• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
holky, kde se toulá Lucka? oni asi jeli na ty hory, že? Nějak si nepamatuji kdy měli jet, ale když se tu neukazuje, tak to už asi brázdí zasněžené svahy na lyžích a Domi na saních :grinning:
10. únor 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, před Nandou se nic neutají.

claudie •rodinka Jadrníčků je od úterý v Bedřichově.

Dnes odpolko jsme byli prvně v herničce v MŠ Čtyřlístek,vzhledem k tomu, že je to tam zadarmo, tak tam bylo málo dětiček.
Dnes mi z práce volal manželák, že jdeme v sobotu do jedné vesničky u JC na ples - postavil mě před hotovou věc.Volal mu brácha, že kupuje lístky, tak se Luba musel ihned rozhodnout.
10. únor 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Klouz-jj tak Ty si jdes v sobotu plesat jo?Ty se mas ale ja jdu tayk pristi sobotu :wink: :slight_smile: :slight_smile: :grinning:

Jak neutaji-ze vas teda holky h...*y neboly :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Takova shoda nahod vse byla :wink: :slight_smile: :wink:
Verko-tehu nejsem a naopak jsem to jeste dnes ke vsemu dostaal :slight_smile: :wink: :slight_smile: :slight_smile:
Jinak jj Lucka je snad od vcera v Bedrichove tak si asi uziva a ja zavidim :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ale my snad pojedem lyzovat v sobotu a v pondeli-no uvidi se jeste :slight_smile: :wink:
10. únor 2010 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale Nandi, to je proste ta "bosenska mafie" a pred tou se nic neutaji :grinning: a priste aspon zatrub, at mam zase nad cim premyslet (mno jo, to pak srotuju, zda to bylo na me a kdo to mohl byt :slight_smile: )

Ani a Verus, jak to vidite vy casove - slo by to se sejit tak nejak v 18:30 tam? Ze bych od 19:00 zarezervovala drahu?
10. únor 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
trep - já pokud budu moci, tak je mi vcelku jedno v kolik, takže klidně pidně na tu sedmičku :slight_smile:

klouz - jé, vy půjdete na ples....Teď je to právě v únoru rok co jsme byli na posledním plese a vypadá to, že se ještě chvíli na žádný nedostaneme :grinning:
10. únor 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi-jj mafije chudak ja nenapadna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Chtela jsem zatroubit ale vsimla jsem si Te na posledni chvili a zrovna jsi neco rekla panovi vedle Tebe a jel bus-byl to fofr :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak-jj klidi pido ja muzu v tuhle dobu-kdyby byla nejaka zemena tak a nemohla bych tak dam treba vedet :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. únor 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, až budete mít chvíli čásek, tak jukněte sem a vyzkoušejte na sobě líčení a účesy :wink:

http://promense.kafe.cz/
10. únor 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Trep.:18:15, odlet z MB, je v pohodě.Manžel si to již písnul do kalendáře.
10. únor 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko :slight_smile:

tak OK, rezervuji tedy na 16.2. od 19:00 jednu drahu na bowlasu v Bakove. Ty jo a uz se tesim, jen jsem to od nastupu na materskou nehrala, takze to bude asi takovy mensi katastrofa :grinning:
11. únor 2010 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno, teda pro mě už skoro poledne, protože naše děťátko se rozhodlo vstávat ve čtyři hodiny, fakt boží :angry: :angry: tak jsem ho ještě na kolenou prosila, aby byl hodný, aby si maminka mohla ještě chvíli pospat, ale musel mi zkoumat obličej a u toho jaksi spát moc nešlo, pak jsem ho uhranula a od půl šestý do šesti to ještě zalomil....

včera jsem ohlásila mému marůdkovi, že se v outerý chystám na bowling, tak ať se dá trochu do té doby do kupy, aby mohl hlídat, tak snad to klapne :wink:

jinak všem přeju krásný den :slight_smile:
11. únor 2010 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky :slight_smile:
Ja zase od rana litam jak hadr na holi :frowning2: Ondra vstaval v 5.19hod takze dnes asi pomaze spat at se mu chce a nebo ne :confused: A s nim i Stepa a ja :grinning: Dnes me nejak bolej nohy hodne teda-vubec nevim z ceho :unamused: :frowning2:
11. únor 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Věru, tak jsem si to párkrát užila, že Ondra nechtěl v noci spát. My se většinou přestěhujeme do ohrádky v obýváku (oba). Já klimbám a Ondra si hraje a leze po mě atp. Ale vím, že kdybych náhodou usnula, tak se mu nic nestane. Když leze po posteli, tak může spadnout.
11. únor 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj!
Kukám,že ti naši broučci si dnes hráli na ranní ptáčata, Dáda vstával v6h.
Teď je po O,tak hajá. :slight_smile:
11. únor 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda PEPINO, co Te to napada, takhle "trapit" mamku? Ze se nestydis, koukej chrupkat, at pekne rostes a muzes zacit trenovat na toho velkyho brasku :wink:

Jinak BOWLING je rezervovany na UTERY od 19:00 :grinning: - zapiste si do diarku a namasirujte si svaliky.
11. únor 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
treperenda •super díky.
Holky, ale já to vůůůbec neumím.při hře mám více štěstí, než rozumu.
11. únor 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi - tak fajn, jsi hodná, že jsi se toho ujala :wink: Hlavně, aby nám to vyšlo, teda vám určitě jo, ale mě :wink:
pepino právě usnul, tak už letím taky na chvíli zavřít klapky, ať doženu trochu spánku :slight_smile:

klouz - to neva, že to nemumíš, já taky ne :slight_smile:
11. únor 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky taky nejsem zadny prebornik :wink:
Ondra od 12hod taky chrupe a my jsme si se Stepou zdrimli taky :slight_smile: :wink:
11. únor 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klouz, jde o to se spis vyblbnout, ne? Ja jsem take vic zlabkar a nekdy se zastesti a koule jede (pro me z nepochopitelnych duvodu) dobre a sejme vsechny kuzelky - ale to je spis svetla vyjimka :grinning:

Ja jsem dnes take druhou 1/2 Eliscina spanku chrupkala s ni a bylo to fajnove :wink: - ostatne, mamci, proc si to nedoprat, ne?

Verus, ja vim, ze to doma mas ted narocny, ale Tvou neucast bychom musely klasifikovat velikou KONSKOU DUTKOU a to je, jak jiste vis, velmi hruby prestupek :grinning: :grinning:
11. únor 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme to dneska koukám zalomili odpo všechny, co? já jen na půl hoďky, ale i ta byla dobrá :wink:

evi - no důtku já nechcíííííííí, tak to musím dorazit stůj co stůj :slight_smile:
11. únor 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
treperenda •já to také beru jako velký sranda match.

claudie •no jo,bacha,aby si Trep.nevzala sebou černý tlustý fix a nedělala hned puntíky za absenci :wink:

Dádu úplně uchvátil večerníček Méďové, co teď běží v TV.
11. únor 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouz - u nás ten večerníček miluje pepi starší :grinning: je fakt, že je to moc pěkné... :wink:
11. únor 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, co se mi stalo v noci: myslela jsem si, že Ondra spí se mnou v posteli, takže jsem začala zmatkovat, když šel mm do postele, že v jeho posteli spí Ondra, ať dává bacha a začala jsem Ondru hledat pod peřinou. A on si chrupkal v klidu v postýlce. A pak jsem ráno mm chytala za nohu, když ráno vylézal z postele - bála jsem se, že je to Ondra a že spadne přes pelest na zem. A Ondra byl opět v postýlce. Nevím, co jsem tak zmatkovala...
A to Ondra spal super - usnul v 9, v 10 jsem změřila teplotu a dokojila, uložila Ondru do postýlky, já šla spát v půl 12, v půl 5 jsem se vzbudila na WC, když jsem se vracela, tak se akorát Ondra vzbudil na kojení, pak spal do půl 8, to jsem si ho vzala do postele, nakojila a spali jsme do půl 9.
11. únor 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo ještě vysvětlení, mále tak malou ložnici, že máme postel v rohu a mm musí do a z postele, přes spodní pelest.
11. únor 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi - tak to byla dobrá noční ekšn :grinning: :grinning: že by opravdu zafungoval mozek vykojený? :grinning: :grinning: :grinning:
no já se ti směju, ale už jsem taky párkrát takhle plašila a hledala pepina i po zemi a on byl ve své postýlce :grinning: :grinning:
11. únor 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, v klidůůůů!Já jsem zase v noci z úterý na středu křičela ze spaní, že mě barou Dádu. :confused:
11. únor 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky-vy jste pakarny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Me se snad tohle jeste nikdy nestalo-asi je to tim ze jsem nekojila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. únor 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanda •já taky nekojila a blbnu taky :grinning:
11. únor 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Je fakt Klouz ze mi mozecek kvalitne zakrnuje :frowning2: :grinning:
11. únor 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem si byla dnes po O lehnout,ale neusnula jsem.
Dnes je nějaký divný večer, mládě mi ještě nespí. jsem slaměná vdova,tak asi Kulíška vyždímám na WC. :frowning2:
11. únor 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno :slight_smile:

klouz - jak to dopadlo s Kulíškem, šel se venčit nebo dostal plínku? :grinning:

aní - tobě a zakrňovat mozek? to není možné.... :grinning: :grinning:

jak jste se vyhajánkovali? já tak v normě a vstávačka byla v 6,00 Táta nám ještě spí bohatýrským spánkem a já s mlaďochem půjdeme za chvílku nakoupit....
Budu dnes vyrábět k obědu brambory ala harmonika, jsem recept vyčetla někde na netu a už slintám jako bernardýn :grinning:
12. únor 2010 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek