• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
autor
ahoj holky-krasne odpoledne :wink:
Holky vsem dekujem za gratulacky :wink:
Klouz-jjLubos je supr sportovec :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
8. únor 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanda •díky za uznání.
8. únor 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
uráááá, dostaly jsme pochvalu na kožním :sunglasses:

všem přejeme krásný den!
8. únor 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, neznáte nějakou těhulku, která by nepohrdla vaničkou na vanu? vypadá takto jen je v růžové barvě a je super http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27614888&tab=3 j
Majďulka už je na ní moc nohatá a kope se v ní, tak už koupu v normální vaně.... nechala bych ji lacino
8. únor 2010 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacula75 •SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile:
8. únor 2010 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Holky, já začínám taky prodávat věci, co jsem nevyužila, tak kdybyste věděli o nějaký těhulce: http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=123270
8. únor 2010 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Katko-tak to nevim a treba Musilka by nechtela? :wink: :wink: :wink:
Jinak na koznim gratulace velika :wink: :wink:
Evi-jj uz jsem jukla a kdyztak predam dale :slight_smile:
8. únor 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak Ondrovi pokroky:
bez problémů obchází nábytek, zkouší se pustit a stát bez opory, vydrží pár sekund, má venku 5 zubů a šestý se klube a dneska, když lezl k manželovi, tak řekl tata
8. únor 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
evinka •jůů,to je šikula!!! :sunglasses:
8. únor 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi - gratuluji Ondráškovi, tomu to krásně jde :slight_smile:

Klouz - díky :wink:

Aní - taky moc děkuji i za radu, ale myslím, že Musilka už bude mít asi komplet vše, termín už za rohem :sweat_smile: zatím komunikuji s jednou pražandou, jestli bude mít zájem si pro to zajet, místní by byla lepší.... :wink:
8. únor 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko:slight_smile:

Evinka: tak to je Ondrasek sikulka sikovnej.

Jinak o zadne tehulce ted nevim, ale kdybych nahodou narazila, tak se urco zeptam.

Holky, co se zase "vyvencit"? A co tentokrat dat ten bowling v Bakove? Vzala bych auticko, takze pro "boleslavandy" by s odvozem problem nemely. Coooo?
9. únor 2010 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno!
treperenda :díky za nabídku, přijímám ji.
:slight_smile:
9. únor 2010 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky-krasny den :wink:
Ja jsem se od rana jeste nezastavila :frowning2: Prevlekla jsem povleceni na vsech peliskach,peru,vesim a sundavam pradlo,uklizim,vysavam atd......jeste ze nemusim varit :slight_smile: :frowning2:
Ondrovi jsem povlekla s Telleblibis tak si se sam od sebe lehnout-jsem na nej zvedava jak dlouho-ale alespon kdyby si odpocinul tak by to bylo fajn :wink:
V pul jedne jedu pro Stepu a pak o ctvrt na dve ma lidusku zpivani :slight_smile: Dnes se taky dozvime konecne jak Z dopadl s tim ridicakem :frowning2: :confounded: :sweat_smile: Po trech mesicich :frowning2:
Jo a timto vas v Nedeli 14.2.zvu od 14hod do Bosne na Masopust-bude poprve tak snad se povede-vsechny jste zvany. :slight_smile: :slight_smile: :wink:
9. únor 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a k vyvenceni-souhlaaaaaas :wink: :slight_smile:
9. únor 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak Ondrasek v tom svem Tinky povleceni usnul-milacek :dizzy_face: :dizzy_face:
Ja jsem na CT1 koukla na Donutila a za chvilku valim pro Stepu :slight_smile: :wink:
9. únor 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooojky koníkovky :slight_smile:

hlásím, že žiju, jen nestíhám koníkovat :grinning: :grinning: Od pátku mám maroda doma, nastěhovali jsme mu postel od Pepči z pokoje do obýváku, takže tu má takový polní lazaret...Taky tu byla celý víkend má neteř, takže bylo veselo :wink:
dneska tchýňka nastoupila do nemocnice, zítra jí budou dělat tu artroskopii kolena a ve čtvrtek už bude zase doma, takže trénuji fyzičku, abych tu všechny ty marody a miminka dobře obstarávala...Doufám, že mi to pak všichni vrátí a budu hýčkaná chvíli já :grinning: :grinning:

prolétla jsem to tu letem světem, takže rekace na něco málo, co mi zůstalo v mé děravé hlavě :wink:

klouz - jak to manža přežil v práci, sportovec jeden? :grinning: soused je teda pěknej mačo, asi bych mu už krapet něco ostrého od plic řekla taky :angry: :angry:

kači - fotka v peřinách je moc pěkná :slight_smile: a gartulejšn k pochvale na kožním :slight_smile:

tak venčit se vám zachtělo? já jsem pro všemi deseti, ale záleží jak na tom Pepa nebo tchýňka bude, aby zvládli hlídat...pokud to půjde, tak má účast je jistá na stopro :wink:

evi - teda super, Ondra je fakt megašikulka...

jo a Aní, tak jak Zdenda s řidičákem?
9. únor 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko
super super, jsem rada, ze se mate chutku "vyvencit" - takze zatim to vypada na Klouz, Nandu, mozna Claudii, tak to uz je dobra sestava, takze coz takhle zacit hledat konkretni datumek. Dovolim si navrhnout pristi pondeli, nebo utery, coooo?
10. únor 2010 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Claudie, neboj....urco Te pak budou na rukou nosit a pecovat o Tebe, protoze ted si definitivne uvedomi, jaky v Tobe maji pokladek :wink:

Nandi, kujeme za pozvani do Bosne - zni to lakave. Jeste o tom s manzou popremyslime. Dneska se chystame na masopustni pruvod tady v MB od DDM, tak jsem zvedava.
10. únor 2010 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezké ráno,

pondělí nemůžu ať tak nebo tak, to mám ouřední den na OÚ....takže hlasuji pro úterý, ale fakt nevím, jak to doma ještě bude... :wink:
10. únor 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
já pořád uspávám u prsu, takže bohužel. Ale hned jak odstavím, tak s vámi vyrazím.
A jedna fotečka : http://www.facebook.com/photo.php?pid=30937801&l=dc9887260c&id=1051166272
10. únor 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi - :grinning: :grinning: :grinning:
10. únor 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky :wink:
Evi-bez komentare-sikula :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Verko drzim palecky at to vse zvladnes.Zrovna ted kdyz jsi tehule takove trable vid?Seznamila jsem se s holcinou z Male Bele a prekvapive Te zna-Sarka Zelingrova :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
A dnas kdyz jsem jela z Modre Hvezdy z gyndy tak jsem na zastavce videla Evcu s Eli-razili nekam na rajc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. únor 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja jsem asi taky spis pro utery-v pondeli pojedem asi lyzovat :wink: :wink:
Mam doma i Stepu pac ma srajdu :wink: :confounded: :confounded: Ted jsem jim pustila princeznu ze mlejna tak je chvilku klid-ale musela jsem opet zrusit Klubicko :frowning2: :frowning2: :frowning2:
10. únor 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!
Věrko - myslíme na Tebe a posíláme Ti pytel dobré nálady,jsi živel a zvládneš to!
Manžel to v práci zvládnu, přišel domů a ruce měl obě. Na souseda jsem ten pátek u domu vyběhla s argumenty,ale né tak vulgárně, jako on.Nejsem takový hulvát.

evinka: koukám, jak se Ondra hned po ránu činí, asi chtěl mít uklízecí den :grinning:

nanda: také díky za pozvání k vám do Bosně.
Mě je jedno, či to bude pondělí, či úterý,ale pro mě je spíše důležitá hodina , čas ten to rozsekne,jestli "doufám"taky tedy vyrazím.
10. únor 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už jsme dnes po plavču, nový kurz máme od8:20.Začali jsme dělat mnoho nových věcí. :slight_smile:
10. únor 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouz - tý brďo, takhle brzy po ránu už děláte cachty cachty, ju? :grinning: to my by jsme se tak brzy určitě nevypravili, ráno jsem jak zpomalenej film než se rozhejbu :wink: Díky za pytel dobré nálady, ten se vždycky hodí :wink:

aní - byla jsi na gyndě, že jsi těhu? :grinning: :grinning: Jsem zase vtipná, co? :grinning:
Tak štěpínek srajdíkuje? To třeba jen něco blbého snědl a za chvíli bude v poho... :wink: Šárku znám :slight_smile:
10. únor 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudie •v8:20máme příchod do bazénu nástup v8:40.
10. únor 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hojda :slight_smile:

tedy tady vam nic neunikne (ze Sherlocku Ani :grinning: ) jo jo, razily jsme s Eli za Kackou a holkama a bylo to moc fajn :wink:

Me by se tedy zase vic hodilo pondeli, ale v podstate se podridim vetsine, takze tedy utery a casek? Ja bych to videla na "odlet z Bolky" zase tak nejak kolem 18:15, co Klouz?
10. únor 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
evinka: fakt cisilko, Ondrasek :wink: Jasan, az budes moc, tak Te radi pribalime s sebou :grinning:
10. únor 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
treperenda •18:15,ideální.
Doufám, že mužík nebude mít nějakou pracovní akci/jednání, né akci pijáckou/.Dnes to doma oznámím.
10. únor 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek