• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
no teda. ještě že jsem neusla. bych nečetla tu super zprávičku. já si stejně myslím, že ti doma pomůže. budou vedle sebe ležet s Pepínkem. ten bude mít radst, že má společnost a ty nakonec stihneš více věcí :wink: :grinning: :grinning:

a tetka promin že tě obviňuji že jsi neplnila sladká přání :grinning: :grinning: synovec je vlastně odkud? asi měl šok, že jste měli obchod zavřený, co? na to nejsem zvyklá ani já :grinning: :grinning:

a starší sestru - asi si začnu zařizovat školku, to by měl moooc sestřiček :grinning: :grinning: a budu si vybírat jen ty milé hodné děti, jako je Emička a Kačka, co ji hlídám.. no i když to byhc musela i učit :angry:
4. únor 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudie: to je super zpráva.Tak už budeš mít 2 chlapy v chalupě.

Luci:užijte si hory.Hele,nemaskuj to školkou, nevybíráš ty už náhodou Domčovi nevěstu?
My jdeme zítra k holkám Steklým.
4. únor 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, Luci, Bedřichov je super, my tam jezdili každoročně. Na Čertovu huť, výborně tam vaří.
Věru, to je super, že budeš mít taťku doma.
Ondra má moč v pořádku, takže je to jen obyč. nachlazení, tak jsem ráda. Akorát mi přestal jíst příkrmy. Dneska snědl akorát banán dopoledne, v poledne jsem do něj dostala tak 3 lžičky, večer do něj Tom dostal pár lžiček kaše, když jsem ho měla a klíně. Takže jsme zpátky na skoro plném kojení a to už jsem přes den kojila tak 1 - 2 x , pak večer, jednou v noci a ráno.
4. únor 2010 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno,
Klouz nevěstu už máme :o) fakt. JAna H, co má Kačku a Káju.. tak Kája je pro něho :o) DOmi snad bude obr po mě, Kája ta má vysoké oba rodiče, tak aby neměla problém najít obr chlapa, tak už jsou jako předem zasnoubení :grinning: s Janou vždy kontrolujeme, zda ho Kája nedohání v mírách :grinning: :grinning: ale zatím máme vždy na poradně o nějaký ten cm navíc :grinning: :grinning: no a víš jak, oba mají předky z OV :o) my se taky sneseme s Janou, takže to nebude žádné tchýně je blbá a tak. tak třeba nám to vyjde :dizzy_face:

Evi.. tak asi Ondru něco bolí v krčku a chce radši tekuté. hlavní je, že mu to stačí. že není hladový. zkus přesnídávku, ta chladí :wink: a my jedeme do hotelu Jelínek, je to hned u sjezdovky Malinovka. jsem fakt zvědavá. zatím se pořád bojím, at Domi neonemocní, ale ... ufff. klepu. chudáka pořád líbám na čelo a tak. no a máme tam polopenzi, tak asi jinde nezkusíme vaření, protžoe na oběd mi bude stačit polévka. jíst 2teplé jídla denně by byla rozežranost
:grinning:
Věruš co vlastně Pepi a příkrmy? co už papáte? a jak mu to jde?
5. únor 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!
Jo až taK???
Na tchýni většinou nadávají snachy,nebo zeťáci.Myslím, že Domča a Kája si to jednou vyřeší po svém :grinning:

Věra a Pepi mají dnes velký den, budou mít zase doma taťku! :slight_smile:
5. únor 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
jj, vypadá to, že mu kojení a ta troška co sní stačí. Je ale fakt, že kojím často, protože mi moc nechce čajík (ani vodu, ani šťávičky), takže dostává často,a bych mu zvlhčovala krček a líp se mu odkašlávalo. Navíc neco leze i na mě a na manžela. Já mám zalehlý uši a rýmu, občas mě škrábe v krku a mm v krku bolí. Ten se o víkendu vyleží a já to holt přechodím a budu se nadále prolévat čajem s medem a citronem. Pokud se to nezhorší, tak to zvládnu.
5. únor 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, Huť je vedle malinovky (kolem Kravína) Mají tam i výborné palačinky a plněné knedlíky (ne teda každý den) a horkou čokoládu :slight_smile: a senzační zelňačku. Mňam.
5. únor 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
EVI TY jsi mi tady nadělala chutě. zelnačka.. hmmhmmm. palačinky.. no tak ted uvažuji co si nakonec dám na oběd :o) jako ted. jsem měla mít vitana vaří za vás a ...sakra.. chutě jsou chutě :grinning:
5. únor 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Za mě vaří manželova závodka:slight_smile: Dneska mám řízek a br. salát.
5. únor 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Měli jsme super dopoledne.Byla tu Katka s holkama.Emička opatrovala Dádu a Dáda opatroval Midlinku.
5. únor 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cauky
my byly dopoledne v Kulisku a Eli si v nestrezenem okamziku (kdyz jsem byla na druhem konci hernicky) vylezla naprosto sama po schudkach na skluzavku a bravurne po zadku sjela - zadny sram ani boule, ale ja mela infarkt, ze se neco stane (uz jsem ji videla, jak leti po hlave dolu), tak jsem sla ke skluzavce, ze ji budu hlidat a nevim, jak, ale behem chvilicky to vzala ze skluzavky trochu smikmo a razem bylo par slzicek na svete :frowning2: Proste asi, kdyz je sama, tak se ohlida a kdyz jsem tam byla ja, tak se prestala hlidat a nechala to na me.

Teda, taky slintam jako Bernardyn....palacinky.....ze by byla zmena a misto halusek byly palacinky :wink:

Klouz: a kdo opatroval Tebe a Katku? :grinning:
5. únor 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
treperenda • Katku náš Kulíšek a mě nikdo! :frowning2:
5. únor 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky....

Věruš - tak to je super, že budeš mít už miláčka doma, alespoň si ho ohlídáš, v nemocnici není poslední dobou o co stát!

Klouz - jak to, že nikdo? :frowning2: příště o tebe budeme pečovat všichni! :grinning: :grinning: :grinning: dík za super dopol a pomoc s Emulí, u vás byla zlatá.... vyvenčily jsme a pak mi tu na celý barák ztropila super scénu, až i sousedka vylezla se podívat, co se děje :rolling_eyes:

Eví - týjo, koukám jak stonáte :cry: tak ať vás nemoce brzo opustěj!

Trep - tak jsi se v kulíšku jako Elinčin strážný andílek neosvědčila, jo? :grinning: nojo, takových bolístek ještě bude :wink:

Luci - tak na béďov jo? tam je moc hezky.... a tyhle chaty jsou vyhlášené. my chodili pěško z liďáků až pod béďov procházky lesem, tam se šlo nádherně, těsně pod maliníkem už se muselo kus po silnici, tak už to bylo horší, ale byl tam vždycky super vzduch.... a v létě pobíhat po sjezdovkách a hledat houbičky, jooo, to byly doby :wink: to víš, já raději v létě, v horách v lese bylo moc příjemně. a
nejraději jsem chodila na černou nisu... užijte si to!!!

tak nám modřinky na stehýnku už pěkně bledne, tak už bude zase dobře! a už mi beruška začíná míň spát, lumpice :sweat_smile:
tak se tu opatrujte....
5. únor 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. únor 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci - a vám díky za včerejší návštěvu, bylo super, jak tu Emulka a Dominiček řádili! Emule pak taky celkem hezky vytuhla :grinning:
5. únor 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaci, tak to je bombasticka fotecka - Mida ma spravny ulicnicky vyraz :grinning:
Mno, to jsem chtela poukazat na to, ze se asi nemam snazit Eli "hlidat", ze to dopadlo mnohem hur :sweat_smile: :grinning:
5. únor 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Trep - jj, pochopila jsem :grinning: :grinning: :grinning: taky mám podobné zkušenosti :wink: a k tý fotce: Emulka dělala Mídě domeček a takto ji zaházela 3 prošívanýma dekama a dvěma polštářema :grinning: :grinning: :grinning: já mohla mít v první chvíli infarkt a Míďule se tomu takhle řehtala..... :sunglasses:
5. únor 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacula75 •super fotečka, holky jsou šikulky! A příště to se budu mít!!!

treperenda •jojo,děti pro nás připraví různá překvapení. :slight_smile:

Já byla zase dnes cvičit a zítra ráno jede manžel na běžky s kolegy z práce a taky do Bedřichova.

Dnes venku mě potkali sousedi pod náma,zase si stěžovali na Dádu a že Kulich, když nejsem doma vije.chlap mě poslal do ... paní jednala slušně.[21:11:48] Lucie Kučerová: Luba přišel domů, vše jsem mu řekla,jak měl soused nevybrané chování a tak...
: To kam mě poslal, ho tak rozpálilo,že se zase rychle oblékl, letěl k nim zazvonit, nebyli doma, tak jim napsal vzkaz na dveře, že soused nemusí vůči mě být vulgární, používat injektiva, že se vše dá řešit v klidu.Asi jsou na noční, vzkaz tam stále je.
Sousedka si i stěžovala třeba na kytky v truhlíku na balkoně,ale ty už tam od září nejsou a stežuje si v únoru. :grinning:
5. únor 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky-krasny sobotni vecer :slight_smile: :wink:

1)-Stepanek u zapisu dopadl super a v zari rukuje do skoly :wink: :slight_smile: Je pry hodne snazivy,upovidany a sikovny :dizzy_face: :dizzy_face: To samo po mamince jak jinak ze :wink: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2)Zacal na horach lyzovat jak Alberto Tomba tak mam obr radost a hrozne ho to bavi :sunglasses: :sweat_smile: :dizzy_face:
3)-Pred chvilkou volala svagr.ze ma Stepa 39st.horecky :confounded: :confounded: :frowning2: pry uz mu uz dala meducku a trosku to kleslo :confounded: :unamused: :unamused: Tak to je spatna zprava :frowning2: :frowning2:
Jeli jsme se Zdendou domu pac jsme meli promitani akci z Bosne a kluci zustali u babick :astonished: :wink: :slight_smile:
6. únor 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanda •
gratulace k velkému školákovi.Tak že odjíždí náš velký lyžař na ZOH?
Ach ty bacily,ať je brzy lépe.
6. únor 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky :wink:
Klouz-j jasny koukejte na slalom a bude tam :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak teda ten Vas soused to je sila teda-kolik mu je?To je nejaky mrzout bez deti ne?To se nevidi :confounded: :angry: :angry: :angry:
Jedem za chvilku za klukama a bourat maso :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. únor 2010 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všichni!
nanda •něco 5 padesátce jim bude.děti májí už z baráku.No prostě má na mě pifku, už tenkrát v září 2008 mi vynadal kvůli parkování.
Teď se zase prý zvyšuje nárust chřipkových onemocnění.
Luboš jak byl včera na Bedřichově na běžkách,tak ujeli 25km a prý ho pěkně bolí šlachy na rukou.V noci vstával a mazal si to mastí a bral si i prášek.
7. únor 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanda, tak velika gratulka skolakovi - tesi se? A "bourat maso" znamena dalsi zabijacka? Ty jo, tak to musite mit mrazak naslapany, ne? Nas za 14 dni take ceka, tak se Misa s tchanem uz moc tesi. Ja s tchynkou uz min :sweat_smile: :slight_smile:

Luci, tak to se tedy Luba poradne probezkoval :confounded: a celou nedeli se bude davat dohromady, ne?
7. únor 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
treperenda •jojo.dělám si z něho blázny,zda zítra vůbec udrží tužku v práci a bude moc klapat do klávesnice :grinning:
7. únor 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky-tak zdarvim uz konecne z domova :wink:
Evi-bourani masa je ze se to pak porcuje na plecko,kotletu,krkovici atd....pak do sacku a do mrazacku :wink:
Luci uzijte si hory budete mit super je tam krasne.Ja uz jsem v Bedrichove taky byla a supeeeer.Vybrala jsii dobre :wink:
Klouz-tak to je teda na prd mit takoveho souseda brucouna :frowning2: :angry: :angry:
Stepa uz je ok-asi byl vycerpany.Vsak toho taky najezdil a nechodil na tom horskem vzduchu :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
7. únor 2010 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky....

Klouz - o tom, co si myslím o vašem sousedovi už raději psát nebudu, nechci být sprostá i tady.... mám pocit, že si tě vyhlídl na léčbu svých komplexů :angry: a s Lubošem jsi mě pobavila, sportem ku trvalé invaliditě :grinning: :grinning: :grinning:

Aní - moc gratulujeme Štěpánkovi!
7. únor 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacula75 •vím,vím,o tom jsme se už pobavily na Skypu.Jen jsem to sem zkopírovala,ať se pobaví i jiní. :slight_smile:
7. únor 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, taky gratulujeme Štěpánkovi k úspěsnému zápisu :slight_smile:
Klouz, takovýhle sousedi dokáží potrápit. Když jsme s našima bydleli v Dejvicích, tak jsme měli sousedku, která na nás několikrát zavolala policii, např. proto, že jsme přes léto měli celý den zatažený žaluzie (jižní okna), tak jsme zaručeně museli dělat něco nekalého, že. O tom, že pravidelně dávala stížnosti na "OPBH" že je moc hlučný výtah ani nemluvím (byl normálně hlučný, šachta byla u světlíků do koupelny)
7. únor 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
evinka •jojo,všude je něco, třeba od našich z paneláku a z baráku, kde jsem bydlela do svých 9 let, nic takového neznám.
7. únor 2010 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek