupá malá neopatronost a takové problémy. a moc tě obdivuji, že budeš zlvádat Pepínka i ležáka taťku. já vím, babička vám pomáhá. a taťka je bojovník. bude se snažit.. to je jasné :dizzy_face: :dizzy_face:
3. únor 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci - mudr říkal, že rekonvalescence bude trvat cca 2 měsíce, takže se fakt kluci budou moct učit spolu a závodit kdo kam doleze první a možná, že pepi ml. pepiho st. trumfne :grinning:
přesně tak, jedna hloupá neopatrnost a je neštěstí hotové, mohlo to dopadnout daleko hůř, to raději ani nechci přemýšlet...
díky za obdiv, ale co mi zbývá, že? a to jde příští týden tchýňka na artroskopii kolena, takže další lazar v baráku bude....já budu ošetřovatelka na všech frontách :grinning: a jestli k tomu bude ještě padat ten blbej sníh, tak mě z toho šmejkne asi... :angry: Dneska jsme odhazovali co napadlo přes noc a byla to fakt fuška, sníh byl mokrý a těžký a hlavně máme na dvoře už všude tak velké haldy, že to není kam házet.... :angry: :angry: Mám ráda sníh, ale letos mě už fakt nebaví :angry: :angry:
3. únor 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko

Veru, to je dobre.....tak ted se Pepovi dostane aspon standardni pece a mozna trochu i nadstandardni. Je to ale smutny, ze clovek musi "otevrit" papulu, aby personal poskytl aspon zakladni peci :confounded:
Ty jo a kdyz se to ma sejit, tak vzdy vse ve stejnou dobu:frowning2: a bohuzel nikdo se nezepta, zda to zvladnes, ale jak pises, proste musis. Jenze Ty jsi sikulka a zvladnes to a pak, az bude po vsem, tak Te zase budou na rukou nosit oni :slight_smile:
Kacko, co Midlinka?
My se jdeme balit, razime ke Klouz.
4. únor 2010 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, díky za účast, Míďa ještě včera večer teplotkovala a dneska ráno už snad ok. jen aby už zmizela ta zatvrdlinka a modřinka na stehně, a za měsíc znovu, pak ještě jedno na 7. měsíci a hned na to TBC kterou ještě nemáme :rolling_eyes: chuděra z toho nevyjde...

Klouz - Dáda je plavací pašák :sunglasses:

Evi - tak ať je Ondrášek brzo fit!!!

Trep - užijte si to s Dádou a Luckou...

LuciJ - těšíme se!

Věruško - tak hltám tvé příspěvky, jsem moc ráda, že se ledvina uzdravuje a moc držím palce dál. u vás to bude teď na palici, si vůbec neumím představit, jak bych to v těhu sama zvládla. ale ty jsi kabrňák! drž se!
4. únor 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré popoledne!
Věra:jsi šikulice šikovná, bude toho moooc,ale zvládneš to!

Návštěvu Evči a Elí jsme si užili a taky tu nastaly klasické dětské situace, Elišku nejvíce uchvátila krabička od krému, dala jsem do ní 2 víčka od PET lahve,rachotilo to a Elí z toho byla paf.Pak také Elí s Dádou o sebe zakoply a Eliška se kousla do rtu, to bylo bolesti, auauauaua :frowning2: !I Dáda nás pozlobil!

Evinka:Ondrovi přejeme brzké uzdravení.
4. únor 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
tak mám kafe na stole a jsem spokojená :d včera už jsem usnula. ale ted hltám co psala ještě Veruš..

Veruš, víš jakou jsi udělala blbost s vánočním dárkem? místo stolu jsi měla koupit odhrabák na 4kolku. bys ted jezdila po zahradě a jak by ti to šlo rychle - i compaq to má :grinning: ale ty nezapomen, že jako bys nic takového neměla dělat. sakra tam nemáte nějaké studenty? neblázni. at nejsi taky ležák a to nevím, kde byste našli sestřičku. Pepi ml. by určitě dělal, že to nezvládne :grinning: :grinning:
jo a ne abys za týden psala, že jsi z té kupy sněhu uděla kopec a lyžuješ u baráku :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:

kači - no to Midlinečku ještě čeká pár včeliček, musí být princezna statečná a zvládnout to, pak bude mít chvilku pokoj...pepča měl po očkování taky docela dlouho na stehně zatvrdlinku po místě vpichu, ale pak zmizela...

klouz, trep - jé vy se máte, že bydlíte tak blízko a můžete se navštěvovat, to je fajn, pokecáte, dáte si čajík nebo kávičku a děti si ještě spolu vyhrají nebo o sebe zakopnou :grinning:
a já to pořád říkám, že nemá cenu kupovat drahé hračky, že si prckové nejraději vyhrajou s takovýma obyč věcam, viz. krabička a víčka od pet lahví...Už vím co dostane Pepi v březnu k svátku, budu mu je od teď sbírat a to jich bude mít teda hafo :grinning: :grinning: a já ještě k tomu ušetřím :grinning: :grinning:

lucko - tak ty jsi si dala kávičku a nožky na stůl? to je život :grinning:
no my jsem o té radlici na čtyřkolku taky doma mluvili, už někdy na podzim a ještě jsme říkali, že bychom ji asi nevyužili, že ty poslední zimy moc sněhu nebylo a jak to dopadlo, co? letos nestačíme odklízet :grinning: tak možná, že situaci přehodnotíme a pomocníka pořídíme :wink:
ne, já to nepřeháním, jsem opatrná, ale zase nechci aby všechno musela dělat tchýně dělat sama, tak se zapojuji...dneska tu byl švára a odházel sníh ze střechy z garáže a naštípal nám dřevo, a spousta přátel po tom úraze volala, zda něco nepotřebuji a ať se klidně ozvu, takže je to milé a vím, že kdyby cokoliv tak se můžu na rodinu a přátelé obrátit....Ne nadarmo se říká: v nouzi poznáš přítele :slight_smile:
jo a kopec na lyžovačku mě teda nenapadl, ale děkuji ti za tip, hned jdu nějaký vybudovat a udělám si na něm slalom a budu svištět...nasaď si nové lyžky na nožky a přijeď, budeme lyžníkovat spolu :grinning: :grinning:
Co vlastně vy s těma horama? kdy a kam jedete? A co Domísek, jsi na něj hodná maminko? :wink:

mám tu synovce, byli tu dopo se švagřicí a tak jsem si hu tu nechala, večer si pro něj přijedou...Byli jsme se po obědě projít, v jídle se nimral /jo, v dubnu mu bude 6let/ a lezlo to do něj jak jo a ne...a při procházce, když jsme šli kolem krámu tak říká: teto já mám hroznej hlad, pojď jdeme do krámu.... :grinning: Jenže měl smolíka, odpo už ozevřeno dnes nemají, no honila ho akorát mlsná, páč když jsme přišli domů, tak si na hroznej hlad ani nevzpomněl...ty děti jsou ale fikaný, co? :grinning: :grinning:
4. únor 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hojda, tak jsme se ted vratily z plavca - bylo to prima, akorat saunicka dnes nebyla uplne primove vytopena :wink:

Mno presne, zadne drahe darky, kelimky od kremu jsou NEJLEPSI. A to jsme s nim jely i na plavani. Naprosto zabavena a fascinovana rozsroubovavanim a zadelavanim...vzdycky otevrela a prekontrolovala vicka, zavrela, zarachtala a hodila vitezny vyraz. Luci, diky - brzo vratime :wink:
Jo jo, odjizdely jsme se slzickama a placem. Vypadalo to hur, nez to ve finale bylo. Spadla a nekde si "zapomela" ruce, takze narazila pusinou na dlazbu a hned mela pusu plnou krve, tak jsme za asistence tety Lucky pocitaly zuby - mame je vsechny, akorat mame sram v mezere mezi prednima, ale nez se vda.....vite jak :grinning:

Veru, me trosku trnulo, kdyz jsem cetla, ze tentokrat kaskaderil svara.....ale nastesti prezil ve zdravi. A synovec je dobrej, to by Ti jeste v krame urco vysvetloval, jak ma "hlad" zrovna na nanuka :grinning:

Kaci, Elinka tu boulicku take mela pomerne dlouho, ale nastesti ji to nebolelo, takze jen kosmeticka "vada na krase" :wink:
4. únor 2010 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
treperenda •jéé,chuděrka malá :frowning2:
4. únor 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věruš tak to jsou dobré zprávy s tím, že vám pomáhají. upřímně já ti nabídnout pomoc, tak je to moc neupřímné. no je fakt, že dnes jsme dali do Berty novou baterku a tak dooufám, že nezklame a zítra odjedeme na Robátka si zabékat :grinning: takže vlastně pomoc už nabídnout asi budu moci :wink:jen bych ti spíš zavázela. teda Domino :grinning:

a v úterý jedeme na ty hory. Jedeme do Bedřichova - chtěla jsem blízko domova, blízko na sjezdovku a ... nějak to vyplynulo. no my tam stejně nikdy nebyly, takže pro nás to bude novinka :o) jako kdybychom jeli až z OV. a budeme tam do soboty. nemohli jsme sobota sobota, protože bychom přišli o lekci tanečních tak jsme to pak dali, at si jdou Vanda a tatka aspon jeden den do práce, já vše sbalím a pojedeme :o). no a chtěli jsme do neděle, ale to nejde, protože Babetka má hlídání jen do sobty :O) prostě trošku složité. ale jde to :grinning:

A na Domina jsem mooc hodná. Dnes jsem ho vzala za holkama - Emičkou a Midlinkou. bylo supr. Ema je super starší sestar. taky takovou chceme :dizzy_face: :dizzy_face: unavila ho dokonale. jo a dopo ho 2hod hlídali sousedi nade mnou. a byl taky moc spokojenej.

Pepíno už reagoval na bratránka? pozná že je to někdo, kdo s ním bude provádět lumpárny? a teto ted jako.. ty jsi doma neměla nic super sladkého pro synovce? jsi divná :angry: tety mají mít samé dobrůtky. já toho svého rozmazlovala a on prostě mě vždy přemlouval směr MC Donald... no naštěstí se to na něm nepodepsalo :grinning: je hubenej jak lunt.
4. únor 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucko - no to si piš, že jsem měla a mám doma vždycky něco dobrého na zuba.... Ale to víš, když je na blízku obchod, tak tam je přece větší výběr, ne? No jen vzpomeň ná svá dětská léta :grinning: :grinning:

hory jste naplánovali fajn, vždycky všechno jde. když se chce... :wink:

no tak to nevím jak by jste udělali, aby měl Domi starší sestřičku :grinning: :grinning:

a dobrá zpráva na dobrou noč: zítra si jedu pro svého miláčka, pustí nám ho domů :dizzy_face:
4. únor 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek